אז כמו שאתם יודעים אני עומר. ואני פה כבר שש שנים בפורום.
אם אני לא טועה זאת הפעם החמישית שלי בתור מנהל חת"מ, אם החישוב שלי נכון..
בכל מקרה, חשוב לי לומר שתמיד אהבתי את הפורום הזה במיוחד, ויש לו פינה בליבי. נכון, בעבר יותר הייתי יותר "קשוח" ואני זה ש"אסר" על פתיחת משחקי פוקימון למשך חודש שלם.. ועדיין, אני באמת חושב שלמרות הכל הפורום היה תמיד במצב מעולה והפורום השני הכי פעיל בכל הפורום בכללי.
אין ספק, שהפעילות היא רק מהאנשים פה ורמת ההשקעה שלהם.
כמה דברים שאני רוצה לעשות בתור מנהל שוב.
1. לחזור לשיטת האישורים של המשחקים בדרך שלי. כל אחד שרוצה לפתוח משחק ישלח לי הודעה פרטית עם המשחק כתוב בתוכו יחד עם העיצוב שלו. הוא יקבל פידבק ראשוני עם הערות והארות בנושא המשחק. חשוב לי לציין שכל בעיה שתעלה, אני אנסה לפתור יחד עם מנהל המשחק ואלווה אותו לאורך כל הדרך. אחרי הפידבק הראשוני ושיפור המשחק, ישלח שוב המשחק לבדיקה ורק לאחר מכן יתקבל האישור הסופי, במידה ועדיין המשחק עדיין לא יהיה בשלמותו, אחזור על התהליך עם כל אחד.
כמובן, אין פה נכון או לא נכון, אבל כן חשוב לי שהרמה תעלה למעלה. אני יודע ששנה וחצי בלי מנהל גרם לפורום לשקוע, אבל באמת שזו שיטה שהצליחה והפורום בזמנו היה פעיל והמשחקים היו ברמה הכי גבוה שיש.
2.עדכון הלינקייה בפורום ומן הסתם לעבוד על רענון ופתיחת מדריכים חדשים ויותר רעננים. אין ספק שהלינקייה היא אחת מהכלים היעילים ביותר בעזרה לפתיחת משחק והיא מקור עצום של מידע יעיל שיכול לעזור גם למנהלי משחקים וגם לשחקנים.
3. עדכון חוקי חת"מ.. הפעם האחרונה שמישהו ערך את זה היה לפני 5 שנים בערך.. אז כן אחד מהפרויקטים האישיים הכי גדול שיש לי כרגע על הפרק.
4. פרגון וקידום משחקים מובילים. אחד מהדברים הכי חשובים בפורום, במיוחד למישהו שמשקיע כל כך הרבה מזמנו וכוחו, זה גם לקבל איזה לייק קטן. אז פעם בחודש, אני אראה איזה מהמשחקים שהיו הכי מובילים, התגובות הכי מושקעות, הרמה הכללית ואותו מנהל יקבל ממני צ'ופר קטן להמתיק את ההשקעה!
5. להיות בקשר כללי עם כל המנהלי משחקים באופן קבוע. חשוב לי לומר שהתיבת הודעות שלי פתוחה כל הזמן ואני יותר מאשמח לעזור לכל אחד ואחת מכם שנתקעו, חסרי רעיונות, חסרי מוטיבציה וכו'.. באמת תרגישו חופשיים לגמרי לשלוח לי הודעה, אם מישהו רוצה אין לי בעיה לתת גם אמצעי אחר לדבר איתי!

לסיכום, אני באמת מאחל לנו שנעלה ונצליח ושהפורום הכי טוב בכל הרשת, יחזור להיות הכי טוב שרק אפשר.
אז בהצלחה לנו!

נ.ב.
עם כל הנושא והכל טוב ויפה.. חשוב לי לציין רגע שאני עובד כל יום בערך בין ה 8-10 שעות כל יום. אני אעשה את הכל ומבטיח לא להזניח או להתעלם מדברים, אבל אני אעשה את הכל בזמן כמובן שאני יכול!