Pokemon GO
עמוד 51 מתוך 97 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 751 עד 765 מתוך 1446
  1. the bitch is back
    ג'ף-
    דווקא פתרון מעולה בקרבות..
    אפשר לצאת מהקופסה ולנסות לעשות דברים חדשים!
    עקרונית עם פוקדור רגיל כשהוא מעולף
    עם היותר טובים אתה כבר יכול שהם ממש תשושים
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מלטף את ראשה של ראלטס ומחזיר אותה לפוקדור שלה וממשיך ללכת בדרכך. ככה שאתה הולך אתה רואה איך השדה הפתוח, רחב הידיים מצטמצם ואתה כבר מתחיל ללכת בחורשה ארוכה, פראית למראה שאין ספק שיד אדם הייתה אחראית על זה. אתה מרים את ראשך, מחפש משהו מעניין. ואכן, לאחר כמה דקות הליכה אתה מבחין בפוקימון חום קטן, דמוי בלוט עומד מתחת לעץ אורן ענקי .

אוסטין-
    "אל תדאג הם פעילים רק בלילות.. והם רחוקים מאיתנו כמעט שלושה ימי הליכה" מרגיעה אותך ג'ניפר בחיוך "לא ידעתי שאתה כזה פחדן" עוקצת אותך ומובילה אותך בדרך ארוכה ומעט ריקה יחסית ליער הפראי שאתה נמצא בו "אתה מבין אנחנו עדיין קרובים למערת הרעל. אז אין הרבה פוקימונים פה באזור. הם מפחדים להתקרב" מוסיפה ברוגע.
    ואכן אחרי מה שנראה כמו חצי שעת הליכה, היא מובילה אותך דרך סבך עבה ודוקר של שיחים לאגם רחב ידיים שמימיו מנצנצים בשאריות האור החודר מתוך צמרות העצים.
    עוד לפני שאתה מתקרב יותר מידי לאגם, אתה מבחין בפוקימון קטן וכחול צץ לו באלגנטיות על פני המים
    ציטוט פורסם במקור על ידי מלך השטיחים צפה בהודעה
    אני מכריז עליכם בעל ובעל ):
    גיל! 3>

2. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Ritsuka kun צפה בהודעה
    ג'ף-
    דווקא פתרון מעולה בקרבות..
    אפשר לצאת מהקופסה ולנסות לעשות דברים חדשים!
    עקרונית עם פוקדור רגיל כשהוא מעולף
    עם היותר טובים אתה כבר יכול שהם ממש תשושים
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מלטף את ראשה של ראלטס ומחזיר אותה לפוקדור שלה וממשיך ללכת בדרכך. ככה שאתה הולך אתה רואה איך השדה הפתוח, רחב הידיים מצטמצם ואתה כבר מתחיל ללכת בחורשה ארוכה, פראית למראה שאין ספק שיד אדם הייתה אחראית על זה. אתה מרים את ראשך, מחפש משהו מעניין. ואכן, לאחר כמה דקות הליכה אתה מבחין בפוקימון חום קטן, דמוי בלוט עומד מתחת לעץ אורן ענקי .

׳עכשיו אנחנו מדברים׳ אחשוב בחיוך ׳סוף סוף משהו מעניין׳
    ״צאי רלטס!״ אגיד לה ״תשתמשי בכוח סודי על עץ האורן בכדי להפיל אותו על סידוט!״ (לא כזה הבנתי איך המתקפה עובדת, אז אם היא לא קרן כזאת שחותכת פשוט תחליף את זה ב״תשתמשי בבלבול כדי לעקור את העץ מהשורשים ולהפיל על סידוט!״)

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אלון-
    איך שאתה אומר לו מה לעשות, אתה מבין שעשית טעות. ניב הקרח של שינקס מקפיא את אקדח המים לגמרי, יוצר מראה מרהיב של גייזר קפוא, אבל הבעיה היא שהקרח הקפיא גם את פיו של לוטד, והוא מוצא את עצמו תקוע ולא יכול לזוז בכלל, חשוף למתקפות של שינקס.
    "חשבת שאני מאמן מתחיל? השינקס שלי יודע עוד כמה טריקים! ניב אש!" קורא הילד בקול בטוח ומעט מתנשא. שינקס שלו מזנק לאוויר ופיו מתחיל להעלות אש ולהבות עבות והוא נוגס בחוזקה בלוטד, פוצע אותו קשה עד מאוד.

"לוטאד!" אקרא בדאגה וארוץ לעברו, "אני חושב שזה מספיק לעכשיו.." אמלמל לעבר המאמן ואביט בלוטאד, "היית מעולה.. חזור עכשיו", ואחזיר אותו כמובן.
    "אם יש לך עוד פוקימון, אשמח לשובר שוויון" אומר ואביט בסקיפלום, נחוש.

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    שם: סהר

ג'ון-
    "בוודאי" אומרת בחיוך "ובכן בעבר, לפני שהיער השתלט על האזור היו פה כמה ערים קטנות שבכל אחת מהן ישנו מכון רגיל למדי. כשהיער השתלט על הכל הערים נהרסו וננטשו לצמחייה אשר השתלטה על הכל. מאז הליגה החליטה להסיר את חסותה מהמכון והוא הפך למכון לא רשמי. אם אתה מנצח בקרב אתה לא מקבל תג או משהו.. רוב האנשים היום שמגיעים לפה זה בעיקר במקרה וגם אז.. לא יוצא להם כלום מזה אז הם מוותרים וממשיכים בדרכם למכון הרישמי שנמצא יומיים הליכה מכאן" מספרת לך האחות ג'וי בזמן שהפוקימונים שלך מכירים אחד את השני ונראה שהם מסתדרים ביחד.

"אהממ, מכון שננטש, מעניין אם יש שם עדיין מנהיג שנלחם מול מאמנים המאתגרים אותו?" אני מדבר לעצמי בקול "ארון, בידירל, שלדר, אנחנו יוצאים לכיוון המכון שפה, אני רוצה לדעת אם יש פה מנהיג שאפשר להלחם מולו, זה יהיה אימון מצוין לקראת קרב המכון שלנו, מה אתם אומרים?" אני שואל את הפוקימונים שלי ויוצא לכיון המכון הנטוש.
    "שלווווום, יש פה מישהו?" אני שואל בקול "באתי לאתגר את המנהיג של המקום, קוראים לי ג'ון!" אני מציג את עצמי לחלל הריק
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

5. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס-
    כבר ריפאה לך אותם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    הנער מסתכל עליך מכף רגל ועד ראש ואז בולע את פרוסת העוגה "לא כזה בא לי ביום הולדת שלי.." אומר לך בשקט וחוזר לפרוסה נוספת.
    "שיהיה" אומר "טוב אני זזתי מפה" אמשיך ואצא מהמרכז ממשיך בכיוון העיר נאמור

6. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ]

אוסטין-
    "אל תדאג הם פעילים רק בלילות.. והם רחוקים מאיתנו כמעט שלושה ימי הליכה" מרגיעה אותך ג'ניפר בחיוך "לא ידעתי שאתה כזה פחדן" עוקצת אותך ומובילה אותך בדרך ארוכה ומעט ריקה יחסית ליער הפראי שאתה נמצא בו "אתה מבין אנחנו עדיין קרובים למערת הרעל. אז אין הרבה פוקימונים פה באזור. הם מפחדים להתקרב" מוסיפה ברוגע.
    ואכן אחרי מה שנראה כמו חצי שעת הליכה, היא מובילה אותך דרך סבך עבה ודוקר של שיחים לאגם רחב ידיים שמימיו מנצנצים בשאריות האור החודר מתוך צמרות העצים.
    עוד לפני שאתה מתקרב יותר מידי לאגם, אתה מבחין בפוקימון קטן וכחול צץ לו באלגנטיות על פני המים
    ״לא מפחד... חושש..״ אומר ואצחק איתה.
    כשנגיע לאגם אביט סביב. אסתכל בסורסקיט ואומר לג׳ניפר ״בשביל זה הבאת אותי לפה? סורסקיט? חחח אוף איזה חוסר מזל ישלי היום...״
    ואגרד בראשי כשאביט שוב בפוקימון עם חיוך מתוסכל...
    ׳טוב זהו, הגיע הזמן שלי לתפוס עוד פוקימון 1... בקרוב אגיע לנאמור ולא אוכל לערוך קרב במכון בלי פוקימון נוסף׳ אחשוב לעצמי ברצינות רבה.
    לאחר מכן אביט סביב היטב ואסקור את כל האיזור התהלך סביב באגם. ואחפש את כל הפוקימונים באגם וסביב לו שהעין שלי תוכל למצוא.

7. the bitch is back
    ג'ף-
    אהממ ראלטס עוד חלשה מידי בשביל זה :ם
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ראלטס יוצאת החוצה בוהקת ומקיפה את עצמה באנרגיה ורודה, ושולחת קרן אור ורודה לעבר ענף גבוה ומצליחה לשבור ענף עבה אשר נופל על סידוט וקובר אותו מתחתיו.
    סידוט בוכה מכאב אבל כשהוא קולט אתכם, הוא נראה מעוצבן ומצליח לשלוח מקדקודו כדור אנרגיה אפלה ושחורה ,אשר נראית כאילו עשויה מצל, ושולח אותו במהירות לעבר ראלטס, המצליחה להתחמק בעזרת צוות כפול.

אלון-
    אחרי שאתה מחזיר את לוטד הפצוע לכדור שלו אתה מסתכל על הילד בנחישות. "ובכן יש לי עוד אחד אחרון" אומר הילד ומחזיר את השינקס שלו לפוקדור.
    "ביבראל צאי!" קורא ושולח פוקדור שלישי לאוויר ומשחרר מתוכו פוקימון חומה, מעט מכוערת, בעלת שיניים קדמיות עבות וחדות למראה . "ביבראל אקדח מים!" קורא הילד בהתלהבות.

ג'ון-
    אתה נפרד מהאחות ג'וי והולך למבנה הסמוך על מנת לראות אם מישהו שם. אתה נכנס לאולם גדול יחסית וריק למראה. מפה לשם אתה מבחין כמה חורים בגג העץ ועשרות ענפים של עצים חוררו את המבנה ויוצרים כיפה של צמחייה המכסה את כל האולם מבפנים. "יש פה מישהו?" אתה קורא בקול רם ומסתכל סביב.
    "אין צורך לצעוק אני פה" אתה שומע קול מאחורייך וגורם לך לקפוץ בבהלה. אתה מסתובב ורואה נער צעיר בעל שיער בלונדיני שרק פוני צידי גלוי ובעוד מה שנראה לך כרעמת שיער מוסתרת מתחת לכובע גרב שחור .
    "אפשר לעזור לך?" שואל בקול רגוע ומעביר בך מעט צמרמורת "באתי לאתגר את מנהיג המכון. אם יש פה" אתה אומר לנער והוא מחייך בקלילות. "אז מצאת אותו! שמי רובי מנהיג מכון הפריחה" אומר בחיוך כשהוא מציג את עצמו ובשנייה ארשת פניו משתנה מבחור מלחיץ ומסתורי לבחור נחמד וקליל.
    "לא כל כך ידעתי שיהיו לי אורחים היום אז המקום מעט מבולגן. אבל אני בטוח שתצליח להתעלות על זה. זה קרב רישמי בלי תג. במידה ותנצח אתה רשאי לבקש ממני לימוד מתקפה לאחד מהפוקימונים שלך, רק במידה ואני יכול ללמד אותה" אומר ואתה שם לב לקטצ' בפרסו.
    "זה קרב זוגות אז אל תהסס לשלוח את החזקים שלך!" אומר בחיוך ואז זורק שני פוקדורים לאוויר. מאחד מהם יוצא מה שנראה לך כמו מפלצת ענקית ומעופפת בעלת צוואר ארוך וכנפיה עשויים מעלים .
    היצור השני שיוצא מהפוקדור מוזר אף הוא. הפוקימון כחול ומלא סבכים ונראה שהוא נועל נעליים אדומות על רגליו .

לוקאס-
    אתה מוותר בקלות!
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה יוצא מהמרכז וממשיך ללכת צפונה לעבר המקום שאליו נראה לך נמצאת העיר נאמור. אחרי חצי שעה של הליכה מהירה, נחוש בדעתך רק להסתלק מהיער הזה ולהמשיך האלה אתה שומע רעש מהשיחים הקרובים. אתה מתקרב לבחון מה זה, אבל הרעש מתקדם למקום אחר, או שזה רעש נוסף אינך סגור על העניין. לפתע אתה מוצא את עצמך לכוד כשמקיפים אותך לפחות עשרה פוקימונים חומים בעלי קרניים גדולות וצהובות והם מסתכלים עליך בריכוז רב.

אוסטין-
    אתה מתאכזב מהסורסקיט שעדיין שט לו על פני המים, ומתקרב כמה צעדים לאגם ומסתכל לתוך המים הצלולים והנקיים, ואתה מבחין שאתה רואה כמעט את הקרקעית. שלל הפוקימונים של מפתיע אותך, אבל אתה מבחין בעיקר בארבע קבוצות שונות של פוקימונים השוחים באגם , , , .
    לפתע, אתה מבחין בפוקימון נוסף שוחה במהירות באגם. אתה מזהה אותו במהירות כפיבאס
    גיל! 3>

8. היכל התהילה
    ג'ף-
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ראלטס יוצאת החוצה בוהקת ומקיפה את עצמה באנרגיה ורודה, ושולחת קרן אור ורודה לעבר ענף גבוה ומצליחה לשבור ענף עבה אשר נופל על סידוט וקובר אותו מתחתיו.
    סידוט בוכה מכאב אבל כשהוא קולט אתכם, הוא נראה מעוצבן ומצליח לשלוח מקדקודו כדור אנרגיה אפלה ושחורה ,אשר נראית כאילו עשויה מצל, ושולח אותו במהירות לעבר ראלטס, המצליחה להתחמק בעזרת צוות כפול.
    "תשתמשי בבלבול רלטס!" אצעק ואנצל את מומנט ההפתעה מכיוון שסידוט לא יודע מהיכן המתקפה תגיע
    "עכשיו תשתשי בכוח סודי!" אגיד בשניה שרלטס תסיים לבצע את מתקפת הבילבול ככה שסידוט לא יספיק להגיב בין שתי ההתקפות

9. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    ג'ף-
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אלון-
    אחרי שאתה מחזיר את לוטד הפצוע לכדור שלו אתה מסתכל על הילד בנחישות. "ובכן יש לי עוד אחד אחרון" אומר הילד ומחזיר את השינקס שלו לפוקדור.
    "ביבראל צאי!" קורא ושולח פוקדור שלישי לאוויר ומשחרר מתוכו פוקימון חומה, מעט מכוערת, בעלת שיניים קדמיות עבות וחדות למראה . "ביבראל אקדח מים!" קורא הילד בהתלהבות.

ג'ון-
    אתה נפרד מהאחות ג'וי והולך למבנה הסמוך על מנת לראות אם מישהו שם. אתה נכנס לאולם גדול יחסית וריק למראה. מפה לשם אתה מבחין כמה חורים בגג העץ ועשרות ענפים של עצים חוררו את המבנה ויוצרים כיפה של צמחייה המכסה את כל האולם מבפנים. "יש פה מישהו?" אתה קורא בקול רם ומסתכל סביב.
    "אין צורך לצעוק אני פה" אתה שומע קול מאחורייך וגורם לך לקפוץ בבהלה. אתה מסתובב ורואה נער צעיר בעל שיער בלונדיני שרק פוני צידי גלוי ובעוד מה שנראה לך כרעמת שיער מוסתרת מתחת לכובע גרב שחור .
    "אפשר לעזור לך?" שואל בקול רגוע ומעביר בך מעט צמרמורת "באתי לאתגר את מנהיג המכון. אם יש פה" אתה אומר לנער והוא מחייך בקלילות. "אז מצאת אותו! שמי רובי מנהיג מכון הפריחה" אומר בחיוך כשהוא מציג את עצמו ובשנייה ארשת פניו משתנה מבחור מלחיץ ומסתורי לבחור נחמד וקליל.
    "לא כל כך ידעתי שיהיו לי אורחים היום אז המקום מעט מבולגן. אבל אני בטוח שתצליח להתעלות על זה. זה קרב רישמי בלי תג. במידה ותנצח אתה רשאי לבקש ממני לימוד מתקפה לאחד מהפוקימונים שלך, רק במידה ואני יכול ללמד אותה" אומר ואתה שם לב לקטצ' בפרסו.
    "זה קרב זוגות אז אל תהסס לשלוח את החזקים שלך!" אומר בחיוך ואז זורק שני פוקדורים לאוויר. מאחד מהם יוצא מה שנראה לך כמו מפלצת ענקית ומעופפת בעלת צוואר ארוך וכנפיה עשויים מעלים .
    היצור השני שיוצא מהפוקדור מוזר אף הוא. הפוקימון כחול ומלא סבכים ונראה שהוא נועל נעליים אדומות על רגליו .

לוקאס-
    אתה מוותר בקלות!
    אתה יוצא מהמרכז וממשיך ללכת צפונה לעבר המקום שאליו נראה לך נמצאת העיר נאמור. אחרי חצי שעה של הליכה מהירה, נחוש בדעתך רק להסתלק מהיער הזה ולהמשיך האלה אתה שומע רעש מהשיחים הקרובים. אתה מתקרב לבחון מה זה, אבל הרעש מתקדם למקום אחר, או שזה רעש נוסף אינך סגור על העניין. לפתע אתה מוצא את עצמך לכוד כשמקיפים אותך לפחות עשרה פוקימונים חומים בעלי קרניים גדולות וצהובות והם מסתכלים עליך בריכוז רב.

אוסטין-
    אתה מתאכזב מהסורסקיט שעדיין שט לו על פני המים, ומתקרב כמה צעדים לאגם ומסתכל לתוך המים הצלולים והנקיים, ואתה מבחין שאתה רואה כמעט את הקרקעית. שלל הפוקימונים של מפתיע אותך, אבל אתה מבחין בעיקר בארבע קבוצות שונות של פוקימונים השוחים באגם , , , .
    "נעים להכיר רובי, אם אתה רוצה את הפוקימונים החזקים ביותר שלי אז קיבלת!" אני מכריז בביטחון עם חיוך ואש בעיניים.
    "ארון צאי לקרב!" אני אומר לארון שלצידי "וגם אתה בידריל, בוא נראה לו מה אנחנו שווים!" אני מכריז לשניהם.
    "ארון תשתמשי ברעידת אדמה ואז בקבר אבנים על המפלצת המעופפת!" אני פוקד על ארון במהירות, "בידריל תשתמש בחיתוך ובמתקפת זעם על הפוקימון הקטן השני!" אני פוקד על בידריל.
    'לימוד מתקפה שהוא מכיר, לא נשמע מבטיח במיוחד' אני חושב לעצמי בזמן שאני שולף את הפוקידע כדי לקבל מידע על שני הפוקימונים של רובי
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

10. Because lizards can swim
    שם: ג'ורג' פלויד
    לוקאס-
    אתה מוותר בקלות!
    אסתכל למטה ישר 'אסור לי להסתכל על הקרניים שלהם' אחשוב ואוציא את אלקיד
    "אלקיד אל תסתכל לקרניים שלהם, אני לא יודע מה הסטנטלרים האלה רוצים ממני אבל אם הם רוצים קרב הם יקבלו! תשתמש במכת ברק!"
    אחרי שאומר לו את זה אזכר בסטנטלר שראיתי לפני שפגשתי את טסה 'אולי זה קשור אליו?'

11. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [FONT=verdana][COLOR=#cc0033][B]
    קארון-
    "האמת לא ממש" מלמלת לך בשקט תמי, אבל למרות זאת אתה משחרר את מורקרו שלך ומורה לו לשמור עליכם בזמן שאתם מנמנים "קארון?" שואלת תמי מספה הסמוכה לך "מה?" אתה שואל אותה ומתיישב, חסר עייפות. "אני רוצה להביא לך משהו" אומרת וקמה במהירות מהספה ומתחילה לפשפש בתיקה ואז חוזרת עם פוקדור אדום ונוצץ ומגישה לך אותו "לכדתי את הפוקימון בפנים לפני זמן מה.. אבל אני לא חושבת שאני אשתמש בו" אומרת לך בקול שקט "אבל אתה נראה תוכל ליהנות הרבה יותר ממני" מוסיפה בחיוך ואז חוזרת לספה, נשכבת עם גבה אליך ועד מהרה נרדמת.
    'תודה תמי' אחשוב. 'טוב, אני כבר אבדוק מה איתך מחר'. "מארקרוו, תמשיך להשגיח" אומר ואנסה להירדם.
    Spoiler ספוילר

12. מנהל למופת! (לשעבר)
    אוסטין-
    "וואוו... כמה פוקימונים יש כאן" אמלמל לעצמי בלחש, אתפעל עד מאוד... אך אם כל זאת לא אמצא עניין בפוקימונים הללו. "אוף תשמעי שאני מתייאש... לא יודע דיימנתי את פוקימון המים הראשון שלי. אחר!" אספר לג'ניפר, אשב על הדשא ואאנח קלות לנוח. אביט סביב בלי יותר מידי אנרגיה, אולי נמצא משהו מסביב לאגם. אולי פוקימון מים מיוחד יצוץ לפתע...

.

13. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי ritsuka kun צפה בהודעה

אלון-
    "יפהפייה.." אמלמל אל עבר הביבארל, ואז אנער את ראשי.
    "אוקיי סקיפלום, lets do this!" אקרא בחזקה, "השתמשי ברוח פיות על מנת להרוס את אקדח המים!" אורה לה, בציפייה שהמים יתיזו על סקיפלום, וייצרו מראה מלהיב.
    "עכשיו, קליע זרעים על האדמה! ואז נצלי את הפיצוץ שיווצר לאס אווירי!" אורה לסקיפלום הנהדרת שלי

Spoiler ספוילר

14. the bitch is back
    ג'ף-
    ראלטס מתחילה לזהור באור כחול ובהיר ומרימה את ידיה הלבנות לאוויר, מכוונת אותן לעבר סידוט, אשר מתחיל לזהור גם הוא באותו אור כחול. סידוט מורם באוויר, מתפתל מכאב, ואתה רואה כאילו גופו הקטן מתחיל להידחס פנימה, והוא צורח מכאב. בעודו באוויר, ראלטס מקיפה עצמה בכיפת אור ורודה המשתנה ונהפכת לקרן של אור ורוד ובהיר, אשר נשלחת במהירות ופוגעת בסידוט הגם ככה פצוע.
    אתה מחייך באושר, אבל אז מבחין שסידוט זוהר באדום בהיר 'מה זה?' אתה חושב לעצמך בפליאה, ואז רואה קרן אדומה עצומה נשלחת מסידוט לעבר ראלטס, פוגע בה ישירות ומעיף אותה על האדמה. אתה בודק בפוקידע שלך ומגלה שסידוט השתמש בהתמדה(bide) והוא החזיר את עצמת המתקפות של ראלטס בחזרה אליה.

ג'ון-
    'טורפיוס- פוקימון הפרי. פוקימון מסוג עשב ומעופף. הפירות שצומחים על ראשו נחשבים למעדן בקרב ילדים ומבוגרים כאחד. הוא עף בעזרת העלים הגדולים הצומחים מגבו.
    טנגלה- פוקימון הגפן. גופו של טנגלה מכוסה בעשרות גפנים המכסים את צורתו האמיתית.'
    נאמר לך מהפוקידע היעילה שלך.
    אתה מורה לארון ולבידריל מה לעשוצ ושניהם יוצאים להתקפה. ארוץ קופצת באוויר ואז נוחתת בעצמה אדירה, מטלטלת את האדמה במכון בחוזקה אדירה. רובי מחייך והוא מצביע לעבר הבידריל שלך, אשר נפצע גם הוא מהמתקפה של ארון, ונראה שהיא משפיעה עליו יותר מאשר על טנגלה. טרפיוס לעומת זאת עף באוויר, מתחמק מהמתקפה באלגנטיות מפתיעה, בהתחשב בגופו הענק.
    ארון לא מוותרת ושולחת משריונה הקטן עשרות אבנים לעבר טרופיוס, והוא נופל על האדמה תחת מטר של אבנים.
    מהצד השני, טנגלה שולח גפן ארוכה וכחולה לעבר בידריל הפצוע, אבל הוא חותך אותה בעזרת מחטו ואז נוסק כנפיים, ועף לעבר טנגלה כשמחטיו בוהקים מעט באור לבן והוא תוקף אותו מספר פעמים.
    טורפיוס, שעדיין קבור חלקית מהאבנים, מנופף בכנפיו ועשרות עלים חדים כתער משספים את האבנים ומשחררים אותו מהקבר.

לוקאס-
    אתה משחרר את אלקיד והוא יוצא באושר, מסתכל סביב ומבין שהסיטואציה לא לטובתכם. "מכת ברק" אתה לוחש לו בשקט, אבל נראה שהוא מתרכז דווקא בקרניים של הסטנטלרים, אשר בוהקות באור צהוב ובהיר, מהפנט באופן מפחיד.
    "צא מזה" אתה קורא בזעם ומנער אותו טיפה, מצליח לאפס אותו.
    לפתע מבין העדר, צועד אחד קדימה, וכבר לפי המראה שלו אתה יודע שהוא המנהיג שלהם. הוא גדול יותר, קרניו כבר מסתלסלות בצורה מפחידה וגופו מצולק מקרבות קודמים. הוא מתקרב אל אלקיד, שבוהה בו כמעט שבוי בקסמו, ואז בהנפת ראש אחת הוא צורח בקול גבוה ומטריד, בזעם ובכעס ובועט עם רגליו הקידמיות ישר בראשו של אלקיד, מעיף אותו לאחור. אלקיד מתנער מעצמו וטוען מכת ברק ושולח אותה במהירות לעבר המנהיג, אשר נפגע ממנה ישירות, אבל הוא מתנער מהמתקפה במהירות. שניות לאחר מכן אלקיד שולח מבין ידיו עשרות כוכבי אור צהובים, אשר מתנפצים על סטנטלר בחוזקה.
    אלקיד למד מהירות-swift.

קארון-
    אתה מודה בליבך לתמי ונשכב לישון, ואכן במהירות שינה כבדה נופלת עליך. אתה מתעורר לבוקר נעים ויפה, כשמש בוקר מאוחרת מאירה על פניך. אתה קם מהספה ורואה שתמי ולילה כבר שותות קפה, והן מציעות לך בנימוס. אתה מודה להן והולך להתארגן. אתה מצחצח שיניים, מחליף בגדים ומתיישב לידן בדיוק כשלילה מגישה לכם טוסטים וכמה ביצים.
    "אז, אתה עדיין רוצה לחקור את המערה?" שואלת בחיוך לילה כשתמי מנידה מאחוריה בלא.

אוסטין פאוורס-

אתה נשכב בצילו של עץ ערבה ענקית, כשחלק מענפיו נוגעים במים ועם תזוזות האוויר יוצרות עשרות אדוות על פני המים. ג'ניפר מתיישבת לידך ומחבקת את רגליה בזמן שהיא מנסה לדוג משהו, אבל כל ניסיונותיה עולים חרס. אתה מחייך אליה, בדיוק כשאתה מבחין בפוקימון מתהלך בעצלתיים בקרב המקום. אתה בוחן את הפוקימון לעומק ומבחין בפרווה הצהובה ובמקום הזקוף ובהבעה הטיפשית על פניה . אתה מזהה אותה במהירות כפסידאק. ואם זה לא מספיק, אתה מבחין כמה מטרים ממנה פוקימון נוסף גם הוא צהוב, אבל חלקו האחורי חום. צווארו ארוך והוא מתקרב אל האגם כדי לשתות ממימיו.

אלון-
    סקיפלום מתנערת במהירות ומסובבת את הפרח הצהוב שלה במהירות מטורפת, יוצרת רוח מערבולת כסופה וקסומה, אשר מתיזה את המים לכל עבר, יוצרת מסך של טיפות מים, אשר מתערפלות יחד עם הרוח המכושפת. מיד לאחר מכן היא פותחת את פיה ושולחת כמה צרורות של קליעים העשויות מזרעים, אשר פוגעים באדמה ויוצרים מראה מרהיב, של דלקת הרוח וצובעות את כל האזור בצהוב בהיר, מעט חולני. שניות אחרי זה היא מסתערת על ביבראל, אשר מרוכזת עדיין ברוח המיוחדת, ומשספת אותה לצד גופה, מעיפה אותה לאחור. ביבראל בקפיצה לאחור מסתובבת באוויר ואז מזנקת ודוחפת את סקיפלום על האדמה בחוזקה.
    גיל! 3>

15. מנהל למופת! (לשעבר)

אוסטין פאוורס-

אתה נשכב בצילו של עץ ערבה ענקית, כשחלק מענפיו נוגעים במים ועם תזוזות האוויר יוצרות עשרות אדוות על פני המים. ג'ניפר מתיישבת לידך ומחבקת את רגליה בזמן שהיא מנסה לדוג משהו, אבל כל ניסיונותיה עולים חרס. אתה מחייך אליה, בדיוק כשאתה מבחין בפוקימון מתהלך בעצלתיים בקרב המקום. אתה בוחן את הפוקימון לעומק ומבחין בפרווה הצהובה ובמקום הזקוף ובהבעה הטיפשית על פניה . אתה מזהה אותה במהירות כפסידאק. ואם זה לא מספיק, אתה מבחין כמה מטרים ממנה פוקימון נוסף גם הוא צהוב, אבל חלקו האחורי חום. צווארו ארוך והוא מתקרב אל האגם כדי לשתות ממימיו.
    'וואוו... איזה פוקימון מרשים זה!' אחשוב לעצמי בעודי מתבונן בעיניים גדולות ובוהקות בג'יראפריג. אתקרב אליו בשקט מבין השיחים, אשתדל לא להבהיל אותו. ואז כשאהייה מספיק קרוב... אציג את עצמי "שלום לך!" ואראה איך הוא יגיב.

.

עמוד 51 מתוך 97 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •