Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 6 מתוך 6
  1. משתמש מנוסה
    היי,
    בעוד כמה ימים אני קונה 3ds xl ורציתי שהמשחק הראשון שאני קונה יהיה של פוקימון, ואני מתלבט בין xy או אומגה רובי ואלפא ספיר. בעבר שיחקתי ברובי וספיר.
    איזה מהמשחקים האלה אתם ממליצים לי לקנות?

2. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    זה תלוי. אתה רוצה הרפתקה חדשה? לך על xy אתה רוצה משחק שאתה מכיר אותו טוב יותר? Oras לפי דעתי הייתי הולך על xy זה איזורים שאתה לא מכיר, פוקימונים חדשים והמגה התפתחות מתחילה משם.

3. משתמש מנוסה
    שם: טל
    שניהם מעולים, זה לא משנה במי תבחר, מקסימום תבחר אחד מהם עכשיו ואז אחרי כמה זמן תקנה גם את השני.

4. מנהל ראשי
    שם: אדם
    אני אישית הייתי ממליץ לך ללכת על אומגה או רובי בגלל שהמציאות שתמצא שם במשחק נדירות יותר והxy ניתנים להחלפה בקלות יותר. גם האפקטים שודרגו וזאת גם נוסטלגיה. דעתי בלבד כן?

5. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אדבר מניסיון~

xy כיפי כזה, אבל הוא ממש פשוט ואין הרבה מה לעשות ברגע שסיימת אותו. בנוסף, עזוב אותך הקטע המשחקי, לא תוכל להחליף/להילחם ברוב האנשים מoras [כי ישלהם חפצים/פוקימונים/מגה סטוונס שייחודיים לoras, ולא נכנסנו לקבצים של xy], שזה פספוס די גדול. מה שיש לעשות אחרי הליגה: שלושה אגדיים בדיוק, באטל ריסורט ושייני האנטס.
    לעומת זאת אם תיקח oras, תהנה משימוש בכל המגה סטוונס, בכל האייטמים, בכל החידושים.. וגם תזכה לשחק במשחקים נוסטלגיים בטירוף, ותאמין לי שהם לא "נשארו אותו הדבר", שזה בדיוק הקטע היפה פה, אמנם תזהה את המקום אבל אם תקנה תראה שלמרות זאת הוא מחדש לך הרבה. מה שיש לעשות אחרי הליגה: משהו כמו 10+ אגדיים, באטל ריסורט, שייני האנט, דלטא אפיסוד, contests, ליגה מחוזקת, שייני האנטס..
    נ.ב. רק התחילו האיוונטים בORAS, לעומת זאת נראה כי בXY נגמרו האיוונטים. שזה בונוס רציני

לך על oras, ללא ספק.

Spoiler ספוילר

6. משתמש מתקדם
    לך על אומגה רובי או אלפא ספיר. חווית משחק הרבה יותר כיפית. חוץ מזה דור 3 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> דור 6

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •