Pokemon GO
עמוד 51 מתוך 89 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 751 עד 765 מתוך 1331
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    *אני יכול לחכות אבל ממש מעדיף אם תמסור לי תשובה מהר כזה
    *מיקום - מגדלור אוליביין, אוליביין, ג'וטו
    *זמן - אחה"צ
    *עוד 1 יום עד למשימה הרשמית הבאה
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה פונה למגנו בבקשת עזרה (שוב, מה שאמרת קרה כבר). הוא אומר לך:"די טדי. אתה לא בן 5. לא הרסת כלום. ריבים יש לכולם מדי פעם. ולפי מה שהבנתי ממנו, גם אדם לא היה הכי בסדר אז אל תפיל הכל על עצמך. לך אליו עכשיו טדי. תפתרו את זה כמה שיותר מהר". הוא אומר. "טוב, אני צריך לחזור לענייני הצוות. תפתרו את זה כמה שיותר מהר טדי, לפני שהיחסים ביניכם יהפכו לארסיים יותר מארבוק. להתראות" הוא אומר ועוזב.
    מה תעשה?
    אני שמח לבשר שהחגים נגמרו באופן רשמי.
    -
    אני מחליט לקחת את המשגר ולהשתגר חזרה אל אדם. אם הוא שם אני אפנה אליו ואגיד לו "שמע, אני ממש מצטער. אני התפרצתי סתם והרגשתי ממש לא נעים אחר כך. אני בכלל לא חושב שאתה מכריח אותי לעשות דברים בכח ואני חושב שהיית חבר ושותף נפלא. אני ממש מקווה שאפשר לשים את זה מאחורינו."
    אם הוא לא שם, אני אשב על המיטה ואכתוב לו מכתב, בו כתוב את כל הדברים שציינתי קודם ואלך לתפוס מקלחת או משהו. אתארגן מהר ואצא לסיבוב נוסף באיזור כדי למצוא קרב לנקות את הראש.

2. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    *מחר אני לא אהיה בבית ושישי-שבת אני במחנה אז זאת התגובה האחרונה להשבוע לצערי
    *החלטתי על עוד מין תחרות לכל חברי צוות אג'נטרה: יש את הקבוצה שייסדה את הצוות. היא נקראת 'המייסדים'. בינתיים נחשפו בה ברנדון, מגנו והאנק (ראו המשך לטל). השקחן שיחשוף מכה שיותר מייסדים יזכה בפרס שווה מאוד, לכן כדאי לכם לנסות ולחקור דברים בנושא.

טוטודייל
    *הורדת שתיים לך ירדו שלוש
    *אין קטע של PP, הוא ימשיך לעשות לך טרולינג עד שתשבור את מערך ההגנה שלו
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה, סאנישור, סינו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 2,095 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מוציא את שרומיש ואומר לו מה לעשות. טרייסי אומרת "הגנה!" וויוילון חוסם את נבג ההלם. לאחר מכן היא אומרת:"חזור! דודואו, צא!" ומהפוקדור יוצאת דודואו. שרומיש משתמש בספיגת מגה אך הוא לא מצליח לספוג כל כך הרבה אנרגיה מדודואו. "דודואו, ניקור!" היא אומרת ודודואו רצה במהירות מרהיבה לעבר שרומיש, מנקרת אותו בחוזקה ומעלפת אותו. טרייסי מחייכת.
    מה תעשה?
    פרליגייטר - 5/10 *מקוללת
    מאצ'ופ - 10/10 *משותק

בר
    *כן
    *מיקום - בית חולים, בסיס צוות אקווה, הר קורונט, סינו
    *זמן - בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מהדוקטור שיעזור לך להשתחרר כמה שיותר מהר. הוא אומר:"אני אנסה. לילה טוב". אתה מנסה להעביר את הזמן בשינה ומצליח לנדוד בין שינה לערות במשך כל הזמן. 12 השעות הללו עברו הכי לאט שהיה לך אי פעם. לאחר כ-12 שעות, כשסוף סוף נרדמת, סרג' מעיר אותך:"קום" הוא אומר ומטלטל אותך. אתה מתעורר לאיטך. הוא אומר לך:"זהו, זה סוף סוף עבר. השעה 03:30 בערך, ורק עוד כמה בדיקות ואתה משוחרר לדרכך. סרג' עוזר לך לקום. אתה לא מרגיש כאב יוצא דופן. אתה הולך למראה, ונדהם: חזך משוסע בחתך אכזרי ברוחב של כמה סנטימטרים. החתך נמתח לאורך כל חזך, מקצה אחד אל השני. אתה רואה שכל החתך מלא בתפרים לכל אורכו. סרג' אומר לך:" רק נשאר להוריד לך את התפרים ואתה תהיה בתקינות מלאה. אבל מורידי התפרים הכי טובים שלנו הם בבסיס שמחכה לך בהר ביירון באי איירון. אני לא יכול לתת לך ללכת את כל האקלים ההררי הזה, אבל יש לי רעיון. אתה יודע לנהוג?" הוא שואל אותך. אתה עונה לו שכן (נניח שכן) והוא אומר לך:"יופי. יש לנו רכב קומפקטי דמוי קלנועית לתנועה ברחבי המחוז. מה שכן, הרכב קצת יותר איטי מקצב הליכה רגיל. אני יוכל להסיע במנהרה תת-קרקעית שיש לנו עד אגם וריטי אם תרצה, אבל משם יהיה עליך לנהוג עד לג'ובילייף ואז לקחת מעבורות. אני ממש מקווה שתספיק ביום אחד. להסיע אותך לוריטי או שתיסע בקלנועית מכאן? אני לא יכול להרשות לך ללכת ברגל" הוא אומר.
    מה תעשה?

עומר
    [COLOR="#FFA500"]*אני סתם רומז שיש לך עוגיה
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מחזירה את סקראגי ומוציאה את טדיאורסה, אומרת לו מה לעשות. טדיאורסה רץ אל עבר זובאט, נבלע בחשכה ומופיע שוב, פוגע בו ומעלף אותו. זובאט מעולף, שוכב על הרצפה.
    מה תעשי?[/COLOR

Amitlv
    *יזעמן מטבעות
    *איזה פוקימון התפתחות 2 באלך?
    *מיקום - מעבדת פרופסור סיקאמור, לומיוס, קאלוס
    *זמן - אחה"צ
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מאפס את ג'וזף ואומר לו שמעכשיו אתם מתרכזים רק במשימה. הוא עונה לך:" אבל תראה מה יצא מזה! סידרתי לשנינו פוקימונים כל כך טובים!". אתה בועט באיזה פח וגו'זף צוחק קלות. "אם אתה באמת רוצה לפרוק זעם, תעשה ככה" הוא ואמר וניגש לעץ, תולש אותו בקלות מהאדמה ומשכיב כמחסום דרך. לאחר מכן הוא לוקח אותך איתו אל השער לדרך 4. אתם מתחילים ללכת בדךר ומבהרה מגיעים למזרקה ענקית. אתם ממשיכים ללכת. כשאתם מגיעים לעיר סנטאלון בקצה דרך 4, כבר ערב. ג'וזף מפהק ואומר:" אני סחוט, שנלך להשכיר חדר במרכז פוקימונים?"
    מה תעשה?

לי
    *מיקום - בסיס צוות אקווה, אגם אקיויטי, סינו
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה שואל את שלי על מסוק והיא צוחקת קלות. "ביחדה טובה טירון. אתה מבין שאם נגיע עם מסוק אל מערה שבדרך כלל מוסתרת בגובה ההר זה קצת חושף את הבסיס, לא?". אתה ניגש ולוקח את הפוקדור האמצעי, פותח אותו. ממנו יוצא מין יצור קטן עם ניצן על גבו: . "הממ, באלבזור, מעניין" היא אומרת. שאר ארבעת החיילים לוקחים פוקדורים וממשיכים הלאה, בלי לפתוח אותם. "טוב, אז תלכו עכשיו" היא אומרת וארבעת החיילים רצים מהחדר. בלבאזור מתחכך בך.
    מה תעשה?

נועם
    *למה אתה מצפה? לטיאוס מעופף? חח
    *מיקום - מעון היום, דרך 117, הואן
    *זמן - בוקר
    *כסף - 15,880 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה יוצא החוצה ומדבר אל הביצה. המקום הבטוח היחיד שעולה בראשך הוא החדר שלך, שהוא קרוב. השמיים נקיים לחלוטין. אתה לא מבחין בכלום בהם, חוץ ממעט עננים שמתחילים להיכנס לשדה הראייה שלך.
    מה תעשה?

טל
    *מיקום - גולדנרוד, ג'וטו
    *זמן - בוקר
    *עוד 2 ימים עד למשימה הרשמית הבאה
    *כסף - 555 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתם משתגרים לסאנישור ומחפשים את הבסיס. אתם פתאום מגלים שיש לכם בטלפון יישום למציאת הכניסה לבסיסים. אתם מחפשים ומנווטים לאזור סלעי במערב סאנישור, שם, היישום מורה לכם להניח את התג על נקודה בקיר ונפתח מעבר למעלית המוכרת. אתם יורדים ואת מופתעת מהגודל הבולט לעין של המפקדה הראשית, שהיא מן הסתם בסאנישור וגם הבסיס הגדול ביותר. אתם הולכים כרבע שעה עד שאתם מגיעים למעלית של מחלקת חקירות. אתם יורדים לקומת הלובי וטרוי שואל את הפקיד של מחלקת חקירות:"איפה אמן ההסוואה?". הפקיד מכוון אותו ואתם הולכים. אתם מגיעים לאחר מכן לקומה, שבכניסה אליה שלט:'ברוכים הבאים לחדרו של האמן'. אתם רואים חדר גדול מלא בסיבים, חומרים עבודה, צבעים ועוד. אתם רואים גם ארונות על ארונות של בגדים. לבסוף בשוטטותכם במרחב הענק אתם מגיעים לחלל קטן יותר וצבעוני, שבו יושב אדם בן כ-50 עם שיער אפור עד כתפיו בערך. טורי ניגש אליו ואומר:" אממ.. אמן ההסוואה?". הוא אומר בלי להסתובב:" מי מחפש אותי?". את מציגה את שניכם ואומרת שג'ף 'סאנקרן' שלח אתכם. משהו באדם השתנה. הוא אומר:" אתם באתם מהבסיס בגולדנרוד?". טרוי מהנהן, ואז האיש אומר:" אם כך, בורכים הבאים!" הוא מסתובב. הדבר הראשון שאת שמה לב אליו היא הצלקת המכוערת שעוברת דרך עינו השמאלית. העין אפורה כולה והפסיקה לתפקד. יש לו זקן זיפי קטן. הוא אומר:" אני האנק רונגבק. נולדתי וגדלתי כאן שנים. לפני עשאים שנה לערך התחלתי בלימודי אמנות פלסטית, כישורים שהפכו לשימושיים מאוד כשייסדנו את הצוות, אני ברנדון, מגנו והשאר. אח, אלה היו ימים טובים. רק אני, ברנדון והחבר'ה. בכל מקרה, אם ג'ף שלח אתכם, אני מניח שהמצב קשה". טרוי מסביר לו את הרקע ואת תוכניתכם הנועזת. "ואתם אומרים לי שאתם פחות משבוע בצוות? עם תעוזה כזו הייתי מחשיב אתכם לפחות סוכני עילית. בכל מקרה, תנו לפוקימונים שלי לעזור לנו" הוא אומר ושולף 4 פוקדורים. מהם יוצאים יצור ורוד-תכול מוזר, יצורה פרחונית קטנה, יצור דמוי פנטומימאי ויצור מכשף צהוב גדול (בהתאמה): . "תכירו: אלו הם פוריגון-זי, בלוסום, מיסטר מיים ואלאקזאם. הם עוזרים לי לעצב זהויות בדויות לסוכנים" הוא אומר. "מיסטר מיים ובלוסום בפאן הקישוטי ואלאקזאם ופוריגון-זי בבניית הדמות" הוא אומר. "קודם כל, אתה, לך עם מיסטר מיים ובלוסום, הם יעצבו אותך. מיסטר מיים גם יכין לך תבניות פנים. את, בואי איתנו, נבנה לך דמות" הוא אומר ומתחיל ללכת עם פוריגון-זי ואלאקזאם.
    מה תעשי?

טדי
    *זמן - אחה"צ
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מחליט להשתגר חזרה לבסיס באקווקורד. אתה נכנס לחדרכם ואדם לא שם. אתה רושם לו מכתב בו אתה מפרט בדיוק את מה שרצית להגיד לו פנים אל פנים. לאחר מכן אתה נכנס להתקלח ואז אתה יוצא לחפש קרב. הפעם אתה הולך לכיוון השני, דרומה. שביל קצר מקרב אותך אל עבר עיירה בשם וניוויל. בכניסה לעיירה, את רואה שלט: 'ברוכים הבאים לעיירה וניוויל! עירם של סרינה, מעוטרת קאלוס ומאמנת דגולה, קאלם, האלוף לשעבר, מעוטר קאלו ואחד מהמאמנים החזקים ביותר וגרייס, רוכבת הרייהורנים. הדרך לעיר קילאוד בהמשך'. אתה רואה כיכר קטנה עם פרחים בדרום העיירה הלא גדולה, שממנה מתחילה ומשתרעת דרך ארוכה ומישורית, שבה מסתובבים לא מעט מאמנים.
    מה תעשה?
    Spoiler ספוילר

3. מנהל ראשי
    שם: אדם
    טדי
    *זמן - אחה"צ
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מחליט להשתגר חזרה לבסיס באקווקורד. אתה נכנס לחדרכם ואדם לא שם. אתה רושם לו מכתב בו אתה מפרט בדיוק את מה שרצית להגיד לו פנים אל פנים. לאחר מכן אתה נכנס להתקלח ואז אתה יוצא לחפש קרב. הפעם אתה הולך לכיוון השני, דרומה. שביל קצר מקרב אותך אל עבר עיירה בשם וניוויל. בכניסה לעיירה, את רואה שלט: 'ברוכים הבאים לעיירה וניוויל! עירם של סרינה, מעוטרת קאלוס ומאמנת דגולה, קאלם, האלוף לשעבר, מעוטר קאלו ואחד מהמאמנים החזקים ביותר וגרייס, רוכבת הרייהורנים. הדרך לעיר קילאוד בהמשך'. אתה רואה כיכר קטנה עם פרחים בדרום העיירה הלא גדולה, שממנה מתחילה ומשתרעת דרך ארוכה ומישורית, שבה מסתובבים לא מעט מאמנים.
    מה תעשה?
    אממ כפי שציינתי, אגש למאמן הראשון שאמצא ואאתתגר אותו לקרב ~-~

4. the bitch is back
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    עומר
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את מחזירה את סקראגי ומוציאה את טדיאורסה, אומרת לו מה לעשות. טדיאורסה רץ אל עבר זובאט, נבלע בחשכה ומופיע שוב, פוגע בו ומעלף אותו. זובאט מעולף, שוכב על הרצפה.
    מה תעשי?[/COLOR
    זה היה מהיר
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "כל הכבוד טאדיורסה!" אומר לו בהתלהבות ואז אזרוק פוקדור על זובאט 'הוא ממש חזק הטאדיורסה הזה' אחשוב לעצמי ואשפשף את סנטרי במחשבה "טאדיורסה אני רוצה שננסה ללמוד מתקפה" אומר לו ברצינות ואשחרר את סקרגי שעד עכשיו אמור להיות בסדר "אני רוצה שתמקד את כל הכוח שלך באגרוף אחד חזק ותנסה לחבוט בו בסקרגי. סקרגי אתה תגן על עצמך עם הגנת נשל בסדר?" אומר לו ואראה איך הקרב הולך ביניהם. בינתיים אשחרר את זובאט ואראה איך הוא.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

5. משתמש מנוסה
    *החלטתי על עוד מין תחרות לכל חברי צוות אג'נטרה: יש את הקבוצה שייסדה את הצוות. היא נקראת 'המייסדים'. בינתיים נחשפו בה ברנדון, מגנו והאנק (ראו המשך לטל). השקחן שיחשוף מכה שיותר מייסדים יזכה בפרס שווה מאוד, לכן כדאי לכם לנסות ולחקור דברים בנושא.

בר
    *כן
    *זמן - בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה מהדוקטור שיעזור לך להשתחרר כמה שיותר מהר. הוא אומר:"אני אנסה. לילה טוב". אתה מנסה להעביר את הזמן בשינה ומצליח לנדוד בין שינה לערות במשך כל הזמן. 12 השעות הללו עברו הכי לאט שהיה לך אי פעם. לאחר כ-12 שעות, כשסוף סוף נרדמת, סרג' מעיר אותך:"קום" הוא אומר ומטלטל אותך. אתה מתעורר לאיטך. הוא אומר לך:"זהו, זה סוף סוף עבר. השעה 03:30 בערך, ורק עוד כמה בדיקות ואתה משוחרר לדרכך. סרג' עוזר לך לקום. אתה לא מרגיש כאב יוצא דופן. אתה הולך למראה, ונדהם: חזך משוסע בחתך אכזרי ברוחב של כמה סנטימטרים. החתך נמתח לאורך כל חזך, מקצה אחד אל השני. אתה רואה שכל החתך מלא בתפרים לכל אורכו. סרג' אומר לך:" רק נשאר להוריד לך את התפרים ואתה תהיה בתקינות מלאה. אבל מורידי התפרים הכי טובים שלנו הם בבסיס שמחכה לך בהר ביירון באי איירון. אני לא יכול לתת לך ללכת את כל האקלים ההררי הזה, אבל יש לי רעיון. אתה יודע לנהוג?" הוא שואל אותך. אתה עונה לו שכן (נניח שכן) והוא אומר לך:"יופי. יש לנו רכב קומפקטי דמוי קלנועית לתנועה ברחבי המחוז. מה שכן, הרכב קצת יותר איטי מקצב הליכה רגיל. אני יוכל להסיע במנהרה תת-קרקעית שיש לנו עד אגם וריטי אם תרצה, אבל משם יהיה עליך לנהוג עד לג'ובילייף ואז לקחת מעבורות. אני ממש מקווה שתספיק ביום אחד. להסיע אותך לוריטי או שתיסע בקלנועית מכאן? אני לא יכול להרשות לך ללכת ברגל" הוא אומר.
    מה תעשה?

"אמממ, אולי את ה..., לא לא משנה, אני לא יודע, אני צריך לחשוב על זה כמה דקות" אגיד לסרג'
    'אני חושב שמאגם ורייטי המרחק הוא יותר קצר, גם לא אצטרך לעבור במערה הנוראית ההיא' אחשוב לעצמי
    לאחר דקה של חשיבה: "טוב אני רוצה לסוע לאגם ורייטי, אני מאמין שאני אוכל להספיק" אגיד לפרוספור

6. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    *זמן - בוקר
    *כסף - 15,880 פ"ד
    אתה יוצא החוצה ומדבר אל הביצה. המקום הבטוח היחיד שעולה בראשך הוא החדר שלך, שהוא קרוב. השמיים נקיים לחלוטין. אתה לא מבחין בכלום בהם, חוץ ממעט עננים שמתחילים להיכנס לשדה הראייה שלך.
    מה תעשה?
    בפעם האחרונה שבדקתי לטיאוס אכן מעופף לו. למרות שהוא גם יכול לשחות xd
    ------------------------
    "עננים? בשעות הבוקר? הממ..." אחשוב לעצמי לכמה רגעים. "תפסיק עם זה, אלו רק עננים." אומר לעצמי. "מאז שנפצעתי השרות שלי בתור סוכן באמת קצת נטול אקשן. לא תזיק לי הרפתקאה כלשהי..." אסיים את החשיבה . "עכשיו אולי כדאי לחזור לחדר שלי לקצת זמן? אין הרבה דברים שאני יכול לעשות במצבי הנוכחי. " אומר ואוציא את המשגר. "בעצם לא," אחזיר אותו בחזרה. "לא יזיק לי להסתובב קצת, ללכת את הדרך לחדר. מי יודע, אולי בדרך יקרה לי משהו מסעיר!"

7. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן

טוטודייל
    *הורדת שתיים לך ירדו שלוש
    *אין קטע של PP, הוא ימשיך לעשות לך טרולינג עד שתשבור את מערך ההגנה שלו
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה, סאנישור, סינו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה מוציא את שרומיש ואומר לו מה לעשות. טרייסי אומרת "הגנה!" וויוילון חוסם את נבג ההלם. לאחר מכן היא אומרת:"חזור! דודואו, צא!" ומהפוקדור יוצאת דודואו. שרומיש משתמש בספיגת מגה אך הוא לא מצליח לספוג כל כך הרבה אנרגיה מדודואו. "דודואו, ניקור!" היא אומרת ודודואו רצה במהירות מרהיבה לעבר שרומיש, מנקרת אותו בחוזקה ומעלפת אותו. טרייסי מחייכת.
    מה תעשה?
    פרליגייטר - 5/10 *מקוללת
    מאצ'ופ - 10/10 *משותק

בר
    *כן
    *זמן - בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    מה תעשה?

עומר
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    מה תעשי?[/COLOR

Amitlv
    *יזעמן מטבעות
    *זמן - אחה"צ
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מאפס את ג'וזף ואומר לו שמעכשיו אתם מתרכזים רק במשימה. הוא עונה לך:" אבל תראה מה יצא מזה! סידרתי לשנינו פוקימונים כל כך טובים!". אתה בועט באיזה פח וגו'זף צוחק קלות. "אם אתה באמת רוצה לפרוק זעם, תעשה ככה" הוא ואמר וניגש לעץ, תולש אותו בקלות מהאדמה ומשכיב כמחסום דרך. לאחר מכן הוא לוקח אותך איתו אל השער לדרך 4. אתם מתחילים ללכת בדךר ומבהרה מגיעים למזרקה ענקית. אתם ממשיכים ללכת. כשאתם מגיעים לעיר סנטאלון בקצה דרך 4, כבר ערב. ג'וזף מפהק ואומר:" אני סחוט, שנלך להשכיר חדר במרכז פוקימונים?"
    מה תעשה?

לי
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה שואל את שלי על מסוק והיא צוחקת קלות. "ביחדה טובה טירון. אתה מבין שאם נגיע עם מסוק אל מערה שבדרך כלל מוסתרת בגובה ההר זה קצת חושף את הבסיס, לא?". אתה ניגש ולוקח את הפוקדור האמצעי, פותח אותו. ממנו יוצא מין יצור קטן עם ניצן על גבו: . "הממ, באלבזור, מעניין" היא אומרת. שאר ארבעת החיילים לוקחים פוקדורים וממשיכים הלאה, בלי לפתוח אותם. "טוב, אז תלכו עכשיו" היא אומרת וארבעת החיילים רצים מהחדר. בלבאזור מתחכך בך.
    מה תעשה?

נועם
    *זמן - בוקר
    *כסף - 15,880 פ"ד
    מה תעשה?

טל
    *מיקום - גולדנרוד, ג'וטו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 555 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתם משתגרים לסאנישור ומחפשים את הבסיס. אתם פתאום מגלים שיש לכם בטלפון יישום למציאת הכניסה לבסיסים. אתם מחפשים ומנווטים לאזור סלעי במערב סאנישור, שם, היישום מורה לכם להניח את התג על נקודה בקיר ונפתח מעבר למעלית המוכרת. אתם יורדים ואת מופתעת מהגודל הבולט לעין של המפקדה הראשית, שהיא מן הסתם בסאנישור וגם הבסיס הגדול ביותר. אתם הולכים כרבע שעה עד שאתם מגיעים למעלית של מחלקת חקירות. אתם יורדים לקומת הלובי וטרוי שואל את הפקיד של מחלקת חקירות:"איפה אמן ההסוואה?". הפקיד מכוון אותו ואתם הולכים. אתם מגיעים לאחר מכן לקומה, שבכניסה אליה שלט:'ברוכים הבאים לחדרו של האמן'. אתם רואים חדר גדול מלא בסיבים, חומרים עבודה, צבעים ועוד. אתם רואים גם ארונות על ארונות של בגדים. לבסוף בשוטטותכם במרחב הענק אתם מגיעים לחלל קטן יותר וצבעוני, שבו יושב אדם בן כ-50 עם שיער אפור עד כתפיו בערך. טורי ניגש אליו ואומר:" אממ.. אמן ההסוואה?". הוא אומר בלי להסתובב:" מי מחפש אותי?". את מציגה את שניכם ואומרת שג'ף 'סאנקרן' שלח אתכם. משהו באדם השתנה. הוא אומר:" אתם באתם מהבסיס בגולדנרוד?". טרוי מהנהן, ואז האיש אומר:" אם כך, בורכים הבאים!" הוא מסתובב. הדבר הראשון שאת שמה לב אליו היא הצלקת המכוערת שעוברת דרך עינו השמאלית. העין אפורה כולה והפסיקה לתפקד. יש לו זקן זיפי קטן. הוא אומר:" אני האנק רונגבק. נולדתי וגדלתי כאן שנים. לפני עשאים שנה לערך התחלתי בלימודי אמנות פלסטית, כישורים שהפכו לשימושיים מאוד כשייסדנו את הצוות, אני ברנדון, מגנו והשאר. אח, אלה היו ימים טובים. רק אני, ברנדון והחבר'ה. בכל מקרה, אם ג'ף שלח אתכם, אני מניח שהמצב קשה". טרוי מסביר לו את הרקע ואת תוכניתכם הנועזת. "ואתם אומרים לי שאתם פחות משבוע בצוות? עם תעוזה כזו הייתי מחשיב אתכם לפחות סוכני עילית. בכל מקרה, תנו לפוקימונים שלי לעזור לנו" הוא אומר ושולף 4 פוקדורים. מהם יוצאים יצור ורוד-תכול מוזר, יצורה פרחונית קטנה, יצור דמוי פנטומימאי ויצור מכשף צהוב גדול (בהתאמה): . "תכירו: אלו הם פוריגון-זי, בלוסום, מיסטר מיים ואלאקזאם. הם עוזרים לי לעצב זהויות בדויות לסוכנים" הוא אומר. "מיסטר מיים ובלוסום בפאן הקישוטי ואלאקזאם ופוריגון-זי בבניית הדמות" הוא אומר. "קודם כל, אתה, לך עם מיסטר מיים ובלוסום, הם יעצבו אותך. מיסטר מיים גם יכין לך תבניות פנים. את, בואי איתנו, נבנה לך דמות" הוא אומר ומתחיל ללכת עם פוריגון-זי ואלאקזאם.
    מה תעשי?

טדי
    *זמן - אחה"צ
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשה?
    הקללה אמורה להגמר אם אני מחזיר אותו לפוקדור לא?
    ------------
    "מאצ'ופ צא שוב! למרות השיתוק, אני לא רוצה שתזוז אני רק רוצה שתטען את אגרוף הקרח הכי חזק שלך ותשתמש בו ברגע שדודואו יהיה קרוב כך שלא יוכל לברוח, זה אמור להפיל במכה אחת."

8. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי

לי
    *זמן - ???
    *כסף - 0 פ"ד
    מה תעשה?

נ
    אתכופף קלות לעבר באלבאזור ואומר לו " שלום אני לי, המאמן החדש שלך, רק שתדע יש לי עוד פוקימון הנקרא טיימפול". אכניס את באלבאזור לפוכדור שלו ואתחיל ללכת אחרי 4 החיילים האחרים ואתחיל את מסעי לכיוון ההר סטארק.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

9. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    Amitlv
    *יזעמן מטבעות
    *זמן - אחה"צ
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    מה תעשה?

"סליחה על מקודם" אתנצל בבושה על התפרצות הזעם שלי "כל היומיים האלו היו יותר מידי בשבילי" אגיד לו "בוא נסכיר חדר ואז נראה מה הצרפתי הזה הביא לנו ועד כמה זה טוב" אגיד לו

כמו תמיד. עמיטריד.

10. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    טל
    *מיקום - גולדנרוד, ג'וטו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 555 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    מה תעשי?

"אוקיי" אומר ואלך אחריו. שנגיע למקום שאליו הוא יוביל אותי אומר בחיוך "אוקיי. תמציא אותי מחדש"
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

11. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    *אני קצת מקצר היום כי אני בלחץ קטן של זמן
    "*אתם יכולים לנסות ללמד את הפוקימונים שלכם מתקפות. תתארו את זה בצורה כללית עד נורמלית, והסיכוי שהוא יצליח ממוצע עד נמוך. תתארו לפרטי פרטים איך שיבצע את המתקפה, ו99.9% שהוא יצליח. הוא לא צריך לחזק את יכולותיו על מתקפה שהוא לומד. יש מתקפות שהוא לא יכול לבצע באופן טבעי ולכן הוא יתאמץ יותר לבצע אותם. בפועל כמעט כל פוקימון יכול ללמוד כמעט כל מתקפה, רק תנסו.
    *הערות:
    -לכל הסוכנים יש גם תג סוכן ולא רק סיכה. התג הוא כרטיס עם שם ותמונה כמו של שוטרים כזה
    -לכל השחקנים יש תעודת זהות אוניברסלית שתקפה בכל המחוזות של העולם. תוכלו לגור בכל אחד מהמחוזות אם תרצו במידה והמשחק ימשיך אחרי הצוות איתכם או אם תרצו לפרוש מהצוות (משעמם מאוד ולא מומלץ). תעודת הזהות היא אמצעי הזיהוי העיקרי שלכם.

*בהצלחה!!!

טדי
    *אתה בטוח? בדרך 1 אין מאמנים זה שביל מעפן. אתה קראת מה יש בדרך 23?
    *מיקום - העיירה וניוויל, קאלוס
    *זמן - אחה"צ מוקדם
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה הולך לכיוון הדרך המישורית. אתה רואה בתחילת הדרך שלט בצורת מחומש עליו רשום '23' ומתחתיו רשום 'Rue de la Plaine'. אתה ניגש למאמן הראשון שאתה רואה. הוא שחום עם שיער שחור קצוץ וזקן זיפים.הוא גבוה ורזה עם ווסט כחול:
    Spoiler ספוילר
    . אתה מאתגר אותו לקרב והוא מגחך:"אתה בטוח? טוב, לא משנה. מי אני שאסרב. אני ויטו ווינסטרייט. במקור מדרך 111 בהואן. אני חלק ממשפחת ווינסטרייט המפורסמת, אם אתה מכיר. בכל מקרה, בוא ונתחיל: סלאקינג, צא!" הוא אומר ומהפוקדור שלו יוצא מין יצור-קוף עצלן וגדול: .הוא מחטט באפו בעצלתנות. ויטו מחכה שתוציא פוקימון.
    מה תעשה?

עומר
    *כאילו פוקוס פאנץ'?
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את חושבת שטדיאורסה חכם ומוציאה את סקארגי שיתאמן מולו. טדיאורסה מתרכז, ומנסה למקד את כל כוחו באגרופו. לא נראה שהוא מבין בדיוק למה הכוונה במיקוד הכוח, והוא ניגש לסקראגי ונותן לו אגרוף. סקראגי מרים את נשלו ומגן על עצמו. *מאזלט! טדיאורסה למד אגרוף!*. זובאט יוצא החוצה. הוא מעופף לידך בעיוורונו. השמש מתחילה לזרוח באופק.
    מה תעשי?

[B]בר[/B
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה וחשב קצת ומחליט שאגם וריטי יהיה לך יותר קצר. סרג' אומר:" אין בעיה. אני אצור קשר עם הבסיס בוריטי שיכינו לך את הרכב התאוששות וכבר נצא". הוא הולך לדבר בטלפון כמה דקות ואז חוזר. הוא אומר:" נרד למטה אל המנהרה וניסע אל וריטי. כשנגיע נדבר". אתם יורדים למטה במעלית הבסיס, סרג' תומך בך. לבסוף אתם מגיעים לרכב ל-4 אנשים על מסילת ברזל. "כבר נגיע" סרג' אומר. הוא נכנס לרכב ומדפדף במסכים עד שהגיע למילה 'אגם וריטי'. הוא לוחץ על מילה וחוגר אותך. תוך רגע הרכב טס במהירות אסטרונומית לאורך מסילת הברזל, לכל אורך הדרך באותה מנהרה כחולה-שחורה שהתחלתם בה. לאחר זמן שנדמה לך כחמש דקות הרכב עוצר. סרג' תומך בך ואתם יוצאים מהרכב, עולים למעלה. אתם מגיעים לאחר כחצי שעה לחדר שבכניסה אליו היה רשום 'מוסך רכבים' ומתחת 'חדר יציאה'. אתם נכנסים פנימה ומלחים מציגים לך רכב שחור דמוי-קלנועית. "זה הרכב שלך" הם אומרים. "רכב דמוי-קלנועית אקווה, נע בקצב של 2.5 קמ"ש. אנחנו מאמינים שתגיע לקנלייב תוך כ-8 שעות" הם אומרים. סרג' אומר:"דיברתי עם שלי. ברגע שתצא מהשער, 24 השעות מתחילות" הוא אומר. אתם שם לב שמולך מכסה מוסך עם סימן אקווה מצידו הפנימי. נראה שהוא יכול להתרומם.
    מה תעשה?

נועם
    *להתגלגל לא ללכת x|
    *שאלתי אם התכוונת פתאום לראות אותו בשמיים
    *זמן - צהריים
    *כסף - 15,880 פ"ד
    אתה מחליט ללכת אל הבסיס, בתקווה שיקרה בדרך משהו מעניין (עוד לא, חכה קצת). אתה מתגלגל לך לאיטך עד לבסיס, ורואה בבסיס עצמו אדם עם שיער חום עמוק עד כתפיו. יש לו כובע שחור-לבן על ראשו ומין משקפת מדבר שחורה-לבנה עם רצועה על צווארו. הוא עם סנדלי-כפכפים ירוקים, גופיה ירוקה ומכנס אפור כהה. הוא לובש על בגדיו חלוק לבן ארוך. יש לו צלקת בצורת X מתחת לעינו השמאלית. הוא שם לב אליך ואומר:"קלאן? היי, אני מאט. חיכיתי לך. אתה רוצה לעשות עוד משהו או שישר אעזור לך להגיע לחדר?" הוא שואל אותך. מאט:
    מה תעשה?

טוטודייל
    *נופ
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה,העיר סאנישור, סינו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה מחליט מה לעשות ומוציא את מאצ'ופ. אתה רואה ששיתוקו נרגע מעט. הוא מקשיב לך וטוען קרח רב סביב אגרופו. טרייסי נלחצת מעט ואומרת: "דודואו, תתכונן! התקרב אליו וחכה לסימן!". דודואו מתקרב לאיטו אל מאצ'ופ ובקרבה רבה אליו מאצ'ופ פוגע בו עם האגרוף, פוגעת בו קשה אך לא מעלפת אותו. דודואו מקיפה עצמה בטבעות ורודות, נהיית מהירה מאוד. היא 'טסה' לעבר מאצ'ופ ומנקרת אותו בחוזקה במקורה חמש פעמים, מעלפת אותו. נראה היה שבשלב זה טרייסי בטוחה שהיא מנצחת (קשה לי לראות אותך מפסיד בצורה כזאת מבישה אז אני רומז לך: שים לב שפרליגייטר מקוללת אז יש לך בין תור לשניים לעשות כמה שיותר נזק. טרייסי משתמש לא מעט במתקפות סטטוס ומפילה מצבי סטטוס על הפוקימונים שלך, גורמת ללא מעט נזק באופן כללי. שים לב לטקטיקה של ויוילון שניצחה אותך לחלוטין, שים לב מה הוא עושה.)
    מה תעשה?
    פרליגייטר - 5/10 *מקוללת

לי
    *זמן - ???
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מציג את עצמך ואת טיימפול בפני בלבזור ומחזיר אותו לפוקדור. לאחר מכן אתה גם הולך לכיוון היציאה. אתה נעזר בנווטן ולבסוף יוצא החוצה. אתה עולה במעלית ואז מגיע למנהרה. בקצה המנהרה אתה רואה יער, שלג והרבה מים עם אי קטן מאוד במרכזם. אתה רואה ארגז עם מבחנות כחולות בכניסה. על המבחנות רשום:'אבקה ללימוד מתקפת גלישה'.
    מה תעשה?

Amitlv
    *מיקום - העיר סנטאלון, קאלוס
    *זמן - ערב
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    (איזה יומיים אתם ביחד יום אחד)
    אתם הולכים ומשכירים חדר במרכז הפוקימונים. שניכם מקבלים מפתח עליו רשום '5'. ג'וזף אומר:"ראיתי ליד המכון מגרשי אימונים. רוצה שנעשה קרב טריפל? נבחן את הבורמים, ההתחלתיים שלנו והפוקימונים שהפרופסור הביא. נראה לך?"
    מה תעשה?

טל
    *איך הקטע הזה? אהבת?
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה, העיר סאנישור, סינו
    *זמן - צהריים
    *כסף - 555 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את אומרת לו שימציא אותך מחדש והולכת איתו. האנק אומר:" אלאקזאם הולך לסרוק את מוחך ולהכין לך פרופיל מתאים לאישיותך ומנוגד לך". את מרגישה מגע של יצור חכם מאוד ומנוסה במוחך. נראה שחוכמתו עולה על שלך פי כמה אלפים. הוא סורק את מוחך במשך כשתי שניות ויוצא. הוא מדבר עם פוריגון-זי והוא בתגובה מצפצף. האנק אומר:" עכשיו פוריגון יכין לך תעודת זהות אוניברסלית מזויפת לדמות. זה חוקי כשאנחנו עושים את זה. פוריגון-זי הוא ההאקר הטוב ביותר בעולם". פוריגון-זי מתקרב למחשב ויורה עליו קרן קטנה וירוקה. תוך רגע המחשב מדפיס כרטיס פלסטיק קטן. אין בו תמונה. האנק רואה אותו ואז מדפיס מהמחשב דף. האנק מקריא לך את זהותך החדשה:"הממ.. מעניין. שמך סילה רוגנדרומפף, בת 17. נולדת בעיר פסטוריה והוריך היו כייסים חובבנים. שניהם נתפסו והוכנסו לכלא לכל החיים. את הועברת לרשויות הרווחה וברחת מהבית בגיל 14. מאז את מסתובבת בסינו. הצטרפת לצוות אקווה לפני חודש וחצי". הוא אומר. בנוסף הוא מביא לך טלאי בצורת הסמל של צוות אקווה. "תבקשי שיתפרו לך את זה על מדי האקווה שגנבת לבטח. זה אמצעי זיהוי שיאפשר לך להיכנס לבסיסים בתור סילה. הזהות שלך היא חד פעמית, כי מהר מאוד יבינו שאת סרבנית פקודות. נסי לא להיתפס בעודך שם. בנוסף, קחי את זה" הוא אומר ומביא לך מין צעיף אלסטי בצבע עורך. "בצד הפנימי של הרצועה האלסטית יש שבב קול שישנה את קולך. הוא יבגר אותו מעט. לבשי את הרצועה על צווארך. היא נצמדת לעורך ולא לוחצת מאוד. היא מרטיטה את מיתרי קולך ומשנה את קולך. לבשי את זה ולא תזוהי כלל" הוא אומר. "קראי לטרוי בדרכך אל מיסטר מיים ובלוסום". את הולכת לכיוון מרכז הסדנה ונדהמת: מולך עומדת אישה גבוהה, עם כל המאפיינים הנשיים. יש לה שיער בלונדיני ארוך וגלי ועיניים כחולות בהירות. היא לובשת שמלה קצרה. גוון עורה בהיר. היא אומרת לעברך בקול של טרוי:" אני לא מאמין עליהם. זה הכי טוב שהם עשו לי? אני פשוט לא מאמין". את מבינה שזה מה שמיסטר מיים ובלוסום עשו מטרוי ומבינה שהם עשו עבודה די טובה.
    מה תעשי?
    Spoiler ספוילר

12. the bitch is back
    עומר
    *כאילו פוקוס פאנץ'?
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את חושבת שטדיאורסה חכם ומוציאה את סקארגי שיתאמן מולו. טדיאורסה מתרכז, ומנסה למקד את כל כוחו באגרופו. לא נראה שהוא מבין בדיוק למה הכוונה במיקוד הכוח, והוא ניגש לסקראגי ונותן לו אגרוף. סקראגי מרים את נשלו ומגן על עצמו. *מאזלט! טדיאורסה למד אגרוף!*. זובאט יוצא החוצה. הוא מעופף לידך בעיוורונו. השמש מתחילה לזרוח באופק.
    מה תעשי?
    או מגה פאנץ' או אגרוף דנימיט משהו..
    "טאדיורסה שוב, אני רוצה שתתרכז קח את הזמן ותמקד את כל האנרגיה שלך באגרוף שזה עתה למדת. כשאתה מרגיש שצברת שם מספיק אנרגיה רוץ במהירות לעבר סקרגי ותקוף אותו עם האגרוף הטעון שלך! תנסה כמה שאתה יכול לרכז בו את האנרגיה שלך!" אסביר לו ואנסה לראות איך המהלך יוצא לפועל
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

13. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    לי
    *זמן - ???
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה מציג את עצמך ואת טיימפול בפני בלבזור ומחזיר אותו לפוקדור. לאחר מכן אתה גם הולך לכיוון היציאה. אתה נעזר בנווטן ולבסוף יוצא החוצה. אתה עולה במעלית ואז מגיע למנהרה. בקצה המנהרה אתה רואה יער, שלג והרבה מים עם אי קטן מאוד במרכזם. אתה רואה ארגז עם מבחנות כחולות בכניסה. על המבחנות רשום:'אבקה ללימוד מתקפת גלישה'.
    מה תעשה?

?
    לא עדכנת לי את באלבאזור
    -------
    'מתקפת גלישה הולכת להיות די יעיליה עבורי, איזה מזל שטיימפול שלי יכולה ללמוד גלישה' אחשוב לעצמי ואז אגש אל המבחנות ואקח אחת. אשפוך את האבקה שבה (או איך שלא מפעילים/מלמדים גלישה) על טיימפול בתקווה שזה יעזור לה ללמוד את מתקפת גלישה. במידה והיא תצליח ללמוד גלישה אומר לה" טיימפול תביאי אותי לאי שבמרכז, אני אחזיק אותך ואת תגלשי". ובמידה ולא תצליח אחפש סירה שתביא אותי לאי.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

14. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    "*אתם יכולים לנסות ללמד את הפוקימונים שלכם מתקפות. תתארו את זה בצורה כללית עד נורמלית, והסיכוי שהוא יצליח ממוצע עד נמוך. תתארו לפרטי פרטים איך שיבצע את המתקפה, ו99.9% שהוא יצליח. הוא לא צריך לחזק את יכולותיו על מתקפה שהוא לומד. יש מתקפות שהוא לא יכול לבצע באופן טבעי ולכן הוא יתאמץ יותר לבצע אותם. בפועל כמעט כל פוקימון יכול ללמוד כמעט כל מתקפה, רק תנסו.
    *הערות:
    -לכל הסוכנים יש גם תג סוכן ולא רק סיכה. התג הוא כרטיס עם שם ותמונה כמו של שוטרים כזה
    -לכל השחקנים יש תעודת זהות אוניברסלית שתקפה בכל המחוזות של העולם. תוכלו לגור בכל אחד מהמחוזות אם תרצו במידה והמשחק ימשיך אחרי הצוות איתכם או אם תרצו לפרוש מהצוות (משעמם מאוד ולא מומלץ). תעודת הזהות היא אמצעי הזיהוי העיקרי שלכם.

*בהצלחה!!!

טדי
    *אתה בטוח? בדרך 1 אין מאמנים זה שביל מעפן. אתה קראת מה יש בדרך 23?
    *מיקום - העיירה וניוויל, קאלוס
    *זמן - אחה"צ מוקדם
    *כסף - 1,200 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה הולך לכיוון הדרך המישורית. אתה רואה בתחילת הדרך שלט בצורת מחומש עליו רשום '23' ומתחתיו רשום 'Rue de la Plaine'. אתה ניגש למאמן הראשון שאתה רואה. הוא שחום עם שיער שחור קצוץ וזקן זיפים.הוא גבוה ורזה עם ווסט כחול:
    Spoiler ספוילר
    . אתה מאתגר אותו לקרב והוא מגחך:"אתה בטוח? טוב, לא משנה. מי אני שאסרב. אני ויטו ווינסטרייט. במקור מדרך 111 בהואן. אני חלק ממשפחת ווינסטרייט המפורסמת, אם אתה מכיר. בכל מקרה, בוא ונתחיל: סלאקינג, צא!" הוא אומר ומהפוקדור שלו יוצא מין יצור-קוף עצלן וגדול: .הוא מחטט באפו בעצלתנות. ויטו מחכה שתוציא פוקימון.
    מה תעשה?

עומר
    *כאילו פוקוס פאנץ'?
    *מיקום - דרך 31, ג'וטו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    מה תעשי?

[B]בר[/B
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה וחשב קצת ומחליט שאגם וריטי יהיה לך יותר קצר. סרג' אומר:" אין בעיה. אני אצור קשר עם הבסיס בוריטי שיכינו לך את הרכב התאוששות וכבר נצא". הוא הולך לדבר בטלפון כמה דקות ואז חוזר. הוא אומר:" נרד למטה אל המנהרה וניסע אל וריטי. כשנגיע נדבר". אתם יורדים למטה במעלית הבסיס, סרג' תומך בך. לבסוף אתם מגיעים לרכב ל-4 אנשים על מסילת ברזל. "כבר נגיע" סרג' אומר. הוא נכנס לרכב ומדפדף במסכים עד שהגיע למילה 'אגם וריטי'. הוא לוחץ על מילה וחוגר אותך. תוך רגע הרכב טס במהירות אסטרונומית לאורך מסילת הברזל, לכל אורך הדרך באותה מנהרה כחולה-שחורה שהתחלתם בה. לאחר זמן שנדמה לך כחמש דקות הרכב עוצר. סרג' תומך בך ואתם יוצאים מהרכב, עולים למעלה. אתם מגיעים לאחר כחצי שעה לחדר שבכניסה אליו היה רשום 'מוסך רכבים' ומתחת 'חדר יציאה'. אתם נכנסים פנימה ומלחים מציגים לך רכב שחור דמוי-קלנועית. "זה הרכב שלך" הם אומרים. "רכב דמוי-קלנועית אקווה, נע בקצב של 2.5 קמ"ש. אנחנו מאמינים שתגיע לקנלייב תוך כ-8 שעות" הם אומרים. סרג' אומר:"דיברתי עם שלי. ברגע שתצא מהשער, 24 השעות מתחילות" הוא אומר. אתם שם לב שמולך מכסה מוסך עם סימן אקווה מצידו הפנימי. נראה שהוא יכול להתרומם.
    מה תעשה?

נועם
    *להתגלגל לא ללכת x|
    *שאלתי אם התכוונת פתאום לראות אותו בשמיים
    *זמן - צהריים
    *כסף - 15,880 פ"ד
    אתה מחליט ללכת אל הבסיס, בתקווה שיקרה בדרך משהו מעניין (עוד לא, חכה קצת). אתה מתגלגל לך לאיטך עד לבסיס, ורואה בבסיס עצמו אדם עם שיער חום עמוק עד כתפיו. יש לו כובע שחור-לבן על ראשו ומין משקפת מדבר שחורה-לבנה עם רצועה על צווארו. הוא עם סנדלי-כפכפים ירוקים, גופיה ירוקה ומכנס אפור כהה. הוא לובש על בגדיו חלוק לבן ארוך. יש לו צלקת בצורת X מתחת לעינו השמאלית. הוא שם לב אליך ואומר:"קלאן? היי, אני מאט. חיכיתי לך. אתה רוצה לעשות עוד משהו או שישר אעזור לך להגיע לחדר?" הוא שואל אותך. מאט:
    מה תעשה?

טוטודייל
    *נופ
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה,העיר סאנישור, סינו
    *זמן - בוקר
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה מחליט מה לעשות ומוציא את מאצ'ופ. אתה רואה ששיתוקו נרגע מעט. הוא מקשיב לך וטוען קרח רב סביב אגרופו. טרייסי נלחצת מעט ואומרת: "דודואו, תתכונן! התקרב אליו וחכה לסימן!". דודואו מתקרב לאיטו אל מאצ'ופ ובקרבה רבה אליו מאצ'ופ פוגע בו עם האגרוף, פוגעת בו קשה אך לא מעלפת אותו. דודואו מקיפה עצמה בטבעות ורודות, נהיית מהירה מאוד. היא 'טסה' לעבר מאצ'ופ ומנקרת אותו בחוזקה במקורה חמש פעמים, מעלפת אותו. נראה היה שבשלב זה טרייסי בטוחה שהיא מנצחת (קשה לי לראות אותך מפסיד בצורה כזאת מבישה אז אני רומז לך: שים לב שפרליגייטר מקוללת אז יש לך בין תור לשניים לעשות כמה שיותר נזק. טרייסי משתמש לא מעט במתקפות סטטוס ומפילה מצבי סטטוס על הפוקימונים שלך, גורמת ללא מעט נזק באופן כללי. שים לב לטקטיקה של ויוילון שניצחה אותך לחלוטין, שים לב מה הוא עושה.)
    מה תעשה?
    פרליגייטר - 5/10 *מקוללת

לי
    *זמן - ???
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    מה תעשה?

Amitlv
    *מיקום - העיר סנטאלון, קאלוס
    *זמן - ערב
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    (איזה יומיים אתם ביחד יום אחד)
    אתם הולכים ומשכירים חדר במרכז הפוקימונים. שניכם מקבלים מפתח עליו רשום '5'. ג'וזף אומר:"ראיתי ליד המכון מגרשי אימונים. רוצה שנעשה קרב טריפל? נבחן את הבורמים, ההתחלתיים שלנו והפוקימונים שהפרופסור הביא. נראה לך?"
    מה תעשה?

טל
    *איך הקטע הזה? אהבת?
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה, העיר סאנישור, סינו
    *זמן - צהריים
    *כסף - 555 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את אומרת לו שימציא אותך מחדש והולכת איתו. האנק אומר:" אלאקזאם הולך לסרוק את מוחך ולהכין לך פרופיל מתאים לאישיותך ומנוגד לך". את מרגישה מגע של יצור חכם מאוד ומנוסה במוחך. נראה שחוכמתו עולה על שלך פי כמה אלפים. הוא סורק את מוחך במשך כשתי שניות ויוצא. הוא מדבר עם פוריגון-זי והוא בתגובה מצפצף. האנק אומר:" עכשיו פוריגון יכין לך תעודת זהות אוניברסלית מזויפת לדמות. זה חוקי כשאנחנו עושים את זה. פוריגון-זי הוא ההאקר הטוב ביותר בעולם". פוריגון-זי מתקרב למחשב ויורה עליו קרן קטנה וירוקה. תוך רגע המחשב מדפיס כרטיס פלסטיק קטן. אין בו תמונה. האנק רואה אותו ואז מדפיס מהמחשב דף. האנק מקריא לך את זהותך החדשה:"הממ.. מעניין. שמך סילה רוגנדרומפף, בת 17. נולדת בעיר פסטוריה והוריך היו כייסים חובבנים. שניהם נתפסו והוכנסו לכלא לכל החיים. את הועברת לרשויות הרווחה וברחת מהבית בגיל 14. מאז את מסתובבת בסינו. הצטרפת לצוות אקווה לפני חודש וחצי". הוא אומר. בנוסף הוא מביא לך טלאי בצורת הסמל של צוות אקווה. "תבקשי שיתפרו לך את זה על מדי האקווה שגנבת לבטח. זה אמצעי זיהוי שיאפשר לך להיכנס לבסיסים בתור סילה. הזהות שלך היא חד פעמית, כי מהר מאוד יבינו שאת סרבנית פקודות. נסי לא להיתפס בעודך שם. בנוסף, קחי את זה" הוא אומר ומביא לך מין צעיף אלסטי בצבע עורך. "בצד הפנימי של הרצועה האלסטית יש שבב קול שישנה את קולך. הוא יבגר אותו מעט. לבשי את הרצועה על צווארך. היא נצמדת לעורך ולא לוחצת מאוד. היא מרטיטה את מיתרי קולך ומשנה את קולך. לבשי את זה ולא תזוהי כלל" הוא אומר. "קראי לטרוי בדרכך אל מיסטר מיים ובלוסום". את הולכת לכיוון מרכז הסדנה ונדהמת: מולך עומדת אישה גבוהה, עם כל המאפיינים הנשיים. יש לה שיער בלונדיני ארוך וגלי ועיניים כחולות בהירות. היא לובשת שמלה קצרה. גוון עורה בהיר. היא אומרת לעברך בקול של טרוי:" אני לא מאמין עליהם. זה הכי טוב שהם עשו לי? אני פשוט לא מאמין". את מבינה שזה מה שמיסטר מיים ובלוסום עשו מטרוי ומבינה שהם עשו עבודה די טובה.
    מה תעשי?
    פירקה אותי הוצאת אותי אפס סמיילי בוכה ומאוכזב כאחד
    ------------
    "פרליגייטר, נסי להוריד כמה שיותר, תתקפי באקדח מים על הזירה ככה שהיא תהיה מחליקה, אחרי שדודואו תחליק (והיא תחליק) תרוצי אלייה ותנשכי אותה בניב קרח."

15. משתמש מנוסה
    *הערות:

*בהצלחה!!!

[B]בר[/B
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    מה תעשה?

"באמת תודה סרג', על הכל, לא הייתי יכול להמשיך בלעדיך" אגיד בקול נמוך.
    'עשיתי טעות ואני לא מתכוון לחזור עליה, יום אחד אני אחזור לאותה מערב ואסגור חשבון קטן שלא נסגר' אחשוב לעצמי
    "טוב אני אצא לדרך עכשיו, בכל זאת יש לי עוד 24 שעות" אגיד ואתקדם ברגל לכיוון מחסה המוסך ארים אותו ואצא לדרך עם הקלנועית לכיוון העיר סנדג'ם כדי שאוכל להגיע לעיר ג'ובילייף.

עמוד 51 מתוך 89 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •