Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 57
  1. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    אני כמעט בטוח שכל אחד פה ירצה לעזור.

2. Hail Hydra
    שם: סופר עומר
    אני נציג דור הביניים ואני מכריז, אנחנו דורשים שינוי.
    דור הביניים שליטה
    Super Omer

הפורום מסוכן, אבל לא כשעומר כאן
    סופר-עומר מעל כולם
    סופר-עומר אח בדם
    סופר עומר לא פוחד כלל
    סופר עומר סופר עומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי DiviLon~ צפה בהודעה
    omer FTW

Spoiler ספוילר

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי SuperOmer צפה בהודעה
    אני נציג דור הביניים ואני מכריז, אנחנו דורשים שינוי.
    דור הביניים שליטה
    כן, מה שהוא אמר. הוא הנציג

Spoiler ספוילר

4. The eternal hunters
    שם: אילן
    אם זה היה כל כך קל להביא לפה אנשים בכ"מ גם בפורומים כמו אנימה-il אין באמת כל כך הרבה אנשים זה פשוט קהילה וכזה.. לא יותר מזה הסקייפ פשוט הפך לנו"ד של האנשים כי קל שם הרבה יותר לדבר וגם זה צ'אט.. זה לא כמו בנו"ד שאתה שולח הודעה ואז שנה עד שעונים לך..

זה קשה לנצח את הסקייפ או בכלל את הפעילויות האחרות.. למה שתשחק בחת"ם? כשיש לך משחק כמו league of legeds או heartstone שפשוט מביא משחק תפקידים ברשת בלי הצורךף בהשקעה האדירה הזאת.
    מסתבר שהייתי מיין קינדרד ב2015.. כיום מיין פידל ושאקו.

anilist: https://anilist.co/user/DoubleSummon/

5. משתמש מנוסה
    שם: עידן
    כואב לי על הפורום הזה.
    הוא היה מקום המפלט שלי בתקופה לא סימפטית בחיים שלי ותרם לי הרבה.
    בתכלס איך אפשר לשפר? הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה להספים לינקים של הפורום בפורומים אחרים(אפילו בכתבות אקראיות באתרי חדשות חחחח)...
    אבל לא יודע כמה זה לעניין

"When everything... everything... everything you touch turns to gold gold gold"

Spoiler ספוילר

6. מייסד האתר והפורום
    כל כך הרבה אנשים שמגיבים פה עכשיו באשכול אבל לא מגיבים פה ביום יום אלו בדיוק אותם אנשים שיכולים לעשות את השינוי :p

7. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    אני משתדל להגיב פה ביומיום, למשל היומיים האלה שעשינו איזה 3 עמודים בנו"ד על ציו 5

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

8. מייסד האתר והפורום
    אם כבר מדברים, 60 משתמשים (רשומים!) שונים צפו בנו"ד האחרון מאז שהוא נפתח. זאת אומרת 60 אנשים יכלו להגיב ולפתח את הנו"ד.
    באשכול הזה 31 משתמשים רשומים נכנסו וזה כבר מוכיח שעדיין יש אנשים שנכנסים פה ביום יום... צריך רק לתת להם סיבות להגיב \ לפתוח נושאים ולהתייעץ.

9. Kibō no chi
    יו עומר יאהבה בלב ):

Spoiler ספוילר

10. משתמש מתקדם
    שיתופי פעולה זו דרך אפשרית. משחקי תפקידים מאוד מקדמים פורום. פעילות קבועה יומיומית גם כן. זה כל מה שצריך וזה לא הרבה. בהצלחה.

11. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    רציתי לענות על כל תגובה פה, בגלל שכאחד שגדל פה בעזרתך ובעוד עזרת כמה אנשים פה (אני הרגשתי שאתה כמו אח גדול בשבילי, למרות שאתה בטח לא זוכר אותי או שבכלל לא היה אכפת לך ממני לפני, כל דבר שהיית אומר לי בפורום היה קדוש מצידי וניסיתי לרכוש ממך כמה שיותר.. ^^)
    ציטוט פורסם במקור על ידי D.SexStyle צפה בהודעה
    ההודעה הראשונה, לא רציתי להציף
    אמרתי את שלי מעל זה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    וואלה צודק!
    הפורום באמת מת וחבל.. המקום הזה היה באמת מקום מעולה והוא עדיין יכול להיות!
    עומר-קון <3 אני מאמין שגם אתה לא זוכר אותי, אבל גם אתה מאוד מכובד מצידי בקטע של הפורום, ומכיוון שגדלתי פה - אתה לקחת חלק מזה וגם על זה אני מודה לך.
    ציטוט פורסם במקור על ידי שליט האבטיח צפה בהודעה
    אתם לא כאלה אלוהיים כמו שאתה מציג
    גם בתקופתי היה מאוד פעיל פה וכיפי, למרות שהחבר'ה שלכם באו לביקורים מועטים

יואב. דור. עומר. עומר. ליאור. דור. שחר. מגל. טל. מאי. נלי. סיגל. עידן. משה. שלומי. אביב. ואני יכול להמשיך
    אלון, אל תשווה בין התקופות שלנו לשלהם. אני הצטרפתי קצת לפניך, וברכת הפנים שלי הייתה מליאור, שגם הוא לא היה ותיק כמוהם. כמובן שהם קיבלו אותי לקראת ההנהלה, תמכו בי, הכרתי אותם תוך כדי ולמדתי מהם ערכים שאני מבוסס עליהם עד היום.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Fishbones צפה בהודעה
    אני מסכים ב100%
    אישית אני נמשכתי הרבה פחות לפורום כשהוא עבר לכללי גם כי הוא היה כבר לא נוח לשימוש וגם כי הוא איבד את החן שלו, בתור אחד שארגן פה את הפעילות הכי גדולה שהפורום ראה בשנה האחרונה אני אומר שיש מקום להשקעה! יש אפשרות להחיות את הפורום! אני עדיין בקשר עם המון אנשים שהכרתי בפורום והוא היה כמו הבית שלי, רק חבל לראות את הבית הזה מתמוטט.
    למרות ש... לא נראלי שיהיה אפשרי להחזיר את הפורום למה שהוא היה פעם, לא נוכל למלא נו"דים בכמה שעות ולא נוכל להיות "אחווה" כמו שהיה פעם.
    הנקודה שלי היא שאם מישהו יקח יוזמה לידיים אפשר להעלות את הפורום הזה שוב.
    הלוואי.. אני במגמת סייבר כרגע כך שאין לי זמן יותר מידי לנהל כל דבר פה למשל ספאם וכו', אבל כמובן שאין לי בעיהל היות אקטיבי בפורום בעזרת הטלפון או לפתוח אשכול או שניים במהלך היום.
    ציטוט פורסם במקור על ידי D.SexStyle צפה בהודעה
    תסכימו איתי שבפתיחה של הפורום היו פה 2 משתמשים? רותם ואיילון?
    תוך חודשיים הפורום הפך להיות פעיל, בגלל שהנושא משך אליו את האנשים.
    הפורום לא מושך אליו חבר'ה וותיקים וזה בסדר, כשהראש במקום אחר אין מה לעשות...
    אבל ילדים כן יכולים להגיע לפה אם הנושא של הפורום יעניין אותם, כמו שאנחנו הגענו.
    תוך חודשיים מפתיחת הפורום הוא הפך לפעיל.
    אולי גם תוך חודשיים מהחזרה של הנושא לפוקימון נראה פה פעילות? אי אפשר לדעת... אפשר לנסות.
    אולי אפילו גם יבואו משתמשים עם ידע בנושא וגם את האתר יצליחו להחיות...
    ואולי זה גם לא יצליח, אבל לא נראה לי שיש מה להפסיד
    תמיד אפשר לנסות, ואני אפילו תומך בזה. כמו שאמרת - השתיים וחצי אנשים שיש עכשיו לא משתווים לקהילה שאנחנו יכולים לפתח, וגם אם זה לא יצליח - אין מה להפסיד, כי קהילה כומ שיש עכשיו תמשיך איתנו לקהילה אחרת, כי הם לא מבוססים על שום דבר כרגע.

ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    הזמן שלי קצר אז אני אקצר :
    סלח לי על הבורות רותם, צינזרתי את זה בשביל שההודעה לא תהיה ארוכה מידי.
    היי רותם, מאמין שגם אתה לא זוכר אותי. אתה חלק מהאנשים שעזרו לי להתבסס פה, וניהלתי בפורום הזה גם 2 או 3 פורומים למיטב זכרוני, ולמדתי פה המון. עולים בי דמעות של התרגשות שאני רואה שלעוד אנשים אכפת מהפורום הזה כמוני - וזה רק אמור להראות לך שאם כולנו רוצים להחיות את הפורום, אנחנו נעזור לך בזה בכל דרך אפשרית. תקנו אותי אם אני טועה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Barney Stinson צפה בהודעה
    אפשר לרתום אנשים מהפורום
    אני מוכן לתרום את עצמי לעזרה, ואני בטוח שעוד הרבה יהיו מוכנים, זה אפשרי לעשות את זה.
    מסכים, תודה רבה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי Fishbones צפה בהודעה
    וואלה מוכן לעשות הישרדות מייפורום עונה 2
    חחחח, מסכים, היטמן <3

ציטוט פורסם במקור על ידי Hit Man צפה בהודעה
    אני אובססיבי? אני? אני?? אני??? אני!!! אני(!?!?!?) א-נ-י... אנני? לנוקס~!

בכל מקרה, אני חושב שיש דברים בגו, אבל אני לא חושב ששינוי נושא ישנה משהו. אמרתי את זה בעבר ואומר את זה שוב - הפורום יכול להצליח גם אם הנושא שלו יהיה "ליהיא גרינר". פשוט צריך מעט חשיבה מחוץ לקופסה. זה מאוד מסרס כאשר הפורום ננעל בחגים, כאשר אסור לשים תמונות של נשים בעירום, וכאשר אנשים רוצים לתרום. פשוט כי הם נתקלים בכל מיני מכשולים, כדוגמת לורד אביזי ותורת ה"אני תמיד צודק, הפורום הזה ימות לא משנה מה תעשה עבורו". או לדוגמה, הבאת אנשים כמו נסטי שקיבלה את המפתחות לנהל פה פורום והובהלה לכיכר הפורום ונתלתה שם על היותה "חדשה". זה לא דרך.
    וואו, היטמן.. אני זוכר שניתקנו קשר בגלל משהו טיפשי שעשיתי, אבל לא אקשר את זה כרגע.
    רק רציתי להגיד תודה רבה על כל מה שתרמת לי, לפורום, שעזרת לי לעמוד על הרגליים, השתת בי ערכים.. ופשוט הכל. אי אפשר לתאר את זה במילים.
    רק רציתי לסיים במשפט קטן שעומר הקדיש לי במכתב הפרישה שלי:
    בהצלחה בהמשך.
    כיף לראות ילדים מתבגרים פה...
    זה רק מבסס את הטענה שלי ועוד לא ביטאתי את כל מה שחשבתי, אבל אסכם בכך - גדלתי על המקום הזה, ואני לא רוצה לעזוב עוד פעם את המשפחה. אני מרגיש שלא עזבתי בכלל, אם חזרתי לפה.. ואני שמח לראות שכולם חושבים ככה, ככה שאני לא הפריק היחיד פה.. צריך לעשות שינוי, וזה הזמן.. סליחה על הדאבל, פשוט רציתי להבדיל בין שתי התגובות. אשמח אם תוכלו למזג אותם אני פשוט חייב לעוף..
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

12. מנהל ראשי
    שם: אדם
    וואלה אני גם מאוד אוהב את המקום הזה. יש כמה דברים שהייתי רוצה לעשות אבל אני תמיד זורק תאריך שאני אתחיל לעבוד על משהו ואז אני עוזב את זה. זה באסה... אבל גם הטכנולוגיה כיום יותר מתקדמת מהאגנדה של הפורום. אילו רק היה משהו שיכולנו לפתח...

13. Water, Earth, Fire, Air.
    שם: עומר
    תקשיבו, היום חשבתי על זה בבצפר. בתכלס הפורום הזה כולל בתוכו שתי קהילות מתוך כל הקהילות (שהפורום הפך לכללי אני מתכוון לכל הקהילות), אנימנגה וגיימינג. עוד דבר שיש לנו ואין בשום פורום אחר חוץ מאלו שהוזכרו באשכול זה שאנחנו מאוחדים, והיחס פה הוא מאוד משפחתי. לפי דעתי מה שצריך לעשות זה להפוך אותו מפורום כללי לכל דבר לפורום שיותר מעמיק בנושאים לעיל, עם תוכן מפורט על כל אחד, ובנפרד נושאים כללים שפחות יפורטו (לא אומר שצריך למחוק אותם, הם היו קיימים גם בימי פוקימונס). אשמח אם נוכל לדון בזה כצוות (אני בטוח שאני לא חלק מהצוות, אבל אני חושב שאוכל לתת את החלק שלי כוותיק) ונוכל להגיע למשהו. אם למישהו יש רעיון איך לשוחח ככה בצורה מסודרת חוץ מסקייפ שאני מאמין שאתם לא מתים עליו (למרות שאני חושב שיש לי את רותם והוא שונא אותי מהלול xd) אז שוט. מצטער על החפירה ובלי הרווחים פשוט יריתי מה שהיה לי בראש .. ^^"
    תודה שקראתם,עומר.

עליתי לניהול פורום פוקימון כללי בתאריך 26.5
    ופרשתי באיזה שהו יום.
    לכל עזרה או חפירה,כל דבר אפילו התלבטות פנו אליי בפרטי (תלחצו על הסמל כדי לשלוח הודעה)

]

14. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי שליט האבטיח צפה בהודעה
    אתם לא כאלה אלוהיים כמו שאתה מציג
    גם בתקופתי היה מאוד פעיל פה וכיפי, למרות שהחבר'ה שלכם באו לביקורים מועטים

יואב. דור. עומר. עומר. ליאור. דור. שחר. מגל. טל. מאי. נלי. סיגל. עידן. משה. שלומי. אביב. ואני יכול להמשיך
    אני לא מכיר שם אחד ממי שהבאת פה
    הדור שלכם דור מביך
    בברכה, דודי
    מנהל פורום דיבורים ופקח בדימוס (שמרגיש אפליה כי הוא לא בהיכל התהילה).

15. משתמש מנוסה
    שם: טל
    אני מאוד אהבתי את הפורום הזה, בתקופה שנרשמתי היה מאוד פעיל וכיף פה.. חבל מאוד שזה נגמר.

הדרך הכי טובה להחיות את הפורום היא להחזיר אותו לנושא המקורי והטוב שלו - פוקימון.

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •