Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 89 ראשוןראשון 12341252 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 1329
  1. מנהל ראשי
    שם: אדם
    ~זינק~
    שינקס נראה מעט נינוח יותר-אפילו קצת מתלהב. "אני בטוח בזה!" הוא ענה לך בקול קצת יותר מלא ביטחון. הפרופסור, במקום להיראות שמח-הסתכל בך במבט חודר. "זינק, אני רוצה לדון אתך בדבר חשוב מאוד". אתה קצת נלחץ אבל מנסה להרגיע את עצמך ומקשיב. הפרופסור נושם עמוק ואומר "אולי שמעת שבשנים האחרונות החלו להיוולד מעורבי פוקימונים אגדיים. הם נדירים, והארי שם אותם בעדיפות עליונה לניסויים שלו. לפני כחודש ימים אחת כזו הגיע אליי וביקשה מחסה מרודפיו של הארי. הבטחתי לה שאמצא מעורב שייקח אותה איתו למסע שלו ויגן עליה. זינק, זאת אחריות גדולה אבל אני סומך עלייך-האם תהיה מוכן לקחת על עצמך את האחריות להגן על
    הילדה הזאת?"

"וואו פרופסור. אני מבטיח שאשים את החיים שלי לפני החיים שלה! היא הולכת להיות מוגנת בצורה ודאית, איש לעולם לא יזיק לה!"

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ~זינק~
    הפרופסור מהנהן כהכרת תודה. "אני סומך עלייך" הוא אומר ומבקש ממך לחכות לרגע.
    הוא הולך לאחת הדלתות שנמצאות משמאלך, דופק על הדלת וקורא "גרייס?". אתה שומע טפיפות רגליים קטנות. הדלת נפתחת וראש של ילדה קטנה בעלת שיער ירוק ועיניים רחבות מציץ מהדלת. "בואי החוצה, אני רוצה להכיר לך מישהו" אומר לה הפרופסור בעדינות. הילדה, העונה לשם גרייס יוצאת מן החדר לחלוטין. אתה קולט שהיא נראת ממש קטנה, היא בעלת שיער ירוק ארוך ושני פרחים ורדרדים משני צידי ראשה. בהתחלה אתה חושב שאלו סיכות שיער, אך לאחר כמה שניות אתה קולט שהפרחים האלה ממש חלק ממנה. הילדה מחזיקה בידיה בובת פרווה גדולה בצבע ירקרק עם פרח הזהה לפרח שנמצא על השיער שלה. "זינק, זאת גרייס. היא מעורבת שיימין בת 10. היאנתפסה על ידי חייליו של הארי אך הצליחה לברוח מהם לפני שהם הספיקו לקחת אותה."
    גרייס נראת מאוד מפוחדת, ומסתתרת מאחוריי הפרופסור.
    גרייס:
    Spoiler ספוילר
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. היורתמים לא תמיד מנצחים
    שם: רמז- לא טראנקס
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה

~ג'ייקוב~
    הפרופסור מחייך אלייך ומבקש ממך לחכות. הוא נעלם לכמה דקות לעומקי המעבדה. אתה מחכה בציפייה ולפתע רואה את הפרופסור חוזר עם משהו כסוף בידיו-אתה מנסה להבין מה זה אבל הפרופסור עדיין רחוק. שהוא מתקרב אתה קולט שמה שהפרופסור מחזיק הוא מישהו ולא משהו. יש בידיו מגנמייט!. הפרופסור משחרר את הפוקימון ומגנמייט מתחיל לעוף לצידו. "ג'ייקוב, תכיר את מגנמייט-הוא הולך להיות השותף הראשי שלך. אתם הולכים להיות צמד לכל החיים, טפל בו היטב". "שלום" אומר לך מגנמייט בקול מעט מתכתי.
    "היי מגנמייט, אנחנו ממש זוג מושך לא?" אנסה להתחבר עם השותף החדש שלי ולהפיג את המבוכה הטבעית שנובעת מכל המצב הזה. "אז פרופסור, איך אתה מסתדר, כשאתה חייב לחיות בצללים מפחד מהארי?" אתחיל שיחה עם הפרופסור.

מגל שים את זה בחתימה זה כזה אתה
    ~אלון 2015

סקילה זה אח
    I will eat you all! Num Num Num Num!

STM= system to manage

4. student of Gakuen Alice
    ~ג'ייקוב~
    "זה לא בדיוק שאני מתחבא, כל עוד אני שומר על פרופיל נמוך אני בסדר" עונה לך הפרופסור.
    הפרופסור מביט בך במבט רציני לפתע ואומר "ג'ייקוב, במהלך המסע שלך אתה עלול להיתקל במעורבים מאוד מיוחדים. אלו הם מעורבים אגדיים. רובם לא יותר מבני עשר, והם בסכנה גדולה מצדו של הארי. אם תיתקל במעורב כזה-אני יודע שאוכל לסמוך עלייך שתגן עליו. עכשיו, אתה מוכן לצאת למסע שלך!". מגנמייט מרחף לצדך, למרות מראהו המתכתי אתה מצליח לראות ניצוץ של התרגשות בעיניו.
    אתה הולך עם מגנמייט ורואה שלט-"דרך29" זה הרגע להתחיל את המסע שלך!
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

5. מנהל ראשי
    ~זינק~
    הפרופסור מהנהן כהכרת תודה. "אני סומך עלייך" הוא אומר ומבקש ממך לחכות לרגע.
    הוא הולך לאחת הדלתות שנמצאות משמאלך, דופק על הדלת וקורא "גרייס?". אתה שומע טפיפות רגליים קטנות. הדלת נפתחת וראש של ילדה קטנה בעלת שיער ירוק ועיניים רחבות מציץ מהדלת. "בואי החוצה, אני רוצה להכיר לך מישהו" אומר לה הפרופסור בעדינות. הילדה, העונה לשם גרייס יוצאת מן החדר לחלוטין. אתה קולט שהיא נראת ממש קטנה, היא בעלת שיער ירוק ארוך ושני פרחים ורדרדים משני צידי ראשה. בהתחלה אתה חושב שאלו סיכות שיער, אך לאחר כמה שניות אתה קולט שהפרחים האלה ממש חלק ממנה. הילדה מחזיקה בידיה בובת פרווה גדולה בצבע ירקרק עם פרח הזהה לפרח שנמצא על השיער שלה. "זינק, זאת גרייס. היא מעורבת שיימין בת 10. היאנתפסה על ידי חייליו של הארי אך הצליחה לברוח מהם לפני שהם הספיקו לקחת אותה."
    גרייס נראת מאוד מפוחדת, ומסתתרת מאחוריי הפרופסור.
    גרייס:
    Spoiler ספוילר
    "שלום לך גרייס!" אומר לה ברכות ואחייך אליה, "שמי זינק ואנחנו נצא למסע יחד, מוכנה לצאת לדרך? שינקס מה איתך, מוכן לצאת לדרך?"
    אני בעצמי מרגיש את החשמל זורם בעורקי מהתרגשות. אני זועם על הארי ועל מעשיו לילדה תמימה כמו גרייס. עם זאת אני גומל ללא חת, גרייס תהיה מוגנת אצלי.

6. student of Gakuen Alice
    ~זינק~

גרייס מתקדמת לעברך באיטיות, עדיין מעט מבויישת. אתה עושה צעד קדימה במטרה להתקרב אליה שלפתע משהו מזנק לכיוונך מאחורי גרייס. אתה קופץ אחורנית וקולט פוקימון כחול ארוך בעל אוזניים מכונפות לבנות עומד ונוהם לעברך "אל תדאגי גרייס! אני אגן עלייך!" משנן הפוקימון. גרייס מצחקקת מעט ומרימה את הפוקימון. "זה בסדר דרטיני, זה זינק הוא חבר, לא אוייב. הפרופסור אמר". גרייס אומרת, עדיין צוחקת. "זה השותף הראשי של גרייס-דרטיני" מסביר הפרופסור. גרייס נעמדת לידך עם דרטיני בידה, מוכנה לצאת לדרך.
    אתם יוצאים מחוץ לעיר ונעמדים ליד שלט "דרך 29"

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. מנהל ראשי
    ~זינק~

גרייס מתקדמת לעברך באיטיות, עדיין מעט מבויישת. אתה עושה צעד קדימה במטרה להתקרב אליה שלפתע משהו מזנק לכיוונך מאחורי גרייס. אתה קופץ אחורנית וקולט פוקימון כחול ארוך בעל אוזניים מכונפות לבנות עומד ונוהם לעברך "אל תדאגי גרייס! אני אגן עלייך!" משנן הפוקימון. גרייס מצחקקת מעט ומרימה את הפוקימון. "זה בסדר דרטיני, זה זינק הוא חבר, לא אוייב. הפרופסור אמר". גרייס אומרת, עדיין צוחקת. "זה השותף הראשי של גרייס-דרטיני" מסביר הפרופסור. גרייס נעמדת לידך עם דרטיני בידה, מוכנה לצאת לדרך.
    אתם יוצאים מחוץ לעיר ונעמדים ליד שלט "דרך 29"
    "יש לי רעיון נחמד." אומר לגרייס, אני נזכר שהיא אחרי הכל ילדה מאוד קטנה. "למה שלא נלך לטיול? אולי נבקר במרכז לגידול ביצי הפוקימונים? אני בטוח שנוכל לראות שם ביצים חמודות מאוד!" אומר לגרייס, בנתיים אביט בשינקס שלי. השותף האהוב עליי ואחייך לעברו. "אני רוצה לדעת הכל עליך! עד כמה אנחנו דומים זה מדהים! אני המעורב היחיד במשפחתי, סבתא שלי היתה מעורבת."

8. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    התחלה לכולם
    ''הוט, הוט. הוט, הוט'' אתם שומעים את השעון המעורר שלכם מצלצל.
    אתם מתעוררים בפיהוק רחב ומסתנוורים מעט למראה קרני השמש החודרות לחדרכם דרך החלון ''הוט, הוט'' ממשיך השעון לזמזם ואתם דופקים במכה עצבנית את ראש הפלסטיק של שעון המעורר בצורת הוט, הוט שלכם, יש לכם הרגשה שהשעון הזה עשה לכם טראומה מהפוקמון ''הוטהוט'' ושבטח לא תרצו אותו כשותף שלפתע אתם נזכרים מדוע כיוונתם את השעון לשעה כה מוקדמת בבוקר! היום אתם מתחילים את המסע שלכם נגד הארי וסטון חיוך עולה על פניכם ולפתע כל קורי השינה עוזבים אותכם.
    אתם מדלגים בחריצות אל חדר האמבטיה ומצחצחים שיניים במהירות .כל כך מהר שבלי כוונה אתם בולעים מעט ממשחת השיניים בריח מנטה מרענן).
    אתם יורדים למטה בריצה ושופכים בגסות קורנפלס בוצרת פוקימונים עם חלב אל קערה ומתחילים לאכול, בעודכים חושבים על כך שהפיקאצ'ו טעים יותר מהמג'יקארפ עינכם מטיילות אל שעון הקיר ואתם כמעט מתעלפים שאתם מגלים שעוד רגע אתם צריכים להיות במעבדה!
    אתם חוטפים במהרה את התיק שלכם ופותחים אותו בכדי לוודא שהכל שם- 5 מנות בשבילכם וחמש מנות פוקימונים, 10 בקבוקי מים, חכת עץ זולה, אוהל ושק שינה, כן הכל בפנים.
    אתם חוטפים קרקר בפיכם ומתחילים לרוץ במהירות אל עבר המעבדה של הפרופסור רואן, זה הרגע שלכם אתם עומדים מול דלת העץ הכבדה, מבחוץ המעבדה נראת כמו בית רגיל אך רק מעטים יודעים כי היא נמשכת עמוק עמוק אל מתחת לפני האדמה והיא ממש לא בית רגיל.
    נראה כי מותקנת מצלמה או כי מישהו מתצפת על הדלת מפני שלפתע היא נפתחת במהירות ודמות מושכת אותך פנימה, אתה שומע את הדהוד טריקת הדלת מאחורייך.
    אתה מביט על האדם שמשך אותך ומרגיש כאב קל בכתפף, האיש בעל שיער שחור קצוץ ולובש חלוק מעבדה, ''שלום לך'' הוא אומר ''אתה בטח מייק נרגש להתחיל את המסע שלך יחד עם השותף שלך הליופטייל?''
    "כן, זה אני" אני אומר, בהתרגשות קלה, "ואני לא יכול לחכות להתחיל כבר!"
    Spoiler ספוילר

9. student of Gakuen Alice
    מתקפות עודכנו במידע עליכם בדף הרשומים

~זינק~
    גרייס מתחילה להתלהב ואומרת לך שהיא ממש רוצה לראות גורי פוקימונים!.
    שינקס מסתכל עלייך בשמחה ומתחיל להפציץ אותך בשאלות"גם אני! אתה יכול להפיק ניצוץ מהזנב? טורטוויג אחד אמר לי שמעורבים יכולים לירוק אש זה נכון? אני בן שנה ואתה? איזה מתקפות אתה יודע?".
    תוך כדי שיחה, אתם מתחילים ללכת בדרך. אתה מסתכל לצדדים ורואה כל מיני פוקימונים שמעולם לא ראית!

~מייק~
    הפרופסור מחייך ומבקש ממך לחכות רגע. הוא נעלם לכמה דקות במעמקי המעבדה ואז חוזר עם פוקימון קטן שמהלך לצדו-אתה לא צריך יותר ממבט אחד כדי לזהות את הפוקימון בעל האוזניים השחורות והגוף הצהוב-זה הליאופטייל!. הפרופסור מגיע אלייך ואומר "זה השותף הראשי שלך, הליאופטייל. אתם הולכים להיות שותפים לכל החיים". הליאופטייל מתקדם לעברך ואומר בהתרגשות "היי! אני הליאופטייל ואני בטוח שנהיה הצוות הכי חזק בעולם!"

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. מנהל ראשי

~זינק~
    גרייס מתחילה להתלהב ואומרת לך שהיא ממש רוצה לראות גורי פוקימונים!.
    שינקס מסתכל עלייך בשמחה ומתחיל להפציץ אותך בשאלות"גם אני! אתה יכול להפיק ניצוץ מהזנב? טורטוויג אחד אמר לי שמעורבים יכולים לירוק אש זה נכון? אני בן שנה ואתה? איזה מתקפות אתה יודע?".
    תוך כדי שיחה, אתם מתחילים ללכת בדרך. אתה מסתכל לצדדים ורואה כל מיני פוקימונים שמעולם לא ראית!

~מייק~
    הפרופסור מחייך ומבקש ממך לחכות רגע. הוא נעלם לכמה דקות במעמקי המעבדה ואז חוזר עם פוקימון קטן שמהלך לצדו-אתה לא צריך יותר ממבט אחד כדי לזהות את הפוקימון בעל האוזניים השחורות והגוף הצהוב-זה הליאופטייל!. הפרופסור מגיע אלייך ואומר "זה השותף הראשי שלך, הליאופטייל. אתם הולכים להיות שותפים לכל החיים". הליאופטייל מתקדם לעברך ואומר בהתרגשות "היי! אני הליאופטייל ואני בטוח שנהיה הצוות הכי חזק בעולם!"
    "אני בן 15 שנים. אני אספר לך הכל עלי בעוד שניה, אבל תחשוב על זה ששנינו מאוד דומים וכמו שכמעט ולא הגיוני שאתה תירה אש מהפה כך גם אני. היי תראו את כל הפוקימונים האלה! זה פידג׳י! הוא נראה ממש מתוק, תמיד רציתי לדבר עם אחד!"

11. student of Gakuen Alice
    ~זינק~
    אתה מתלהב מהעובדה שאתה רואה פיג'י-הרי תמיד רצית לדבר עם אחד כזה. אתה מתחיל להתקרב אל פיג'י שגרייס הולכת מעט בפחד מאחורייך.
    לפני שאתה עוד מספיק לומר משהו פיג'י מסתובב אלייך "ת'ה מחפש קרב? אל ת'עסק איתי! כל המאמנים האלה חושבים שיש להם ת'יכולת להביס אותי!", הפיג'י לא נראה נחמד במיוחד ואף נראה כי הרבה מאמנים אתגרו אותו בעבר.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ~מייק~
    שכחתי לרגע שהוא מדבר איתי...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אומר לו בתגובה: "היי! אני מייק פיורי, מעורב הליופטייל כפי שאתה רואה. גם אני בטוח שנהיה הכי חזקים שיש!". לאחר מכן אני אומר לפרופסור רוואן:" תודה רבה לך פרופסור רוואן. אני מעריך את עזרתך אליי. בתור עצה אחרונה, האם יש מקום מסוים בו אתה ממליץ לי להתחיל את מסעי?
    Spoiler ספוילר

13. מנהל ראשי
    ~זינק~
    אתה מתלהב מהעובדה שאתה רואה פיג'י-הרי תמיד רצית לדבר עם אחד כזה. אתה מתחיל להתקרב אל פיג'י שגרייס הולכת מעט בפחד מאחורייך.
    לפני שאתה עוד מספיק לומר משהו פיג'י מסתובב אלייך "ת'ה מחפש קרב? אל ת'עסק איתי! כל המאמנים האלה חושבים שיש להם ת'יכולת להביס אותי!", הפיג'י לא נראה נחמד במיוחד ואף נראה כי הרבה מאמנים אתגרו אותו בעבר.
    אני דוקא אוהב אותו. טבע חצוף שכזה..
    "אני לא מאמן פוקימונים. אני מעורב, אני מגייס שותפים למטרה נעלה, אני הולך להביס מעורב אחר שמנסה להתעלל ולערוך ניסויים בפוקימונים ומעורבים." אומר לפידג׳י ואלטף אותו בראשי.

14. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    חחח. השותף שלך טיפל'ה מתלהב אז הוא הולך לדבר אתך מספיק כדי שלא תשכח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    הפרופסור חושב לרגע ואז אומר "אני ממליץ לך להתחיל מדרך 29. היא נמצאת ממש מחוץ לעיר והפוקימונים שבה לא חזקים מידי".
    "דבר אחרון לפני שתלך" הוא מוסיף. "במהלך המסע שלך, אתה עלול להיתקל בסוג מאוד נדיר של מעורבים-מעורבים אגדיים. רובם הגדול לא עברו את גיל עשר. ילדים אלו הם מטרה עליונה מבחינת הארי. אם במקרה תיתקל באחד-אני סומך עלייך שתגן עליו".

~זינק~
    ליטפת אותו עם הראש שלך? טוב-זה מיוחד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מלטף את הפיג'י שמיד נסוג אחורה. "גם ת'ה רוצה קרב??" הוא אומר ולפני שבכלל ניתן לך זמן לענות, הוא רץ לעברך במהירות ומעיף אותך אחורה-אתה חש כאב בבטן וקולט שהפיג'י הזה הרגע השתמש בהתקלה עלייך!. שינקס מיד מזנק קדימה ונושף את רגלו של פיג'י.
    אתה מבין שהמפגש הזה התפתח לקרב הרגע.
    גרייס מסתכלת מהצד ובוהה בפחד במתרחש.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

15. מנהל ראשי
    ~מייק~
    חחח. השותף שלך טיפל'ה מתלהב אז הוא הולך לדבר אתך מספיק כדי שלא תשכח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    הפרופסור חושב לרגע ואז אומר "אני ממליץ לך להתחיל מדרך 29. היא נמצאת ממש מחוץ לעיר והפוקימונים שבה לא חזקים מידי".
    "דבר אחרון לפני שתלך" הוא מוסיף. "במהלך המסע שלך, אתה עלול להיתקל בסוג מאוד נדיר של מעורבים-מעורבים אגדיים. רובם הגדול לא עברו את גיל עשר. ילדים אלו הם מטרה עליונה מבחינת הארי. אם במקרה תיתקל באחד-אני סומך עלייך שתגן עליו".

~זינק~
    ליטפת אותו עם הראש שלך? טוב-זה מיוחד
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מלטף את הפיג'י שמיד נסוג אחורה. "גם ת'ה רוצה קרב??" הוא אומר ולפני שבכלל ניתן לך זמן לענות, הוא רץ לעברך במהירות ומעיף אותך אחורה-אתה חש כאב בבטן וקולט שהפיג'י הזה הרגע השתמש בהתקלה עלייך!. שינקס מיד מזנק קדימה ונושף את רגלו של פיג'י.
    אתה מבין שהמפגש הזה התפתח לקרב הרגע.
    גרייס מסתכלת מהצד ובוהה בפחד במתרחש.
    "טרייס מהר! שבי ליד העץ ותזהרי. שינקס, בוא נראה לו שאנחנו עובדים יחד! ניצוץ! "

עמוד 2 מתוך 89 ראשוןראשון 12341252 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •