Pokemon GO
עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 31 עד 45 מתוך 135
  1. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי הנפש המתמטית צפה בהודעה
    [U]
    אלברט
    אתה מתבונן על העץ ומנסה לחשב איך תצליח לטפס עליו בלי ליפול . לאחר כמה דקות של חשיבה אתה מתחיל לטפס . אתה מטפס על העץ , עובר מענף לענף. אתה מצליח לטפס אך כשאר אתה מרגיש שאתה ל יכול לטפס יותר , אתה מגיע לגובהו של החלון . אתה מנתר מהענף לחלון אך הרגל שלך נדפקה בקיר ואתה לא מצליח להחזיק את עצמך , מה תעשה ?

אקלל בשקט ואנסה לרדת בדרך הכי פחות כואבת. לאחר מכן ארפה את עצמי, אירגע, ואז אנסה לטפס שוב על העץ. הפעם, במקום לזנק אני אנסה להחזיק בעץ ושלוח את הרגל שלי לאדן החלון. אם אני מצליח אני אעביר את שאר גופי. אם לא, אנסה שוב פעם לנתר, אך הפעם קצת יותר גבוה מפעם שעברה.
    Spoiler ספוילר

2. משתמש על פעיל
    שם: אלמוג,דאלאמבר-שם ספרטה-מיקום
    בר
    בידוף מתכונן למתקפה אבל לפני שמצליח לעשות משהו דריטני קושר אותו . דריטיני מתקרב לעבר בידוף הקשור וכאשר אקנס מתקיף בנשיכה , דריטיני מנתר לעברו השני של בידוף מה שגורם לאקנס לנשוך את חברו , בידוף. והוא מתעלף (בידוף), מה תעשה ?
    אייס
    אתה מסתכל על הזירה כדאי לבחון אותה , אתה נמצא בתוך גינה קטנה מלאה בדשא , יש מספר עצי ברוש ואורן . מספר רב של שיחים שבתוך אחת מהם יש את המזוודה של הפרופסור , בדיוק באותה נקודה שהנחתה אותה. בנוסף יש כמה סלעים גדולים שניתן להחזיק אותם בשני ידיים ביחד
    מ'אצופ פוזל אל אקנס , מה שמבלבל אותו ומונע ממנו להתקיף . לאחר מכן מאצ'ופ רץ ובועט בבידוף מה שמעיף את בידוף לאחד העצים . בידוף מנסה להשתמש בDefense Curl. אך הבעיטה הייתה חזקה מדי ובידוף מתעלף. מה תעשה ?

אלברט
    אתה מחליק מהקיר , ונוחת על רגלייך. אתה מרפה את שריר רגלך עד שהוא משוחרר ונח. לאחר שהאנרגיות חוזרות אליך , אתה מטפס בחזרה על העץ באותו מסלול שעשית קודם אך הפעם כאשר אתה מגיע לחלון אתה שולח את אחת הרגליים שלך אל החלון , רגלייך מספיק ארוכה כך שהיא מגיעה אל עבר החלון , אתה מעביר את שאר הגוף ומזנק.
    כאשר אתה נוחת על הבטן (מה שמאוד מכאיב) , אתה מתרומם ובוחן את המעבדה , היא נראית כאילו פרצו אליה , הרהיטים הפוכים והמון דפים מפוזרים בכל המעבדה . מה תעשה ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

3. מנהל ראשי
    [COLOR=#ff8c00]בר
    מייקל
    אתה מתעורר בבוקר על ידי לטיפה בשיער , כשאתה מתעורר אתה מבחין באמך, היא מספרת לך שהיום הוא לא כמו כל יום רגיל אלא יום באותה תצא למסעך , למסע שבו תוכיח לכולם שאתה טוב לפחות כמו אבא שלך. אתה מתלבש , מצחצח שיניים ואוכל ארוחה קלה. אתה מתחיל ללכת בהתרגשות רבה עד שאתה מגיע למעבדה , אתה מנסה לפתוח את דלת המעבדה אך היא נעולה . לאחר כמה דקות של חיפושים אתה רוצה את הפרוספור שלידו שני אנשים , אתה מצליח לשמוע מה הם אומרים. הבחורה אומר בקול מאיים על הפרופסור : " קדימה רואן וותר!" "תמסור עכשיו את המזוודה עם הנתונים למקום ימצאם של פוקימון המרחב ופוקימון הזמן!" ממשיך אותה האיש שלידה. מה תעשה ?
    סליחה על הדיילאי.
    ~
    "היי! מה קורה פה?" אני אומר בקול תקף עם מבט מעט חושש. מתקדם מספר צעדים לעבר הפרופסור "עזבו אותו!" אני צועק ומסתכל לעיניהם של אותם אנשים שנראים לי מעט מוזר ואפילו דיי מוכר. "מה אתם רוצים מהפרופסור?" אני שואל. מתקדם בצעדים קטנים לעבר הפרופסור ושואל אותו "מה קורה כאן?" ואני מעט לחוץ ואף מזיע קצת.

4. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    בר
    בידוף מתכונן למתקפה אבל לפני שמצליח לעשות משהו דריטני קושר אותו . דריטיני מתקרב לעבר בידוף הקשור וכאשר אקנס מתקיף בנשיכה , דריטיני מנתר לעברו השני של בידוף מה שגורם לאקנס לנשוך את חברו , בידוף. והוא מתעלף (בידוף), מה תעשה ?
    אייס
    אתה מסתכל על הזירה כדאי לבחון אותה , אתה נמצא בתוך גינה קטנה מלאה בדשא , יש מספר עצי ברוש ואורן . מספר רב של שיחים שבתוך אחת מהם יש את המזוודה של הפרופסור , בדיוק באותה נקודה שהנחתה אותה. בנוסף יש כמה סלעים גדולים שניתן להחזיק אותם בשני ידיים ביחד
    מ'אצופ פוזל אל אקנס , מה שמבלבל אותו ומונע ממנו להתקיף . לאחר מכן מאצ'ופ רץ ובועט בבידוף מה שמעיף את בידוף לאחד העצים . בידוף מנסה להשתמש בDefense Curl. אך הבעיטה הייתה חזקה מדי ובידוף מתעלף. מה תעשה ?

אלברט
    אתה מחליק מהקיר , ונוחת על רגלייך. אתה מרפה את שריר רגלך עד שהוא משוחרר ונח. לאחר שהאנרגיות חוזרות אליך , אתה מטפס בחזרה על העץ באותו מסלול שעשית קודם אך הפעם כאשר אתה מגיע לחלון אתה שולח את אחת הרגליים שלך אל החלון , רגלייך מספיק ארוכה כך שהיא מגיעה אל עבר החלון , אתה מעביר את שאר הגוף ומזנק.
    כאשר אתה נוחת על הבטן (מה שמאוד מכאיב) , אתה מתרומם ובוחן את המעבדה , היא נראית כאילו פרצו אליה , הרהיטים הפוכים והמון דפים מפוזרים בכל המעבדה . מה תעשה ?
    "וואו מאצ'ופ, במכה אחת!" אומר בהתלהבות. "אז הזירה לא תעזור לנו נגד אקנס, הוא מתפתל בזריזות.. אבל מאצ'ופ יותר חזק! אחשוב ואורה למאצ'ופ: "מאצ'ופ שוב פזילה ואז בעיטה נמוכה זה ימנע ממנו לזוז והוא יפגע בוודאות מהבעיטה."

5. משתמש מנוסה
    [COLOR=#ff8c00]בר
    "כל הכבוד, תסיים אותו בצי'לון" אגיד
    "תחזיק מעמד פרופסור, אני כבר מסיים איתם" אוסיף

6. משתמש על פעיל
    מייקל
    אתה פונה אל האנשים המשונים , מבקש שיעזבו את הפרופסור ושואל אותם מה הם רוצים ממנו . האיש עונה לך : " הפרופסור מחזיק במידע שאנו זקוקים לו , יש לכם שתי אופציות אחת לתת לנו את המידע ולא נגע בכם והשנייה לסבול" מה תעשה ?

אייס
    אתה מחמיא למאצ'ופ והוא מחייך אליך בחזרה. אקנס מתקרב אל מאצ'ופ עם מחט מורעלת אך לפני שהוא מספיק לתקוף , מאצ'ופ פוזל עליו מה שעוצר את ההתקפה לאחר מכן מ'אצופ רץ ובועט באקנס . מה שפוגע קשות באקנס אך הוא לא מתעלף . מה תעשה ?

בר
    אתה אומר לפרופסור שאתה עומד לנצח אותם . הפרופסור משיב : " עד עכשיו נלחמת מצוין אני בטוח שתצליח לנצח אותם ." לאחר מכן אקנס מתקרב אל דריטני על מנת לקשור את אותו. נראה שדרטיני לא מגיב אך כאשר אקנס מספיק קרוב אליו , הוא פותח בסופת ציקלון . אקנס מופתע ונסחף מהציקלון מתנגש בעץ ומתעלף. מה תעשה ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

7. מנהל ראשי
    מייקל
    אתה פונה אל האנשים המשונים , מבקש שיעזבו את הפרופסור ושואל אותם מה הם רוצים ממנו . האיש עונה לך : " הפרופסור מחזיק במידע שאנו זקוקים לו , יש לכם שתי אופציות אחת לתת לנו את המידע ולא נגע בכם והשנייה לסבול" מה תעשה ?

[/COLOR]
    "פרופסור, אני איתך בטוב וגם ברע, אל תחשוש!" אני אומר לפרופסור בקול בטוח. "אגן עלייך גם אם זה יעלה בחיי" אני אומר זאת לאנשים המשונים שמאיימים על הפרופסור ומסתכל להם היישר בעיניים.

8. משתמש על פעיל
    מייקל
    אתה אומר לפרופסור שתגן עליו כי אם זה תלוי בחייך. הפרופסור משיב : " אני לא רוצה שתיפגע , בטח שלא בשבילי. " וממשיך :" אני מבין שבאת לפה כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלך . אתה רשאי לבחור אחד ."
    הפרופסור פותח את המזוודה שבידו, אתה מתבונן על המזוודה הנפתחת . בתוכה יש שיש פוקדורים. מה תעשה ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

9. מנהל ראשי
    מייקל
    אתה אומר לפרופסור שתגן עליו כי אם זה תלוי בחייך. הפרופסור משיב : " אני לא רוצה שתיפגע , בטח שלא בשבילי. " וממשיך :" אני מבין שבאת לפה כדי לקבל את הפוקימון הראשון שלך . אתה רשאי לבחור אחד ."
    הפרופסור פותח את המזוודה שבידו, אתה מתבונן על המזוודה הנפתחת . בתוכה יש שיש פוקדורים. מה תעשה ?
    עומד במקום מעט מופתע וחושש לקראת קבלת הפוקימון הראשון שלי. אמלמל "אני בוחר בפוקדור הזה, שכתוב עליו פיפלאפ"

10. משתמש מנוסה
    שם: עמית כהן
    מייקל

אייס
    אתה מחמיא למאצ'ופ והוא מחייך אליך בחזרה. אקנס מתקרב אל מאצ'ופ עם מחט מורעלת אך לפני שהוא מספיק לתקוף , מאצ'ופ פוזל עליו מה שעוצר את ההתקפה לאחר מכן מ'אצופ רץ ובועט באקנס . מה שפוגע קשות באקנס אך הוא לא מתעלף . מה תעשה ?

בר
    אתה אומר לפרופסור שאתה עומד לנצח אותם . הפרופסור משיב : " עד עכשיו נלחמת מצוין אני בטוח שתצליח לנצח אותם ." לאחר מכן אקנס מתקרב אל דריטני על מנת לקשור את אותו. נראה שדרטיני לא מגיב אך כאשר אקנס מספיק קרוב אליו , הוא פותח בסופת ציקלון . אקנס מופתע ונסחף מהציקלון מתנגש בעץ ומתעלף. מה תעשה ?
    "כל הכבוד מאצ'ופ, אותו מהלך בפעם האחרונה, פזילה ואז בעיטה נמוכה!"

11. משתמש מנוסה
    בר
    "עכשיו קחו את הרגליים שלכם ותעופו" אגיד לשני החיילים
    לאחר ששהם ילכו ארוץ לפרופסור "אתה בסדר, שני אנשים רעים, מקווה עזרתי"

12. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [COLOR=#ff8c00][U]
    אלברט
    אנשום עמוק ואלך בזהירות אל עבר המקום ממנו נשמעו הרעשים של פרופ' רוואן והאנשים שפרצו אליו למעבדה (מן הסתם)
    Spoiler ספוילר

13. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    בר
    אתה צועק בכעס על האנשים הרעים , (אתה מצליח להבין שהם לא סתם אנשים אלה חיילו של המושיע.) החיילים מתעלמים ממך ומתחילים להכות את הפרופסור .הפרופסור מילל מכאב. לאחר מכן אתה זורק את הפוקודר וממנו יצא פוקימון בלי רגליים דמוי נחש בצבע כחול , מה תעשה ?

אייס
    אתה צועק לפרופסור : "פרופסור! אל תוותר להם! אני אשמור עלייך, גם אם זה בגופי, רק בעזרתך אנחנו המאמנים נצליח לעצור את המושיע, רק תגיד לי מה לעשות." .הפרופסור משיב לך : ": אתה לא תצליח לנצח אותם , בטח שלא בגופך אבל אם אתה רוצה לעזור לי פתח את המצודה . בא יש מספר פוקדורים . ובחר אחד , סומך עלייך !" , מה תעשה ?

ג'ון
    אתה צועק ושואל את האנשים שאתה משאר שהם חיילים של המשיח מה הם רוצים מהפרופסור . ולאחר מכן נעמד מלפני הפרופסור. הבחור משיב לך : " הפרופסור מחזיק במידע שאנו זקוקים לו , יש לכם שתי אופציות אחת לתת לנו את המידע ולהישאר בחיים והשנייה לסבול " , מה תעשה ?

מייקל
    אתה מתעורר בבוקר על ידי לטיפה בשיער , כשאתה מתעורר אתה מבחין באמך, היא מספרת לך שהיום הוא לא כמו כל יום רגיל אלא יום באותה תצא למסעך , למסע שבו תוכיח לכולם שאתה טוב לפחות כמו אבא שלך. אתה מתלבש , מצחצח שיניים ואוכל ארוחה קלה. אתה מתחיל ללכת בהתרגשות רבה עד שאתה מגיע למעבדה , אתה מנסה לפתוח את דלת המעבדה אך היא נעולה . לאחר כמה דקות של חיפושים אתה רוצה את הפרוספור שלידו שני אנשים , אתה מצליח לשמוע מה הם אומרים. הבחורה אומר בקול מאיים על הפרופסור : " קדימה רואן וותר!" "תמסור עכשיו את המזוודה עם הנתונים למקום ימצאם של פוקימון המרחב ופוקימון הזמן!" ממשיך אותה האיש שלידה. מה תעשה ?
    'ארר, מי באנשים האלה חושבים שהם?!' אני חושב בעצבנות "אנחנו לא ניכנע לאנשים כמוכם, אם הפרופסור היה בוטח בכם הוא בטח היה נותן לכם את המידע אבל הוא לא!" אני צועק עליהם וקומץ את האגרוף שלי "אנחנו לא ניכנע לפורעי חוק!"
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

14. משתמש על פעיל
    מייקל
    עדכני לך את המתקפות של פיפלאפ
    ---------------------------------------------
    אתה בוחר את הפוקימון שעליו כתוב פיפלאפ . מתוך הפוקודר יוצא פינגווין קטן וכחול . פילאפ מסתכל עליך , אתה שם בהבעות פניו שהוא חש חיבה אלייך
    אחד החיילים אומר בזילזול : " נו , נו . רואים שיש פה מאמן רציני . אני רק מקווה שלא תרוץ לאמאלה שתפסיד ." שני החיילים מגחכים ובתיאום מושלם שניהם זורקים פוקדור לאוויר. מאחד יוצא בונה קטן ומהשני יוצא נחש סגול . מה תעשה ?
    פיפלאפ -
    היריבים -

אייס
    אקנס מזחל מאחורי מצ'אופ, ,מוציא מזרק רעל ודוקר את מצאו'פ בצוואר . מא'צופ עף קצת אחורה . אך לאחר מכן בועט מספר פעמיים באקנס , אקנס מנסה לבורח אך בגלל קרבתו למצא'ופ הוא לא מצליח להתחמק. לאחר כמה דקות , אקנס מתעלף.
    : " נראה שאתה חזק יותר משחשבנו . טוב היינו כאן אבל תזכור אנחנו עוד נשוב " אחד החיילים אומר והם מסתלקים. מה תעשה ?

בר
    אתה מסלק את החיילים והם מסתלקים. אתה אומר לפרופסור אם עזרת . הפרופסור משיב : " עזרת מאוד, לא ידעתי שאפשר שיהיה כזה כוח אצל מאמנים מתחילים." ,מה תעשה ?

אלברט
    אתה הולך בזהירות לעבר הדלת שלפי זכורנה משם בקעו צעקותיו של הפרופסור . ככל שאתה מתקרב , אתה מופתע לגלות שאין יותר צעקות . אתה פותח את דלת המעבדה , אתה מבחין בילד בהיר עור , בעל שיער חום קצר לידו פוקימון סגול מעופף שסביבו מין ערפל.
    אתה שומע את הפרופסור אומר לו : " בלעדיך עוד הייתי מעביר מידע , שהם היו מגיעים הלא נכונות , לך תדע מה היה קורה " , מה תעשה ?

ג'ון
    אתה צועק על החיילים שלא תיכנע. החיילת אומרת : " אם לא תיכנע ברצון , כנראה נצטרך להכניע אותך בכוח !" . " אני לא חושב שתצליח לבד, אולי כדאי שתיקח את אחד הפוקימונים ההתחלתיים " אומר הפרופסור ומשיט לך את המצודה שלו. אתה פותח את המצוודה ורואה שישה פוקדורים. מה תעשה ?

דאלאמבר אנוכי!

קרדיט לרועי

15. מנהל ראשי
    מייקל
    עדכני לך את המתקפות של פיפלאפ
    ---------------------------------------------
    אתה בוחר את הפוקימון שעליו כתוב פיפלאפ . מתוך הפוקודר יוצא פינגווין קטן וכחול . פילאפ מסתכל עליך , אתה שם בהבעות פניו שהוא חש חיבה אלייך
    אחד החיילים אומר בזילזול : " נו , נו . רואים שיש פה מאמן רציני . אני רק מקווה שלא תרוץ לאמאלה שתפסיד ." שני החיילים מגחכים ובתיאום מושלם שניהם זורקים פוקדור לאוויר. מאחד יוצא בונה קטן ומהשני יוצא נחש סגול . מה תעשה ?
    פיפלאפ -
    היריבים -

[/COLOR]
    "היי חבר, אתה מוכן?" אני פונה לפיפלאפ וזורק לעברו חיוך. "פיפלאפ, קפוץ והשתמש בבועות לכל עבר על מנת לפגוע בשני הפוקימונים" אני מורה לפיפלאפ

עמוד 3 מתוך 9 ראשוןראשון 12345 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •