Pokemon GO
עמוד 51 מתוך 72 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 751 עד 765 מתוך 1073
  1. מנהל למופת! (לשעבר)
    שם: פעם זה היה מגורים. היו ימים...
    ציטוט פורסם במקור על ידי Sharpedo צפה בהודעה

דרו-
    אתה משיב את דיוואט וריולו לפוכדור וניגש במהירות לוולבי ואתה חובש את כנפה, כשאתה מסיים וולבי קופצת, מנקרת את ידך וחוזרת לשני האחים שלה. כעיקרון עכשיו הם בטוחים אך אתה יודע שארבוק ואקנס עדיין בסביבה, והם יקפצו על ההזדמנות שתהיה להם כדי לנסות לאכול אותם.
    "היי חבר'ה שלושתיכם באים איתי עכשיו! ואם אתם רוצים שאציל את עורכם אז בלי בעיות ילדודס! בסדר?" אתה מפציר בגוזלים שתחילה נראים חוששים, אך מבינים שאין להם ברירה. שלושתם נכנסים לתיק המסע הגדול שלך, ואוכלים חלק מהמזון פוקימונים שנמצא שם. אתה חוזר למסלול הקבוע, הגוזלים לא כל כך שקטים, הם בעיקר מצייצים ומנקרים אחד את השני, במיוחד וולבי, שצווחת בעצבים. אך לאחר כ20 דקות שבהם אכלו וצעקו אחד על השני כולם נרדמים, כמו כל תינוק בעולם הזה. אתה שותה מים וממשיך את הליכתך כעוד שעה, אתה כבר רואה את מרכז הפוקימונים באופק אך הוא עדיין רחוק. השעה נהיית כבר ארבע בצהריים, כשאתה סופסוף מגיע למרכז הפוקימונים. המרכז עצמו הרבה יותר גדול ממרכזי הפוקימונים אחרים, הוא הומה אנשים שעומדים בתור לקחת מפתחות לחדרים לישון בהם ולהתרענן, אתה שומע מעוברי אורח שבערב יהיה מחזה חביב של האחיות ג'וי ופוקימוני המרפאה שנועד להצחיק מעט את המאמנים שבאו לנוח.
    מה תעשה?

"איזה מקום נחמד... וואוו וכמה גדול הוא, מעניין אם יש כאן איזה מתחם מוצל להתאמן" אמלמל לעצמי בלחש כשאני מתבונן במרכז נלהב מאוד. בין בשלל האנשים סביבי ואתהה היכן הנערה ההיא ואם היא כבר חצתה את המדבר או שמה גם היא ממש כאן בחדרה או אפילו איתי בתור.
    כשיגיע תורי אגיש את פוקימוני לטיפול, אקח חדר וארד בו לבגדים נינוחים ונעימים וכמובן שאיתם אסתובב ברחבי המרכז. אנצל את הזמן לשיחות ווידאו מרגשות עם הוריי ועם הפרופסור ואעדכן אותם בכל מה שנשתנה ואוסיף כי אני מתגעגע מאוד...
    ואף אתקשר ללנורה להתעדכן מה קורה עם ליליפאפ.
    לאחר כל אלו אשב שם באחת הספות, אקרא עיתון ואעסיק את עצמי עד הערב.

מקס-
    אל תדאג אני קראתי את המפה.
    "באלבזור אתה היית מדהים! איזה קרב מטורף זה היה?!" אתה אומר אליו נרגש כולך ומלטף את ראשו ולחייו הצביות. והוא סמוק מגיב בשמחה "באלב באלב'סור!"
    אתה מעדכן אותו שהולכים כעת לרפא אותו ואת פיקאצ'ו ולתת להם טיפול הולם. אתה מרפא אותם בזריזות ומודה לג'וי וצ'אנסי החביבות.
    לאחר מכן אתה החלטתי מאוד הולך אל מערת הירח, שהריי זה מקום מעניין וחבל שלא תבקר בו, אתה חוזר אחורנית אל דרך 4, נכנס לתוכה ואז פונה בשביל עולה ומפוטל מזרחה אל המערה, בדרך אתה מבחין במס' פוקימונים כמו:
    שמקפצים מכווצים בקולם המגעגע, בכמה קקונותשתלויות על העץ ומחכות להתפתח... כנראה יש נחיל בידריל לא רחוק מכן, ובלספרואטאשר נהנה מקרני שמש אחרונות של היום ומתנועע, וזוג פידג'יעל העצים.
    ממשיך במעלה השביל המיגע אתה מגיע בשעת דמדומים על פתח המערה, שמים כתומים-סגולים מכסים את היער הנפלא והעיר אותה אתה רואה מלמטה. ומתוך הכניסה החשוכה בוקעים אורות משונים בתוך המערה...
    מה תעשה?

.

2. משתמש מנוסה
    פטריק-
    רגע לא הבנתי, הצעת לה כאילו להצטרף אליך למסע ולהיות שותפה שלך? חח אתה רוצה לוותר על אייפום?

"וואו, שלי" אתה אומר נרגש. "זה מדהים. אני יודע כמה את אוהבת את בוויזל, זה מדהים מצידי שאת שמה את רצונותיו של בוויזל לפני שלך". "זה לא נכון..רק עכשיו אני עושה את זה. אחרי המון זמן שפשוט לא יכולתי להפנים שזה מה שהוא באמת רוצה. אני מצטערת בוויזל" שלי אומרת ומחווה את פניה לכיוון בוויזל, שנותר ללא מילים ולא יודע מה להגיד לנוכח הכל. "אתה מעדיף להישאר עם שלי ולהילחם, או שאולי לבוא איתי?" אתה שואל את בוויזל, שמביט בך, ממשיך לשתוק. בוויזל מניע את מבטו ממך לשלי, שמהנהנת חלושות בחיוך, אם כי דמעה של אושר יורדת מאחת מעיניה. "בווי. בווי בווי!" בוויזל קורא בקול ומאשר בחיוב. "בוויזל" הוא מוסיף. אתה מבין שזה מה שהוא רוצה, לאחר שראה בכוח של הפוקימונים שלך, הוא יודע שזה מה שהוא רוצה לעשות. "תוכלו להצטרף אליי למסע - את תזכי להילחם בתחרויות שונות מסביב לסינו ובוויזל יזכה להתאמן ולהילחם איתי, ואולי גם יום אחד את תלמדי איך להילחם איתו. מי יודע? אולי אחד הפוקימונים שלי היה גם רוצה להשתתף בתחרויות איתך" אתה מסביר לשלי על הרעיון שלך. היא מסתכלת עליך ספק מבינה אותך. "אתה אומר..שאתה רוצה לעשות החלפה? אתה מציע לי להצטרף אליך למסע?" שלי שואלת, אתה שומע ניב של התרגשות בטון הדיבור שלה, עיניה ממוקדות בך, אך היא רוצה לשמוע את תשובתך. אתה מוציא פוכדור ריק לכיוון בוויזל, שלא נוגע בו כדי לשמוע את המשך השיחה בינכם. מה תעשה?

דרו-
    חחח יחופר, הפרופסור זה לא אח שלך! חחחח למה לדבר איתו? אבל שיהיה

"איזה מקום נחמד... וואוו וכמה גדול הוא, מעניין אם יש כאן איזה מתחם מוצל להתאמן" אתה תוהה, אתה נעמד בתור, קירקורים מהתיק שלך נשמעים, וולבי ושני אחיה התעוררו, אם כי הם מביטים במתרחש מסביב בעניין רב. ההמתנה מייגעת אך סופסוף מגיע תורך, אתה מבקש מהאחות ג'וי מפתח לחדר, ומגיש לה את הפוקימונים שלך, כולל את שלושת הגוזלים שהצלת. "אויי הם כל כך חמודים! אני רואה שהכנף של וולבי שבורה. איזה עולם אכזר..אתה ממש גיבור שהצלת אותם!" האחות ג'וי משבחת אותך בחיוך כשהיא מגישה לך מפתח לחדר מספר 104. "אנחנו נחזיר לך את כולם עוד כשעתיים. יש עומס, אבל אתה יכול ליהנות מהמרכז שלנו, יש כאן מתחם אימונים, אולם תיאטרון, מסעדת אוכל מהיר ואת מתחמי המגורים." האחות ג'וי אומרת בחיוך כשאתה מפקיד לידיה את כולם, כולל את וולבי ואת צמד הראפלטים. אתה נכנס לחדר מותש, אתה נכנס להתקלח והולך לישון שינה טובה. אתה מתעורר אחרי שעה, השעה כעת שש בערב, אתה מתלבש בבגדי ערב נינוחיים, ויוצא ללובי מרכז הפוקימונים ההומה, אתה מסתכל סביב ומתיישב על אחת הכורסאות הנוחות ומתחיל לבצע שיחות הביתה. הפרופסור שמח לשמוע על המסע שלך ואילו ההורים שלך מאוד גאים בכך שהצלת שלושה גוזלים ממוות בטוח. שמחים לשמוע על כך שיש לך כבר את תג המכון השלישי שלך. לאחר מכן אתה מתקשר ללנורה, שנמצאת כרגיל במתחם האימונים של המכון, "שלום לך דרו. אתה בטח מתקשר בקשר לליליפאפ. הוא פוקימון פנטסטי. אנחנו מתאמנים מדי יום על מהירות ועל כוח, הוא למד כדור צל וחפירה באופן מושלם. באתר לש מנהיגי המכון הקלדתי את השם שלך ושמחתי לראות שעברת את המכון של בארג' בהצלחה, אני בהחלט חושבת שלמכון הרביעי לקרב נגד אלאסה תוכל להשתמש בליליפאפ, הוא בהחלט יוכל להטיב איתך" לנורה אומרת בחיוך. לנורה מסיטה את המסך ממנה ומראה לך את ליליפאפ הקטן מתאמן ביחד עם פאטרט, מנצח אותו קליל בקפיצה על גבו ומתקפת נשיכה. "הניבים שלו מאוד מתחזקים. אני צופה לו התפתחות בקרוב. כשזה יקרה הוא ילמד עוד מתקפות. אני בטוחה" לנורה אומרת לך בחיוך כשליליפאפ מלקק את המסך ונובח באושר כשהוא רואה אותך אך השיחה מתנתקת. אתה מתחיל לקרוא עיתון. בעיתון מדווחים על מספר פעילויות של צוות פלזמה שהתגלו ברגע האחרון והצליחו לעצור אותם. אתה מסתכל סביב, השעה כבר שש וחצי, ולפתע אתה מצליח להבחין במאמנת עם הסרבין
    שאר האנשים הולכים להצגה המתחילה בעוד כמה דקות, אם כי המאמנת פשוט הולכת לכיוון אחר, כנראה לאחד המתחמים האחרים במרכז. מה תעשה?

3. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Jan Luigi צפה בהודעה
    מקס-
    אל תדאג אני קראתי את המפה.
    "באלבזור אתה היית מדהים! איזה קרב מטורף זה היה?!" אתה אומר אליו נרגש כולך ומלטף את ראשו ולחייו הצביות. והוא סמוק מגיב בשמחה "באלב באלב'סור!"
    אתה מעדכן אותו שהולכים כעת לרפא אותו ואת פיקאצ'ו ולתת להם טיפול הולם. אתה מרפא אותם בזריזות ומודה לג'וי וצ'אנסי החביבות.
    לאחר מכן אתה החלטתי מאוד הולך אל מערת הירח, שהריי זה מקום מעניין וחבל שלא תבקר בו, אתה חוזר אחורנית אל דרך 4, נכנס לתוכה ואז פונה בשביל עולה ומפוטל מזרחה אל המערה, בדרך אתה מבחין במס' פוקימונים כמו:
    שמקפצים מכווצים בקולם המגעגע, בכמה קקונותשתלויות על העץ ומחכות להתפתח... כנראה יש נחיל בידריל לא רחוק מכן, ובלספרואטאשר נהנה מקרני שמש אחרונות של היום ומתנועע, וזוג פידג'יעל העצים.
    ממשיך במעלה השביל המיגע אתה מגיע בשעת דמדומים על פתח המערה, שמים כתומים-סגולים מכסים את היער הנפלא והעיר אותה אתה רואה מלמטה. ומתוך הכניסה החשוכה בוקעים אורות משונים בתוך המערה...
    מה תעשה?
    טיפ ממני, זה כבר קשור לטעם אישי, אני לא אוהב לתת המשכים שמסתיימים בסוג של פעולה פאסיבית כמו להיכנס למערה, כי לדעתי זה מאוד מבאס את השחקן. ופוגע בהתקדמות המהירה של המשחק.

"אני מוכן להכל!" אומר בהתרגשות כשאיכנס בזהירות למערה, אוחז בידי בפוקידע, מוכן לסרוק כל פוקימון שאראה.

4. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    פטריק-
    רגע לא הבנתי, הצעת לה כאילו להצטרף אליך למסע ולהיות שותפה שלך? חח אתה רוצה לוותר על אייפום?

[RIGHT]"וואו, שלי" אתה אומר נרגש. "זה מדהים. אני יודע כמה את אוהבת את בוויזל, זה מדהים מצידי שאת שמה את רצונותיו של בוויזל לפני שלך". "זה לא נכון..רק עכשיו אני עושה את זה. אחרי המון זמן שפשוט לא יכולתי להפנים שזה מה שהוא באמת רוצה. אני מצטערת בוויזל" שלי אומרת ומחווה את פניה לכיוון בוויזל, שנותר ללא מילים ולא יודע מה להגיד לנוכח הכל. "אתה מעדיף להישאר עם שלי ולהילחם, או שאולי לבוא איתי?" אתה שואל את בוויזל, שמביט בך, ממשיך לשתוק. בוויזל מניע את מבטו ממך לשלי, שמהנהנת חלושות בחיוך, אם כי דמעה של אושר יורדת מאחת מעיניה. "בווי. בווי בווי!" בוויזל קורא בקול ומאשר בחיוב. "בוויזל" הוא מוסיף. אתה מבין שזה מה שהוא רוצה, לאחר שראה בכוח של הפוקימונים שלך, הוא יודע שזה מה שהוא רוצה לעשות. "תוכלו להצטרף אליי למסע - את תזכי להילחם בתחרויות שונות מסביב לסינו ובוויזל יזכה להתאמן ולהילחם איתי, ואולי גם יום אחד את תלמדי איך להילחם איתו. מי יודע? אולי אחד הפוקימונים שלי היה גם רוצה להשתתף בתחרויות איתך" אתה מסביר לשלי על הרעיון שלך. היא מסתכלת עליך ספק מבינה אותך. "אתה אומר..שאתה רוצה לעשות החלפה? אתה מציע לי להצטרף אליך למסע?" שלי שואלת, אתה שומע ניב של התרגשות בטון הדיבור שלה, עיניה ממוקדות בך, אך היא רוצה לשמוע את תשובתך. אתה מוציא פוכדור ריק לכיוון בוויזל, שלא נוגע בו כדי לשמוע את המשך השיחה בינכם. מה תעשה?

"אני מציע לך להצטרף אליי למסע, כן. אני לא יודע אם אחד מהפוקימונים שלי בכלל רוצים" אומר ואוציא את סטארביה, היפופוטאס, איפום, סקורופי, לאקסיו וגרוטל. "חברים" אומר להם. "אחד מכם לא אוהב להילחם? אחד מכם היה מעדיף להצטרף לשלי כאן ולהשתתף בתחרויות במקום בקרבות?" אשאל אותם ואחכה לתשובה. 'בין אם אחד מהם יתנדב ובין אם לא, אני אעזור לה. אני אעזור לה למצוא פוקימונים שישתתפו איתה בתחרויות' אחשוב.
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אני מוכן לוותר על היפופוטאס.
    Spoiler ספוילר

5. מנהל למופת! (לשעבר)

דרו-

חחח יחופר, הפרופסור זה לא אח שלך! חחחח למה לדבר איתו? אבל שיהיה
    "איזה מקום נחמד... וואוו וכמה גדול הוא, מעניין אם יש כאן איזה מתחם מוצל להתאמן" אתה תוהה, אתה נעמד בתור, קירקורים מהתיק שלך נשמעים, וולבי ושני אחיה התעוררו, אם כי הם מביטים במתרחש מסביב בעניין רב. ההמתנה מייגעת אך סופסוף מגיע תורך, אתה מבקש מהאחות ג'וי מפתח לחדר, ומגיש לה את הפוקימונים שלך, כולל את שלושת הגוזלים שהצלת. "אויי הם כל כך חמודים! אני רואה שהכנף של וולבי שבורה. איזה עולם אכזר..אתה ממש גיבור שהצלת אותם!" האחות ג'וי משבחת אותך בחיוך כשהיא מגישה לך מפתח לחדר מספר 104. "אנחנו נחזיר לך את כולם עוד כשעתיים. יש עומס, אבל אתה יכול ליהנות מהמרכז שלנו, יש כאן מתחם אימונים, אולם תיאטרון, מסעדת אוכל מהיר ואת מתחמי המגורים." האחות ג'וי אומרת בחיוך כשאתה מפקיד לידיה את כולם, כולל את וולבי ואת צמד הראפלטים. אתה נכנס לחדר מותש, אתה נכנס להתקלח והולך לישון שינה טובה. אתה מתעורר אחרי שעה, השעה כעת שש בערב, אתה מתלבש בבגדי ערב נינוחיים, ויוצא ללובי מרכז הפוקימונים ההומה, אתה מסתכל סביב ומתיישב על אחת הכורסאות הנוחות ומתחיל לבצע שיחות הביתה. הפרופסור שמח לשמוע על המסע שלך ואילו ההורים שלך מאוד גאים בכך שהצלת שלושה גוזלים ממוות בטוח. שמחים לשמוע על כך שיש לך כבר את תג המכון השלישי שלך. לאחר מכן אתה מתקשר ללנורה, שנמצאת כרגיל במתחם האימונים של המכון, "שלום לך דרו. אתה בטח מתקשר בקשר לליליפאפ. הוא פוקימון פנטסטי. אנחנו מתאמנים מדי יום על מהירות ועל כוח, הוא למד כדור צל וחפירה באופן מושלם. באתר לש מנהיגי המכון הקלדתי את השם שלך ושמחתי לראות שעברת את המכון של בארג' בהצלחה, אני בהחלט חושבת שלמכון הרביעי לקרב נגד אלאסה תוכל להשתמש בליליפאפ, הוא בהחלט יוכל להטיב איתך" לנורה אומרת בחיוך. לנורה מסיטה את המסך ממנה ומראה לך את ליליפאפ הקטן מתאמן ביחד עם פאטרט, מנצח אותו קליל בקפיצה על גבו ומתקפת נשיכה. "הניבים שלו מאוד מתחזקים. אני צופה לו התפתחות בקרוב. כשזה יקרה הוא ילמד עוד מתקפות. אני בטוחה" לנורה אומרת לך בחיוך כשליליפאפ מלקק את המסך ונובח באושר כשהוא רואה אותך אך השיחה מתנתקת. אתה מתחיל לקרוא עיתון. בעיתון מדווחים על מספר פעילויות של צוות פלזמה שהתגלו ברגע האחרון והצליחו לעצור אותם. אתה מסתכל סביב, השעה כבר שש וחצי, ולפתע אתה מצליח להבחין במאמנת עם הסרבין
    שאר האנשים הולכים להצגה המתחילה בעוד כמה דקות, אם כי המאמנת פשוט הולכת לכיוון אחר, כנראה לאחד המתחמים האחרים במרכז. מה תעשה?
    הפרופ' אחותתתת יקרה מה קרה לך חחח... תראה איזה יפה היא! ולגביי ליליפאפ שישאר שם עוד טיפה. אני מתכנן בשבילו איזה משהו.
    ~~~~~~
    'מממ... לאן יש לה ללכת כמה דקות ליפני המופע. האמת שהוא פחות מעניין אותי' אסתקרן ואתגנב בשקט אחריה בדיוק כפי שלימד אותי ניקולס, גם כאן הקישורים האלה יעזרו. בכל פעם אתגנב קצת ואהייה מרוכז במה שהיא עושה. נראה לאן היא תוביל אותי ומה היא תעשה.

מקס:
    זה בדיוק מה שאתה עשית לי עכשיו בהמשך שלי. מן הסתם שאעקוב אחריה... מה גם שעכשיו תבין למה עצרתי אותה בכניסה. הצורה שבה בחרת להיכנס תשפיע עכשיו!
    "אני מוכן להכל!" אתה ממלמל לעצמך ומתנשם עמוק. הפוקדע כבר שלוף בידך ובאלבזור לצידך הולכים פנימה אל המערה... תחילה הכל חשוך אך בקצה ישנו אור עמום שמשתנה מוורוד לסגול ולכחול ולירוק->צהוב וכן הלאה. הסקרנות רק עולה ואתה מדליק פנס ומתחיל למהר לשם.. רעש צעדייך והאור המבהיל מבריחים מלפניך להקתשהערת עליהם אל מחוץ למערה! הם מכסים אותך ושורטים בכנפם ובשיניהם החשופות אך הם חולפים. לבסוף אתה פונה שמאלה ממש צמוד לאור ונגלה אלייך חלל ענק וזוהר בעקבות שתי מכונות ענקיות שמבצבצות מן המעבר, אתה לפתע שומע אנשים וצעדים ומחליט לכרוע ברך מאחורי סלע גדול. חולפים על פנייך שני חיילותצוות רוקט. אתה צופה בשקט עם באלבזור ומזהיר אותו מלהרעיש. יש שם המון כלובים גדולים מלאים ב-מפוחדות מאוד, המון המון חיילים של צוות רוקט וקופינגיםמסתובבים סביב. כשיש גם אחד לבוש חלוק לבןבעל מבט לחוץ ומטורף שמסביר בניפופי ידיו וצעקות מה לשים איפה ומה לעשות. הם מרכיבים איזו מכונה גדולה שמכוונת לתקרת המערה אשר פתוחה וצופה אל השמיים מלאי הכוכבים. אחרים מלקטים סביב אבנים משונות ומיוחדות שזורחות באור הירח. יש כאן תכנון של משהו גדול...
    מה תעשה?

.

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=Sharpedo;1502036]אני שמח לחזור להגיב! איזו מתיחה עברתי.. כל הסופש הפורום קרס, שאלתי את ניב מי שזוכר אותו למה זה קרה והמוקיון עבד עליי שרותם החליט לסגור את הפורום..ואשכרה האמנתי לו!!! חחחחח[COLOR=#0000cd]

גרייס-

[RIGHT]"קרבות יכולים להיות לא צפויים. אל תמעיטי בערך הפוקימונים שלך" את אומרת לה, מבטה של אליס נעשה חושב, אך היא מהר מאוד חוזרת ללהט הקרב. "אוניקס שמעת אותה! היא מתכוונת לעשות את תרגיל הגלגול עם רסיסי הקרח שוב. תהיה עירני!" אליס קוראת במהירות כשפאנפי מתכדרר ומתחיל להסתחרר מסביב אוניקס, כל פעם משנה צדדים, כיוונים,מטעה ופוגע ברסיסי קרח באוניקס המעוצבן. אליס מביטה בעצבנות בפאנפי המהיר ומחליטה לנקוט מעשה נועז "אוניקס זנב ברזל על הקרקע!" אליס קוראת ואוניקס מרים את זנבו הענקי ומכה כשהוא זוהר בקרקע שמתפרקת ונשברת, מעיפה את פאנפי באוויר, פאנפי הלחוץ מנסה לייצר את רסיס הקרח באוויר, פיו נפער כשמול חדקו הקטן נוצר כדור לבן וקר, "אוניקס זעם דרקון!" אליס משיבה ואוניקס פוער את פיו הענקי ויורה אש ירוקה ונוצצת שפוגעת בפאנפי ומפוצצת את כדור הקרח. פאנפי נופל על הקרקע. מעולף. "וואו! אני לא מאמינה!" אליס לפתע אומרת ומביטה הצידה, על וונסה. "זאת וונסה! אלופת ג'וטו לשעבר! שנתיים ברציפות!" היא קוראת ומשיבה את אוניקס לפוכדור שלו, "אוניקס היית מעולה" אליס משבחת את הפוקימון שלה ורצה במהירות לכיוונה של אליס, כשקהל אנשים נוספים מתקבץ סביבה ומבקש חתימות ותצלומים עמה. את מרגישה מעט נבוכה מהעניין, פאנפי מתרומם באיטיות וצועד אליך באיטיות, "פאננ פייי" הוא כורז בחדקו בעצב. לאחר כרבע שעה וונסה סופסוף מצליחה להשתחרר מהמון האנשים וניגשת אלייך. "זה היה קרב טוב. צפיתי בכולו" היא משיבה לך. "אנחנו מכוונות גבוה. את תהיי חזקה יותר מהמאמנת הזאת" וונסה מוסיפה בחיוך ומרימה את פאנפי. "אין פלא שהיית כל כך לחוץ שם באוויר. פוקימון אדמה שנמצא באוויר? מי לא היה מפחד?! זה משהו שאפשר להתאמן עליו" וונסה אומרת לפאנפי בקול רך ומתוק, ומנשקת אותו בראשו. שתיכן יוצאות לטיול ביחד עם הפוקימונים שלך, יוצאות ממתחם האימונים לכיוון העיר. "איך את מתרשמת מהעיר גולדרונד? אני רואה שהצלחת לתפוס עוד פוקימון חדש לצוות שלך. יש עוד נוספים?" וונסה שואלת בחיוך, את נזכרת שפיצ'ו היה בחוץ וצפה בקרב שלך ביחד עם שאר הפוקימונים שלך. עד שהתעלף והשבת אותו לפוכדור שלך. "המסיכה שלי הייתה לך שימושית? מה קרה שם ביער?" וונסה שואלת אותך בנימוס, כשאתן אוכלות שוב גלידה מחלב מילטאנק משובח,הפעם עם ציפוי שוקולד חם מעל. מה תעשה?

סורי על הדילאי, ניסיתי להגיב אתמול אבל הפורום קרס לי שלחצתי "שלח"
    ~~~~
    "העיר הזאת יפה, פחות הטעם שלי אבל. אני גם מקווה ללכוד פוקימונים נוספים בזמן הקרוב" אומר ואז אספר לוונסה על כל מה שקרה מאז הפעם האחרונה שהתראנו, וגם אוציא את הפוקימונים החדשים שלי כדי שיכירו אותה. "בקיצור, לא היה כיף"אומר בחיוך ואצחק מעט, מובכת. "לא הייתי יכולה להסתדר בלי הפוקימונים שלי כמובן" אוסיף במהירות ואשבח אותם. לאחר כמה דקות אשאל את השאלה שחיכיתי לשאול. "יש לך עוד משימה בשבילי?". המשימות של וונסה קשות ומסוכנות-אבל ההרגשה שקיבלתי מלהציל את סלבי...הייתה הרגשה ששווה הכל.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. משתמש מנוסה
    גרייס-
    שכחת לספר לה על הביצה שקיבלת ממעון היום! והכל בסדר העיקר שאת שומרת על הגבה רציפה

"העיר הזאת יפה, פחות הטעם שלי אבל. אני גם מקווה ללכוד פוקימונים נוספים בזמן הקרוב" את משיבה לוונסה ומתחילה לספר לע על כל המאורעות האחרונים, כולל האלו ביער לקס. "כן..האמת שלא הייתי בטוחה אם תצליחי להתגנב לשם בעצמיך לבד ואת בהחלט הפתעת אותי. שאפו. באמת. יישמת את כל הטקטיקות והתמרונים שלימדתי אותך" וונסה משבחת אותך בזמן שאת מלקקת את גלידת המילטאנק בהנאה רבה. שתיכן עוצרות במזרקה גדולה שפסל של ופוריאון, התפתחות המים של איווי, יורק מים לתוכה. הסביבה די בודדה, אך המקום גדול מאוד. "אנחנו נפגשות כאן כי לראשונה צוות ניאו רוקט לא נמצא בעיר. וזה דבר טוב" וונסה אומרת ונראית מאוד נרגשת כשאת משחררת את פיצ'ו שנעמד ליד מיסדריווס. "פוקימונים יפייפים! בהחלט עם המון פוטנציאל. ואני בטוחה שהם גם חברים נהדרים" וונסה אומרת ומרימה את פיצ'ו ונותנת לו נשיקה גדולה בלחי, ולמיסדריווס היא נותנת ממתק מיוחד, כשמיסדריווס אוכלת אותו את שמה לב שהיא מאוד נהנית, ואפילו מתחזקת טיפה. "זה ממתק נדיר. הוא מחזק פוקימונים. אבל אסור לתת אותו יותר מדי. זה מזיק בכמות מופרזת" וונסה מזהירה אותך כשאת מביטה במיסדריווס מלאת הכוחות. וונסה נעמדת מהספסל עליו אתן יושבות, מוציאה פוכדור מחגורתה וזורקת אותו לאוויר, ממנו משתחרר
    המתעופף ונוחת באלגנטיות מול הפוקימונים שלך שנראים נלהבים ביותר "סיי סיזור!" סיזור אומר כשהוא פותח את צבתותיו האימתניות. וונסה זורקת פוכדור שני ממנו משתחרר אמבריון אותו כבר ראית. "אני מחלקת אתכם לצוותים. שלוש על שלוש." וונסה כורזת כשהיא נותנת לפיצ'ו פרי כתום שכנראה מרפא אותו, הוא מרגיש רענן מאוד. "מיסדריווס, איווי ופיצ'ו תנסו לתקוף את אמבריאון. קווילבה, פורט ופאנפי תתקפו את סיזור. הפוקימונים שלי רק יתחמקו. קדימה!" וונסה מסיימת והפוקימונים שלך נראים מתלהבים מהרעיון ומתחילים לתקוף את הפוקימונים של וונסה. "ברור שזה לא כיף..זה חלק מהתפקיד שלנו. והפוקימונים שלנו הם החברים הטובים ביותר שלנו..אני בהחלט מסכימה איתך" וונסה אומרת כשהיא מחזיקה את האינקובטור המכיל את הביצה שקיבלת. "פוקימונים חדשים..נראה לי שיש לך הרבה. מה היית רוצה שיבקע מהביצה? אם אני לא טועה, אבל אני מנחשת שאחת האפשרויות תהיה פוקימון פיה" וונסה מסבירה לך. לשאלתך האחרונה, האם ישנן משימות חדשות. וונסה מטה את מבטה לפוקימונים שלך, שנלחמים כהוגן באמבריאון וסיזור, שמתחמקים בצורה פנטסטית ולא נפגעים אפילו פעם אחת. מוקסמת מן האש הכחולה שקווילבה נלחם איתה. "בקרוב. אבל אני צריכה שתעברי את המכון השלישי בשביל זה.". "האש הכחולה הזאת..זה כל כך נדיר. אני באמת לא יודעת אם היא תישאר לעד, אבל זה נהדר". וונסה מוסיפה. "אהבת את המסיכה שלי?" וונסה אומרת בחיוך, כשהיא מוציאה את המסיכה המשונה מהתיק שלך, שבזכותה שאם לא הצליחה לזהות אותך. מה תעשי?

פטריק-
    חחח אוקיי אז בשביל מה תפסת אותו? סתם לבזבז פוכדורים?!

"אני מציע לך להצטרף אליי למסע, כן. אני לא יודע אם אחד מהפוקימונים שלי בכלל רוצים" אתה אומר ומשחרר את כל הפוקימונים שלך, שנעמדים מסביב למיטתה של שלי. אחד מכם לא אוהב להילחם? אחד מכם היה מעדיף להצטרף לשלי כאן ולהשתתף בתחרויות במקום בקרבות?" אתה שואל אותם. אייפום והיפופוטאס מביטים אחד בשני, מתלבטים. גרוטל ולוקסיו מנידים את ראשם לשלילה. בטוחים ברצונם להילחם. "סקור" סקורופי מזמזם ומסרב. "סטאריביה" סטאריביה מצייצת וגם מסרבת. אייפום והיפופוטאס ממשיכים להביט אחד בשני ולשקול את העניין, עד שלבסוף היפופוטאס צועד צעד ביישני קדימה, "היפו" היפופוטאס נוחר ומביט בשלי, נראה שהוא מוכן לשקול את העניין. "וואו! היפופוטאס. אני מאוד אשמח" שלי אומרת בחיוך. אתה מגיש לשלי את הפוכדור של היפופוטאס, "הנה. הפוכדור של בוויזל" שלי נותנת לך את הפוכדור של בוויזל, שנראה שמח וחייכן מאוד אך עם זאת רציני. קיבלת בוויזל! "אני חושבת שזאת תחילתה של ידידות מופלאה. אתה בטוח שאני לא יעכב אותך? התחרויות שלי?" שלי שואלת אותך, בעוד עיניה נזכרות במשהו. "רגע. אם אתה מאמן, כבר איתגרת את מאמנת המכון בעיר? קוראים לה פנטינה. והיא מתמחת בפוקימונים מסוג רוח. היא מאמנת ממש חזקה. והיא גם שופטת בתחרויות סרט! אני לא זוכרת הרבה שניצחו אותה" שלי מסבירה לך ומחכה לתשובתך. מה תעשה?

דרו-
    חחחח אחות יקרה

'מממ... לאן יש לה ללכת כמה דקות ליפני המופע. האמת שהוא פחות מעניין אותי' עולה במוחך מחשבה מעט ערמומית, למה היא לא הולכת להצגה כמו כולם? אתה מחליט לעקוב אחריה. הנערה נכנסת למן חדר שצמוד לעמדת הריפוי של מרכז הפוקימונים, לאחר שהיא נכנסת אתה נכנס בחשאיות, מיד לאחר מכן היא נכנסת למסדרון ארוך עם מספר דלתות מסביבו, אך הנערה הולכת לחדר האחרון, כאשר שלט תלוי מעליו. "מתחם אימונים". הנערה נכנסת לדלת, אתה ממתין כ-5 דקות לאחר מכן ונכנס אחריה. מולך ישנן 5 זירות קרב גדולות יחסית, ציוד לשופטים וקרבות המתאים לשופטים ולתחרויות, "אין לי כוח לשטויות האלו!" אתה שומע אותה קוראת בקול צוחק, היא לא נמצאת בזירה לבד, באחת הזירות מתאמנים עוד שני מאמנים, אך הנערה תופסת זירה לבדה, וזורקת שלושה פוכדורים לאוויר, מהם יוצאים
    שקופצים ומתחבקים עם המאמנת שלהם. אתה מתיישב על הרצפה ומצמיד את גבך לקיר, כדי לא למשוך יותר מדי תשומת לב, הנערה מתיישבת בישיבה מזרחית מסביב לפוקימונים שלה וכנראה מסבירה להם דברים, לאחר 5 דקות היא קמה והפוקימונים מתחילים לנהל קרב אחד בשני, אתה נדהם מהמהירות של סרבין, מהדיוק של מייאנפו ויכולות ההגנה של לארבסטה שלה. הנערה לא עומדת וצופה בפוקימונים שלה, אתה שם לב שהיא נכנסת לאזור פרטי בו אפשר להתלבש, ואתה רואה שהיא לבושה בבגדי ספורט נוחים, כשהיא מתכננת לבצע אימון, היא מתחילה בריצת חימום סביב האולם, כשהיא צופה בפוקימונים שלה מתאמנים. מה תעשה?

8. משתמש מנוסה

מקס:
    זה בדיוק מה שאתה עשית לי עכשיו בהמשך שלי. מן הסתם שאעקוב אחריה... מה גם שעכשיו תבין למה עצרתי אותה בכניסה. הצורה שבה בחרת להיכנס תשפיע עכשיו!
    "אני מוכן להכל!" אתה ממלמל לעצמך ומתנשם עמוק. הפוקדע כבר שלוף בידך ובאלבזור לצידך הולכים פנימה אל המערה... תחילה הכל חשוך אך בקצה ישנו אור עמום שמשתנה מוורוד לסגול ולכחול ולירוק->צהוב וכן הלאה. הסקרנות רק עולה ואתה מדליק פנס ומתחיל למהר לשם.. רעש צעדייך והאור המבהיל מבריחים מלפניך להקתשהערת עליהם אל מחוץ למערה! הם מכסים אותך ושורטים בכנפם ובשיניהם החשופות אך הם חולפים. לבסוף אתה פונה שמאלה ממש צמוד לאור ונגלה אלייך חלל ענק וזוהר בעקבות שתי מכונות ענקיות שמבצבצות מן המעבר, אתה לפתע שומע אנשים וצעדים ומחליט לכרוע ברך מאחורי סלע גדול. חולפים על פנייך שני חיילותצוות רוקט. אתה צופה בשקט עם באלבזור ומזהיר אותו מלהרעיש. יש שם המון כלובים גדולים מלאים ב-מפוחדות מאוד, המון המון חיילים של צוות רוקט וקופינגיםמסתובבים סביב. כשיש גם אחד לבוש חלוק לבןבעל מבט לחוץ ומטורף שמסביר בניפופי ידיו וצעקות מה לשים איפה ומה לעשות. הם מרכיבים איזו מכונה גדולה שמכוונת לתקרת המערה אשר פתוחה וצופה אל השמיים מלאי הכוכבים. אחרים מלקטים סביב אבנים משונות ומיוחדות שזורחות באור הירח. יש כאן תכנון של משהו גדול...
    מה תעשה?
    נכון, אבל שים לב שאני עושה את זה מעט מאוד פעמים, אני לא אומר לך לא לעשות את זה, פשוט תשתדל כמה שפחות.

אביט ואבחן בדיוק את מיקומו והפעולות של כל אחד מהאנשים. 'מעניין מה הם זוממים שם..' אחשוב לעצמי כשגע בראשו של בלבזור ואסמן לו להתקרב אליי, למצוא עמדת מסתור בטוחה יותר שתיתן לנו השקפה טובה יותר על המקום. בשקט בשקט אשחרר את פיקאצ'ו מהפוכדור שלו, "תביטו. יש לנו כאן כמה זוממי רעות. מה דעתכם שנעשה להם מעט בלאגן?" אלחש לפוקימונים שלי. "יש לי רעיון" אומר להם, אנשק את שניהם במצח, אני אוהב מאוד את שניהם, ולא אתן ששום דבר יקרה להם, אך אני יודע שהמשימה חייבת להתבצע. אוודא שהמקום בו אנחנו נמצאים לא נראה לעין, ושיש לנו תצפית טובה על המתרחש למטה ואז מיד אתחיל להסביר לפוקימונים שלי את התוכנית. "אוקיי פיקאצ'ו. תשתמש בצוות כפול, תשתכפל כמה שיותר פעמים ותשלח את הכפילים שלך למרכז המקום, שכמה יעמדו ליד החיילות והקופינגים, כשהם לא יבינו מה קורה תשתמש בהלם חשמלי כדי לחשמל אותם." אסביר לפיקאצ'ו ואפנה לבלבזור. "ואתה גיבור שלי, תשגר זרעי עלוקה על מטרות רעות, בזמן שהם המומים ומופתעים מההלם החשמלי של פיקאצ'ו, שגר זרע עלוקה ראשון על הפרופסור ותכבול אותו, מיד אחר כך על שתי המאמנות, ואז על כל קופינג פנוי שאתה רואה.". "שלב ב' יהיה כך. פיקאצ'ו אם השכפולים שלך נעלמים תדאג ליצור עוד ולשלוח אותם ללמטה, שיחשבו שמדובר בלהקה של פיקאצ'ו שבאה להציק להם, ובלבזור כשאתה רואה שרוב המטרות ניזוקו, פשוט תשגר עננה ענקית של נבגי הלם כלפיהם, רק שלא יגעו בקלפירים" אסביר להם. "בכל מצב. שניכם נשארים לידי כאן" אומר לשניהם. "בהצלחה לנו" אומר בחיוך ואלטף את שניהם, אהיה מוכן להגן על הפוקימונים שלי במידה ומישהו יחשוף אותנו.

9. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    גרייס-
    שכחת לספר לה על הביצה שקיבלת ממעון היום! והכל בסדר העיקר שאת שומרת על הגבה רציפה

"העיר הזאת יפה, פחות הטעם שלי אבל. אני גם מקווה ללכוד פוקימונים נוספים בזמן הקרוב" את משיבה לוונסה ומתחילה לספר לע על כל המאורעות האחרונים, כולל האלו ביער לקס. "כן..האמת שלא הייתי בטוחה אם תצליחי להתגנב לשם בעצמיך לבד ואת בהחלט הפתעת אותי. שאפו. באמת. יישמת את כל הטקטיקות והתמרונים שלימדתי אותך" וונסה משבחת אותך בזמן שאת מלקקת את גלידת המילטאנק בהנאה רבה. שתיכן עוצרות במזרקה גדולה שפסל של ופוריאון, התפתחות המים של איווי, יורק מים לתוכה. הסביבה די בודדה, אך המקום גדול מאוד. "אנחנו נפגשות כאן כי לראשונה צוות ניאו רוקט לא נמצא בעיר. וזה דבר טוב" וונסה אומרת ונראית מאוד נרגשת כשאת משחררת את פיצ'ו שנעמד ליד מיסדריווס. "פוקימונים יפייפים! בהחלט עם המון פוטנציאל. ואני בטוחה שהם גם חברים נהדרים" וונסה אומרת ומרימה את פיצ'ו ונותנת לו נשיקה גדולה בלחי, ולמיסדריווס היא נותנת ממתק מיוחד, כשמיסדריווס אוכלת אותו את שמה לב שהיא מאוד נהנית, ואפילו מתחזקת טיפה. "זה ממתק נדיר. הוא מחזק פוקימונים. אבל אסור לתת אותו יותר מדי. זה מזיק בכמות מופרזת" וונסה מזהירה אותך כשאת מביטה במיסדריווס מלאת הכוחות. וונסה נעמדת מהספסל עליו אתן יושבות, מוציאה פוכדור מחגורתה וזורקת אותו לאוויר, ממנו משתחרר
    המתעופף ונוחת באלגנטיות מול הפוקימונים שלך שנראים נלהבים ביותר "סיי סיזור!" סיזור אומר כשהוא פותח את צבתותיו האימתניות. וונסה זורקת פוכדור שני ממנו משתחרר אמבריון אותו כבר ראית. "אני מחלקת אתכם לצוותים. שלוש על שלוש." וונסה כורזת כשהיא נותנת לפיצ'ו פרי כתום שכנראה מרפא אותו, הוא מרגיש רענן מאוד. "מיסדריווס, איווי ופיצ'ו תנסו לתקוף את אמבריאון. קווילבה, פורט ופאנפי תתקפו את סיזור. הפוקימונים שלי רק יתחמקו. קדימה!" וונסה מסיימת והפוקימונים שלך נראים מתלהבים מהרעיון ומתחילים לתקוף את הפוקימונים של וונסה. "ברור שזה לא כיף..זה חלק מהתפקיד שלנו. והפוקימונים שלנו הם החברים הטובים ביותר שלנו..אני בהחלט מסכימה איתך" וונסה אומרת כשהיא מחזיקה את האינקובטור המכיל את הביצה שקיבלת. "פוקימונים חדשים..נראה לי שיש לך הרבה. מה היית רוצה שיבקע מהביצה? אם אני לא טועה, אבל אני מנחשת שאחת האפשרויות תהיה פוקימון פיה" וונסה מסבירה לך. לשאלתך האחרונה, האם ישנן משימות חדשות. וונסה מטה את מבטה לפוקימונים שלך, שנלחמים כהוגן באמבריאון וסיזור, שמתחמקים בצורה פנטסטית ולא נפגעים אפילו פעם אחת. מוקסמת מן האש הכחולה שקווילבה נלחם איתה. "בקרוב. אבל אני צריכה שתעברי את המכון השלישי בשביל זה.". "האש הכחולה הזאת..זה כל כך נדיר. אני באמת לא יודעת אם היא תישאר לעד, אבל זה נהדר". וונסה מוסיפה. "אהבת את המסיכה שלי?" וונסה אומרת בחיוך, כשהיא מוציאה את המסיכה המשונה מהתיק שלך, שבזכותה שאם לא הצליחה לזהות אותך. מה תעשי?
    "כן, רק שיכולת להזהיר אותי. חטפתי התקף לב היא קפצה לי על הפנים" אומר בחיוך. "אממ לא יודעת-אני אהב אותו לא משנה מה יהיה. תמיד חלמתי שיהיה לי טוגפי או זרורא.. אולי אפילו האפיני" אומר לה בקול מעט מעופף. "המכון השלישי... מעניין איזה סוג הוא.." אתהה בקול. "בכל מקרה יש דברים שממש חשוב לי להתאמן עליהם" אוסיף. "פיצ'ו-נסי בבקשה לעבוד על גל ההלם שלך מול סיזור ולנסות לחזק אותו כמה שיותר (מכת ברק')-גל הלם זו מתקפה טובה, אבל אפשר לחזק אותה. סקווירטל-רסיסי הקרח המשולבים בגלגול של פנאפי נתנו לי רעיון. אני רוצה שתנסה להיכנס לשיריון שלך ולהתחיל להסתחרר במהירות תוך כדי אקדח מים כדי ליצור מתקפה חזקה ומהירה יותר. פנאפי-אני רוצה שתלמד צוות כפול. תנסה לדמיין את עצמך מוכפל ומופיע כמה פעמים. זה יעזור לך מאוד לא להיפגע שאתה משתמש בגלגול. מיסדריווס-תנסי בבקשה ללמוד פעימת אופל. את יכולה לבקש מאמבריאון לעזור לך" הורה לכולם. "לא נורא אם לא תצליחי, רק הניסיון יחזק אתכם" אוסיף במהרה.
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    גרייס-
    אם שמת לב, פאנפי למד שתי מתקפות שימושיות מאוד, והבנתי למה רק הסתכלת חח ופיצ'ו בן, למה את רוצה שהוא יהיה בת? להזכיר לך שסקווירטל לא איתך הוא אצל הפרופסור.

"כן, רק שיכולת להזהיר אותי. חטפתי התקף לב היא קפצה לי על הפנים" את משיבה לוונסה בחיוך, "אממ לא יודעת-אני אהב אותו לא משנה מה יהיה. תמיד חלמתי שיהיה לי טוגפי או זרורא.. אולי אפילו האפיני" את משיבה בשנית לשאלה של וונסה. "אני לא יודעת, אני מקווה שהפוקימון שיבקע ממנו יספק אותך. מאמנים צריכים לאהוב את הפוקימונים שלהם לא משנה מה" וונסה אומרת כשהיא אוחזת את המסיכה בכוח. את מבקשת מהפוקימונים שלך להתאמן בצורה אחרת ולחזק את עצמם. פיצ'ו דיי מותש אך נראה שהוא נהנה מזה, פיצ'ו מחזק בכל פעם את ההלם החשמלי שהוא משתמש בו, את מבינה שזה ייקח לו מעט זמן. פאנפי מתגלגל במהירות ומשתדל להשתכפל אך זה לא כל כך מצליח לו, אם כי הוא כמעט הצליח לפגוע בסיזור. בקשר למיסדריווס, לוונסה צץ רעיון. "איווי ופיצ'ו, תצטרפו לחבריכם ותתקפו את סיזור, אמבריאון ומיסדריווס יתאמנו לבד" וונסה אומרת ופיצ'ו ואיווי מקשיבים לה. אמבריאון רצה ומלקקת את איווי, שכן היא אמא שלו וחוזרת לעמוד מול מיסדריווס. "אני רוצה שהכוח העל חושי של מיסדריווס ישתפר. פוקימוני רוחות חייבים את זה. אמבריאון את יודעת מה לעשות" וונסה מביטה באמבריון שמהנהנת, פרצופה מופנה כלפי מיסדריווס, ועיניה מתחילות לזהור באור כחול, מיסדריווס נראית רועדת, ועיניה מתחילות לזהור גם. זה רנאה כאילו הן מנהלות קרב, אך הקרב הזה הוא לא פיזי, אם כי מנטלי. "במידה ותתפסי עוד פוקימון בעל יכולות על חושיות, האימון הזה יהיה מאוד שימושי" וונסה מסבירה לך. "זה משפר בצורה דראסטית את הכוח העל חושי של שני הפוקימונים". מיסדריווס נושמת עמוק, ונושפת את האוויר כשעיניה ממשיכות לזהור בכחול, מזיזה מעט את אוזניה של אמבריאון, אך שוב חוזרת לרעוד. "ראית את זה? מיסדריווס מתחילה ללמוד על חושי. מיסדריווס יודעת קרן על חושית, שזאת קרן שפוגעת בפוקימונים, על חושי יכול להזיז חפצים ומתקפות חזרה אל היריב. שימושי מאוד. אם רק תתמקדי באימונים היא תלמד מתקפות נוספות" וונסה מסבירה לך אך עוצרת לפתע כשהיא מביטה במסיכה. "המסיכה הזאת..הסיפור שלה מאוד ארוך. אני יצרתי אותה, קיבלתי אותה מאישה מבוגרת לפני המון שנים, בעבר היא הייתה צבועה בצבעים אחרים, בשבילך צבעתי אותה בצבע כחול ולבן." וונסה אומרת, ואת שמה לב שאצבעות ידיה כמעט שוברות את המסיכה, אך היא מהר מאוד מרפה מהמסיכה. "המסיכה..ראש ארגון צוות ניאו רוקט, רצח את ההורים שלי מול העיניים שלי..מאז אני נשבעתי לנקום. כמה מבצעים עשיתי עם המסיכה הזאת. פעם זה היה טרנד, כולם היו לובשי מסיכות, גם התומכים בניאו רוקט וגם המתנגדים לו, ועכשיו אני מורישה את המסיכה הזאת בשבילך, אמבריאון השתמשה בעל חושי שלה כדי לשים אותה על פנייך, אני צפיתי כששאם דיברה איתך. תאמיני לי שאם היא הייתה תוקפת אותך הייתי מגיבה, רק רציתי לראות איך היא תגיב למסיכה שלי.." קולה של וונסה הופך למעט צרוד. את מבינה שהנושא לא קל בשבילה לדבר עליו. "בכל מקרה המכון בעיר הוא מכון נורמל, ולוויטני מאמנת המכון יש פוקימונים חזקים, את תהיי חייבת לאמן את הפוקימונים שלך עד הקצה. גם בשביל המכונים שלך וגם בשביל המבצעים שלנו, בסדר?" וונסה שואלת אותך, הפוקימונים שלך מתאמנים ללא הרף, פיצ'ו מחזק את מתקפת המתקפות שלו, פורט מתמרנת, פאנפי מתגלגל וזורק קרח לכל מקום, ואת מבחינה שקווילבה משתמש במתקפה מהירה, אך הוא מתחיל לעופף, אם כי הוא לא מצליח. "וואו. קווילבה מנסה ללמוד אס אווירי, זה ייקח לו זמן. אבל זו תהיה מתקפה נהדרת" וונסה אומרת בחיוך. איווי נלחם בעוצמה, את מספרת לה על קרב המכון שלך כנגד באגסי, ומספרת לה על איך איווי כיכב בקרב. "אני שמחה לשמוע. אני שמה לב שהקשר בינכם מתחזק מאוד. לאיזו התפתחות היית רוצה שהוא יתפתח?" וונסה שואלת אותך בחיוך. כשהיא מבקשת לראות את היומן שלך, לראות מה כתבת בו עד עכשיו. מה תעשי?

11. מנהל למופת! (לשעבר)
    דרו-
    חחחח אחות יקרה

'מממ... לאן יש לה ללכת כמה דקות ליפני המופע. האמת שהוא פחות מעניין אותי' עולה במוחך מחשבה מעט ערמומית, למה היא לא הולכת להצגה כמו כולם? אתה מחליט לעקוב אחריה. הנערה נכנסת למן חדר שצמוד לעמדת הריפוי של מרכז הפוקימונים, לאחר שהיא נכנסת אתה נכנס בחשאיות, מיד לאחר מכן היא נכנסת למסדרון ארוך עם מספר דלתות מסביבו, אך הנערה הולכת לחדר האחרון, כאשר שלט תלוי מעליו. "מתחם אימונים". הנערה נכנסת לדלת, אתה ממתין כ-5 דקות לאחר מכן ונכנס אחריה. מולך ישנן 5 זירות קרב גדולות יחסית, ציוד לשופטים וקרבות המתאים לשופטים ולתחרויות, "אין לי כוח לשטויות האלו!" אתה שומע אותה קוראת בקול צוחק, היא לא נמצאת בזירה לבד, באחת הזירות מתאמנים עוד שני מאמנים, אך הנערה תופסת זירה לבדה, וזורקת שלושה פוכדורים לאוויר, מהם יוצאים
    שקופצים ומתחבקים עם המאמנת שלהם. אתה מתיישב על הרצפה ומצמיד את גבך לקיר, כדי לא למשוך יותר מדי תשומת לב, הנערה מתיישבת בישיבה מזרחית מסביב לפוקימונים שלה וכנראה מסבירה להם דברים, לאחר 5 דקות היא קמה והפוקימונים מתחילים לנהל קרב אחד בשני, אתה נדהם מהמהירות של סרבין, מהדיוק של מייאנפו ויכולות ההגנה של לארבסטה שלה. הנערה לא עומדת וצופה בפוקימונים שלה, אתה שם לב שהיא נכנסת לאזור פרטי בו אפשר להתלבש, ואתה רואה שהיא לבושה בבגדי ספורט נוחים, כשהיא מתכננת לבצע אימון, היא מתחילה בריצת חימום סביב האולם, כשהיא צופה בפוקימונים שלה מתאמנים. מה תעשה?
    'מממ... אז היא סתם מתאמנת? האמת שזה רעיון מעולה, הבאת לי חשק בחורה מסתורית' אחשוב לעצמי ואלך למגרש הצמוד לזה שלה. אוציא את הפוקימונים שלי ואבקש מהם להתחמם ולהתמתח בזמן שאני מתאמן אימון כוח של שכיבות שמיכה, בטן, מתח ומקבילים. במידה ואם זה ימשוך את צומת ליבה אחייך ואצעק "היי זו שוב את! טוב לראות אותך!" אומר לה בנחמדות ואמשיך בשלי.

מקס:

לאחר שאתה ממשיך ובוחן היטב מה בדיוק הם בונים ועושים אתה מבין שהם בונים מכונה שקולטת וסופגת את אור הירח על מנת לעזור לכל האבני הירח שבמערה לזרוח, לפתח את כל הקלפרי לקלפייבל וליצור צבא שיגשים עבורם משאלות.
    אתה מלטף ונושק לפוקימוניך ומסביר להם מה לעשות. פיקאצ'ו משתכפל ורץ סביב וחיש מהר מגדר את האיזור במלא פיקאצ'ואים שמתפרצים במקביל ויחד איתו משתמש בהלם חשמלי, כמובן שרק שלו מכאיב אבל הם יוצרים אור וחשמל מדומה זהה למקורי, מסוונרים ומושכים את צומת הלב של כלל חיילי רוקט. באלבזור יוצא לעבודתו כשלפתע הפרופ' מבחין בו ואומר "יש כאן פולשים, כולם אליי!" אך פיקאצ'ו וכפיליו יוצרים הרבה בלאגן ופרט לחייל אחד אף אחד לא מתייחס.
    באלבזור מיד עוזר לפיקאצ'ו פורץ ומשגר כמה זרעי עלוקה כשלפתע הוא חודל ומוקף הילה דקה וכחולה, הוא מתרומם באופן מוזר למעלה ואז מוטח אל דופן המערה בעצמה רבה. איך מבין מה משתבש עד שאתה מבחין בפוקימוןהמוקף באותו הילה ומזיז ואת ידיו באופן מחשיד. ולפתע שלל כפילי נושכים ומעלימים הן את עצמם והן את הפיקצ'ואים.
    הפרסיאן המקורי עומד מול פיקאצ'ו ושניהם נוהמים בכעס אחד על השני, מוכנים להילחם זה בזה כשעוד ועוד חיילים מתעשטים על עצמם וגם שלל קופינגים מכיפים את העכברון שלך.
    אז אתה רואה שוב את באלבזור מרחף לכיוון הפורופסור וההיפנו שלו. כשהוא מחזיק אותו באוויר תקוע בידו האחת אל מעליו ואומר "מי שלא תיהיה מוג לב, אם לא תצא מהמחבוא שלך עם ידיים למעלה ותיכנע!" קורא הפרופסור בטירוף וזעם. אתה מבין שההיפנו הוא שלו והפרסיאן הוא של החייל שתרך להקשיב לו.
    מה תעשה?

.

12. משתמש מנוסה
    דרו-
    חחח סתם מאמנת?

'מממ... אז היא סתם מתאמנת? האמת שזה רעיון מעולה, הבאת לי חשק בחורה מסתורית' אתה חושב לעצמיך. אתה שם לב שהפוכדורים שלך לא עליך, אתה חוזר במהירות לעמדת הריפוי ומקבל את הפוכדורים שלך בחזרה, בנוסף לפוקימונים הרגילים שלך אתה מקבל גם את וולבי ושני אחיה צמד הראפלטים. "אם תרצה, נוכל לשמור לך עליהם במעון היום שנמצא במרכז, בשעות היום כמובן, עכשיו הוא סגור" האחות ג'וי אומרת בחיוך כשוולבי מנקרת את שני אחיה, אחד מאחיה מנקר אותה בחזרה ומנהלים מן קרב קולני של צרחות רוהמות, בעוד הראפלט השני נראה העצלן ביותר שמכסה את אוזניו בכנפיו ומנסה להשיג מעט שקט. אתה מוביל את שלושתם למגרש הצמוד, כאשר הם מתחילים לשחק בזירה הצמודה לזירה של הנערה והפוקימונים שלה, בינתיים מייאנפו משתמש באגרוף שאיבה כנגד לארבסטה שנהדף אחורנית ומשגר חוטים כדי לתפוס את סרבין שמתחמקת באסרטיביות ותוקפת בסופת עלים את שני השותפים שלה. אתה משחרר את הפוקימונים שלך שמתמחים בעודך מחליף לבגדי ספורט ומתחיל אימון של שכיבות סמיכה ועוד מגוון רחב של תרגילי כוח. וולבי ואחיה הפעלתן נכנסים בטעות לזירת הקרב של המאמנת, לארבסטה מתגלגל בגלגל להבה וכמעט ופוגע בשניים שנבהלים נורא, סרבין מבחינה בשניים ומשגרת גפן מצליפה ומצילה אותם מפגיעה ישירה. "אהמ..השניים האלו שלך?" הנערה שואלת אותך כשהיא מביטה סביב בבעלים פוטנציאליים לשני אלו, "הם דיי מפריעים לנו באימון" תחילה היא אומרת בקול רציני אך מתקרבת יותר. "אבל הם ממש חמודים!" היא אומרת ומלטפת את ראפלט, בעוד וולבי מסרבת שייגעו בה. מה איתך?

13. משתמש מנוסה

מקס:

לאחר שאתה ממשיך ובוחן היטב מה בדיוק הם בונים ועושים אתה מבין שהם בונים מכונה שקולטת וסופגת את אור הירח על מנת לעזור לכל האבני הירח שבמערה לזרוח, לפתח את כל הקלפרי לקלפייבל וליצור צבא שיגשים עבורם משאלות.
    אתה מלטף ונושק לפוקימוניך ומסביר להם מה לעשות. פיקאצ'ו משתכפל ורץ סביב וחיש מהר מגדר את האיזור במלא פיקאצ'ואים שמתפרצים במקביל ויחד איתו משתמש בהלם חשמלי, כמובן שרק שלו מכאיב אבל הם יוצרים אור וחשמל מדומה זהה למקורי, מסוונרים ומושכים את צומת הלב של כלל חיילי רוקט. באלבזור יוצא לעבודתו כשלפתע הפרופ' מבחין בו ואומר "יש כאן פולשים, כולם אליי!" אך פיקאצ'ו וכפיליו יוצרים הרבה בלאגן ופרט לחייל אחד אף אחד לא מתייחס.
    באלבזור מיד עוזר לפיקאצ'ו פורץ ומשגר כמה זרעי עלוקה כשלפתע הוא חודל ומוקף הילה דקה וכחולה, הוא מתרומם באופן מוזר למעלה ואז מוטח אל דופן המערה בעצמה רבה. איך מבין מה משתבש עד שאתה מבחין בפוקימוןהמוקף באותו הילה ומזיז ואת ידיו באופן מחשיד. ולפתע שלל כפילי נושכים ומעלימים הן את עצמם והן את הפיקצ'ואים.
    הפרסיאן המקורי עומד מול פיקאצ'ו ושניהם נוהמים בכעס אחד על השני, מוכנים להילחם זה בזה כשעוד ועוד חיילים מתעשטים על עצמם וגם שלל קופינגים מכיפים את העכברון שלך.
    אז אתה רואה שוב את באלבזור מרחף לכיוון הפורופסור וההיפנו שלו. כשהוא מחזיק אותו באוויר תקוע בידו האחת אל מעליו ואומר "מי שלא תיהיה מוג לב, אם לא תצא מהמחבוא שלך עם ידיים למעלה ותיכנע!" קורא הפרופסור בטירוף וזעם. אתה מבין שההיפנו הוא שלו והפרסיאן הוא של החייל שתרך להקשיב לו.
    מה תעשה?
    עוד טיפ, די היה מוזר שהם פתאום הבחינו בי, כי הרי בהתחלה כבר אמרתי שאתחיל את ההתקפה כשאדע שאני במקום מוסתר, ולא הייתי יכול להסיק שזו התוכנית שלהם עם הקלפירים אבל זה גם נחמד

אביט מוכה תדהמה בכך שגילו אותי, אני לא אפקיר את הפוקימונים שלי, בחיים לא. אקום ואחשוף את עצמי. "הם שלי. תעזוב אותם במנוחה" אומר בקול רציני וקשוח. אצביע על הכלובים המלאים בקלפרים "וגם אותם" אצעק. אתקדם באיטיות לכיוון היפנו, כדי לקחת את בלבזור, אבקש מפיקאצ'ו לבוא איתי, אם משהו ישתבש אבקש שיתקוף בהלם חשמלי, אעשה הכל כדי להחזיר אליי את בלבזור.

14. מנהל למופת! (לשעבר)
    דרו-
    חחח סתם מאמנת?

'מממ... אז היא סתם מתאמנת? האמת שזה רעיון מעולה, הבאת לי חשק בחורה מסתורית' אתה חושב לעצמיך. אתה שם לב שהפוכדורים שלך לא עליך, אתה חוזר במהירות לעמדת הריפוי ומקבל את הפוכדורים שלך בחזרה, בנוסף לפוקימונים הרגילים שלך אתה מקבל גם את וולבי ושני אחיה צמד הראפלטים. "אם תרצה, נוכל לשמור לך עליהם במעון היום שנמצא במרכז, בשעות היום כמובן, עכשיו הוא סגור" האחות ג'וי אומרת בחיוך כשוולבי מנקרת את שני אחיה, אחד מאחיה מנקר אותה בחזרה ומנהלים מן קרב קולני של צרחות רוהמות, בעוד הראפלט השני נראה העצלן ביותר שמכסה את אוזניו בכנפיו ומנסה להשיג מעט שקט. אתה מוביל את שלושתם למגרש הצמוד, כאשר הם מתחילים לשחק בזירה הצמודה לזירה של הנערה והפוקימונים שלה, בינתיים מייאנפו משתמש באגרוף שאיבה כנגד לארבסטה שנהדף אחורנית ומשגר חוטים כדי לתפוס את סרבין שמתחמקת באסרטיביות ותוקפת בסופת עלים את שני השותפים שלה. אתה משחרר את הפוקימונים שלך שמתמחים בעודך מחליף לבגדי ספורט ומתחיל אימון של שכיבות סמיכה ועוד מגוון רחב של תרגילי כוח. וולבי ואחיה הפעלתן נכנסים בטעות לזירת הקרב של המאמנת, לארבסטה מתגלגל בגלגל להבה וכמעט ופוגע בשניים שנבהלים נורא, סרבין מבחינה בשניים ומשגרת גפן מצליפה ומצילה אותם מפגיעה ישירה. "אהמ..השניים האלו שלך?" הנערה שואלת אותך כשהיא מביטה סביב בבעלים פוטנציאליים לשני אלו, "הם דיי מפריעים לנו באימון" תחילה היא אומרת בקול רציני אך מתקרבת יותר. "אבל הם ממש חמודים!" היא אומרת ומלטפת את ראפלט, בעוד וולבי מסרבת שייגעו בה. מה איתך?
    "מממ לא בדיוק... האמת שמצאתי אותם במדבר מותקפים על-ידי ארבוק ואקנס, הבסתי אותם אך פחדתי שישובו אל השלושה הללו" אומר ואצביע גם אל הראפלט העצלן ששוכב בזירה בה מתאמנים פוקימוני.
    "האמת שהם מחפשים בית אוהב, או מאמן/ת" אומר בחיוך וארמוז לה מחשבה לאמץ את אחד הגוזלים. ובלי קשר אוסיף "וואוו איזה צוות נהדר יש לך, הם בהחלט מאומנים היטב! כל הכבוד!" וכך אנהל עימה שיחה.

מקס:
    לא כתבתי שהם הבחינו בך, כתבתי שאחריי המתקפה של באלבזור ופיקאצ'ו הפרופסור, שהוא מנהל התכנית ואמור לשמש איזושהי יישות חכמה הבין שמשהו מסריח מתרחש כאן ובפולשים הוא התכוון לפיקאצ'ו ובאלבזור.
    אתה מוכה הלם מכך שגילו אותך. אך אינך בורח, אלו הם הפוקימונים שלך ואתה לא תפקיר אותם, ואז אתה חושף את עצמך בקול "הם שלי. עזוב אותם במנוחה!" אתה מפציר בפרופסור בקול רציני וקשוח "וזה גם נוגע לקלפרים" אתה מוסיף בזעם.
    לאט לאט אתה מתקרב בצעדים מדודים אל באלבזור והיפנו כאשר צעקה רמה מהדהדת במערה מפי הפרופ' "עצור! אם תמשיך להתקרב אפגע בו!" הוא אומר ומוציא מכיסו סכין מנתחים. באלבזור שלך עדיין מתחיל ואילו ההיפנו הזה מאומן היטב באלבזור אינו מצליח להשתחרר מאחיזת העל-חושי שלו והוא פשוט תקוע מרחף באוויר מעל ידו של הפוקימון. לכן אתה מחליט לעצור, פיקאצ'ו גם הוא לכוד בין פרסיאן ועוד שישה קופינגים שמקיפים אותו ואינם נותנים לו לעבור. אין חושב אל לבקש ממנו לתקוף אך חוזר להביט בבאלבזור ובפרופ' המטורף ומבין שזה מסוכן ואין טעם...
    "איזקו אותו, אין לנו פנאי למציקים" הוא פוקד על החיילים ושתיים מהם מגיעים אלייך משתלטים עלייך ואוזקים אותך בידך ורגלייך. הציוד שלך נלקח ממך והם מכניסים את הפוקימונים שלך בחזרה לפוקדורים שלהם ומניחים בפינה ליד המכונה. ואילו אתה זרוק ליד כלוב הקלפרי. כאשר אתה מבחין לפתע בקלפריאחת וקלפהאחת שעדיין משוחררות איכשהו ומביטות בצוות רוקט ממשיך בעבודתו מוכות פחד! והם גם נמצאות רחוק יחסית ממך.

.

15. היזהרו מחיקויים!
    שם: דור
    [B]
    פטריק-
    חחח אוקיי אז בשביל מה תפסת אותו? סתם לבזבז פוכדורים?!

[RIGHT]"אני מציע לך להצטרף אליי למסע, כן. אני לא יודע אם אחד מהפוקימונים שלי בכלל רוצים" אתה אומר ומשחרר את כל הפוקימונים שלך, שנעמדים מסביב למיטתה של שלי. אחד מכם לא אוהב להילחם? אחד מכם היה מעדיף להצטרף לשלי כאן ולהשתתף בתחרויות במקום בקרבות?" אתה שואל אותם. אייפום והיפופוטאס מביטים אחד בשני, מתלבטים. גרוטל ולוקסיו מנידים את ראשם לשלילה. בטוחים ברצונם להילחם. "סקור" סקורופי מזמזם ומסרב. "סטאריביה" סטאריביה מצייצת וגם מסרבת. אייפום והיפופוטאס ממשיכים להביט אחד בשני ולשקול את העניין, עד שלבסוף היפופוטאס צועד צעד ביישני קדימה, "היפו" היפופוטאס נוחר ומביט בשלי, נראה שהוא מוכן לשקול את העניין. "וואו! היפופוטאס. אני מאוד אשמח" שלי אומרת בחיוך. אתה מגיש לשלי את הפוכדור של היפופוטאס, "הנה. הפוכדור של בוויזל" שלי נותנת לך את הפוכדור של בוויזל, שנראה שמח וחייכן מאוד אך עם זאת רציני. קיבלת בוויזל! "אני חושבת שזאת תחילתה של ידידות מופלאה. אתה בטוח שאני לא יעכב אותך? התחרויות שלי?" שלי שואלת אותך, בעוד עיניה נזכרות במשהו. "רגע. אם אתה מאמן, כבר איתגרת את מאמנת המכון בעיר? קוראים לה פנטינה. והיא מתמחת בפוקימונים מסוג רוח. היא מאמנת ממש חזקה. והיא גם שופטת בתחרויות סרט! אני לא זוכרת הרבה שניצחו אותה" שלי מסבירה לך ומחכה לתשובתך. מה תעשה?

בזמנו רציתי היפאודון
    עבר לי
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    "פוקימוני רוח, אה?" אומר. 'אני עוד לא יודע כמה חזקה היא, אבל אני חייב לפחות לנסות. למרות שאימון היכרות קצר לא יזיק קודם' אחשוב. "טוב שלי, צודקת, אני באמת צריך לאתגר אותה. מה שכן, הייתי שמח לעשות קודם כל אימון היכרות קצר בין כל פוקימוניי" אומר ואקרא לה לבוא איתי. אלך לפינה שקטה וירוקה יחסית בעיר, בה אני יכול להתאמן בשקט, ואוציא את כל פוקימוניי, אומר להם:"שלום לכם כולם! תכירו, כל מי שלא הכיר, זה בוויזל, חבר חדש בצוות שלנו. הוא התחלף עם היפופוטאס, שעכשיו נמצא אצל שלי, והוא יילחם איתה בתחרויות סרט" אומר. "ניצחת כבר בתחרות של העיר הארטהום?" אשאל אותה, בעוד אחלק את פוקימוניי לצוותי קרב - סטארביה מול בוויזל, סקורופי מול גרוטל, לאקסיו מול איפום. אומר לכל צמד:"סטארביה, בוויזל, תתתמקדו במתקפות עוצמתיות מטווח קצר! סקורופי, תתאמן על המהירות ועל מתקפות הרעל שלך! גרוטל, תנסה להתגונן ממתקפות הרעל! אתה צריך להתחיל ללמוד איך להתמודד עם פוקימוני רעל! לאקסיו, תשתמש בכוח ובמהירות שלך! איפום, תחזקי את השימוש בזנב גם בזמן מתקפות!". לאחר מכן אשב בצד ואצפה בטכניקות הלחימה שלהם. "שלי, את לא רוצה לנסות להתאמן גם עם היפופוטאס קצת לקראת תחרויות?" אשאל אותה.
    Spoiler ספוילר

עמוד 51 מתוך 72 ראשוןראשון ... 41495051525361 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •