Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 89 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 1331
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    טל
    ~~~
    רשומה! תגיבי להתחלה

טדי
    *מקום : מפלי המטאורים, הואן
    *כסף : 0 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה נבהל בהתחלה מדבריה של מארס, אך רואה שגם אדם חושש. כשאתה עושה טעות וחושף את לחצך, אתה רואה חיוך נבזי על פניה של מארס. אתה מחזיר את פלטצ'לינג, ולאחר כמה שניות מעתשת ומוציא את ברגמייט, אומר לה מה לעשות. ברגמייט מקשיחה את גופה, ואז שולחת רוח קפואה אל גולבאט, מצליחה ללכוד אותו בתוך גוש קרח. מארס זועמת. היא אומרת "פוראגלי, היפנוזה על פטיליל! גולבאט חזור, נחשוב מה לעשות בהמשך. פיירואר, צאי!" ומהפוקדור יוצאת לביאת אש מרהיבה: "להביור על ברגמייט, תחרכי אותו!" היא אומרת ופיירואר שולחת זרנוק אש מרהיב לעבר ברגמייט, פוגעת בו קשה. ההיפנוזה של פוראגלי מצליחה להרדים את פטיליל. נשאב לפוראגלי עוד קצת מהאנרגיה עקב זרע העלוקה.
    מה תעשה?
    ברגמייט - 6/10
    פלטצ'לינג - 10/10
    פטיליל - 10/10 (ישנה)

בר
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה שואל את עצמך יותר שאלות ממה שהשה"ם מסוגל לשחזר. אתה זורק את הפוקדור, ומתוכו יוצא מן סרטן תכול קטן עם פסים שחורים: . זה קלאונצ'ר.
    אתה מתקדם לעבר החדר עם הקולות ורואה בו עוד חמישה אנשים כמוך ופיראט ופיראטית הנראים כך: . החייל אומר: "שלום לכם. כולכם באתם להצטרף לצוות רמפא"ג. כרגע אנחנו נמצאים בבסיס האימונים הסודי של שלוחת צוות רמפא"ג בסינו, צוות אקווה-רמפא"ג. אנחנו כמה קומות מתחת לאדמה כרגע ולכן יכול להיות שאתם חשים בריח טחוב מעט. הפוקדורים שבהם מצאתם את הפוקימונים שלכם" חמשת האנשים לידך מסתכלים על פוקדורים זהים לשלך "הם פוקדורי-אקווה. סיימנו את הפיתוח שלהם בזמן האחרון ואתם הנסיינים הראשונים להשתמש בהם. הכדור הזה ייחודי, בכך שהוא מאפשר לך לגנוב פוקימונים של מאמנים אחרים,בין אם הם בתוך הפוקדור או מחוצה לו. הפוקימונים שלכם נגנבו השבוע, והובאו אלינו מרחבי העולם כולו". את רואה שניים מהמאמנים מביטים באימה בפוקדורים. "בכל מקרה, בשביל שתוכלו לזכות במדים שלכם ולהפוך לחברים רשמיים, אתם קודם כל צריכים להוכיח לנו שאתם שווים משהו" הוא אומר וניגש אליכם, מצוות אתכם לשלושה צוותים. "כל צמד יילחם בקרב פוקימונים, והמנצח יתקבל לצוות רמפא"ג, בעוד המפסיד ייכלא בצינוק שלנו". כמה מהאנשים סביבך חוששים. לבסוף האדם שצוותת איתו מגיע למרחק בטוח ממך ואומר:" היי. אני מארק. נעים להכיר" הוא אומר ומחייך לעברך חיוך. לאחר מכן הוא אומר:" טיימפול, צא!" ומהפוקדור יוצא ראשן קטן (עם חזות די מעפנה): . אתה עם קלאונצ'ר לידך. מארק אומר: "טיימפול, נהימה!" וטיימפול נוהם נהמה שמחלישה את ההתקפה הפיסית של קלאונצ'ר
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 10/10
    Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    טוטודייל
    *מקום : גשר נאגט - דרך 24
    *כסף : 625 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה אומר לבאלטוי מה לעשות. הוא יורה סטירות בוץ לכל הכיוונים, לאחר מכן מאחד בוץ יחד לטורנדו בוץ עם כוחות על חושיים ושולח אותו על פרוסלאס. לאחר מכן הוא ירוה עליה אבנים מלמעלה, קובר אותה בתוך ערימת אבנים. מיצ'ו מתעצבן ואומר:" זהו זה, אף אחד לא מביס אותי! במיוחד לא טירון! פרוסלאס, רחפי לעבר באלטוי והשתמשי בסופת שלגים מטווח 0!". פרוסלאס חשה בזעמו של מאמנה, ונהיית גם היא מעט זועמת. היא מרחפת לעבר באלטוי, ומטווח 0 יוצרת סופת שלגים קפואה שפוגעת בו קשה, כמעט מעלפת אותו. באלטוי עוד שנייה נופל.
    מה תעשה?
    באלטוי - 1/10
    קרוקונאו - 6/10

בר
    ~~~~~~~~~~~
    רשום! תגיב להתחלה ותבקש התחלתי אחד אם באלך

עומר
    *סקראגי זה השותף שלך למסע. לחיץ
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את חושבת שהוא עוד לא יודע מה זה עינוי, ופונה לסקראגי בנחמדות. בתגובה הוא מחייך ומגרד בראשון. את אומרת לו מה לעשות. הוא שולח חול לעיניו של סנדייל, סותם את ראייתו, ואז רץ לעבר סנדייל, נעלם ומופיע מחדש בסמוך אליו, מתנגש בו וגורם לו מעט נזק עקב כך שגם סנדייל הוא סוג אופל, כמו מתקפת ההטעיה. ג'ק אומר:" סנדייל, מתקפת זעם!" וסנדייל ניגש אל סקראגי, מתנגש בו וגורם לו נזק. את רואה את ג'ייק מחייך. מניסיונך עם מתקפת הזעם, את נזכרת שככל שהפוקימון משתמש במתקפה יותר, היא יותר חזקה, ושתוך כמה תורות סנדייל יוכל לעלף אותך ולשלוח אותך לצינוק אם לא תפעלי מהר.
    מה תעשי?
    סקראגי - 8/10
    "באלטוי, אני יודע שקשה לך, אבל אל תוותר הוא עוד שנייה נופל, בבקשה תתאמץ עד סוף הכוחות שלך!" אומר ואנסה לתת לו תקווה "תתקרב אליו בכוחות שנותרו בסחרורים מהירים (התקרבות בלי תקיפה) ולאחר מכן תירה עליו מקרוב קרן בלבול! אני מאמין בך באלטוי.."

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טל
    ~~~
    רשומה! תגיבי להתחלה

טדי
    אתה נבהל בהתחלה מדבריה של מארס, אך רואה שגם אדם חושש. כשאתה עושה טעות וחושף את לחצך, אתה רואה חיוך נבזי על פניה של מארס. אתה מחזיר את פלטצ'לינג, ולאחר כמה שניות מעתשת ומוציא את ברגמייט, אומר לה מה לעשות. ברגמייט מקשיחה את גופה, ואז שולחת רוח קפואה אל גולבאט, מצליחה ללכוד אותו בתוך גוש קרח. מארס זועמת. היא אומרת "פוראגלי, היפנוזה על פטיליל! גולבאט חזור, נחשוב מה לעשות בהמשך. פיירואר, צאי!" ומהפוקדור יוצאת לביאת אש מרהיבה: "להביור על ברגמייט, תחרכי אותו!" היא אומרת ופיירואר שולחת זרנוק אש מרהיב לעבר ברגמייט, פוגעת בו קשה. ההיפנוזה של פוראגלי מצליחה להרדים את פטיליל. נשאב לפוראגלי עוד קצת מהאנרגיה עקב זרע העלוקה.
    מה תעשה?
    ברגמייט - 6/10
    פלטצ'לינג - 10/10
    פטיליל - 10/10 (ישנה)

בר
    אתה שואל את עצמך יותר שאלות ממה שהשה"ם מסוגל לשחזר. אתה זורק את הפוקדור, ומתוכו יוצא מן סרטן תכול קטן עם פסים שחורים: . זה קלאונצ'ר.
    אתה מתקדם לעבר החדר עם הקולות ורואה בו עוד חמישה אנשים כמוך ופיראט ופיראטית הנראים כך: . החייל אומר: "שלום לכם. כולכם באתם להצטרף לצוות רמפא"ג. כרגע אנחנו נמצאים בבסיס האימונים הסודי של שלוחת צוות רמפא"ג בסינו, צוות אקווה-רמפא"ג. אנחנו כמה קומות מתחת לאדמה כרגע ולכן יכול להיות שאתם חשים בריח טחוב מעט. הפוקדורים שבהם מצאתם את הפוקימונים שלכם" חמשת האנשים לידך מסתכלים על פוקדורים זהים לשלך "הם פוקדורי-אקווה. סיימנו את הפיתוח שלהם בזמן האחרון ואתם הנסיינים הראשונים להשתמש בהם. הכדור הזה ייחודי, בכך שהוא מאפשר לך לגנוב פוקימונים של מאמנים אחרים,בין אם הם בתוך הפוקדור או מחוצה לו. הפוקימונים שלכם נגנבו השבוע, והובאו אלינו מרחבי העולם כולו". את רואה שניים מהמאמנים מביטים באימה בפוקדורים. "בכל מקרה, בשביל שתוכלו לזכות במדים שלכם ולהפוך לחברים רשמיים, אתם קודם כל צריכים להוכיח לנו שאתם שווים משהו" הוא אומר וניגש אליכם, מצוות אתכם לשלושה צוותים. "כל צמד יילחם בקרב פוקימונים, והמנצח יתקבל לצוות רמפא"ג, בעוד המפסיד ייכלא בצינוק שלנו". כמה מהאנשים סביבך חוששים. לבסוף האדם שצוותת איתו מגיע למרחק בטוח ממך ואומר:" היי. אני מארק. נעים להכיר" הוא אומר ומחייך לעברך חיוך. לאחר מכן הוא אומר:" טיימפול, צא!" ומהפוקדור יוצא ראשן קטן (עם חזות די מעפנה): . אתה עם קלאונצ'ר לידך. מארק אומר: "טיימפול, נהימה!" וטיימפול נוהם נהמה שמחלישה את ההתקפה הפיסית של קלאונצ'ר
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 10/10
    אשמח אם תתייחס לכל התגובה. היה שם שינוי רציני של טדי שזכה להתעלמות מוחלטת.
    ~
    "אני לא מותר, לא עכשיו!" ברגמייט חזרי, פלצ׳לינג, החוצה, מיד זריזות ולאחר מכן ניקור, מה שלא יהיה הזהרח מהלהביור שלה!"

4. משתמש מנוסה
    בר
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 10/10
    [/quote]
    אעשה קול של מופתע לרעה מהפוקימון שיצא מהפוקדור ואחשוב לעצמי 'נקווה שהפוקימון הזה יודע לעשות משהו'
    אתעלם מלחיצת היד שלו ואסתכל על קלאונצ'ר 'הוא החליש את ההתקפה הפיזית שלנו, למרות שקלאונצ'ר הוא תוקף מיוחד, כנראה שהוא עדיין מתלמד' אחשוב שוב.
    "אקדח מים".

5. היזהרו מחיקויים!
    טוטודייל
    *כסף : 1,125 פ"ד
    אתה אומר לבאלטוי מה לעשות. הוא מסתחרר לו במהירות סביב פרוסלאס, ואז שולח קרן בלבול מהירה, מעלף אותה. מיצ'ו אומר: טוב. פרוסלאס, חזרי! 15 שנה של אימונים, מגיל 19, ועדיין, מפסיד לנער שרק התחיל את המסע שלו. כל הכבוד לך. קח" הוא אומר ומביא לך שטר של 500 פ"ד "זה מגיע לך. בנוסף, קח את זה" הוא אומר ומוציא מתיקו ביצת פוקימונים. "קיבלתי את זה ממכר שלי בג'וטו, בזמן שאימנתי את סטאריו. אמרתי לעצמי שהראשון שינצח אותי באתגר יקבל אותה, אז קח" הוא אומר ושולך מתוך התיק שלו תיק בד מבד עבה." התיק הזה אמור לשמור על חומה של הביצה. אם אתה כבר הולך צפונה, כשאתה מגיע לקוטג' של ביל תשתמש במערכת אחסון כדי להכניס את הביצה לאחסון אצלך במחשב עד שתחזור אליך הביתה, כדי לא לפגום בביצה. בהצלחה" הוא אומר ובמגע יד מרפא את שני פוקימוניך. "למדתי איך לעשות את זה בסינו, מבחורה משונה בשם קייטלין. שמעתי שעכשיו היא חברה ברביעייה העילית של יונובה" הוא אומר ומסמן לחבריו שהם נוצחו, הם מתפזרים לאורך האזור, מיצ'ו הולך אל מערת סרוליאן, כנראה כדי לאמן את פוקימוניו. אתה ממשיך לנוע צפונה ואז מזרחה, לבסוף מגיע לכף סרוליאן, שם אתה רואה שני רכבים יחסית ישנים מיטלטלים בפראות, כשגניחות בוקעות מהם. לאחר הרכבים קצה הכף, עם תצפית מרהיבה על אזור סרוליאן. אתה נכנס לקוטג' של ביל ומתעלם מהמכוניות. אתה נכנס פנימה ורואה אדם מאוד זקן, עם גבך אליו. הוא אומר" לא, בפעם האחרונה, אני לא מעוניין להיכנס איתך לרכב רק כי..." הוא מסתובב ורואה אותך. " אה. חשבתי שאתה מישהו אחר. שלום לך. אני מניח שבאת בשביל ביל. אני אבא שלו. ביל כיום גר בגולדנרוד שבג'וטו. יותר מדי רחוק בשבילי. בוא שב, שתה תה" הוא אומר והולך להכין תה. בינתיים אתה הולך למחשב, נכנס למערכת האחסון שלך ומכניס את הביצה לתוכה בזריזות. אביו של ביל חוזר עם שתי כוסות תה וקערית קוביות סוכר, מניח אותה על השולחן.
    מה תעשה?

טדי
    *וואו מצטער העומס של התגובות השאיר אותי לא מרוכז. לא יקרה לי שוב
    אתה בהתחלה מפחד מאוד ממארס, אך בסוף אוגר אומץ ואומר משפט מהנועזים שאמרת או שמעת בחייך. מארס בהלם, ואומרת" טוב. אם כך אני מצפה שתצדיקו את המוניטין שלכם. סתם צוחקת, אנחנו נכתוש אתכם ונאכיל את הפוקימונים בכם". אתה מחזיר את ברגמייט ומוציא את פלטצ'לינג. היא יוצאת ואומרת:" פלטצ'!". אתה אומר לה מה לעשות. היא זזה בזריזות ואז טסה ומנקרת את פוראגלי. אדם אומר:"פטיליל, תתעוררי! עכשיו!" הוא אומר וניגש אליה, נותן לה סטירה עוצמתית שהדהדה. היא מתעוררת מיד. "פטיליל, נבג הלם על פיירואר!". פטיליל שולחת זרעי נבגים קטנטים לעבר פיירואר, פוגעת בה ומשתקת אותה. מארס אומרת:"קללו את פלוטו! פיירואר, שאגה אצילית על פלטצ'לינג! פוראגלי, השחזת טפרים!" פוראגלי משחיזה את הטפרים שלה, ופיירואר שואגת שאגה עוצמתית ואצילית על פלטצ'לינג, מחלישה לו את ההתקפה הפיסית והמיוחדת".
    מה תעשה?
    פטיליל - 10/10
    פלטצ'לינג - 10/10

בר
    ~~~~~
    אתה מופתע לרעה מיריבך ואומר לקלאונצ'ר מה לעשות. הוא שולח אקדח מים עוצמתי לעבר טיימפול, לא גורם לו הרבה נזק כי גם טיימפול סוג מים. "טייפמול, סיבוב!" מארק אומר וטיימפול שר שיר במחזור קטן, התווים פוגעים בקלאונצ'ר.
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 8/10
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    טוטודייל
    אתה אומר לבאלטוי מה לעשות. הוא מסתחרר לו במהירות סביב פרוסלאס, ואז שולח קרן בלבול מהירה, מעלף אותה. מיצ'ו אומר: טוב. פרוסלאס, חזרי! 15 שנה של אימונים, מגיל 19, ועדיין, מפסיד לנער שרק התחיל את המסע שלו. כל הכבוד לך. קח" הוא אומר ומביא לך שטר של 500 פ"ד "זה מגיע לך. בנוסף, קח את זה" הוא אומר ומוציא מתיקו ביצת פוקימונים. "קיבלתי את זה ממכר שלי בג'וטו, בזמן שאימנתי את סטאריו. אמרתי לעצמי שהראשון שינצח אותי באתגר יקבל אותה, אז קח" הוא אומר ושולך מתוך התיק שלו תיק בד מבד עבה." התיק הזה אמור לשמור על חומה של הביצה. אם אתה כבר הולך צפונה, כשאתה מגיע לקוטג' של ביל תשתמש במערכת אחסון כדי להכניס את הביצה לאחסון אצלך במחשב עד שתחזור אליך הביתה, כדי לא לפגום בביצה. בהצלחה" הוא אומר ובמגע יד מרפא את שני פוקימוניך. "למדתי איך לעשות את זה בסינו, מבחורה משונה בשם קייטלין. שמעתי שעכשיו היא חברה ברביעייה העילית של יונובה" הוא אומר ומסמן לחבריו שהם נוצחו, הם מתפזרים לאורך האזור, מיצ'ו הולך אל מערת סרוליאן, כנראה כדי לאמן את פוקימוניו. אתה ממשיך לנוע צפונה ואז מזרחה, לבסוף מגיע לכף סרוליאן, שם אתה רואה שני רכבים יחסית ישנים מיטלטלים בפראות, כשגניחות בוקעות מהם. לאחר הרכבים קצה הכף, עם תצפית מרהיבה על אזור סרוליאן. אתה נכנס לקוטג' של ביל ומתעלם מהמכוניות. אתה נכנס פנימה ורואה אדם מאוד זקן, עם גבך אליו. הוא אומר" לא, בפעם האחרונה, אני לא מעוניין להיכנס איתך לרכב רק כי..." הוא מסתובב ורואה אותך. " אה. חשבתי שאתה מישהו אחר. שלום לך. אני מניח שבאת בשביל ביל. אני אבא שלו. ביל כיום גר בגולדנרוד שבג'וטו. יותר מדי רחוק בשבילי. בוא שב, שתה תה" הוא אומר והולך להכין תה. בינתיים אתה הולך למחשב, נכנס למערכת האחסון שלך ומכניס את הביצה לתוכה בזריזות. אביו של ביל חוזר עם שתי כוסות תה וקערית קוביות סוכר, מניח אותה על השולחן.
    מה תעשה?

טדי
    אתה בהתחלה מפחד מאוד ממארס, אך בסוף אוגר אומץ ואומר משפט מהנועזים שאמרת או שמעת בחייך. מארס בהלם, ואומרת" טוב. אם כך אני מצפה שתצדיקו את המוניטין שלכם. סתם צוחקת, אנחנו נכתוש אתכם ונאכיל את הפוקימונים בכם". אתה מחזיר את ברגמייט ומוציא את פלטצ'לינג. היא יוצאת ואומרת:" פלטצ'!". אתה אומר לה מה לעשות. היא זזה בזריזות ואז טסה ומנקרת את פוראגלי. אדם אומר:"פטיליל, תתעוררי! עכשיו!" הוא אומר וניגש אליה, נותן לה סטירה עוצמתית שהדהדה. היא מתעוררת מיד. "פטיליל, נבג הלם על פיירואר!". פטיליל שולחת זרעי נבגים קטנטים לעבר פיירואר, פוגעת בה ומשתקת אותה. מארס אומרת:"קללו את פלוטו! פיירואר, שאגה אצילית על פלטצ'לינג! פוראגלי, השחזת טפרים!" פוראגלי משחיזה את הטפרים שלה, ופיירואר שואגת שאגה עוצמתית ואצילית על פלטצ'לינג, מחלישה לו את ההתקפה הפיסית והמיוחדת".
    מה תעשה?
    פטיליל - 10/10
    פלטצ'לינג - 10/10

בר
    ~~~~~
    אתה מופתע לרעה מיריבך ואומר לקלאונצ'ר מה לעשות. הוא שולח אקדח מים עוצמתי לעבר טיימפול, לא גורם לו הרבה נזק כי גם טיימפול סוג מים. "טייפמול, סיבוב!" מארק אומר וטיימפול שר שיר במחזור קטן, התווים פוגעים בקלאונצ'ר.
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 8/10
    "וואו באלטוי, אתה עשית את זה! אני גאה בך." אצעק לו וארוץ לחבק אותו. "זה היה הקרב הכי טוב שלי עד היום" אומר למיצ'ו ואודה לו על קרב נהדר "וואו ביצת פוקימון, מעניין מי יבקע משם" אחשוב לעצמי לאחר שאקבל ממנו את הביצה. אתחיל להתקדם לכיוון הבית של ביל וכשלצד הדרך שני רכבים מטלטלים ובהם נשמעים גניחות "איכסוש שיקצע" אחשוב לעצמי ואסתיר את רצוני העז להצטרף אם מחשבתי היא נכונה. כשאגיע לביתו של ביל ואראה את אביו אשאל אותו "שלום אבא של ביל, אתה יודע אם הוא מתכוון לחזור לפה בקרוב? או שאצטרך להשתגר לגולדנרוד כדי לפגוש אותו?" ואודה לו על התה המרגיע לאחר כל הקרבות הארוכים.

7. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    התחלה אג'נטרה
    ~~~~~~~~~~
    אתה מתעורר. הכל סביבך חשוך. אינך רואה כלום. הדבר האחרון שאתה זוכר הוא שעלית על מטוס, קרוב לעיר הולדתך. לאחר כמה דקות שבהם אתה תוהה היכן אתה, האור בחדר נדלק. אתה מסנוור מהבזק האור הפתאומי, ומגלה שאתה נמצא בתוך האנגר מטוסים נטוש ענקי. אתה מתחיל לשמוע צעדים לכיוונך. לאחר כמה דקות מופיע מולך אדם גבוה, בעל חזות קשוחה עם מעיל ירוק ארוך:
    הוא מסתובב אליך ואומר לך: שלום. חיכיתי לך. תיקח את הפוקדורים ונתחיל. אתה מסתכל סביבך ורואה שבמרחק כ20 מטר שמאלה ממך יש ארגז עם שני פוקדורים שלא נראים כמו אף פוקדור שראית בימי חייך:
    מה תעשה?
    אני אקח כמה שניות רגע כדי להבין מה קורה. לאחר כמה שניות של התפקסות ומחשבה אבין שהאופצייה היחידה שלי היא לעשות מה שהאיש עם המעיל הירוק אומר ולקחת את הפוקדורים המוזרים. ברגע שאגע בפוקדורים אשחרר את הפוקימונים שבתוכם, בתקווה שיקשיבו לי אם האיש ינסה לתקוף אותי משום מה. "מי אתה? מה אתה רוצה ממני? ומה זה הפוקדורים המוזרים האלה?" אשאל בחשדנות. אני לא נוהגת לבטוח באנשים זרים-בטח לא כאלה שמופיעים אקראית במטוס שעליתי עליו.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    בר
    ~~~~~
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 8/10
    'טעות של מתחילים, אסור לי לעשות אותה טעות שוב, שכחתי לגמרי שטיימפול לא מקבל סוג אדמה בהתפחות הראשונה, אני לא יודע הרבה לגבי מתקפה סיבוב, אני יודע שאם פוקימון של אותו מאמן משתמשים במתקפה הזו היא יותר חזקה, מעניין אם גם זה קורה שהפוקימון היריב משתמש, בוא נראה'. אחשוב
    "תשתמש בסיבוב גם אתה." אומר בשלווה ובקול שקט.

9. מנהל ראשי
    טוטודייל
    מה תעשה?

טדי
    מה תעשה?
    פטיליל - 10/10
    פלטצ'לינג - 10/10

בר
    ~~~~~
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 8/10
    "פלצ׳לינג לא לדאוג! אנחנו לא מפחדים, את מראה לי מה זה אומץ ואני מאה אחוז מאחוריך, בואי וננסה להגביר מהירות, רק כך ננצח. קטנה ומהירה, במכה הכי כואבת! זריזות ואז ניקור שוב, הפעם תכווני על העין שלה! שימרי על שיווי משקל ותזהרי מהמתקפות שלה!"

10. the bitch is back
    עומר
    *סקראגי זה השותף שלך למסע. לחיץ
    את חושבת שהוא עוד לא יודע מה זה עינוי, ופונה לסקראגי בנחמדות. בתגובה הוא מחייך ומגרד בראשון. את אומרת לו מה לעשות. הוא שולח חול לעיניו של סנדייל, סותם את ראייתו, ואז רץ לעבר סנדייל, נעלם ומופיע מחדש בסמוך אליו, מתנגש בו וגורם לו מעט נזק עקב כך שגם סנדייל הוא סוג אופל, כמו מתקפת ההטעיה. ג'ק אומר:" סנדייל, מתקפת זעם!" וסנדייל ניגש אל סקראגי, מתנגש בו וגורם לו נזק. את רואה את ג'ייק מחייך. מניסיונך עם מתקפת הזעם, את נזכרת שככל שהפוקימון משתמש במתקפה יותר, היא יותר חזקה, ושתוך כמה תורות סנדייל יוכל לעלף אותך ולשלוח אותך לצינוק אם לא תפעלי מהר.
    מה תעשי?
    סקראגי - 8/10
    'טוב סקרגי הוא גם אופל וגם לוחם והתנין הזה הוא אדמה ואופל אז זה אומר...' אהרהר לעצמי במהירות "מהר סקראגי פזילה ואז תעבור מהר לבעיטה נמוכה!" אקרא באושר "אל תהסס לכוון לו למקומות רגישים יותר" אוסיף בצחקוק
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

11. היזהרו מחיקויים!
    טוטודייל
    *אני קופץ בתגובה שלך ישר לקטע בבית של אבא של ביל. כל השאר קרה, אני פשוט יתעלם ממנו עכשיו
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    אתה מודה לאבא של ביל על התה המרגיע לאחר הקרבות הארוכים שלך. בתשובה לשאלתך הוא אומר:" לא, אני מצטער. הוא באמצע איזה פרויקט או משהו, אז הוא עסוק נורא במעבדת מחשבים שלו בגולדנרוד. אם יהיה לך זמן, תוכל לקפוץ לשם! למה אתה מחפש אותו בכלל?". כשאבא של ביל אומר את זה, אתה נזכר שכבר שעת ערב, והבסיס והצוות מחכים לך!
    מה תעשה?

טל
    לארח כמה שניות של התפקסות את מבינה שהאופציה היחידה שלך היא לזרוק את הפוקדורים. מתוכם יוצאים שועל אש קטן ויצור שחור עם סכינים בידיו (וולפיקס, פאווניארד): . את שואלת את האיש שאלות, אך הוא מתעלם מהם ועונה:" בואי נקווה שהכל יתבהר לך בהמשך. סקידו, פאראס, צאו!" ומהפוקדורים שלו, אותם פוקדורים מוזרים, יוצאים עז עשב קטנה וסרטן פטריות קטנטן: / vu]. הוא אומר:"סקידו, בעיטה כפולה על פאווניארד! פאראס, שיסוע על וולפיקס!" סקידו בועט פעמיים בחוזקה בפאווניארד, כמעט מעלף(!) אותו, פאראס משסע את וולפיקס.
    מה תעשי?
    פאווניארד - 2/10
    וולפיקס - 8/10

בר
    אתה מבין שאסור לך לעשות כזו טעות של מתחילים שוב. אתה אומר לקלאונצ'ר מה לעשות. הוא גם שולח תווי שיר, שפוגעים חזק יותר בטיימפול. מארק מחייך:"טיימפול, גם אתה סיבוב!" והוא גם הוא פוגע בקלאונצ'ר, יותר חזק. אתה מבין שמארק בונה פה על סיבובים מחזוריים. חישוב קצר מראה לך שסיבובים מחזוריים יעלפו את קלאנוצ'ר קודם, כבר בתור הבא של מארק.
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 5/10

טדי
    אתה אומר לפלטצ'לינג שאתה תומך בה ושאתם ביחד פה. היא מחייכת לעברך. אתה אומר לה מה לעשות שוב. היא משתמשת בזריזות שוב, מגיעה למהירות כמעט על קולית. היא מנקרת ומנקרת את פוראגלי, עד שהיא מעלפת אותה, כל זה בזמן של תור רגיל אחד. מארס בשוק. היא אומרת:"מה ל... פוראגלי, חזרי! זהו זה. נמאס! טייראנטרום, צאי!" ומהפוקדור יוצאת טי-רקס אבן ענקית: טייראנטרום, טופר דרקון (Dragon Claw) על החרק המעופף הקטנטן הזה!" טייראנטרום לוקחת את ידה המפלצתית, עוטפת אותה באנרגיה ירוקה זוהרת ומשסעת את פלטצ'לינג, פוגעת בה קשות. אדם די משותק מפחד, אך אומר:" פטיליל, יד עוזרת!" ופטיליל מסייעת לפלטצ'לינג הזריזה ביותר, מחזקת את כוחה. פלטצ'לינג טסה במהירות לעבר פיירואר, ואתה כמעט לא שם לב שכנפיה זוהרות כשהיא מנגשת אותם בפיירואר, ולסיום מבצעת סיבוב באוויר, עם קווים של חיתוך אוויר מול פניה, פוגעת בפיירואר מאחור ומעלפת גם אותה. *מזל טוב! פלטצ'לינג למדה מתקפת כנף ואס אווירי (Wing Attack), (Aerial Ace), בהתאמה!!!* מארס מקללת קשות בשפה שאתה לא מזהה, כנראה בגרמנית. היא אומרת:"גולבאט, צאי וסיימי איתם! בבקשה!" גולבאט יוצאת, או יותר נכון ארטיק גולבאט, שכן היא נופלת על האדמה בתוך גוש קרח. אדם מצחקק.
    מה תעשה?
    פלטצ'לינג - 7/10
    פטיליל - 10/10

עומר
    *איפה מכוונים למקום רגיש של תנין בדיוק?
    *פזילה (?) אניח שמדובר על מבט
    אתה מבצע ניתוח מהיר של המצב בו אתה נמצא, ואז אומר לסקראגי מה לעשות. הוא שולח מבט מעיק לעבר סנדייל, מכביד עליו, ואז בועט בו במהירות בחלק הנמוך של גופו, מנסה לכוון לתחתיתו. ג'ייק אומר:"היי! אל תשחק מלוכלך! סנדייל, מתקפת זעם, שוב!" וסנדייל שוב מתנגש בסקראגי, הפעם גורם יותר נזק.
    מה תעשה?
    סקראגי - 5/10
    Spoiler ספוילר

12. מנהל ראשי
    טוטודייל
    *אני קופץ בתגובה שלך ישר לקטע בבית של אבא של ביל. כל השאר קרה, אני פשוט יתעלם ממנו עכשיו
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~
    אתה מודה לאבא של ביל על התה המרגיע לאחר הקרבות הארוכים שלך. בתשובה לשאלתך הוא אומר:" לא, אני מצטער. הוא באמצע איזה פרויקט או משהו, אז הוא עסוק נורא במעבדת מחשבים שלו בגולדנרוד. אם יהיה לך זמן, תוכל לקפוץ לשם! למה אתה מחפש אותו בכלל?". כשאבא של ביל אומר את זה, אתה נזכר שכבר שעת ערב, והבסיס והצוות מחכים לך!
    מה תעשה?

טל
    לארח כמה שניות של התפקסות את מבינה שהאופציה היחידה שלך היא לזרוק את הפוקדורים. מתוכם יוצאים שועל אש קטן ויצור שחור עם סכינים בידיו (וולפיקס, פאווניארד): . את שואלת את האיש שאלות, אך הוא מתעלם מהם ועונה:" בואי נקווה שהכל יתבהר לך בהמשך. סקידו, פאראס, צאו!" ומהפוקדורים שלו, אותם פוקדורים מוזרים, יוצאים עז עשב קטנה וסרטן פטריות קטנטן: / vu]. הוא אומר:"סקידו, בעיטה כפולה על פאווניארד! פאראס, שיסוע על וולפיקס!" סקידו בועט פעמיים בחוזקה בפאווניארד, כמעט מעלף(!) אותו, פאראס משסע את וולפיקס.
    מה תעשי?
    פאווניארד - 2/10
    וולפיקס - 8/10

בר
    אתה מבין שאסור לך לעשות כזו טעות של מתחילים שוב. אתה אומר לקלאונצ'ר מה לעשות. הוא גם שולח תווי שיר, שפוגעים חזק יותר בטיימפול. מארק מחייך:"טיימפול, גם אתה סיבוב!" והוא גם הוא פוגע בקלאונצ'ר, יותר חזק. אתה מבין שמארק בונה פה על סיבובים מחזוריים. חישוב קצר מראה לך שסיבובים מחזוריים יעלפו את קלאנוצ'ר קודם, כבר בתור הבא של מארק.
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 5/10

טדי
    אתה אומר לפלטצ'לינג שאתה תומך בה ושאתם ביחד פה. היא מחייכת לעברך. אתה אומר לה מה לעשות שוב. היא משתמשת בזריזות שוב, מגיעה למהירות כמעט על קולית. היא מנקרת ומנקרת את פוראגלי, עד שהיא מעלפת אותה, כל זה בזמן של תור רגיל אחד. מארס בשוק. היא אומרת:"מה ל... פוראגלי, חזרי! זהו זה. נמאס! טייראנטרום, צאי!" ומהפוקדור יוצאת טי-רקס אבן ענקית: טייראנטרום, טופר דרקון (Dragon Claw) על החרק המעופף הקטנטן הזה!" טייראנטרום לוקחת את ידה המפלצתית, עוטפת אותה באנרגיה ירוקה זוהרת ומשסעת את פלטצ'לינג, פוגעת בה קשות. אדם די משותק מפחד, אך אומר:" פטיליל, יד עוזרת!" ופטיליל מסייעת לפלטצ'לינג הזריזה ביותר, מחזקת את כוחה. פלטצ'לינג טסה במהירות לעבר פיירואר, ואתה כמעט לא שם לב שכנפיה זוהרות כשהיא מנגשת אותם בפיירואר, ולסיום מבצעת סיבוב באוויר, עם קווים של חיתוך אוויר מול פניה, פוגעת בפיירואר מאחור ומעלפת גם אותה. *מזל טוב! פלטצ'לינג למדה מתקפת כנף ואס אווירי (Wing Attack), (Aerial Ace), בהתאמה!!!* מארס מקללת קשות בשפה שאתה לא מזהה, כנראה בגרמנית. היא אומרת:"גולבאט, צאי וסיימי איתם! בבקשה!" גולבאט יוצאת, או יותר נכון ארטיק גולבאט, שכן היא נופלת על האדמה בתוך גוש קרח. אדם מצחקק.
    מה תעשה?
    פלטצ'לינג - 7/10
    פטיליל - 10/10

עומר
    *איפה מכוונים למקום רגיש של תנין בדיוק?
    *פזילה (?) אניח שמדובר על מבט
    אתה מבצע ניתוח מהיר של המצב בו אתה נמצא, ואז אומר לסקראגי מה לעשות. הוא שולח מבט מעיק לעבר סנדייל, מכביד עליו, ואז בועט בו במהירות בחלק הנמוך של גופו, מנסה לכוון לתחתיתו. ג'ייק אומר:"היי! אל תשחק מלוכלך! סנדייל, מתקפת זעם, שוב!" וסנדייל שוב מתנגש בסקראגי, הפעם גורם יותר נזק.
    מה תעשה?
    סקראגי - 5/10
    הקרב הזה הוא של ברגמייט. היא מקור ההשראה והכח שלי! "פלאצ׳לינג, חזרי, עשית עבודה מעולה! ברגמייט! רוח חורפית עכשיו!"

=
    שמח שחזרת. התגעגעתי!

13. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טל
    מה תעשי?
    פאווניארד - 2/10
    וולפיקס - 8/10

[/COLOR][/QUOTE]

'רגע! מה קורה כאן? אני אפילו לא יודעת מה ההתקפות של וולפיקס ופאווינארד!'. אצליח להיזכר שוולפיקס הוא פוקימון אש ופאווינארד הוא אופל ומתכת. אחליט שהדרך הכי טובה היא לנסות מתקפות בסיסיות של אש, אופל ומתכת שסביר להניח שהפוקימונים ידעו. לא אצליח לזהות את פוקימון העז, אך אזהה שהפוקימון השני הוא פאראס. "וולפיקס! בבקשה תשתמש בגחלת על הפוקימון הירוק שנראה כמו עז. פאווינארד תשתמש בשירטה על פאראס!" אנסה להורות
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה

בר
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 5/10

'מעניין מאוד' אחשוב ואהיה מופתע מתוצאות מתקפה הסיבוב
    "תחכה למתקפה שלו, תנסה לחמוק בעזרת סילון אקווה תוך כדי שאתה מנסה להתקרב אליו ותשתמש באחיזת סגן" אגיד.

15. היזהרו מחיקויים!
    טדי
    *תשתדל לרשום את מי אתה מתקיף בקרבות כפולים, מתחיל להיות לי קשה לנחש...
    *שמח לשמוע שיש מי שיתגעגע בפורום...
    אתה אומר שזה הקרב של ברגמייט ומחזיר את פלטצ'לינג לפוקדור שלה. במקומה אתה מויצא את ברגמייט ואומר לה להשתמש ברוח (קרחית). ברגמייט שולחת רוח קפואה לעבר טייראנטרום, פוגעת בה קשה. מארס אומרת:" ישר לידיים שלי שיחקת.... טייראנטרום, מפולת סלעים!" וטייראנטרום מפילה מעליכם ערימות סלעים, פוגעת בברגמייט קשה. נראה כאילו הוא לא יוכל להנחית יותר ממכה אחת נוספת. הוא מתאמץ בכל כוחו, טוען אנרגיה קרחית על זקיף הקרן של מצחו, ונתקע בחוזקה בגולבאט, מעלף אותו. *מזל טוב! ברגמייט למד קרן קרח (Ice Horn) (מתקפה חדשה) !!!*. מארס אומרת:"ורדאמט! טיירנאטרום, תסיימי אותם עם מפולת סלעים!", וטייראנטרום מנסה להפיל סלעים, אך נכשלת. מארס זורקת אליה שטף קללות רחב בגרמנית. טייראנטרום זועפת לעברה. אדם אומר:"פטיליל, יד עוזרת!" ופטיליל מסייעת בכוחה לברגמייט. ברגמייט שוב משתמשת בקרן קרח, ופוגעת בטייראנטרום קשה. טטיראנטרום כבר חלשה והיא זועפת על מארס. אתה מרגיש כאילו הניצחון בידיכם.
    מה תעשה?

טל
    *אין לי שום דרך להכניס לעלילה את מה המתקפות שלהם, אז תתנהגי כאילו את יודעת בדרך פלא אם זה נוח לך יותר
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~
    את אומרת לשני פוקימוניך החדשים מה לעשות. וולפיקס ושלחת גחלת לעבר סקידו, פוגעת בו קשה. פאווניארד שורט את פאראס. האיש אומר:" סקידו, עלי תער על פאווניארד! פאראס, נבג הלם על וולפיקס!". סקידו שולח עלים חדים כתער לכיוון פאווניארד, אך וולפיקס מזנקת לפניו ומייצרת בועת הגנה ירוקה שמגנה עליהם. *מזל טוב! וולפיקס למדה הגנה!!!*. האיש מחייך. נבג ההלם גם הוא מרחף בזכות הבועה, שנעלמת לאחר מכן.
    מה תעשי?
    וולפיקס - 8/10
    פאווניארד - 2/10

בר
    אתה אומר לקלאונצ'ר מה לעשות. הוא מחכה שטיימפול ישתמש בעוד סיבוב, ואז מתחמק עם סילון אקווה שגם פוגע בטיימפול. לאחר מכן הוא לופת אותו משני צדדיו ולוחץ עליו. טיימפול נחלש
    מה תעשה?
    קלאונצ'ר - 5/10
    Spoiler ספוילר

עמוד 11 מתוך 89 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •