Pokemon GO
עמוד 11 מתוך 97 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 151 עד 165 מתוך 1446
  1. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    חברים סורי על חוסר תגובות היום!
    חשוב לי לומר לכם שאני עובד כל יום בערך 10 שעות, אז בסופ"שים ובימים שאני לא עובד אני אגיב יותר, או בעיקר בערבים!
    תודה ושיהיה לכם המשך משחק מעניין!

ג'ון-
    טופל!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מנסה להרים את ארון, שלא כל כך מצליח לך.. בהתחשב בעובדה שהיא שוקלת כמעט 50 ק"ג, למרות היותה קטנה מאוד. אתה מוותר על זה ומתחיל לרוץ במהירות, כשהיא לצידך כשלהקת ההוטהוטים נוסקת אחריכם, ומנקרים אתכם בחוזקה עד שאתם יוצאים מהטריטוריה שלהם. אתה מוצא את עצמך על גבעה קטנה המשקיפה לעיר ג'נטה.
    סוף סוף הגעת לעיר הראשונה.
    "בשעה טובה!" אני מכריז לארון בשמחה ומסדיר את הנשימות שלי "ארון בואי נלך לנוח טיפה ולטפל בפצעים שלנו מההוטהוטים, מחר נעשה סיור בעיר ונחפש מאמנים להתאמן מולם יחד עם ווידל" אני אומר לארון עם חיוך חם והולך למרכז הפוקימונים על מנת לישון שם ללילה
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

2. the bitch is back
    קארון-
    חלילה וחס!!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה משחרר את קורפיש מהפוקדור שלו, והוא עדיין נראה מעט תשוש מהקרב הקודם, אבל שולח את הצבתות שלו קדימה ויוצר בועת אור כחולה העוטפת אותו. אבל לא נראה שפידג'י מתייחס בכלל אליכם ונראה שמשהו אחר מושך את תשומת ליבו.

אלון-
    אחרי שאתה מרים את הפוקדור החדש שלך, אתה מוציא את סאנקורן ויושבים שלשתכם לאכול מהאוכל שלך ונראה שסאנקורן ממש מתחיל לחבב אתכם, אחרי גל של ביישנות קלה.
    אחרי שסיימתם את הארוחה, שניהם מסתכלים עליך לראות מה תרצה לעשות עכשיו.

לוקאס-
    אין לו מכת כנף :X אני מניח שזה כנף ברזל
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    אחרי שהוא תופס מהירות ,וכנפיו זוהרות באור בהיר, אבל לפני שהוא פוגע באילומיס ספירו פורס את כנפיו ואז מקפל אותם וטס במהירות גבוה לשמים, ואז כמו נץ חוצה את השמיים ומקורו זוהר כבר מעצמת המהירות שלו והוא מתרסק על אילומיס ומחסל אותה במקום.

אדם-
    צ'ארמנדר מגלגל את עיניוף מסתובב במקום ועוצם את עיניו בפיהוק חולני.

בלו-
    איך הגעת לציטוט הזה? חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    אחרי שאת זורקת את הפוקדור והוא נעצר וספינראק נלכד. פי'צו ממהרת בחזרה לפרח שלך, מחזירה אותו לאוזנה ומסתכלת עלייך במין תחושת בלבול. אתה מנסה להבין אותה כשלפתע נערה בעלת שער בלונדיני וארוך, לבושה בשמלת מיני כחולה מתקרבת אליכם.
    "ובכן תראו תראו" אומרת בקול מתנשא, הגורם לך לחרוק שיניים ואוטומטית לשנוא אותה. "ואם זאת לא פיצ'-פיצ'!" קוראת בקול לועג ומסתכלת על פיצ'ו שלך . פיצ'ו צועדת צעד אחורה וחושפת את שינייה הקידמיות "היי אני גלורי!" אומרת בקול מתנשא ומושיטה את ידה קדימה "אני הייתי המאמנת הקודמת של פיצ'- פיצ'" מוסיפה בחיוך וחושפת את שינייה הלבנות כמו סיד.

ג'ון-
    דרך אגב, תזכור שיש לך את השתי סוכריות שלקחת מהבחור.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    אתה הולך שמהירות למרכז פוקימונים הנמצא בדיוק בכניסה לעיר ולוקח חדר. אחרי מקלחת וריפוי של הפוקימונים שלך, אתם הולכים לישון וקמים בבוקר רעננים וחדשים
    שני הפוקימונים שלך נראים מאושרים מהיום החדש.
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    קארון-
    חלילה וחס!!
    אתה משחרר את קורפיש מהפוקדור שלו, והוא עדיין נראה מעט תשוש מהקרב הקודם, אבל שולח את הצבתות שלו קדימה ויוצר בועת אור כחולה העוטפת אותו. אבל לא נראה שפידג'י מתייחס בכלל אליכם ונראה שמשהו אחר מושך את תשומת ליבו.
    אנסה לבדוק מה מושך את תשומת לבו של פידג'י. אם זה משהו מעניין, אלך ואבדוק אותו. אם זה סתם איזה תולעת או משהו. אעשה רעש כדי למשוך את תשומת לבו
    Spoiler ספוילר

4. מורחקים
    לוקאס-
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    אחרי שהוא תופס מהירות ,וכנפיו זוהרות באור בהיר, אבל לפני שהוא פוגע באילומיס ספירו פורס את כנפיו ואז מקפל אותם וטס במהירות גבוה לשמים, ואז כמו נץ חוצה את השמיים ומקורו זוהר כבר מעצמת המהירות שלו והוא מתרסק על אילומיס ומחסל אותה במקום.
    כן התבלבלתי :3
    ~~~~~~~~~~~~~~
    "מצויין ספירו! תחזור" אומר ואחזיר אותו לפוקדור "אנחנו לא רעים אה?" אומר לטסה.. "טוב כנראה כאן ניפרד, אני רואה שאת לא רוצה ולא צריכה את העזרה שלי.. אם את צריכה משהו אל תהססי ליצור קשר." אמשיך ואתחיל ללכת משם, מסמן לאלקיד לבוא אחרי "אה ויש לי שאלה, את יודעת איפה אפשר למצוא פוקימוני אש טובים? האונדור או משהו? *רמז רמז*" אשאל כשאסתובב.

5. מנהל ראשי
    שם: אדם
    קארון-
    חלילה וחס!!

אלון-
    אחרי שאתה מרים את הפוקדור החדש שלך, אתה מוציא את סאנקורן ויושבים שלשתכם לאכול מהאוכל שלך ונראה שסאנקורן ממש מתחיל לחבב אתכם, אחרי גל של ביישנות קלה.

לוקאס-
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;

אדם-
    צ'ארמנדר מגלגל את עיניוף מסתובב במקום ועוצם את עיניו בפיהוק חולני.

בלו-
    איך הגעת לציטוט הזה? חח
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;;;
    אחרי שאת זורקת את הפוקדור והוא נעצר וספינראק נלכד. פי'צו ממהרת בחזרה לפרח שלך, מחזירה אותו לאוזנה ומסתכלת עלייך במין תחושת בלבול. אתה מנסה להבין אותה כשלפתע נערה בעלת שער בלונדיני וארוך, לבושה בשמלת מיני כחולה מתקרבת אליכם.
    "ובכן תראו תראו" אומרת בקול מתנשא, הגורם לך לחרוק שיניים ואוטומטית לשנוא אותה. "ואם זאת לא פיצ'-פיצ'!" קוראת בקול לועג ומסתכלת על פיצ'ו שלך . פיצ'ו צועדת צעד אחורה וחושפת את שינייה הקידמיות "היי אני גלורי!" אומרת בקול מתנשא ומושיטה את ידה קדימה "אני הייתי המאמנת הקודמת של פיצ'- פיצ'" מוסיפה בחיוך וחושפת את שינייה הלבנות כמו סיד.

ג'ון-
    דרך אגב, תזכור שיש לך את השתי סוכריות שלקחת מהבחור.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~;
    אתה הולך שמהירות למרכז פוקימונים הנמצא בדיוק בכניסה לעיר ולוקח חדר. אחרי מקלחת וריפוי של הפוקימונים שלך, אתם הולכים לישון וקמים בבוקר רעננים וחדשים
    שני הפוקימונים שלך נראים מאושרים מהיום החדש.
    םם
    ממש לא בא לי להתחיל משחק ככה
    ~
    "שמע צ׳ארמנדר, אנחנו הולכים להביס את כולם! אז בוא נביא קצת חשק לעסק נה אתה אומר, שנתפוס את הפוקימון הראשון שלנו?"

6. the bitch is back
    קארון-
    אתה מסתכל לכיוון שםידג'י מסכל עליו, ובהתחלה אתה לא רואה כלום. ואז אתה מתחיל לשמוע רעש חזק של משהו המתקרב במהירות לעברכם. לפתע שני פוקימונים ענקיים מתפרצים לאמצע השביל במהומה ענקית, מה שגורם לתמי לצרוח ולכסות את אוזניה, ופידג'י לברוח משהם במהירות. אתה צופה בקרב ענקים של שיפטרי () לבין טאורוס () אשר נלחמים במרץ רב והורסים את מרבית האזור שלכם. לפתע שיפטרי מזיז את ידו, דמוית המניפה ועשרות כדורי צל עפים במהירות לכל כיוון וכמה מהם עפים ישר לכיוונך, עד שתמי מושכת אותך לרצפה בכוח.
    "אנחנו חייבים להסתלק מכאן!" לוחשת לך במהירות.

לוקאס-
    "איך שבא לך" אומרת ונראה שמעט נעלבה. "אני יודעת שיש כמה ביער אילייאן ובפרדס התפוחים ישר אחרי העיר נאמור" מוסיפה בחיוך כנה ואז קמה על רגליה ומוסיפה את מספר הטלפון שלה לטלפון שלך. "תקשיב, מה דעתך נעשה את זה.. אם אתה רוצה שמור על אילומיס, עד שניפגש שוב. לפחות ככה אני אהיה בטוחה שאני אראה אותך שוב" אומרת בקריצה.

אדם-
    צ'ארמנדר מתעורר מרים את ידו בהתלהבות ואז חוזר לפוקדור שלו בכל פיהוק.
    אתה מגלגל את עינייך בזעף ומשחרר אותו שוב מהפוקדור והוא נראה כאילו הוא רוצה לחזור, אבל מוותר על הרעיון ומתחיל ללכת לידך, כשלפתע פוקימון חום וקטן קופץ עליכם, בדיוק שאתם עומדים לחצות את השביל לכיוון דרך 25.
    אתה מזה אותו כבידוף
    גיל! 3>

7. מורחקים
    לוקאס-
    "איך שבא לך" אומרת ונראה שמעט נעלבה. "אני יודעת שיש כמה ביער אילייאן ובפרדס התפוחים ישר אחרי העיר נאמור" מוסיפה בחיוך כנה ואז קמה על רגליה ומוסיפה את מספר הטלפון שלה לטלפון שלך. "תקשיב, מה דעתך נעשה את זה.. אם אתה רוצה שמור על אילומיס, עד שניפגש שוב. לפחות ככה אני אהיה בטוחה שאני אראה אותך שוב" אומרת בקריצה.
    i get all the bitches
    ~~~~~~~~~~~~~~
    אסמיק במבוכה ואמלמל בשקט "..אני רציתי שתבואי איתי.." ואז אומר לה בקול רגיל "וואו תודה על המידע, וכן בשמחה" אומר ואגחך קצת ואגרד בראשי "אולי היא תוכל לעזור לי קצת חח"

8. מנהל ראשי
    קארון-
    אתה מסתכל לכיוון שםידג'י מסכל עליו, ובהתחלה אתה לא רואה כלום. ואז אתה מתחיל לשמוע רעש חזק של משהו המתקרב במהירות לעברכם. לפתע שני פוקימונים ענקיים מתפרצים לאמצע השביל במהומה ענקית, מה שגורם לתמי לצרוח ולכסות את אוזניה, ופידג'י לברוח משהם במהירות. אתה צופה בקרב ענקים של שיפטרי () לבין טאורוס () אשר נלחמים במרץ רב והורסים את מרבית האזור שלכם. לפתע שיפטרי מזיז את ידו, דמוית המניפה ועשרות כדורי צל עפים במהירות לכל כיוון וכמה מהם עפים ישר לכיוונך, עד שתמי מושכת אותך לרצפה בכוח.

לוקאס-

אדם-
    צ'ארמנדר מתעורר מרים את ידו בהתלהבות ואז חוזר לפוקדור שלו בכל פיהוק.
    אתה מגלגל את עינייך בזעף ומשחרר אותו שוב מהפוקדור והוא נראה כאילו הוא רוצה לחזור, אבל מוותר על הרעיון ומתחיל ללכת לידך, כשלפתע פוקימון חום וקטן קופץ עליכם, בדיוק שאתם עומדים לחצות את השביל לכיוון דרך 25.
    אתה מזה אותו כבידוף
    "בוא נתחיל. צ׳ארמנדר השתמש בשריטות, בוא נזוז!"

9. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    קארון-

"אני מסכים" אומר לה בלחש, ולמרו שבפירוש אמרו לנו לא, אחזיר את קורפיש כמטר מהשביל אל תוך היער, אתחיל לרוץ עם תמי במהירות לכיוון ההפוך מהכיוון ממנו שיפטרי וטאורוס באו.
    Spoiler ספוילר

10. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    [B]
    .
    ״ובכן, הייתי שמח לראות אתכם עובדים ביחד״ אספר להם, ואבדוק את המתקפות של סאנקרן בפוקידע.
    ״סנקרן, תשתמש בשמש בוקר, הופיפ- תרחפי גבוה, ואז תשתמשי בסינתזה!״ אורה להם.
    ׳הגיוני ששמש בוקר תחזק את הסינתזה.. וגם את האור והזוהר שלה׳ אחשוב לתומי, נזכר בכל מה שלמדתי מהוריי.

11. the bitch is back
    לוקאס-
    טסה מחייכת "אני מפה מתקדמת ישר לעיר לוקטרה" אומרת "אבל כשאסיים שם, אתקשר אליך" מוסיפה בחיוך וזורקת לך את הפוקדור של אילומיס, זורקת פוקדור נוסף וממנו נשלחת פוקימון יפהפייה בצבע כחול ונראה כאילו גופה עשוי מעננים לבנים , עולה עליה ועפה במהירות לשמים ונעלמת באופק. וכך משאירה אותך לבדך באמצע השום מקום.

אדם-
    צ'ארמנדר מפהק, אבל מנער את ראשו וציפורניו מתחילות לזהור באור לבן ובהיר וגדלות במהירות והוא רץ לעברו של בידוף , כשהן ממשיחות לזהור, ואז הוא שורט את בידוף בכוח ומעיף אותו אחורה. בידוף נוהם בקול ואז רץ עם דחיפה ופוגע ישירות בבטנו של צ'ארמנדר.

קארון-
    אתה,תמי וקורפיש מתחילים לרוץ בהיסטריה לצד השני שמהם באו הפוקימונים המסוכנים האלה, ומאחוריכם עדיין מתנהל קרב ענקים, אשר מרעיד את כל היער ואתה מבחין בעוד עשרות פוקימונים, כאלה ואחרים רצים הרחק משם. לאחר כמה דקות ריצה, שנראה שהקרב לא מפסיק, אתם נעצרים בדיוק כשאתם יוצאים מהיער. אתה מסדר את הנשימה ומבחין שמתחיל להחשיך בחוץ.
    לאחר מכן סורק היכן אתם, ומגלה שאתם עומדים בשולי היער, ממש על גבעה גבוהה אשר משקיפה על העיר ג'נטה, העיר הראשונה בדרכך!

אלון-
    סאנקורן מתחיל לזהור באור לבן, מעט קסום, אשר מפיץ אור נעים וחמים לכל עבר, ואילו הופיפ שלך מרחפת ממש מעליו והעלים שעל ראשה מתחילים לזהור באור ירוק, אשר נמשך ועוטף את שאריות גופה. המראה נעים, אבל לא מדהים.
    גיל! 3>

12. מנהל ראשי
    לוקאס-
    טסה מחייכת "אני מפה מתקדמת ישר לעיר לוקטרה" אומרת "אבל כשאסיים שם, אתקשר אליך" מוסיפה בחיוך וזורקת לך את הפוקדור של אילומיס, זורקת פוקדור נוסף וממנו נשלחת פוקימון יפהפייה בצבע כחול ונראה כאילו גופה עשוי מעננים לבנים , עולה עליה ועפה במהירות לשמים ונעלמת באופק. וכך משאירה אותך לבדך באמצע השום מקום.

אדם-
    צ'ארמנדר מפהק, אבל מנער את ראשו וציפורניו מתחילות לזהור באור לבן ובהיר וגדלות במהירות והוא רץ לעברו של בידוף , כשהן ממשיחות לזהור, ואז הוא שורט את בידוף בכוח ומעיף אותו אחורה. בידוף נוהם בקול ואז רץ עם דחיפה ופוגע ישירות בבטנו של צ'ארמנדר.

קארון-
    אתה,תמי וקורפיש מתחילים לרוץ בהיסטריה לצד השני שמהם באו הפוקימונים המסוכנים האלה, ומאחוריכם עדיין מתנהל קרב ענקים, אשר מרעיד את כל היער ואתה מבחין בעוד עשרות פוקימונים, כאלה ואחרים רצים הרחק משם. לאחר כמה דקות ריצה, שנראה שהקרב לא מפסיק, אתם נעצרים בדיוק כשאתם יוצאים מהיער. אתה מסדר את הנשימה ומבחין שמתחיל להחשיך בחוץ.
    לאחר מכן סורק היכן אתם, ומגלה שאתם עומדים בשולי היער, ממש על גבעה גבוהה אשר משקיפה על העיר ג'נטה, העיר הראשונה בדרכך!

אלון-
    סאנקורן מתחיל לזהור באור לבן, מעט קסום, אשר מפיץ אור נעים וחמים לכל עבר, ואילו הופיפ שלך מרחפת ממש מעליו והעלים שעל ראשה מתחילים לזהור באור ירוק, אשר נמשך ועוטף את שאריות גופה. המראה נעים, אבל לא מדהים.
    "צארמנדר עבודה יפה, אבל אתה חייב להיות יותר רציני! בלי לפהק! תשתמש בנהמה ואז גחלת ישירות לפנים של בידוף!" אפקוד ואתמרן את צ׳ארמנדר. הוא חזק, אך הוא מתכצל מעט.

13. מורחקים
    לוקאס-
    *sob sob*
    'וואו...' אחשוב.. "טוב אלקיד, הגיע הזמן ללכת לעבר העיר אומר לו ואלך לכיוון העיר ג'נטה.
    כשאגיע לעיר אלך ישר למרכז הפוקימונים כדי לרפא את ספירו ואחרי זה אחזור לדרך 26 כדי לאמן את אלקיד

14. the bitch is back
    לנשום אנשים! חח

אדם-
    צ'ארמנדר פולט פיהוק קל, ומשועמם למראה, אבל פותח את פיו ונוהם בקול גבוהה ועבה, המרתיע את בידוף בתזוזתו, ורק נפגע ממתח כבר של כדורי אש קטנים היוצאים מזנבו של צ'ארמנדר.
    בידוף, לא נראה שמוותר ומתכדרר ככדור ונראה עמיד יותר, אם נקרא לזה כך, ואז הוא רץ במהירות לעברו של צ'ארמנדר שוב עם חבטה, ומצליח להפיל אותו על גבו.

לוקאס-
    עד שאתה יוצא מהיער הגדול, אתה מרואה שכבר מתחיל להחשיך בחוץ, והשמש מתחילה לשקוע באופק. אתה מנער את ראשך ונכנס היישר למרכז גדול. ושם לא יותר משלוש אחיות ג'וי מברכות אותך לשלום ומסייעות לך כמיטב יכולתן.
    אחרי ששלושת הפוקימונים שלך בריאים ושלמים פונה אליך אחת מהן.
    "היי! האם תרצה גם לקחת חדר להלילה?" שואלת בחיוך "אם כן, אפשרות ההשכרה היא עד שמונה בערב" מוסיפה. אתה מסתכל בשעונך ורואה שהשעה כבר שש וחצי.
    גיל! 3>

15. מורחקים
    לוקאס-
    עד שאתה יוצא מהיער הגדול, אתה מרואה שכבר מתחיל להחשיך בחוץ, והשמש מתחילה לשקוע באופק. אתה מנער את ראשך ונכנס היישר למרכז גדול. ושם לא יותר משלוש אחיות ג'וי מברכות אותך לשלום ומסייעות לך כמיטב יכולתן.
    אחרי ששלושת הפוקימונים שלך בריאים ושלמים פונה אליך אחת מהן.
    "היי! האם תרצה גם לקחת חדר להלילה?" שואלת בחיוך "אם כן, אפשרות ההשכרה היא עד שמונה בערב" מוסיפה. אתה מסתכל בשעונך ורואה שהשעה כבר שש וחצי
    "אם אנחנו כבר פה." אומר "טוב אני אשכיר חדר" אומר לה "כמה זה עולה?"

עמוד 11 מתוך 97 ראשוןראשון ... 9101112132161 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •