Pokemon GO
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4
  1. מייסד האתר והפורום
    דברו על הפרק.

על כמה הודא חרא
    על כמה לירון זחוחה
    ועל כמה רוסלנה צודקת בכל מה שהיא אומרת בכל תחום (אני לא משוחד, זה באמת ככה)

זכרו לא לדבר על הפרקים הבאים בנושא הזה אלא בנושא המיועד לכך!

2. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    אני לא מבין את כל העליהום על הודא.
    זה לא סוד ואפילו די ברור שהסיבה היחידה שהודא נמצאת בברית של טיטי וכוכבי זה פשוט מאוד- לשמש בתור עוד קול לטובתם בהצבעות.
    יתרה מזאת, טיטי רצה ומציינת [מציינת, יותר צורחת כמו המפגרת שהיא] ש"היא רצה ודאגה להודא וכל פעם שמישהו מר את השם הודא היא הגנה עליה"- בחייכם, תראו לי פרק אחד שזה נכון.
    וגם אם כן, הסיבה היחידה לזה זה מה שציינתי מקודם. המהלך ההגיוני מבחינתה זה לנסות ולהגן על עצמה.
    למרות שלא ברור לי משמעות הגאג הזה עם הקנה סוכר שעטוף בחוט. זאת אומרת, די ברור לי שהיא ניסתה להרתיע כדי שמבעוד מועד לא יחשבו להצביע עבורה. חבל שכוכבי קלט את הקאץ'.
    *חוץ מהקטע עם הודא לא קרה משהו ששווה התייחסות, אני רק אציין שלדעתי הפרקי הדחה האלה זה פשוט בזבוז אחד גדול, בקושי מראים משהו וגם אז זה רק גאג מטופש [ראו ערך הודא ו"פסלון החסינות".
    חוץ מהמקרה שקרה בפרק הנ"ל אני באמת לא סובל אותה אז שלום ולא להתראות.

3. Just a prank bro
    שם: דור
    מה האמת שהיה אחלה פרק
    שמתם לך איך טילטיל ודנה נדחקו לצד כשהתחילו לדבר סוףסוף על המשחק ועל אסטרטגיה (וואו נשארתם שבע, בשעה טובה).
    לטיטי יש סיכוי גדול מאוד להגיע לגמר ואפילו לקחת את העונה בגלל ההסכם הסודי עם רוסלנה ובגלל שרוב המושבעים מורכבים מחברי קויופה לשעבר אז היא יכולה בקלות לקחת את הגמר.
    הודא הודא הודא מה יהיה איתך יא הודא, ירית לעצמך ברגל, איזה ברגל?! בפרצוף! לא חשבתי שככה זה ייצא. היה הרבה יותר חכם לעשות את זה במועצה עצמה כדי באמת לגרום לבלבול טוטאלי ולהשאיר את כולם אובדי עצות. לא שאני מצדד בטיטי וכוכבי אלא להיפך אבל הם צודקים, היא דיי זרקה אותם מתחת לאוטובוס אבל במקום ללכת להוראקן ולנסות לעשות מהלך נגד טיטי היא הולכת לטיטי וכוכבי וחוטפת מטח האשמות. חוצמזה שאיך היא יכולה להרגיש גלגל חמישי אם היא בברית של שלושה? הרי שלוש בגמר, תישארי במקום שלך ותנצחי את דנה במבחן האש.
    ואם כבר מדברים על דנה, למה לעזאזל לירון רוצה להדיח אותה? היא הדבר הכי טוב שקרה לה (אני לא אחזור על עצמי אבל בקיצור, לירון צריכה את דנה כדי להמשיך לנצח). הצחיק אותי איך עומר מטפח את לירון גם מהמושבעים למרות שהריב שלה עם דנה היה פתטי בטירוף.
    ג׳ני הצ׳אלנג׳ ביסט מה זה כבר ניצחון חמישי שלה! מסכן כוכבי לקח חסינות אחת חשב שהמשחק שלו... תודח כבר.
    הודא מסכנונת והתכנית שלה התפוצצה לה בפנים. לרגע באמת האמנתי שהיא שלפה פסלון רק שזה היה מקל עם חוט עליו... מצד אחד לזייף פסלון ולתת לשבט תחושה שיש לך אחד זה מצויין (״התחלתי להסתובב עם אבן עטופה בבד אדום בכיס כדי להלחיץ אותם״ - דן מנו, הישרדות אולסטארס) אבל מצד שני למה באמת לשלוף את זה? כאילו זה טריק הפקתי נחמד שעבד אפילו עליי אבל הוא הוציא אותה קצת מפגרת...
    קיצר rip הודא, חבל על הכיר׳בולית והחר׳א אבל היי, לפחות היא תדפוק נאום מושבעים כמו שצריך
    לדעתי (בלי לראות את ההצצה) המהלך הכי חכם יהיה להדיח את ג׳ני אם היא לא תזכה בחסינות.

4. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    אם במועצה הבאה אתם רוצים לכתוב את השם שלי, כותבים את זה עם א' בסוף ולא ה

Spoiler ספוילר

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •