Pokemon GO
עמוד 53 מתוך 89 ראשוןראשון ... 343515253545563 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 781 עד 795 מתוך 1331
  1. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    לי
    *לא תמות, אבל בהחלט תוכל להחשיב את המסע שלך כgame over
    *מיקום - אי, אגם אקיויטי, סינו
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה אומר שהגולבאט הזה יכול להפריע לך לישון, ויוצא מהמערה, מחפש אחר חפץ מסוים בדרכך. אתה מופתע כשאתה באמת מוצא חפץ: כדור תכול עם הרבה מאוד זוויות:
    אתה לוקח אותו ומכניס אותו לנרתיק שלך, ממשיך הלאה. אתה יוצא חזרה לשמש החמה של שעת הצהריים, למרות שהיא לא כל כך חמה כי אתה באזור מושלג.
    מה תעשה?
    מצטער שהתגובות שלי די קצרות ולא איכותיות
    ------
    אתחיל ללכת לי בשלג , באזור המושלג קדימה אל השמש המאירה. תוך הליכה אחפש שלט או אם אמצע אנשים אשאל לאיזה עיר אני קרוב שאדע האם אני בכיוון הנכון הולך להר סטראק.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

2. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    אלמוג
    *מיקום - דרך 117, הואן
    *זמן - ערב
    *כסף - 0 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה פותח את יישום הפוקדקס בטלפונך וסורק את פוקימונית הוורד. הטלפון מציג תמונה שלה ואומר, בקול רובוטי נשי:" פוקימון # 046: רוזליה, פוקימון הקוץ. רוזליה יורה קוצים חדים כהגנה על כל מי שמנסה לגנוב את הוורדים שעל זרועותיה. הארומה של הפוקימון הזה מביאה שלווה ליצורים חיים. במקרים נדירים במיוחד, רוזליה עשויה להופיע עם פרחים בצבעים לא רגילים. הקוצים על ראשו של הפוקימון הזה מכילים רעל קטלני. רוזליה מתפתח מבאדו ומתפתח לרוזרייד. סוגי הפוקימון הזה הם עשב ורעל". פאנפי מזנק על רוזליה בכל כוחו, גורם לה לא מעט נזק ונפגע קצת בעצמו. רוזליה שולחת קרניים ירוקות לעבר פאנפי, סופתג ממנו את כל מעט האנרגיה שנותרה בו ומעלפת אותו. היא מרפאה את עצמה קצת.
    מה תעשה?
    פאנפי - 0/10

" אופס הפסדתי איזה באסה , אולי כאשי שאנסה להשיג פוקימון חאר " אומר והתחיל לחפש פוקימונים אחרים לתפיסה

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

3. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    לי
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה אומר שהגולבאט הזה יכול להפריע לך לישון, ויוצא מהמערה, מחפש אחר חפץ מסוים בדרכך. אתה מופתע כשאתה באמת מוצא חפץ: כדור תכול עם הרבה מאוד זוויות:
    אתה לוקח אותו ומכניס אותו לנרתיק שלך, ממשיך הלאה. אתה יוצא חזרה לשמש החמה של שעת הצהריים, למרות שהיא לא כל כך חמה כי אתה באזור מושלג.
    מה תעשה?

עומר
    *מיקום - העיר ויולט, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    את מתלבטת קצת ומחליטה ללכת דרומה. את צועדת לעבר דרך 32. בסופו של דבר את נכנסת אל הדרך ומתחילה ללכת. לאחר כחמש דקות את נתקלת בבן אדם בן כ-40 שאומר לך:"שלום לך גברתי הצעירה! תרצי לרכוש זנב סלוופוק? זה טעים מאוד ומלא ברכיבים תזונתיים! רק 5,000 פ"ד לזנב! מחיר כזה זול לא תמצאי בשום מקום אחר!"
    מה תעשי?

טוטודייל
    *מיקום - מפקדת אג'נטרה, העיר סאנישור, סינו
    *זמן - צהריים
    *עוד 1 יום עד למשימה הרשמית הבאה
    *כסף - 2,095 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה אומר לטרייסי שגם היא מאמנת מעולה ומחמיא לה. היא מסמיקה מעט ואומרת:"תודה ריצ'י". אתם עולים במעלית חזרה אל הלובי ורואים שהשעה כבר 13:12. טרייסי מחזירה למולי את המפתח והיא מודה לה. אתם צועדים לחלק המזרחי של הלובי רחב הידיים, שם נמצאת החנות, שהיא משטח בצבע כחול מלא במדפים עמוסים בכל טוב של ציוד כללי למאמנים וגם ציוד לסוכנים. מחירון ארוך ניצב ליד הקופה, שם עומדים שני מוכרים חייכנים. טרייסי אומרת:" ניפגש בקופה ,טוב?" והולכת לאסוף לסלסילה קטנה מערמה שלידכם מוצרים שהיא זקוקה להם.
    מה תעשה?

בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה אומר לאריה הקטן שהיית שמח אבל אתה ממהר. לא נראה שהוא מתפשר אך הוא מבין אותך, והוא מטפס אל הסל בחלק האחורי של הקלנועית שלך. נראה שהוא מעוניין ללכת איתך עד שתיתן לו את הקרב שהוא מבקש.
    מה תעשה?
    "אוקיי טרייסי"
    "הממ אוקיי ניקח שלושה פוקדורים ונתקדם לעבר הקופאי, נראה אולי יש לו משהו מעניין להציע."

4. משתמש מנוסה

בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה אומר לאריה הקטן שהיית שמח אבל אתה ממהר. לא נראה שהוא מתפשר אך הוא מבין אותך, והוא מטפס אל הסל בחלק האחורי של הקלנועית שלך. נראה שהוא מעוניין ללכת איתך עד שתיתן לו את הקרב שהוא מבקש.
    מה תעשה?
    "אין בעיה, אם ככה, צא עכשיו מצ'וק" אגיד
    "תשתמש בבעיטה נמוכה" אגיד

5. the bitch is back
    לי
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    מה תעשה?

עומר
    *מיקום - העיר ויולט, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את מתלבטת קצת ומחליטה ללכת דרומה. את צועדת לעבר דרך 32. בסופו של דבר את נכנסת אל הדרך ומתחילה ללכת. לאחר כחמש דקות את נתקלת בבן אדם בן כ-40 שאומר לך:"שלום לך גברתי הצעירה! תרצי לרכוש זנב סלוופוק? זה טעים מאוד ומלא ברכיבים תזונתיים! רק 5,000 פ"ד לזנב! מחיר כזה זול לא תמצאי בשום מקום אחר!"
    מה תעשי?

טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה אומר לטרייסי שגם היא מאמנת מעולה ומחמיא לה. היא מסמיקה מעט ואומרת:"תודה ריצ'י". אתם עולים במעלית חזרה אל הלובי ורואים שהשעה כבר 13:12. טרייסי מחזירה למולי את המפתח והיא מודה לה. אתם צועדים לחלק המזרחי של הלובי רחב הידיים, שם נמצאת החנות, שהיא משטח בצבע כחול מלא במדפים עמוסים בכל טוב של ציוד כללי למאמנים וגם ציוד לסוכנים. מחירון ארוך ניצב ליד הקופה, שם עומדים שני מוכרים חייכנים. טרייסי אומרת:" ניפגש בקופה ,טוב?" והולכת לאסוף לסלסילה קטנה מערמה שלידכם מוצרים שהיא זקוקה להם.
    מה תעשה?

בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    מה תעשה?
    אוותר על התענוג ואמשיך בדרכי.
    ~~~
    דרך אגב לא עידכנת לי עדיין את זובאט
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

6. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    לי
    *קצרות לא מפריע לי. והם איכותיות, אין לך מה לדאוג.
    *אתה על אי. אני אניח שאתה שוחה קודם לגדה השנייה
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה עולה על טיימפול שוב ואתם שוחים לעבר הגדה השנייה. אתם ממשיך ללכת כדי לצאת מהחורשה שמקיפה את האגם, ונתקל במכשול: אתה מגלה שהאגם נמצאת על רמה גבוהה, ושהדרך היחידה לרדת ממנה היא במורד שביל שנראה אפשרי לטיפוס, אך לא בידיים חשופות.
    מה תעשה?

אלמוג
    *מיקום - דרך 117, הואן
    *זמן - ערב
    *כסף - 0 פ"ד
    ... פעם שנייה שאני לא מסוגל להגיב לך. אתה חייב לעבוד על כישורי ההבחנה שלך. יש לך גם סקארמורי, שהשתמשת בו במבחן קבלה והוא רשום לך בדף רשומים.

טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה הולך לאזור הפוקדורים. אתה רואה מיכלים מלאים בפוקדורים ב7 צבעים: אדום, שחור, ירוק, כחול, כתום, צהוב, לבן.
    אתה רואה גם פוקדורי אג'נטרה. לפי השלט שלידם, הפוקדורים הרגילים בכל הצבעים עולים 150 פ"ד כל אחד והפוקדורי אג'נטרה עולים 200 פ"ד כל אחד.
    מה תעשה?

בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה מחליט שאם כך, תערוך קרב ואתה מוציא. מאצ'וק בועט בחוזקה באריה. האריה בתגובה נתקל בחוזקה במאצ'וק, לא מסב לו הרבה נזק.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 7/10

עומר
    *אופסיס
    *מיקום - דרך 32, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את אומרת לו שתוותרי על התענוג. הוא עוקב אחרייך ואומר:" את בטוחה? זנבות סלוופוק הם התענוג הכי טעים שיש! צוות רוקט נהגו לספק לי את האיכותיים ביותר בזמנו, אבל כיום אני קוצר אותם בעצמי! יודעת מה ,רק כי את כל כך נחמדה, אני מוכן להוזיל לך רק ל1000 פ"ד לזנב, אבל אהיה צריך ממך משהו נוסף בתמורה" הוא אומר.
    מה תעשי?
    Spoiler ספוילר

7. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    אלמוג
    *מיקום - דרך 117, הואן
    *זמן - ערב
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה פותח את יישום הפוקדקס בטלפונך וסורק את פוקימונית הוורד. הטלפון מציג תמונה שלה ואומר, בקול רובוטי נשי:" פוקימון # 046: רוזליה, פוקימון הקוץ. רוזליה יורה קוצים חדים כהגנה על כל מי שמנסה לגנוב את הוורדים שעל זרועותיה. הארומה של הפוקימון הזה מביאה שלווה ליצורים חיים. במקרים נדירים במיוחד, רוזליה עשויה להופיע עם פרחים בצבעים לא רגילים. הקוצים על ראשו של הפוקימון הזה מכילים רעל קטלני. רוזליה מתפתח מבאדו ומתפתח לרוזרייד. סוגי הפוקימון הזה הם עשב ורעל". פאנפי מזנק על רוזליה בכל כוחו, גורם לה לא מעט נזק ונפגע קצת בעצמו. רוזליה שולחת קרניים ירוקות לעבר פאנפי, סופתג ממנו את כל מעט האנרגיה שנותרה בו ומעלפת אותו. היא מרפאה את עצמה קצת.
    מה תעשה?
    פאנפי - 0/10

זה לא קרב אחד על אחד ?
    ----------------------
    "סקארמורי תשתשמש בסופת חול ולאחר מכן במהירות" הורה ל
    סקארמורי

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

8. היזהרו מחיקויים!
    אלמוג
    *כמו במשחקים/באנימה/בכל מקום של פוקימון, אתה יכול להשתמש בכל הפוקימונים שלך אלא אם כן מודיעים לך מראש אחרת. וזה קרב נגד פוקימון פראי, אין חוקים.
    *מתקפת חול לא סופת חול. אבקש ממך להעיף מבט בדף רשומים לפני שאתה רושם מתקפה
    *מיקום - דרך 117, הואן
    *זמן - ערב
    *כסף - 0 פ"ד
    סקארמורי שולח כוכבים לעבר רוזליה, פוגע בה. לאחר מכן הוא שולח לעברה חול, מטשטש קצת את שדה ראייתה. רוזליה מנסה לשלוח אבקה צהובה לעבר סקארמורי אך מפספסת אותו.
    מה תעשה?
    סקארמורי - 10/10
    Spoiler ספוילר

9. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    לי
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה עולה על טיימפול שוב ואתם שוחים לעבר הגדה השנייה. אתם ממשיך ללכת כדי לצאת מהחורשה שמקיפה את האגם, ונתקל במכשול: אתה מגלה שהאגם נמצאת על רמה גבוהה, ושהדרך היחידה לרדת ממנה היא במורד שביל שנראה אפשרי לטיפוס, אך לא בידיים חשופות.
    מה תעשה?

אלמוג
    *מיקום - דרך 117, הואן
    *זמן - ערב
    *כסף - 0 פ"ד
    ... פעם שנייה שאני לא מסוגל להגיב לך. אתה חייב לעבוד על כישורי ההבחנה שלך. יש לך גם סקארמורי, שהשתמשת בו במבחן קבלה והוא רשום לך בדף רשומים.

טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה הולך לאזור הפוקדורים. אתה רואה מיכלים מלאים בפוקדורים ב7 צבעים: אדום, שחור, ירוק, כחול, כתום, צהוב, לבן.
    אתה רואה גם פוקדורי אג'נטרה. לפי השלט שלידם, הפוקדורים הרגילים בכל הצבעים עולים 150 פ"ד כל אחד והפוקדורי אג'נטרה עולים 200 פ"ד כל אחד.
    מה תעשה?

בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה מחליט שאם כך, תערוך קרב ואתה מוציא. מאצ'וק בועט בחוזקה באריה. האריה בתגובה נתקל בחוזקה במאצ'וק, לא מסב לו הרבה נזק.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 7/10

עומר
    *אופסיס
    *מיקום - דרך 32, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את אומרת לו שתוותרי על התענוג. הוא עוקב אחרייך ואומר:" את בטוחה? זנבות סלוופוק הם התענוג הכי טעים שיש! צוות רוקט נהגו לספק לי את האיכותיים ביותר בזמנו, אבל כיום אני קוצר אותם בעצמי! יודעת מה ,רק כי את כל כך נחמדה, אני מוכן להוזיל לך רק ל1000 פ"ד לזנב, אבל אהיה צריך ממך משהו נוסף בתמורה" הוא אומר.
    מה תעשי?
    אלך לקופאי ואשאל אותו מה ההבדל בין כל פוקדור.

10. משתמש מנוסה
    בר
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 7/10

"מצ'וק הוא הרבה יותר קטן ממך, קדימה נו באמת " אגיד
    "תתשתמש בהטלה ססמית ואז ישר לאחר מכן קיצוץ קראטה" אוסיף

11. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    נועם
    *לך תבין הואניסטים...
    *אתה יכול לצאת בבקשת מעבר למגנו, הוא מחליט...
    *תאמת שלא. הוא השותף הזמני שלך לחדר עד שתבריא ואז נתיביכם ייפרדו.
    *מיקום - בסיס צוות אג'נטרה, העיר מאוויל, הואן
    *זמן - צהריים
    *כסף - 15,880 פ"ד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה משיב אל מאט והוא עוזר לך להגיע אל החדר. אתה רואה שהוא אומר:" תן לי להקל עליך קצת" והוא תופס בידיות כיסא הגלגלים שלך, עוזר לכם להגיע לחדרכם. אתם יורדים למטה ואתה סורק את החדר. מאט אומר:"לפני שבועיים קודמתי להיות משקם. בדיוק אז קיבלתי חדר חדש, עם שני חדרי שינה, גם למי שאני עוזר לו להשתקם. זאת הפעם הראשונה שאני באמת עוזר לשקם מישהו" הוא אומר בגיחוך קל. אתה מובל לחדרך, שצבוע בצבעי חום וצהוב כהה, ופורס את דבריך. לאחר מכן אתה מתגלגל לסלון ומאט מוריד אותך לספה. אתה שואל אותו אם יש משהו שהוא רוצה לעשות והוא אומר:"למען האמת, אני צריך לעבור בחנות של הבסיס, לחדש מלאי של ציוד שאני זקוק לו. בא לך לעבור שם, ומשם נמשיך לאנשהו אולי?"
    מה תעשה?
    באסה. אז אני אשאר בסיניבאר לבינתיים.
    -----------------------------
    "הממ... חדר נחמד." אומר לעצמי ואעיף עוד מבט אחרון. "האמת, נשמע מעולה! חשבתי לעבור שם בעצמי, אבל חשבתי שעדיף לי לעבור את העניין... הזה קודם." אצביע על רגלי המגובסת ואומר לו בתשובה להצעתו. "אבל... אם אתה כבר הולך, אני מניח שאשמח להצטרף אליך."

12. מנהל פורום אנימה, מנגה ומצויירים
    שם: לי
    לי
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    מה תעשה?
    " יש לי רעיון". אוציא את באלבאזור מהפוכדור שלו ואומר לו" באלבאזור השתמש בגפן מצליפה על השביל הזה. נסה לעצב בעזרת הגפן המצליפה שלך את השביל כך שאני אוכל לטפס עליו, אוקי?". אחרי שבאלאבזור יעצב את השביל אנסה לטפס עליו.
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=7FLhc...layer_embedded[/YOUTUBE]

Spoiler ספוילר

<<< לוקאס אוו לוקאס למה עזבת פתאום? לוקאס או לוקאס תחזור תחזור היום וואואואואו!
    העם דורש וינר חברתי!

13. the bitch is back
    עומר
    *אופסיס
    *מיקום - דרך 32, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    מה תעשי?

"ושוב.. תודה על ההצעה אבל אני לא מעוניינת" אומר לו בקול תקיף אך רציני אסתובב ואמשיך ללכת
    גיל! 3>

14. היזהרו מחיקויים!
    טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה ניגש לקופאי ושואל אותו מה ההבדל בין הפוקדורים. הוא אומר לך:"תראה ,זה מאוד פשוט. הפוקדורים בצבעים השונים הם אותו דבר, הם פשוט נצבעו אחרת, ופוקדורי אג'נטרה מחזקים את הקשר שלך עם הפוקימון שנתפס בהם". טרייסי בינתיים מגיעה לקופה עם סלסילה ומשלמת על הכל
    מה תעשה?

בר
    *שכחת כבר את האיום של שלי?
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה אומ למאצ'וק שהוא הרבה יותר קטן ממך. מאצ'וק תופס אותו בשתי ידיו, מזנק לאוויר ומטיל אותו בכוח רב על הקרקע. האריה מתעלף.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 7/10

נועם
    *מה שבא לך
    *טיפ קטן: תנסה להפעיל את האיוונט כמה שיותר מהר וכל עוד אתה בהואן. אח"כ זה יהפוך להרבה יותר קשה.
    *זמן - צהריים
    *כסף - 15,880 פ"ד
    אתה מעיף מבט נוסף בחדר היפה ואומר למאט שלמרות שרצית לחכות לאחרי הגבס עם זה, גם עכשיו יעבוד לך. הוא מסייע לך ואתם עולים ללובי. אתם נכנסים לשטח החנות, שהיא משטח כחול מלא במדפים ושלטי מחירים, עם דלפק קופה שפינת המשטח. מאט הולך לקנות כמה דברים לעצמו.
    מה תעשה?

לי
    *אחלה רעיון
    *מיקום - אגם אקיויטי, סינו
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה חושב על רעיון. אתה מוציא את בלבזור ואומר לו לעצב את השביל התלול עם הצלפת גפן. בלבזור חובט בשביל כשעה עם הגפנים החזקות שלו, ובסופו של דבר, הוא נושם עמוק, מתאמץ, ואז ממשיך לחבוט בחוזק הרבה יותר רב עם גפנים זוהרות בירוק. *מאזלט! בלבזור למד הצלפת כוח!!!*. לאחר כחמש דקות השביל מעוצב במדרגות אבן מסותתות. אתה מחזיר את בלבזור וטיימפול ויורד בקלילות במדרגות הארוכות, עד למטה. אתה רואה לאחר כמה דקות הליכה בשלג שלט מרובע עליו רשום:'אגם אקיויטי: צפונה, העיר סנוופוינט: מזרחה, דרך 217 והר קורונט: מערבה'
    מה תעשה?

עומר
    *תתכונן לקלאש הראשון שלך במ"ת
    *מיקום - דרך 32, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את אומרת לו שתודה אבל לא תודה, ואז הוא אומר:" טוב, כרצונך. אם את לא תביאי לי כסף, אני אקח!". המוכרל ופת את גופך בכוח ומתחיל לחפש עלייך בברוטליות כל דבר יקר ערך. הוא עוד לא מצא כלום.
    מה תעשי?
    Spoiler ספוילר

15. the bitch is back
    טוטודייל
    *זמן - צהריים
    *כסף - 2,095 פ"ד
    אתה ניגש לקופאי ושואל אותו מה ההבדל בין הפוקדורים. הוא אומר לך:"תראה ,זה מאוד פשוט. הפוקדורים בצבעים השונים הם אותו דבר, הם פשוט נצבעו אחרת, ופוקדורי אג'נטרה מחזקים את הקשר שלך עם הפוקימון שנתפס בהם". טרייסי בינתיים מגיעה לקופה עם סלסילה ומשלמת על הכל
    מה תעשה?

בר
    *שכחת כבר את האיום של שלי?
    *מיקום - דרך 202, סינו
    *זמן - לפנות בוקר
    *עוד 1 יום להגיע לבסיס
    *כסף - 6,995 פ"ד
    אתה אומ למאצ'וק שהוא הרבה יותר קטן ממך. מאצ'וק תופס אותו בשתי ידיו, מזנק לאוויר ומטיל אותו בכוח רב על הקרקע. האריה מתעלף.
    מה תעשה?
    מאצ'וק - 7/10

נועם
    *מה שבא לך
    *טיפ קטן: תנסה להפעיל את האיוונט כמה שיותר מהר וכל עוד אתה בהואן. אח"כ זה יהפוך להרבה יותר קשה.
    *זמן - צהריים
    *כסף - 15,880 פ"ד
    אתה מעיף מבט נוסף בחדר היפה ואומר למאט שלמרות שרצית לחכות לאחרי הגבס עם זה, גם עכשיו יעבוד לך. הוא מסייע לך ואתם עולים ללובי. אתם נכנסים לשטח החנות, שהיא משטח כחול מלא במדפים ושלטי מחירים, עם דלפק קופה שפינת המשטח. מאט הולך לקנות כמה דברים לעצמו.
    מה תעשה?

לי
    *אחלה רעיון
    *מיקום - אגם אקיויטי, סינו
    *זמן - צהריים
    *עוד 3 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 0 פ"ד
    אתה חושב על רעיון. אתה מוציא את בלבזור ואומר לו לעצב את השביל התלול עם הצלפת גפן. בלבזור חובט בשביל כשעה עם הגפנים החזקות שלו, ובסופו של דבר, הוא נושם עמוק, מתאמץ, ואז ממשיך לחבוט בחוזק הרבה יותר רב עם גפנים זוהרות בירוק. *מאזלט! בלבזור למד הצלפת כוח!!!*. לאחר כחמש דקות השביל מעוצב במדרגות אבן מסותתות. אתה מחזיר את בלבזור וטיימפול ויורד בקלילות במדרגות הארוכות, עד למטה. אתה רואה לאחר כמה דקות הליכה בשלג שלט מרובע עליו רשום:'אגם אקיויטי: צפונה, העיר סנוופוינט: מזרחה, דרך 217 והר קורונט: מערבה'
    מה תעשה?

עומר
    *תתכונן לקלאש הראשון שלך במ"ת
    *מיקום - דרך 32, ג'וטו
    *זמן - זריחה
    *עוד 2 ימים להגיע לבסיס
    *כסף - 1,600 פ"ד
    את אומרת לו שתודה אבל לא תודה, ואז הוא אומר:" טוב, כרצונך. אם את לא תביאי לי כסף, אני אקח!". המוכרל ופת את גופך בכוח ומתחיל לחפש עלייך בברוטליות כל דבר יקר ערך. הוא עוד לא מצא כלום.
    מה תעשי?
    שאני אצרח אונס??
    ~~~~~~~~
    "תניח לי בבון!" אצרח בקול ועם אגרוף קמוץ אנסה לחבוט לו בביצים ועם היד השנייה אנסה להגיע לאחד הפוקדורים שלי ואנסה לשחרר אותם
    גיל! 3>

עמוד 53 מתוך 89 ראשוןראשון ... 343515253545563 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •