Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך 8
  1. מנהל ראשי
    השאלה הזו עולה לי בראש לא פעם כשאני רואה סדרות שצובטות לי משהו בפנים, רציתי לדעת אם גם לכם יש סדרה כזאת, משהו שגורם לכם בפנים לצביטה קלה, יש לכם סדרה כזאת? שתפו!

לי נניח, נמלטים הייתה סדרה שצבטה משהו בפנים כל פעם שהיה קורה משהו כזה או אחר, מאוד התחברתי לדמויות שם באופן כללי..

דיון מהנה

2. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    אבודים
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

3. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    שתי הסדרות של אווטאר עושות לי איזו צביטונת, אבל זה בעיקר בגלל המוזיקה (המדהימה).

הייתי אומר שרלוק, למרות שלא ריגשה במובן הסטנדרטי של עצב או צביטה כזאת, אלא יותר בכיוון של פשוט ממש בלטה אצלי והסדרה עד עכשיו מקושרת לי לדברים טובים שקרו לי בחיים.
    Spoiler ספוילר

4. היכל התהילה
    ציטוט פורסם במקור על ידי TheHeliolisk צפה בהודעה
    שתי הסדרות של אווטאר עושות לי איזו צביטונת, אבל זה בעיקר בגלל המוזיקה (המדהימה).

הייתי אומר שרלוק, למרות שלא ריגשה במובן הסטנדרטי של עצב או צביטה כזאת, אלא יותר בכיוון של פשוט ממש בלטה אצלי והסדרה עד עכשיו מקושרת לי לדברים טובים שקרו לי בחיים.
    אני דווקא חשבתי שהמוזיקה לא מתאימה בכלל, לפחות בקרבות וזה היה מעצבן שהמוזיקה ״רגועה ורוחנית״ כזאת כשיש בהם הרבה אקשן וזה לא התאים וקצת הרס

מכיוון שאני רואה רק סיטקומים כרגע, אז מין הסתם friends שיש לה רגעים מאוד דרמטיים וזה יפה ששילבו דרמה בצורה מעולה בסיטקום הזה
    וגם בסקראבס היו פרקים מרגשים מאוד (כמו בפרק אם אני לא טועה על האח של ג'ורדן ודוקטור קוקס, שהסוף היה מדהים) רק חבל שהם הרסו את ההסדרה כשהכינו את העונה האחרונה

5. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    פוקימון

Spoiler ספוילר

6. מייסד האתר והפורום

7. היכל התהילה
    הלב.
    הוחלפו בלידה.

8. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    ציטוט פורסם במקור על ידי דניס זה אני צפה בהודעה
    אני דווקא חשבתי שהמוזיקה לא מתאימה בכלל, לפחות בקרבות וזה היה מעצבן שהמוזיקה ״רגועה ורוחנית״ כזאת כשיש בהם הרבה אקשן וזה לא התאים וקצת הרס

מכיוון שאני רואה רק סיטקומים כרגע, אז מין הסתם friends שיש לה רגעים מאוד דרמטיים וזה יפה ששילבו דרמה בצורה מעולה בסיטקום הזה
    וגם בסקראבס היו פרקים מרגשים מאוד (כמו בפרק אם אני לא טועה על האח של ג'ורדן ודוקטור קוקס, שהסוף היה מדהים) רק חבל שהם הרסו את ההסדרה כשהכינו את העונה האחרונה
    לא אמרתי שהמוזיקה מתוזמנת ומתאימה לרגע שבו מנגנים אותה. רק אמרתי שהיא ממש טובה.
    Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •