Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8
  1. מייסד האתר והפורום
    אני רוצה לראות הרבה דברים במשחק Pokemon GO אבל אם יש דברים שאני באמת חושב שחשוב שהם יהיו אלו הדברים הבאים:

1. שווי הוגן לכסף.

אני יודע שבמשחקים בגיים בוי אתם מנצחים מאמן ומקבלים מלא כסף לקנות כל מה שאתם רוצים והכל כזה קל, אבל כשאנחנו משחקים במשחק כזה שאמור לדמות את המציאות בעולם הפוקימונים צריך שגם הכסף יהיה מציאותי. צריך שהכסף שמועבר בין שחקנים או בקניות דרך המשחק (ואמרו שיהיה כזה) יהיה הוגן ואמין. במידה וניצחנו מאמן אנחנו לא נקבל מלא כסף אלא נקבל סכום כסף בהתאם לחוזק של האויב, או אם זה אפשרי - בהתאם לסכום הכסף שיש למאמן עם קביעת מקסימום כל שהוא. זו צריכה להיות מערכת מאוד חכמה ומורכבת שתיעשה על ידי מתמטיקאים ולא כמו שיש במשחקים עד היום.

כנ"ל לגבי המוצרים בחנות, המוצרים צריכים להיות שווים בהתאם לכמות הכסף שקיים במשחק או משהו בסגנון. אחרת יהיו חפצים זולים שלא לצורך.

2. מאמני מכון וצוות ישראלים

כדי שזה באמת יהיה מושלם ומגניב חברת פוקימון תצטרך למנות נציגים ישראלים, או יותר נכון נציגים מכל מדינה או מחוז במדינות גדולות יותר שיהיו מאמני מכון או מארגנים של ארועים רשמיים. בנוסף, מישהו צריך לפזר את הפוקימונים בחוכמה, הרי אי אפשר למפות את כל העולם מתוך חדר אחד במשרדי החברה. מאמני מכון יכול להיות דבר ממש מגניב אם כי מפדח מבחינתי, אני לא אמצא את עצמי הולך למכון פוקימונים, אבל אני מאמין שתהיה בזה התרגשות מסויימת.

- סליחה אדוני אפשר לעניין אותך בקרב? לא תודה אני חבר צוות.

3. צוות רוקט

מה עם קצת רעים כדי לתבל את העניין? צריך לחשוב על משהו כזה. אני לא חושב שצריך לתת לאנשים לשחק את הרעים כמו שהצעית לגבי מאמני מכון ואנשי צוות, אבל שבשלב מסויים תהיה השפעה רעה ולא צפויה במשחק. אי אפשר שכל המשחק ילך חלק ורק מתקדמים ומתקדמים, אם יגנבו לכם משהו או שתילחמו נגד מאמנים ברגע הכי לא מתאים המשחק יהיה קצת יותר מעניין.

4. מיקום הפוקימונים
    אני חושב שפיזור הפוקימונים צריך להיות לא פחות ממושלם. אם הפוקימונים יפוזרו בצורה מטורפת ולא חכמה (או כמובן באגים) זה לא יהיה כל כך מאתגר. אני לא רוצה לצאת לגינה ולראות אוניקס, אם כי זה לא הגיוני לחשוב שהם ימפו כל סלע וסלע, כביש רחוב ושדה, אבל הייתי מצפה לראות מלא מלא פידג'י, קאטרפי ורטטה וכל השאר יהיו נדירים יותר. אך בנוסף, כמובן, כפי שהצעתי אנשי צוות ישראלים, אני הייתי רוצה שלפחות מקומות חשובים בארץ (כמו שאמרתי גם בנושא אחר פה בפורום) אוכל למצוא בהם דברים שמתאימים, כמו למשל שאמצא איזה גארידוס מעניין בכנרת ואונון מסתורי במצדה. בנוסף לזה, אם נסתכל בצורה קצת יותר גלובלית, להוסיף ארטיקונו ייחודית בהרי האלפים ומגמר בקרבת הרי געש פעילים יכול להיות מעניין, משהו שכבר הופך להרפתקה. באנו למשחק הזה בשביל לזוז, לא לשחק בבית.

- לא משהו שהייתי רוצה למצוא בגינה.

5. הצלילים
    אז לא הייתי רוצה מוסיקת 8bit שתסגיר את עצם העבודה שאני משחק פוקימון במקומות ציבוריים, אבל בהחלט הייתי רוצה לשמוע את הצליל הכה מוכר של הפוקימון המתגלה בשיחים.

6. אימון, כושר וצעדים

הזיכרון שלי קצת מעורפל בנושא, אבל נינטנדו כבר יצרו מעין צמיד שמאפשר מעקב על הליכה וצעדים ומשפיע על איזו אפילקציה כזו או אחרת של פוקימון. אני חושב שצעדים שייספרו (כנראה באמצעות GPS או צמיד) יאפשרו לפתח ביצה או לקבל ניסיון מסויים יהיה רעיון לא רע.

- לעשות כושר + לפתח פוקימונים

7. חפצים מפוזרים ומעקב

קצת קשה לעקוב אחרי כל זה ולהנדס את זה מבחינת מיקום, אבל צריך לחשוב על דרך הגיוני שבה מוצאים חפצים כמו במשחקים. לא הייתי רוצה שזה יתבסס על צעדים או משהו כי זה לא מתאים, אבל אם תהיה אפשרות לבצע מעקב על מקומות שבהם ביקרתי בהם בחיי, זה יהיה נחמד. זאת אומרת שלא אוכל למצוא יותר מפוקדור אחד בבית שלי, ויותר מאחד ברחוב, אלא שרק במידה ואני מגיע למקומות בהם לא הייתי בהם אמצא חפצים חדשים. זה מאוד טוב להרפתקה.

- סיבה לנסוע לפתח תקווה

8. מג'יקארפ

כי מי לא רוצה מג'יקארפ?

אילו עוד רעיונות עולים לכם למשחק?

2. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    שלא ישקרו.
    אני מצפה לקבל לא פחות מהפרסומת.
    אני רוצה לרוץ ברחובות כדי להסיג פוקימונים לפני כולם.
    אני רוצה להילחם ולהשתתף באיוונטים.
    אני רוצה כמו בפרסומת.

כמו תמיד. עמיטריד.

3. מייסד האתר והפורום
    ציטוט פורסם במקור על ידי Amitlv צפה בהודעה
    שלא ישקרו.
    אני רוצה כמו בפרסומת.
    לא תקבל כמו בפרסומת והם גם לא מצפים שאנשים יחשבו שהם מקבלים כמו בפרסומת. במיוחד כשאתה רואה שבפרסומת האנשים נמצאים ללא ציוד שמאפשר להם לראות את הפוקימונים, כך שלא מדובר על שילוב של הולולנס על טלפון. זו הדמייה מאוד יפה למה שבפועל תקבל בטלפון, זה לא יהיה קרוב לפרסומת אבל בעתיד יש למה לשאוף בתחום.

4. עמיטריד.
    שם: עמיטריד
    ציטוט פורסם במקור על ידי YoRt3m צפה בהודעה
    לא תקבל כמו בפרסומת והם גם לא מצפים שאנשים יחשבו שהם מקבלים כמו בפרסומת. במיוחד כשאתה רואה שבפרסומת האנשים נמצאים ללא ציוד שמאפשר להם לראות את הפוקימונים, כך שלא מדובר על שילוב של הולולנס על טלפון. זו הדמייה מאוד יפה למה שבפועל תקבל בטלפון, זה לא יהיה קרוב לפרסומת אבל בעתיד יש למה לשאוף בתחום.
    שאלת מה אני רוצה...
    אני יודע שלא אקבל את זה, מותר לרצות חחח

כמו תמיד. עמיטריד.

5. מייסד האתר והפורום
    שאלת מה אני רוצה...
    אני יודע שלא אקבל את זה, מותר לרצות חחח
    אני רוצה שהדיון הזה יישאר בגדר הריאליסטי. דברים הגיוניים שאפשר לצפות שיהיה במשחק אם הם יעשו אותו בצורה טובה.

6. היכל התהילה
    ניסיון אחרון:

Junichi Masuda is involved in working on the setting, design and music for the game; in addition, he is also planning to link Pokֳ©mon GO with the main series Pokֳ©mon games.

#פורוםORAS

7. משתמש רשום
    אני הייתי רוצה שבמקומות מסוימים (כמו הרי אילת או רמת הגולן) יהיו פוקימונים אגדיים

8. משתמש מתקדם
    שלא ישקרו.
    אני רוצה כמו בפרסומת.
    צר לי לספר לך אבל זה לא יהיה כמו בפרסומות, תשחק ingress ותראה איך זה יראה בערך. אני מניח שיתנו לנו להגיש פוקימונים רגילים במקומות מסויימים וניאנטיק יאשרו או לא יאשרו (לא נינטדו מכינים את המשחק, הם רק מפיצים)

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •