Pokemon GO
עמוד 41 מתוך 89 ראשוןראשון ... 31394041424351 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 601 עד 615 מתוך 1329
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי Alice צפה בהודעה
    ~מייק~
    כמובן שסגרתי את החלון שבו התחלתי לרשום לך תגובה.
    הגיוני לגמרי שנוקטאול יתקוף את עצמו
    ~~~~~
    חיתוך האוויר של נוקטאול בשילוב מכת הברק של הליופטייל מעלפים את פוקימון הקרב. אתה מביט הצידה ורואה שלונה ושאדו ניצחו גם בקרב שלהם. אתה שולח רעל אל עבר החייל שמתחיל לזהור באור סגלגל ונופל ארצה, מכווץ מכאב. אתה מתגנב בעדינות אל עבר השיח ורואה פוקימון כחול-לבן ארוך רוכן מעל ביאנקה ומנסה בתסכול להוריד ממנה את הקולר.
    אתה רואה שהוא מתקשה לעשות זאת.
    אני רואה לכל השחקנים יש את הקלאש עם הארי שבסופו של דבר הפסאודו של המעורב אגדי מתפתח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "דרטיני? זה אתה?" אשאל ואעזור להוריד לה את הקולר. אם לא אצליח אתפוס בו בידי ואעביר אל הקולר זרם חשמלי בתקווה לקלקל אותו. אבדוק שהחייל לא מוציא עוד פוקימונים ואומר:"לונה! טפלי בו!"
    Spoiler ספוילר

2. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    [SIZE=5]

~מוריס~

אזוראעל משתמש באקדח מים על הבור שאוניקס חפר, המים גורמים לאוניקס לצאת מהאדמה מוקדם משתכנן, אך הוא עדיין מצליח לפגוע באוזריל. אזוריל קם, די כועס ולפתע מתחיל לזהור באור לבן-צהבהב! תוך כמה שניות עומד לצדך פוקימון שונה מאזוריל. הפוקימון אומר די בהתלהבות "התפתחתי!" ורץ אל עבר אוניקס , תוך כדי ריצה מערבולת מים מקיפה את הזנב שלו והוא פוגע באוניקס בזנב אקווה עוצמתי שלמד זה עתה!. אוניקס נפצע קשה מאוד. אתה תוך כדי מוסח קצת מהסלעים שנזרקים לעברך ונפגע מרובם. אתה מתחיל לומר המון מילים לא קשורות במהירות ונוקס נראה סובל.
    "אזוריאל הוא בשמך החדש שעדיין לא ברןר לי תשתמש באקדח מים ומיד אחרי זה במהירות ותנסה לחבר את שתי המתפקות האלה יחד." אני אומר תוך כדי אני שר שיר ערס ואם אחד מהירבים נרדם אני קופץ לעברו ומנקר בכל הכוח.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

3. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    ~מייק~
    חחח האמת שלא לכולם
    ~~
    "דרטיני? זה אתה?" אתה שואל והפוקימון מהנהן בתסכול. אתה תופס את הקולר ומעביר בו זרם חשמלי קטן. אתה שומע קול פצפוץ והקולר נפתח!. אתה מוריד אותו מביאנקה ושם לב שברגע שהורדת אותו הנשימה של ביאנקה נרדמת. אתה מביט אל עבר החייל ואומר ללונה לטפל בו. "אין בעיה!" היא צועקת חזרה.
    אתה סורק בזריזות את דרטיני. "דרגונייר, פוקימון הנחש האצילי. דרגונייר הוא ההתפתחות של דרטיני" מזמזמם הקול המתכתי.
    אתה מרים את ביאנקה על גבך וחוזר לזירת הקרב. אתה רואה שהחייל נכנע לחלוטין.
    שאדו ולונה נראים בסדר לגמרי חוץ מחתך גדול מדמם על המצח של לונה, אך נראה שהיא לא הכי שמה לב אליו.

~מוריס~

אזוריל משתמש באקדח מים ואימתני אל עבר אוניקס, מיד לאחר אקדח המים הוא משלח מהירות-הכוכבים נכנסים אל תוך אקדח המים ונעים איתם יחד. המתקפה פוגעת בחוזקה באוניקס שנופל מעולף ארצה!. אתה שר שיר ערס, שמרדים מעט את נוקס. אתה רץ לעברו ומשתמש עליו בניקור!. הכאב מעורר את נוקס שמתקיל אותך מיד!.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

4. משתמש על פעיל
    ~מוריס~

אזוריל משתמש באקדח מים ואימתני אל עבר אוניקס, מיד לאחר אקדח המים הוא משלח מהירות-הכוכבים נכנסים אל תוך אקדח המים ונעים איתם יחד. המתקפה פוגעת בחוזקה באוניקס שנופל מעולף ארצה!. אתה שר שיר ערס, שמרדים מעט את נוקס. אתה רץ לעברו ומשתמש עליו בניקור!. הכאב מעורר את נוקס שמתקיל אותך מיד!.
    אני מסתבובב סביב המערוב תוך כדאי שאני שר שיר ערס כאשר הוא נרדם אני מפטפט בקול רם על מנת להעיר אותו ולפגוע בו קשות.

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

5. היזהרו מחיקויים!
    ~מייק~
    חחח האמת שלא לכולם
    ~~
    "דרטיני? זה אתה?" אתה שואל והפוקימון מהנהן בתסכול. אתה תופס את הקולר ומעביר בו זרם חשמלי קטן. אתה שומע קול פצפוץ והקולר נפתח!. אתה מוריד אותו מביאנקה ושם לב שברגע שהורדת אותו הנשימה של ביאנקה נרדמת. אתה מביט אל עבר החייל ואומר ללונה לטפל בו. "אין בעיה!" היא צועקת חזרה.
    אתה סורק בזריזות את דרטיני. "דרגונייר, פוקימון הנחש האצילי. דרגונייר הוא ההתפתחות של דרטיני" מזמזמם הקול המתכתי.
    אתה מרים את ביאנקה על גבך וחוזר לזירת הקרב. אתה רואה שהחייל נכנע לחלוטין.
    שאדו ולונה נראים בסדר לגמרי חוץ מחתך גדול מדמם על המצח של לונה, אך נראה שהיא לא הכי שמה לב אליו.
    "כניעה לא מספיקה לי" אומר. אתפוס בו בכתפו ואעביר אל גופו זרם חשמלי עוצמתי יותר ממה שגופו יכול להכיל. לא אפסיק עד שלבו ינדום. כשאסיים, אעשה מעשה פזיז ואחבק את דרגונייר. אומר לו בלחש:"כל הכבוד דרגונייר, הצלת את ביאנקה ועזרת לכולנו. אני חייב לך". לאחר מכן אומר ללונה:"חכי רגע. יש לך שריטה במצח". אפתח את אחת מערכות העזרה הראשונה ואטפל במצחה של לונה. לאחר מכן אגרור את גופת החייל לשיחים ואלך למרכז הפוקימונים.
    Spoiler ספוילר

6. student of Gakuen Alice
    ~מוריס~
    אתה משתמש בשיר ערס שוב והפעם נוקס שוקע בשינה עמוקה יותר. אתה מתחיל לזרוק מילים אקראיות שוב, במהלך מתקפת פטפוט.
    נוקס לא מתעורר, לוקח לך להבין רגע שהוא התעלף!. ניצחת בקרב.
    המעורב שהוביל אותך למכון ניגש אלייך "כל הכבוד! זה היה קרב מעולה. זכית בזה ביושר" הוא אור לך ומגיש לך תג

~מייק~
    "כניעה לא מספיקה לי" אתה אומר. אתה תופס בכתף של החייל ומתחיל להעביר בו זרם חשמלי. "מייק, לא! אל תרד לרמה שלו!" אתה שומע את לונה. אתה מרגיש אותה מחבקת אותך מאחור ואט אט מנתקת אותך מגופו של החייל הפצוע. "חכה פה" היא אומרת ומושיבה אותך על בול עץ קטוע. דרגונייר מתקרב אלייך ואתה אוטומטית מחבק אותו "כל הכבוד דרגונייר, הצלת את ביאנקה ועזרת לכולנו. אני חייב לך" אתה לוחש לו. אתה שומע צפצוץ ובמהרה ניידת משטרה מופיע, נראה כי לונה צלצלה למשטרה. שוטרת בעלת שיער ירקרק המזדהה בשם השוטרת ג'ני מודה לכם על העזרה שלכם ולוקחת את החייל בניידת שלה. מחכות לו הרבה שנים בכלא. אתה מוציא תחבושת מערכת העזרה הראשונה שלך ואתה חובש קלות את השריטה שעל המצח של לונה. "תודה" היא אומרת לך ומחייכת. "מרגיש טוב יותר?" היא שואלת. בינתיים דרגונייר מרים את ביאנקה בעזרת זנבו ומרכיב אותה על סקידו.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש על פעיל
    ~מוריס~
    אתה משתמש בשיר ערס שוב והפעם נוקס שוקע בשינה עמוקה יותר. אתה מתחיל לזרוק מילים אקראיות שוב, במהלך מתקפת פטפוט.
    נוקס לא מתעורר, לוקח לך להבין רגע שהוא התעלף!. ניצחת בקרב.
    המעורב שהוביל אותך למכון ניגש אלייך "כל הכבוד! זה היה קרב מעולה. זכית בזה ביושר" הוא אור לך ומגיש לך תג

" יש ניצחנו ! " אני אומר בצהלה ובודק על ההתפתחות של אזרואיל

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

8. היזהרו מחיקויים!
    [SIZE=5]
    ~מייק~
    "כניעה לא מספיקה לי" אתה אומר. אתה תופס בכתף של החייל ומתחיל להעביר בו זרם חשמלי. "מייק, לא! אל תרד לרמה שלו!" אתה שומע את לונה. אתה מרגיש אותה מחבקת אותך מאחור ואט אט מנתקת אותך מגופו של החייל הפצוע. "חכה פה" היא אומרת ומושיבה אותך על בול עץ קטוע. דרגונייר מתקרב אלייך ואתה אוטומטית מחבק אותו "כל הכבוד דרגונייר, הצלת את ביאנקה ועזרת לכולנו. אני חייב לך" אתה לוחש לו. אתה שומע צפצוץ ובמהרה ניידת משטרה מופיע, נראה כי לונה צלצלה למשטרה. שוטרת בעלת שיער ירקרק המזדהה בשם השוטרת ג'ני מודה לכם על העזרה שלכם ולוקחת את החייל בניידת שלה. מחכות לו הרבה שנים בכלא. אתה מוציא תחבושת מערכת העזרה הראשונה שלך ואתה חובש קלות את השריטה שעל המצח של לונה. "תודה" היא אומרת לך ומחייכת. "מרגיש טוב יותר?" היא שואלת. בינתיים דרגונייר מרים את ביאנקה בעזרת זנבו ומרכיב אותה על סקידו.
    "כן, האמת שכן" אומר לה. "אני לא יודע למה עשיתי את זה, אבל משהו הרגיש לי כאילו אני חייב לעשות את זה. ואם כבר מדברים, יש משהו שאני צריך להגיד לך. לא קוראים לה אלה. קוראים לה ביאנקה. היא לא אחותי, היא מעורבת לוגיה שפגשתי בדרך. אל תיפגעי שלא סיפרתי לך, אני פשוט פוחד שאם אני אחשוף לכולם פרטים עליה זה יהיה מסוכן יותר בשבילה. אני ממש מצטער. אני מקווה שאת סולחת לי". אומר לה.
    Spoiler ספוילר

9. student of Gakuen Alice
    ~מוריס~
    "יש ניצחנו!" אתה צוהל. אתה פותח את התיק שלך ומוציא את המכשיר האדום המוכר-הפוקדע שלך. אתה סורק את הפוקימון שלפנייך ותמונה שלו מופיע על מסך הפוקדע. הפוקדע מזמזמם בקול מתכתי "מאריל, פוקימון המים. מאריל הוא ההתפתחות של אזוריל והוא חברותי מאוד. הוא שחיין מאוד טוב". "זה מוזר ללכת על שתי רגליים במקום לקפוץ על הזנב שלי" אומר לך מאריל ומביט מעט בתסכול על הזנב הקצר שלו. "נו טוב, אני משער שאתרגל!" הוא אומר וצוחק. אתה מרגיש מישהו קופץ עלייך מאחור, אתה מסתובב ורואה את לילית ומיסטי "מזל טוב!" צועקות שתיהן וקופצות עלייך עד שאתה כמעט נופל.

~מייק~

אתה אומר ללונה שכן. אתה מסביר לה שאתה אפילו לא יודע למה עשית את זה, שזה פשוט הרגיש לך שאתה חייב. אתה מחליט שזה הרגע לספר ללונה את האמת, היא הוכיחה את עצמה. אתה מספר לה ש"אלה" היא לא אחותך-שהיא מעורבת לוגיה בשם ביאנקה שפגשת במסע שלך. לונה לא נראת מופתעת יותר מידי אך מהנהנת כסימן לכך שהיא מבינה מדוע לא סיפרת לה.
    "מייק...?" אתה שומע את קולה של ביאנקה. אתה מביט לעברה ורואה שהיא מפהקת כאילו רק התעוררה משינה טובה. "היה לי חלום ממש מוזר. שנלחמתי בכם ולא יכולתי לשלוט בעצמי. אני שמחה שהתעוררתי" היא אומרת ומתמתחת. היא סורקת אתכם בישנוניות ולפתע עיניה נפערות. "לונה! מה קרה למצח שלך?!. דרטיני... זה.. אתה? התפתחת לדרגונייר! מייק למה כולם חבולים? מה פספסתי?" היא שואלת בדאגה. בחיים לא ראית את ביאנקה מראה כל כך הרבה רגשות בבת אחת

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. היזהרו מחיקויים!
    [SIZE=5]

~מייק~

אתה אומר ללונה שכן. אתה מסביר לה שאתה אפילו לא יודע למה עשית את זה, שזה פשוט הרגיש לך שאתה חייב. אתה מחליט שזה הרגע לספר ללונה את האמת, היא הוכיחה את עצמה. אתה מספר לה ש"אלה" היא לא אחותך-שהיא מעורבת לוגיה בשם ביאנקה שפגשת במסע שלך. לונה לא נראת מופתעת יותר מידי אך מהנהנת כסימן לכך שהיא מבינה מדוע לא סיפרת לה.
    "מייק...?" אתה שומע את קולה של ביאנקה. אתה מביט לעברה ורואה שהיא מפהקת כאילו רק התעוררה משינה טובה. "היה לי חלום ממש מוזר. שנלחמתי בכם ולא יכולתי לשלוט בעצמי. אני שמחה שהתעוררתי" היא אומרת ומתמתחת. היא סורקת אתכם בישנוניות ולפתע עיניה נפערות. "לונה! מה קרה למצח שלך?!. דרטיני... זה.. אתה? התפתחת לדרגונייר! מייק למה כולם חבולים? מה פספסתי?" היא שואלת בדאגה. בחיים לא ראית את ביאנקה מראה כל כך הרבה רגשות בבת אחת
    "קודם כל הירגעי, כולם בסדר, אומר לה. "לונה רק נשרטה". "זה לא היה חלום. חייל של הארי לקח שליטה עליך כשאני ולונה היינו במרכז הקרבות. כשניסינו לשחרר אתוך ממנו הוא השתמש בך ככלי, אז היה עלינו להגן עליך. דרטיני אכן התפתח בניסיון להגן עליך. הכל בסדר עכשיו, החייל עם המשטרה ואת בריאה ושלמה, אני חושב". "את מרגישה משהו מוזר? כאילו משהו השתנה בך?" אני שואל אותה. "איך הרגשת בזמן ה'חלום' הזה?" אנסה להבין קצת יותר על הקולר הזה והשיטות של הארי. אלטף את ביאנקה בעדינות, ואחר כך אתכופף לעברה ואחבק אותה.
    Spoiler ספוילר

11. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    אתה מנסה להרגיע את ביאנקה ומסביר לה שהחלום שלה לא היה חלום אלא מציאות. ביאנקה נראת מזועזעת "הכל באשמתי! אם רק לא הייתי אתכם, לא הייתם צריכים לסבול כל כך הרבה"! היא אומרת. דרגונייר מתקרב אל ביאנקה ולוחש לה משהו באוזן. אתה מתקרב אליה ומחבק אותה במטרה לנחם אותה. אתה שואל את ביאנקה איך היא הרגישה זמן ה"חלום". "הרגשתי... מטושטשת.. שמעתי כל הזמן קול שאמר לי להילחם בכם. לא יכולתי להתנגד לו, לא יכולתי בכלל לחשוב על להתנגד לו. הדבר היחידי שיכולתי לעשות זה פשוט להקשיב לקול בלי לעשות שום דבר אחר" ביאנקה מסבירה. "אני לא מרגישה מוזר.. רק.. כאב... כאילו כל הדברים שהקולר הזה חסם ממני לחשוב או להרגיש צפים עכשיו" היא ממשיכה בחשש

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. היזהרו מחיקויים!
    ~מייק~
    אתה מנסה להרגיע את ביאנקה ומסביר לה שהחלום שלה לא היה חלום אלא מציאות. ביאנקה נראת מזועזעת "הכל באשמתי! אם רק לא הייתי אתכם, לא הייתם צריכים לסבול כל כך הרבה"! היא אומרת. דרגונייר מתקרב אל ביאנקה ולוחש לה משהו באוזן. אתה מתקרב אליה ומחבק אותה במטרה לנחם אותה. אתה שואל את ביאנקה איך היא הרגישה זמן ה"חלום". "הרגשתי... מטושטשת.. שמעתי כל הזמן קול שאמר לי להילחם בכם. לא יכולתי להתנגד לו, לא יכולתי בכלל לחשוב על להתנגד לו. הדבר היחידי שיכולתי לעשות זה פשוט להקשיב לקול בלי לעשות שום דבר אחר" ביאנקה מסבירה. "אני לא מרגישה מוזר.. רק.. כאב... כאילו כל הדברים שהקולר הזה חסם ממני לחשוב או להרגיש צפים עכשיו" היא ממשיכה בחשש
    "הכל בסדר, לא פגעת באף אחד מאיתנו" אני אומר לה. "איך הקול נשמע? היה משהו מוזר בו?" אני מנסה להבין יותר פרטים תוך כדי שאני חובק אותה קרוב אליי כדי שלא תרגיש מפוחדת. אפנה אל דרגונייר בפרצוף שואל כדי לשאול מה אמר לה.
    Spoiler ספוילר

13. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    דרגונייר מניד את ראשו, מסמן לך שזה לא משנה.
    אתה ממשיך לחבק את ביאנקה אך היא נרתעת ומתנערת ממך. "לא היה בו שום דבר מוזר. הוא היה נשמע... חסר מין. לא הצלחתי לזהות אם זה בן או בת. זה היה כמו הד בתוך הראש שלי" ממלמלת ביאנקה. "אני חושבת שזה מספיק" אתה שומע את לונה שקוטעת את השיחה. "זה יותר מידי שאלות, וזה לא הזמן לשאול אותן-היא עדיין בשוק" היא מסבירה ושמה את ידיה על הכתפיים של ביאנקה. "ביאנקה, אני ממליצה שתתני לסקידו לסחוב אותך קצת כדי שתוכלי לנוח" היא אומרת בקול רגוע. ביאנקה מהנהנת ומתיישבת על סקידו. נראה שהיא קצת יותר נינוחה עם לונה, אולי כי היא גם בת. כולכם מוכנים להמשיך בדרך, מה תעשה?

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. היזהרו מחיקויים!
    ~מייק~
    דרגונייר מניד את ראשו, מסמן לך שזה לא משנה.
    אתה ממשיך לחבק את ביאנקה אך היא נרתעת ומתנערת ממך. "לא היה בו שום דבר מוזר. הוא היה נשמע... חסר מין. לא הצלחתי לזהות אם זה בן או בת. זה היה כמו הד בתוך הראש שלי" ממלמלת ביאנקה. "אני חושבת שזה מספיק" אתה שומע את לונה שקוטעת את השיחה. "זה יותר מידי שאלות, וזה לא הזמן לשאול אותן-היא עדיין בשוק" היא מסבירה ושמה את ידיה על הכתפיים של ביאנקה. "ביאנקה, אני ממליצה שתתני לסקידו לסחוב אותך קצת כדי שתוכלי לנוח" היא אומרת בקול רגוע. ביאנקה מהנהנת ומתיישבת על סקידו. נראה שהיא קצת יותר נינוחה עם לונה, אולי כי היא גם בת. כולכם מוכנים להמשיך בדרך, מה תעשה?
    איזה א-סוציאלי אני לול
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    "שנלך למכון?" אשאל את ביאנקה ולונה, לראות אם יש להן איזושהי התנגדות.
    Spoiler ספוילר

15. student of Gakuen Alice
    ~מייק~
    לילטים
    ~~
    אתה מציע לביאנקה ולונה ללכת למכון ושתיהן מהנהנות בהסכמה.
    אתם נעים אל עבר המכון, בדרך עוצרים במרכז הפוקימונים כדי להתרענן קצת.
    לבסוף, אתה מגיע למכון-זה מבנה צר שהחלק האחורי שלו רחב (כמו האות t) עם סמל המכונים המפורסם עליו. אתה נכנס פנימה ואדם צעיר ניגש אלייך. "ברוך הבא למכון שלנו! המכון הזה הוא מאוד מיוחד וכדי להגיע אל מנהיג המכון עלייך לפתור 3 שאלות!" הוא מסביר לך. הוא מצביע על דלת שעליה כתוב "1". "האם אתה מקבל את האתגר?" הוא שואל. אתה מבין שאם כן, עלייך לעבור בדלת.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

עמוד 41 מתוך 89 ראשוןראשון ... 31394041424351 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •