Pokemon GO
עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920
מציג תוצאות 286 עד 295 מתוך 295
  1. משתמש מנוסה
    שם: טימי !!! (סתם בר)
    ציטוט פורסם במקור על ידי Pikachu 4 Ever צפה בהודעה
    [B][U][COLOR=]
    דני:
    "זה ממש לא ככה" אתה אומר במהרה אולם סוזן ממשיכה בטון עצבני וקובעת שתלכו לראות את ג'ואי. "בסדר אבל את לא צריכה להיות כל כך עצבנית בסך הכל אחרי כל הקרבות שהיו לי והעבדה שלא ראיתי אותך מתאמנת חשבתי שהיה בינינו פער אבל את הוכחת לי שאת יריבה ראויה.." אתה אומר לסוזן מאט עצבני שהיא לוקחת כל פליטת פה שלך ברצינות בעודנו הולכים לג'ואי.
    אתה מקשיב לדבריו של ג'ואי בסובלנות למרות הרצון הבוער בתוכי להמשיך להתרוצץ בחדר להיתאמן ולהתחזק וכאשר הוא מסיים לדבר אתה פותח את פיך לרווחה "אז הפוקימונים האגדים יעזרו למי שהם מוצאים ראוי להציל את העולם הא.. אם כך אני צריך להתחזק ולנצח עוד יריבים רק ככה אני יוכל להוכיח להם שאני ראוי ולא "המושיע" הזה." אתה אומר ברצינות.
    'הוא בטח מנסה למצוא אותם בגלל שהוא חושב שהוא זה שצריך להציל את המחוז בזה שהוא ישנה אותו הרי הוא כל כך ראוותן שהוא קורא לעצמו המושיע!' אתה חושב בעצבים אך משתדל שלא להראות זאת.
    "תודה על שהסברת לנו הכל ג'ואי אני שמח שבחרנו להישאר ולהקשיב לך." אתה אומר בנימוס לאחר ההתפרצות הקודמת שלך שהייתה בלהט הרגע "בכל מקראה אנחנו צריכים להתקדם לכיוון העיר אטרנה אני רוצה לחקור את העניין בעצמי." אתה מסיים את דברי ומחכה לתגובת של סוזן.
    "אתה צצודק דני, קדימה בוא נתקדם!" היא אומרת לך ושניכם מתחילים ללכת לכיוון העיר אטרנה.
    אתם נכנסים ליער אטרנה, מקום יפה, מוצל ונעים ורואים המון מאמנים שונים ( ) וגם פוקימונים שונים ( ) ומרחוק אתם רואים את היציאה לעיר אטרנה ואפשר לראות מהיער כבר פסל ענקי שמתנוסס בעיר.
    מה תעשה?
    [/COLOR]
    המראה של הפסל הענק טופס את עיני ׳זה בטוח הפסל שג'ואי דיבר עליו!׳ אני מחליט ואומר לסוזן עדיין בפנים זועפות ״אני הולך לחקור את הפסל ולראות אם יש רמזים.״ ומתחיל לרוץ לכיוון העיר.
    כאשר אני מגיע אני חוקר את המראה של הפסל ביסודיות ואת סביבתו ומנסה למצוא רמזים כלשהם בנוגע ל״מושיע״.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    אשימת כנויים קודמים(כי צריך להתחיל ממשהו) :
    המלך

2. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    אייס:
    "שלום סמית' אני אייס. הקרב יהיה אחד על אחד?" אתה שואל ומקבל תשובה חיובית.
    "אוקיי לפי מה שאני רואה הוא פוקימון ציפור, זאת אומרת הוא מסוג מעופף כך שקדימה אוניקס, אני בוחר בך!" אתה אומר ואזרוק את הפוקדור של אוניקס.
    "תשתמש בכריכה ואז בתיקול." אתה פוקד עליו ואוניקס מנסה לתפוס את פוקימון הציפור אך הוא איטי מידי בשביל לפגוע בו.
    "סטארביה רוח פרצים" אומר סמית' וסטארביה מתחיל לנופף בכנפיו ויוצר רוח חזקה אך אוניקס לא ממש נפגע ממנה.
    מה תעשה?
    [/COLOR]
    "אני מבין שאני צריך לסרוק אותו בפוקידע כדי לדעת איך לתקוף, הוא לא נראה כמו פוקימון מהיר אבל הוא בהחלט הפתיע אותי. קדימה אוניקס תשתמש בקבר לבנים ולפני שהוא יקום בחזרה תתקוף בתיקול."

3. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    המראה של הפסל הענק טופס את עיני ׳זה בטוח הפסל שג'ואי דיבר עליו!׳ אני מחליט ואומר לסוזן עדיין בפנים זועפות ״אני הולך לחקור את הפסל ולראות אם יש רמזים.״ ומתחיל לרוץ לכיוון העיר.
    כאשר אני מגיע אני חוקר את המראה של הפסל ביסודיות ואת סביבתו ומנסה למצוא רמזים כלשהם בנוגע ל״מושיע״.
    דני:
    המראה של הפסל הענק טופס את עיניך ׳זה בטוח הפסל שג'ואי דיבר עליו!׳ אתה מחליט ואומר לסוזן עדיין בפנים זועפות ״אני הולך לחקור את הפסל ולראות אם יש רמזים.״ ומתחיל לרוץ לכיוון העיר.
    כאשר אתה מתחיל לחקור את המראה של הפסל ביסודיות ואת סביבתו ומנסה למצוא רמזים כלשהם בנוגע ל״מושיע״.
    "זהו פסל של פאלקיה, פוקימון המרחב, הוא פוקימון אגדי כאן בסינו ולא נדיר כל כך לראות פסלים שלו, אבל לא תמצא פסל יותר יפה מזה!" ואתה מסתובב ורואה אדם עם סינר לבן, חולצה מכופתרת ושיער כחול ().
    "אפשר לדעת מה אתה מחפש פה?" הוא שואל בסקרנות ומרחוק אתה רואה זסוזן מתקרבת מתנשפת מהריצה אחריך.
    מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי totodile צפה בהודעה
    "אני מבין שאני צריך לסרוק אותו בפוקידע כדי לדעת איך לתקוף, הוא לא נראה כמו פוקימון מהיר אבל הוא בהחלט הפתיע אותי. קדימה אוניקס תשתמש בקבר לבנים ולפני שהוא יקום בחזרה תתקוף בתיקול."
    אייס:
    "אני מבין שאני צריך לסרוק אותו בפוקידע כדי לדעת איך לתקוף, הוא לא נראה כמו פוקימון מהיר אבל הוא בהחלט הפתיע אותי. קדימה אוניקס תשתמש בקבר לבנים ולפני שהוא יקום בחזרה תתקוף בתיקול." אתה פוקד על אוניקס ושולף את הפוקידע שלך.
    מהפוקידע נשמע קול רובוטי האומר "סטארביה, בדרך כלל חיים בלהקות, מאבקים על טריטוריה מתרחשים כאשר להקות שונות נפגשות" הפוקידע משתתק.
    אוניקס זורק המון אבנים על סטארביה ומתחיל לקבור אותו ולפני שזה מספיק לצאת משם הוא מקבל התקלה חזקה מאוניקס ונראה שהוא נפגע בצורה קשה.
    "סטארביה תשתמש בקרב קרוב!" אומר סמית' וסטארביה מתקרב ממש קרוב לאוניקס ומתחיל להכות בו בחוזקה עם טפריו וכנפיו וגורן לו לנזק לא קטן.
    מה תעשה?
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    [B][U][COLOR=#008000]אייס:
    "אני מבין שאני צריך לסרוק אותו בפוקידע כדי לדעת איך לתקוף, הוא לא נראה כמו פוקימון מהיר אבל הוא בהחלט הפתיע אותי. קדימה אוניקס תשתמש בקבר לבנים ולפני שהוא יקום בחזרה תתקוף בתיקול." אתה פוקד על אוניקס ושולף את הפוקידע שלך.
    מהפוקידע נשמע קול רובוטי האומר "סטארביה, בדרך כלל חיים בלהקות, מאבקים על טריטוריה מתרחשים כאשר להקות שונות נפגשות" הפוקידע משתתק.
    אוניקס זורק המון אבנים על סטארביה ומתחיל לקבור אותו ולפני שזה מספיק לצאת משם הוא מקבל התקלה חזקה מאוניקס ונראה שהוא נפגע בצורה קשה.
    "סטארביה תשתמש בקרב קרוב!" אומר סמית' וסטארביה מתקרב ממש קרוב לאוניקס ומתחיל להכות בו בחוזקה עם טפריו וכנפיו וגורן לו לנזק לא קטן.
    מה תעשה?
    "וואו הסטארביה הזה חזק, הרבה יותר ממה שציפיתי. קדימה אוניקס בוא נגמור את זה בזריקת אבנים." אפקוד על אוניקס. "אני בהחלט אצטרך חבר מעופף בצוות פרט לויוילון." אחשוב לעצמי.

5. משתמש מנוסה
    "וואו הסטארביה הזה חזק, הרבה יותר ממה שציפיתי. קדימה אוניקס בוא נגמור את זה בזריקת אבנים." אפקוד על אוניקס. "אני בהחלט אצטרך חבר מעופף בצוות פרט לויוילון." אחשוב לעצמי.
    אייס:
    "וואו הסטארביה הזה חזק, הרבה יותר ממה שציפיתי. קדימה אוניקס בוא נגמור את זה בזריקת אבנים." אתה פוקד על אוניקס שמתחיל להרים סלעים ואבנים מהאדמה ולזרוק על סטארביה שמצליח להתחמק מחלק אך לבסוף נפגע ומעוצמת המכה נוחת חסר הכרה בוצמה על הרצפה. 'אני בהחלט אצטרך חבר מעופף בצוות פרט לויוילון.' אתה חושב לעצמך.
    "סטארביה חזור" אומר סמית' ומחזיר את הפוקימון שלו לפוכדור "תודה רבה על קרב מעולה" אומר לך סמית' וממשיך בדרכו.
    אתה רואה עוד רוכבים אופניים כמו שראית מקודם אבל גם שם לב למספר פוקימונים מעופפים שחגים מעליך בשמיים ( ).
    מה תעשה?
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    אייס:
    "וואו הסטארביה הזה חזק, הרבה יותר ממה שציפיתי. קדימה אוניקס בוא נגמור את זה בזריקת אבנים." אתה פוקד על אוניקס שמתחיל להרים סלעים ואבנים מהאדמה ולזרוק על סטארביה שמצליח להתחמק מחלק אך לבסוף נפגע ומעוצמת המכה נוחת חסר הכרה בוצמה על הרצפה. 'אני בהחלט אצטרך חבר מעופף בצוות פרט לויוילון.' אתה חושב לעצמך.
    "סטארביה חזור" אומר סמית' ומחזיר את הפוקימון שלו לפוכדור "תודה רבה על קרב מעולה" אומר לך סמית' וממשיך בדרכו.
    אתה רואה עוד רוכבים אופניים כמו שראית מקודם אבל גם שם לב למספר פוקימונים מעופפים שחגים מעליך בשמיים ( ).
    מה תעשה?
    "עבודה טובה אוניקס, חזור. שמחתי להכיר סמית' בהחלט לימדת אותי משהו חדש, שאסור לזלזל באף פוקימון לא משנה יתרון הסוגים, הסטארביה שלך עשה הרבה צרות לאוניקס שלי, תודה על קרב מעולה." אומר לו וגם פרינפלאפ ואני נמשיך בדרכנו.
    "טדיאורסה תצא! תתקוף בכפות זעם את הציפור בעלת החזה הלבן והכנפיים החומות ואם הוא יתקוף אותך תשתמש בדמעות מזויפות ולאחר מכן בשריטה." אומר לו בזמן שאסרוק את הפוקימון

7. משתמש מנוסה
    דני:
    המראה של הפסל הענק טופס את עיניך ׳זה בטוח הפסל שג'ואי דיבר עליו!׳ אתה מחליט ואומר לסוזן עדיין בפנים זועפות ״אני הולך לחקור את הפסל ולראות אם יש רמזים.״ ומתחיל לרוץ לכיוון העיר.
    כאשר אתה מתחיל לחקור את המראה של הפסל ביסודיות ואת סביבתו ומנסה למצוא רמזים כלשהם בנוגע ל״מושיע״.
    "זהו פסל של פאלקיה, פוקימון המרחב, הוא פוקימון אגדי כאן בסינו ולא נדיר כל כך לראות פסלים שלו, אבל לא תמצא פסל יותר יפה מזה!" ואתה מסתובב ורואה אדם עם סינר לבן, חולצה מכופתרת ושיער כחול ().
    "אפשר לדעת מה אתה מחפש פה?" הוא שואל בסקרנות ומרחוק אתה רואה זסוזן מתקרבת מתנשפת מהריצה אחריך.
    מה תעשה?

'הפסל הזה באמת מרשים אבל חבל שתשתמשים בכסף בשביל ליצור פסלים ולא בשביל לעזור לאזרחים בערים אחרות.' אני חושב בעוד שהאדון עם בסינר הלבן מדבר.
    "אני חוקר את האזור. שמעתי מחיילים של "המושיע" דיבורים מוזרים על פוקימוני הזמן והמרחב ומחוקר חובב בשם ג'ואי שנמצאה תמונה של האלופה הנעדרת סינתיה ליד הפסל הזה ולכן אני מחפש רמזים." אני מסביר לו עקב בבקיאותו בנושא הפסל של פאלקיה.
    "דרך אגב קוראים לי דני ומה השם שלך?" אני שואל אותו לאחר ההסברים.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

8. משתמש מנוסה
    "עבודה טובה אוניקס, חזור. שמחתי להכיר סמית' בהחלט לימדת אותי משהו חדש, שאסור לזלזל באף פוקימון לא משנה יתרון הסוגים, הסטארביה שלך עשה הרבה צרות לאוניקס שלי, תודה על קרב מעולה." אומר לו וגם פרינפלאפ ואני נמשיך בדרכנו.
    "טדיאורסה תצא! תתקוף בכפות זעם את הציפור בעלת החזה הלבן והכנפיים החומות ואם הוא יתקוף אותך תשתמש בדמעות מזויפות ולאחר מכן בשריטה." אומר לו בזמן שאסרוק את הפוקימון
    אייס:
    "עבודה טובה אוניקס, חזור. שמחתי להכיר סמית' בהחלט לימדת אותי משהו חדש, שאסור לזלזל באף פוקימון לא משנה יתרון הסוגים, הסטארביה שלך עשה הרבה צרות לאוניקס שלי, תודה על קרב מעולה." אתה אומר לו וגם פרינפלאפ ואתה ממשיכים בדרככם.
    "טדיאורסה תצא! תתקוף בכפות זעם את הציפור בעלת החזה הלבן והכנפיים החומות ואם הוא יתקוף אותך תשתמש בדמעות מזויפות ולאחר מכן בשריטה." אתה אומר לו בזמן שאסרוק את הפוקימון.
    טדיאורסה משתמש בכפות זעם על פוקימון הציפור המופתע ופוגע בו ארבעה פעמים בעוצמה. הפוקימון מתעצבן ומשתמש בפרץ רוח, טדיאורסה מחזיר בדמעות מזויפות שמורידות את עוצמת פרץ הרוח אך עדיין סופג נזק.
    אתה שולף את הפוקידע האומר "פיג'י, פיג'י בדרך כלל מטיילים בלהקות, כאשר הם מרגישים מאוימים הם מעיפים חול לעיניים של מי שהם חוששים ממנו" הפוקידע משתתק.
    מה תעשה?

ציטוט פורסם במקור על ידי מונקי צפה בהודעה
    'הפסל הזה באמת מרשים אבל חבל שתשתמשים בכסף בשביל ליצור פסלים ולא בשביל לעזור לאזרחים בערים אחרות.' אני חושב בעוד שהאדון עם בסינר הלבן מדבר.
    "אני חוקר את האזור. שמעתי מחיילים של "המושיע" דיבורים מוזרים על פוקימוני הזמן והמרחב ומחוקר חובב בשם ג'ואי שנמצאה תמונה של האלופה הנעדרת סינתיה ליד הפסל הזה ולכן אני מחפש רמזים." אני מסביר לו עקב בבקיאותו בנושא הפסל של פאלקיה.
    "דרך אגב קוראים לי דני ומה השם שלך?" אני שואל אותו לאחר ההסברים.
    דני:
    'הפסל הזה באמת מרשים אבל חבל שתשתמשים בכסף בשביל ליצור פסלים ולא בשביל לעזור לאזרחים בערים אחרות.' אתה חושב בעוד שהאדון עם בסינר הלבן מדבר.
    "אני חוקר את האזור. שמעתי מחיילים של "המושיע" דיבורים מוזרים על פוקימוני הזמן והמרחב ומחוקר חובב בשם ג'ואי שנמצאה תמונה של האלופה הנעדרת סינתיה ליד הפסל הזה ולכן אני מחפש רמזים." אתה מסביר לו עקב בבקיאותו בנושא הפסל של פאלקיה.
    "דרך אגב קוראים לי דני ומה השם שלך?" אתה שואל אותו לאחר ההסברים.
    "קוראים לי קורקי" הוא מציג את עצמו "אתה אומר שסינתיה נצפתה פה? זה ממש מוזר, חשבתי שהיא נעלמה אחרי ש"המושיע" הביס אותה" אומר לך קורקי ואתה רואה שהוא מוטרד וממלמל לעצמו "מה זה אומר עכשיו? הם מתכננים משהו? אני בטוח שהם מתכננים משהו!" הוא ממשיך וסוזן מגיע אליכם "דני אתה לא חייב לרוץ כל פעם שאתה רואה משהו מעניין!" גוערת בך סוזן בזמן שהיא מסדירה את נשימתה.
    "אני אלך לי לדרכי בנתיים, יש לי משהו חשוב לעשות" אומר לכם קורקי והולך.
    מה תעשה?
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה

[COLOR=#008000]דני:
    'הפסל הזה באמת מרשים אבל חבל שתשתמשים בכסף בשביל ליצור פסלים ולא בשביל לעזור לאזרחים בערים אחרות.' אתה חושב בעוד שהאדון עם בסינר הלבן מדבר.
    "אני חוקר את האזור. שמעתי מחיילים של "המושיע" דיבורים מוזרים על פוקימוני הזמן והמרחב ומחוקר חובב בשם ג'ואי שנמצאה תמונה של האלופה הנעדרת סינתיה ליד הפסל הזה ולכן אני מחפש רמזים." אתה מסביר לו עקב בבקיאותו בנושא הפסל של פאלקיה.
    "דרך אגב קוראים לי דני ומה השם שלך?" אתה שואל אותו לאחר ההסברים.
    "קוראים לי קורקי" הוא מציג את עצמו "אתה אומר שסינתיה נצפתה פה? זה ממש מוזר, חשבתי שהיא נעלמה אחרי ש"המושיע" הביס אותה" אומר לך קורקי ואתה רואה שהוא מוטרד וממלמל לעצמו "מה זה אומר עכשיו? הם מתכננים משהו? אני בטוח שהם מתכננים משהו!" הוא ממשיך וסוזן מגיע אליכם "דני אתה לא חייב לרוץ כל פעם שאתה רואה משהו מעניין!" גוערת בך סוזן בזמן שהיא מסדירה את נשימתה.
    "אני אלך לי לדרכי בנתיים, יש לי משהו חשוב לעשות" אומר לכם קורקי והולך.
    מה תעשה?
    'הבחור הזה מעניין אותי! מי אליו הם? ומה הם מתכננים?' אני חושב לעצמי בעוד שקורקי הולך. "סליחה סוזן אבל פשוט אין לי סבלנות לפעמים אני ישתדל להריץ אותך פחות." אני אומר לה בחיבה לאחר שהריצה הארוכה הוציא ממני את המרירות שהייתה לי כלפיה.
    "בכל מקראה בואי נסתובב קצת בעיר אני רוצה לראות מה מצבה ביחס לעיר הקודמת בא ביקרנו." אני אומר לה ואסייר איתה בעיר לזמן מה וכשנתקרב למרכז הפוקימונים אומר לסוזן "למה שלא תמשיכי לסייר באזור לבד? אני הייתי רוצה לאמן את הפוקימונים שלי קצת." ולאחר תשובתה אני הולך לזירת הקרב שבממרכז ומוציא את כולם.
    "טוב אחרי הקרב שהיה לי עם סוזן אני מבין שאני צריך לתת לכולכם עוד זמן להיתאמן אני לא רוצה שתפגעו יותר מדי בקרב ואתם יודעים מה אומרים "קשה באימונים קל בקרב!"" אני אומר לכולם ומנסה להכניס אותם לרוח לחימה.
    "סטייל את הלחמי נגד מייסי את צריכה להדוף אותה כמה שיותר ולא לתת לה להתקרב עליך ומייסי את צריכה להתקרב כמה שיותר לארון ולגעת לה בבטן בכל דבר שתרצי כשתצליחי הקרב שלכם יגמר. צ'אם אתה תלחם בגרוטל המטרה שלך היא לתקוף אותו איך שתרצה ולעייף אותו ואתה גרוטל צריך להתחמק מכמה שיותר התקפות כאשר תתחמק מעשר הקרב שלכם יגמר!" אני מסיים את הוראותי ומסתכל על כולם מתאמנים.
    Spoiler ספוילר
    I

המבין יבין.
    המלך

10. משתמש מנוסה
    אייס:
    "עבודה טובה אוניקס, חזור. שמחתי להכיר סמית' בהחלט לימדת אותי משהו חדש, שאסור לזלזל באף פוקימון לא משנה יתרון הסוגים, הסטארביה שלך עשה הרבה צרות לאוניקס שלי, תודה על קרב מעולה." אתה אומר לו וגם פרינפלאפ ואתה ממשיכים בדרככם.
    "טדיאורסה תצא! תתקוף בכפות זעם את הציפור בעלת החזה הלבן והכנפיים החומות ואם הוא יתקוף אותך תשתמש בדמעות מזויפות ולאחר מכן בשריטה." אתה אומר לו בזמן שאסרוק את הפוקימון.
    טדיאורסה משתמש בכפות זעם על פוקימון הציפור המופתע ופוגע בו ארבעה פעמים בעוצמה. הפוקימון מתעצבן ומשתמש בפרץ רוח, טדיאורסה מחזיר בדמעות מזויפות שמורידות את עוצמת פרץ הרוח אך עדיין סופג נזק.
    אתה שולף את הפוקידע האומר "פיג'י, פיג'י בדרך כלל מטיילים בלהקות, כאשר הם מרגישים מאוימים הם מעיפים חול לעיניים של מי שהם חוששים ממנו" הפוקידע משתתק.
    מה תעשה?
    [/COLOR]
    "יפה מאוד טדיאורסה, אתה מתקדם ומשתפר מרגע לרגע" אצעק לו על מנת לתת לו עוד ביטחון. "עכשיו תשתמש בעיני בובה ואז תנסה לקפוץ על גבו של פיג'י ולהשתמש בכפות זעם.
    פיג'י!" אקרא לו. "אתה הולך להיות חבר חשוב מאוד בצוות שלנו, כמובן רק אם תרצה להצטרף". אומר ואקרוץ לו.

עמוד 20 מתוך 20 ראשוןראשון ... 10181920

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •