Pokemon GO
עמוד 1 מתוך 12 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 15 מתוך 175

נושא: || Boshoku ||

1. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    אני, LordAbizi, מנהל חת"ם, מתיר בזאת ל Pooh לפתוח את Boshoku.

הקדמה -
    לאחר שמשחק התפקידים האחרון שניסיתי להפעיל לא הצליח, בגלל חוסר הרשמה של משתמשים, החלטתי לפתוח משחק אחר, בנושא שלדעתי יעורר יותר עניין בקרב המשתמשים.
    ההתעקשות שלי להפעיל מ"ת היא מהסיבה שעוד חודשיים אני מתגייס. זהו המ"ת האחרון שלי, ואני רוצה להספיק כמה שיותר בחודשיים שנותרו.
    המ"ת הזה הוא מאוד "פתוח", אפשר לומר, ואני נותן לכם את האופציה להשתגע ולהפעיל את הדמיון שלכם כמה שאפשר כדי להנות, אבל כמובן לא להגזים. אני ארחיב על הנושא הזה בהמשך.
    תהנו

רקע -
    מגן המצח מתבוסס בשלולית הדם שעל הקרקע. מעל השינובי חסר החיים, עמדו שני אנשים. אחד גבוה ורזה והשני נמוך ממנו ובעל מבנה גוף ממוצע, "אז לכדנו אותו..." אמר הגבוה, והשני הנהן.
    שתי הדמויות עמדו בחושך המוחלט, במה שנראה כמו מערה קודרת וריקה. לפתע, השני התכופף והתקרב אל הנינג'ה חסרת החיים. הוא הניח את ידו על חזה המנוח, "הא!" קרא בחוזקה ולפתע גופו של השינובי החל לזרוח.
    מתוך הגוף יצאה הילה גדולה וזורחת בצבעים שונים, בצורה של מה שנראה כמו סוג כלשהו של דג, "הא!" קרא שוב האדם השני, והרים מין כדור באוויר עם ידו השנייה, גלי ההילה נשאבו במהירות אל תוך הכדור המסתורי, עד שנעלמה לחלוטין.
    "אנחנו סיימנו כאן." אמר המחזיק בכדור הזורח, וקם על רגליו. "קדימה." הוסיף הגבוה, והשניים נעלמו כלא היו.

עלילה -
    הכל התחיל לפני כמה ימים. אתה היית כרגיל במערה המבודדת שלך, מכרסם איזה כיכר לחם שגנבת מהעיירה השוממת הסמוכה. השעה הייתה לילה, ובחוץ סופת ברקים משתוללת.
    כוונתך הייתה כעת ללכת לישון, כשבראשך שוב רצות אותן תמונות מאירועי העבר שרק מעלות בך זעם ורצון עז לנקמה.
    "אתה רוצה נקמה?", שאל קול מסתורי, הרמת את ראשך בבהלה ולפתע ראית דמות די גבוהה, כאשר את כל גופה מסתיר צל שחור שלא מאפשר לכם לראות אותה בבירור, "אתה רוצה נקמה?" שואל שוב קולו הנמוך והקודר, אך אתה נשארת חסר תשובה עם פה פעור במקצת.
    לפתע, ברק חזק הכה מבחוץ, והוא האיר את הדמות. הספקת לראות כי היא לובשת מעיל גדול כאשר חלקו העליון הוא שחור, וחלקו התחתון הוא אדום ולבן, ועל האדום מצויירים מין עננים בצבע שחור. בהבזק האור הקצר שהיה, הספקת גם לראות את פניו החיוורות וחסרות הרגש. לראשו שיער אפור בהיר מסודר בקוצים, צלקת אדמדמה על לחיו השמאלית ועיניו אפורות ואדישות לחלוטין.
    "מי אתה?" קמת על רגליך, ושאלת במעט פחד, אוחז בקונאי האחרון שלך ביד.
    "מי אני? אני הפתרון לנקמה שלך."
    מיד בראשך עלו שוב אותן תמונות, אותו רצון לנקמה.
    "קוראים לי קאי, ואני מנהיג ארגון שנקרא בושוקו."
    "בושוקו?"
    "כן, לפני 100 שנים הסתיימה מלחמת השינובים הרביעית, וארגון האקאטסוקי, שהיה נגד מדינות השינובים השונות פורק והושבת לחלוטין." מסביר קאי, "כעת, אני הקמתי ארגון חדש - הבושוקו. הבושוקו מבוסס על אותו עקרון של האקאטסוקי - קבוצה של שינובים שערקו מהכפר שלהם מסיבות שונות, והצטרפו לארגון כדי להגשים את המטרות האישיות שלהם,"
    "מטרות אישיות?" שאלת בתמימות, וקאי גיחך, "השינובים החברים בארגון הבושוקו הם כולם נינג'ות עריקות מכפרים שונים, כך שכולם מחפשים נקמה מסויימת שקשורה להיסטוריה שלהם בכפר, ולכן גם חרטו פס על סמל הכפר שמופיע על מגן המצח שלהם," הסביר קאי, "לארגון יש גם מטרה נוספת, כללית." הוסיף קאי, ועל פניך הופיע מבט מתעניין.
    "תראה, בשביל להבין את המטרה הכללית של הארגון, עלינו ללכת מאות שנים אחורה, אל המיתולוגיה היפנית. המיתולוגיה מספרת על 11 אלים חזקים ששולטים בחיים שלנו וכוחם עצום. ישנה אגדה שמספרת שאחד עשר האלים האלו השאירו זכר לדורות הבאים בבני האדם, והזכר הזה הוא חלקיק כוח שנטמן באחד עשר בני אדם שיתן להם חלק מכוח האלים." אמר קאי, ומהר מאוד רצה במוחך המחשבה שאולי הוא סתם מספר לך מעשיות והכל שקרים.
    "לא, זה לא שקרים." לפתע אומר קאי, ומיד עיניך התרחבו במעט בהלה, "אני גיליתי שהאגדה הזאת, היא בכלל לא אגדה."
    "איך?"
    "זה לא משנה כרגע. מה שחשוב לך לדעת זה שאחד עשר בני האדם האלה הם שינובים מדורנו הנוכחי. השינובים האלה, שמחזיקים בכוח הרוחות נקראים הוסוטואים."
    "אבל רגע, מה הקשר של ההוסטואים והרוחות האלה לבושוקו?" שאלת בתמימות, וקאי גיחך שוב, "המטרה של הבושוקו היא ללכוד את הרוחות, ובעזרת הכוח שלהן נוכל לשלוט בעולם, ולנקום את נקמתנו באלו שנטשו אותנו, שבגדו בנו ואלה שאנו צריכים להרוג." אמר קאי ולפתע רעם נשמע וברק הכה שוב בעוצמה בחוץ.
    קאי פסע שני צעדים לכיוונך, ואתה נרתעת מעט, אך מיד קאי שאל שאלה אחת וחד משמעית, "אתה איתי?"
    בראשך השאלה הדהדה ואלפי מחשבות רצו, אך בסוף ענית תשובה אחת ויחידה, "כן."
    "מצויין. תישאר באיזור. בקרוב השותף שלך יגיע." אמר קאי, ולאחר פגיעת ברק נוספת וחזקה במיוחד, נעלם.
    מיד, לקחת את הקונאי הבודד שנותר לך, וחתכת את מגן המצח שקיבלת כגנין מהכפר המקורי שלך.

*העלילה נכתבה בלשון זכר אך מיועד לגברים ונשים כאחד.

נא לא להגיב!
    Ido

"Good weed and cold drinks, that's the muthafuckin' recipe"

| | Boshoku | |

2. משתמש מנוסה
    חוקים -
    # חוקי הפורום והחוקים הגלובאליים חלים כאן.
    # מכיוון שכרגע ישנה תקופת לימודים, יכול להיות שיהיו ימים רבים שלא אגיב ואני מתנצל מראש. אני מבקש לא לשלוח לי הודעות פרטיות לגבי מתי אני ממשיך ומה קורה, כי אני אשתדל להגיב כשיהיה לי זמן פנוי.
    # לא לשכוח בתגובות שדיבורים רושמים ככה "X" ומחשבות רושמים ככה 'X'
    # כשאתם מגיבים ומבצעים פעולה כלשהי, אל תצפו שכל פעולה תעבוד. תנסו אולי לרשום גם "תוכנית ב' " בתגובות שלכם, זה אולי יעזור.
    # אם אתם מתים במשחק, וזה אופציה מאוד הגיונית כמו שמצויין בהערות, נא לא לבקש ממני לחזור למשחק, כי זה לא אפשרי.

הערות -
    # בשביל להירשם ולשחק אתם צריכים ידע מינימאלי באנימה/מנגה של נארוטו, המשחק מבוסס על העולם של האנימה ולכן ידע בסיסי נדרש.
    # במשחק יש מקומות ל5 רשומים. כל רשום יקבל שותף.
    # אתם יכולים למות במשחק! איך מתים? דוקרים אתכם/אתם נופלים מצוק/אתם נפגעים ע"י טכניקה חזקה במיוחד/נושך אתכם נחש רעיל/עוקץ אתכם כלב/ כל דבר אפשרי! אין הזדמנות ב' ואין חזרה למשחק אחרי שמתים אל תבכו לי ואל תפנו אליי. דבר שמשפיע על מוות במשחק הוא תגובות שעל זה אפרט בסעיף הבא.
    # תגובות - הכי מושקעות שיש! אני אשתדל לכתוב מפורטת ככל האפשר, ואני מצפה מכם בחזרה לאותו דבר. לא לנסות לקדם את העלילה בדברים שאתם לא שולטים בהם, תדמיינו שאתם באמת חיים כדמות שאתם משחקים אותה, ואיך אתם מתפקדים במקום שאתם לא מכירים לצורך העניין. שימו לב, ככל שהתגובות שלכם פחות מושקעות הסיכוי למוות גדל.
    # שימו לב, הרעיון שמתקשר למיתולוגיה היפנית הוא ניסיון להידבק כמה שיותר לאגדות האמיתיות של יפן והאלים שלהם, אבל כמובן שאני מעוות ומשנה דברים.
    # במשחק יהיו הרבה תיאורים של דם וסדיזם, אז מי שלא יכול לעמוד ברצח ואלימות, שלא ירשם למשחק.
    # אתם חיים באותו עולם, וכל דבר שקורה יכול להשפיע לכל אחד יכול להשפיע על כולם. למרות זאת, אין לכם אפשרות להיפגש או להצתוות מכיוון שזה יצור בעיות בהמשכים.
    # חלק מהתמונות אני לוקח מאנימות רנדומליות ואולי חלק גם מהאנימה של נארוטו (הדמויות לא יהיו אותן דמויות כמו בסדרה), אז נא לא להעיר לי על זה.

קרדיטים -
    # לרומה על עזרה בבניית העלילה ושיפור המשחק.
    # למשתמש osy057 מהאתר DeviantArt על עיצוב הדמויות.
    # לאתר Narutopedia על מידע ותמונות.
    # לאביזי על האישור.

טופס הרשמה -

שם אמיתי - השם הפרטי והאמיתי שלכם.

שם הדמות - יפני מלא.
    מין - ז/נ
    גיל - מינימום 18 (אני לא נותן לכם מקסימום בגלל טכניקות מסויימות שיכולות לשמור לכם על הגיל, כמו קאקוזו שנשאר חי עד גיל 91)
    מראה - המראה הכללי שלכם, איך אתם נראים, מה אתם לובשים בד"כ (לפני שאתם מקבלים את המעיל של הבושוקו) וכד'. אפשר גם תמונה.
    כפר - הכפר שבו נולדתם וגדלתם, וממנו ערקתם (כפר שקיים בעולם הנארוטו).
    רקע - לפני שאתם כותבים את הרקע תדעו שכל דבר שאתם כותבים כאן יכול אחר כך להשתלב בעלילת המשחק, אם זה לטוב ואם זה לרע. הרקע צריך להכיל את כל ההיסטוריה שלכם בכפר לפני שערקתם. משפחה, חברים וכד'. בנוסף, אתם חייבים לציין למה ערקתם מהכפר, את הסיפור האישי שבזכותו בעצם הצטרפתם לבושוקו. אתם יכולים לכלול גם דברים שקשורים לסגנון הלחימה והטכניקות שלכם. אם זה שבט מסויים, או יכולות שפיתחתן. לגבי היכולות והטכניקות אני ארחיב בסעיפים הבאים. הרקע צריך לכלול את קווי האופי של הכלליים של הדמות. אם יש לכם משהו מיוחד במראה שקשור להיסטוריה שלכם, אתם יכולים לכתוב את זה ובעצם כל דבר שעולה במוחכם. שיהיה מושקע ומפורט.
    אופי - האופי הכללי של הדמות שלכם, איך היא מתנהגת בד"כ. כמובן לא לעשות את הדמות שלכם מושלמת. [נא לא לכתוב לי את זה כמו רשימת מכולת]

סגנון לחימה - שימו לב, בסגנון הלחימה והטכניקות אני נותן לכם יד חופשית. זאת אומרת, אני נותן לכם להתפרע, לכתוב כל מיני טכניקות וסגנונות שתמיד רציתם ועכשיו אתם יכולים להגשים אותם. אבל לזכור לא להגזים! אל תעשו את עצמכם מושלמים ושולטים בכל הטכניקות בעולם ובכל האלמנטים. אתם יכולים להשתמש בנשקים שונים, בובות, או כל דבר שעולה במוחכם. אתם יכולים להשתמש בדברים מהאנימה/מנגה אבל מומלץ שלא כי זה לא יראה הכי אמין. מומלץ לחשוב על סגנונות מקוריים. במידה ויש לכם ספק אם מה שאתם כותבים הוא תקין, אתם מוזמנים לפנות אליי בה"פ.
    טכניקות - אתם יכולים להמציא לעצמכם טכניקות שקשורות לסגנון הלחימה שלכם, אבל לכתוב לא יותר מ5 טכניקות! אתם יכולים להמציא או לקחת מהאנימה/מנגה. במידה ויש לכם ספק אם מה שאתם כותבים הוא תקין, אתם מוזמנים לפנות אליי בה"פ. כל טכניקה צריכה להיות כתובה בצורה כזו:
    שם:
    רמה:
    סוג: נינג'וטסו/טאיג'וטסו/גנג'וטסו/אחר (לפרט).
    תיאור: תיאור כמה שיותר מפורט על הטכניקה.
    *שימו לב, אם תכתבו שכל הטכניקות שלכם הם ברמה A/S אז לא תוכלו להשתמש בהם הרבה, כי הצ'אקרה שלכם תיגמר.
    *למי שדאג, לא, אלה כל הטכניקות שתלמדו ויהיו לכם. אתם מתחילים עם 5 טכניקות שהמצאתם, כמה טכניקות בסיסיות, ובהמשך אני אתן לכם את האופציה להמציא עוד או שאני אוסיף עוד משל עצמי לפי סגנון הלחימה שלכם.

הערות - ...

העולם -

נא לא להגיב!
    Ido

| | Boshoku | |

3. משתמש מנוסה
    הרוחות -
    כפי שקאי סיפר לכם, מקור הכוח שהוטמן באחד עשר השינובים הוא מהאלים מהמיתולוגיה היפנית. האלים האלה שוכנים כרוחות בתוך האנשים, והם מעניקים להם כוח נסתר, חזק ויוצא דופן.
    לפי המיתולוגיה היפנית, לכל אל הייתה חיה שדימתה וסימלה אותו, ולכן רוחות האלים מופיעות בבני האדם בצורת החיה שלהם.
    כאן אפרט על אחד עשר האלים והרוחות שלהם.

אביסו, אל הדיג.
    צורת חיה: כריש.
    הוסוטו: קאיטרו אוקאקורה.
    מצב: נלכד ע"י הבושוקו (קאי).

ההוסטואים -
    ההוסוטואים (Hosuto) הם בעצם המארחים של רוחות האלים. הרוחות שוכנות בהם ונותנות להם כוח וצ'אקרה עצומים, ובכך הם נעשים שינובים חזקים יותר וקשים יותר להבסה.

קאיטרו אוקאקורה | Keitaro Okakura
    רוח: אביסו, אל הדיג.
    כפר:
    מצב: מת.

יוטאקה היגושי | Yutaka Higoshi
    רוח: ??
    כפר:
    מצב: חי.

נוריקו קורוטאני | Noriko Kurotani
    כפר:
    מצב: חיה.

זושאבורו יוקיו | Shozaburo Ukiyo
    כפר:

מאקוטו אזאווה | Makoto Azawa
    כפר:

קיוג'י סוגינאטי | Kyoji Sugitani
    כפר:

נא לא להגיב!
    Ido

| | Boshoku | |

4. משתמש מנוסה
    חברי הבושוקו -

קאי | Kai
    כפר: ??
    קאי הוא מנהיג הבושוקו ומייסדו. לא ידוע עליו כמעט כלום, רק שהוא שינובי כנראה חזק מאוד, שערק מכפר לא ידוע. שותפו לא ידוע.

יושיסו | Ushisu
    כפר:
    יושיסו הוא חבר בארגון הבושוקו. גודלו של יושיסו הוא עצום - גובהו כ2.70 מטרים, ורוחב כתפיו כמטר! עם כוחו הפיזי הגדול של יושיסו, סגנון הלחימה האמיתי שלו הוא בעזרת החול שמספק מתוך זוג הארובות הגדול שעל גבו, בו הוא שולט בצורה מדהימה. כאשר פוגשים את יושיסו, התהייה אם הוא אנושי או לא עולה מספר פעמים בגלל מראהו המוזר, עורו החום ועיניו הצהובות.
    שותפו של היאטו (עמית).

אקיקאזו "אייס" סוטומורה | Akikazu "Ace" Sotomura
    כפר:
    "אייס" הציני וחסר הסבלנות הוא חלק מהבושוקו. כינויו של אייס דבק לו בזכות סגנון הלחימה המאוד ייחודי שלו - אייס משתמש בקלפי משחק ומפגין בעזרתם יכולות מרשימות ומסוגננות מאוד. כמעט תמיד יהיה לו סיגר דולק בפה.
    שותפו של יאמאטו (רומה).

ריו יאקוטה | Ryuu Yakota
    כפר:
    חבר נוסף בבושוקו הוא ריו יאקוטה. שיערו של ריו ייחודי מאוד, חלקו הקדמי הכחול נפרד מהחלק האחורי הלבן, בצורה כמעט ומושלמת. לריו חרב גדולה שמחזיק על גבו בצבע כחול, וסגנון הלחימה שלו כנראה משלב התמחות בחרב.
    שותפו של יומה (דניאל).

סאנסו מארושו | Sanso Marusho
    כפר:
    סאנסו הוא בלי ספק חבר הבושוקו האדיש ביותר. קולו של סאנסו תמיד שקט ועדין, אך הוא בעל יכולות ייחודיות מאוד וחזקות מאוד. סאנסו שולט בשחרור הקרח, בדומה לשאר חברי כפר השלג הנסתר, אך מה שייחודי לו זה שהוא מסוגל בשניות לפסל את הקרח כרצונו וליצור פסלים בעלי יכולות.
    שותפו של שיי (גיל).

קאסוגה סונודה | Kasuga Sonoda
    כפר:
    קאסוגה, חבר הבושוקו בעל המסיכה. לקאסוגה מסיכה חומה שמסתירה את פניו, אומרים שאף אחד מחברי הבושוקו לא ראה את פניו מעולם. מקורו בכפר הענן הנסתר, ויכולותיו לא ידועות עדיין.
    שותפו של שין (אביב).

חברים לשעבר -

דאיסטסו מיהאשי ~ נרצח ע"י שינובים מכפר האבן הנסתר.
    Spoiler ספוילר

king4500 ~ מתן ~ נרצח ע"י שינובים מכפר האבן הנסתר.
    Spoiler ספוילר

נא לא להגיב!
    Ido

| | Boshoku | |

5. משתמש מנוסה
    סימני הידיים -

*שמור למידע נוסף...
    Ido

| | Boshoku | |

6. משתמש מנוסה
    רשומים -
    5/5

The Sir ~ רומה
    Spoiler ספוילר

Lambo ~ עמית
    Spoiler ספוילר

RangerForce ~ דניאל
    Spoiler ספוילר

Mr.Pizza ~ גיל
    Spoiler ספוילר

Kurohige ~ אביב
    Spoiler ספוילר

אפשר להגיב

7. TBM
    שם: מתן
    שם אמיתי : מתן

--------------------------------------

שם הדמות : קנג'י יטו

מראה :
    Spoiler ספוילר
    התמונה גדולה מדי אז שמתי אותה בספויילר , ואת הסמל של אוצ'יהא תתעלם מימנו , לקחתי את התמונה ממשחק אחר שהשתתפתי בו .

כפר : בהתחלה כפר החול ואז כפר העלה .

רקע : קנג'י נולד בכפר החול , בזמן שקנג'י היה תינוק היו בכפר פולשים אשר ניסו לחטוף תינוקות ולאחר מכן לגדל אותם כך שהם ישנאו את הכפרים הניסתרים וינסו להשמידם , אחד מהתינוקות היה קנג'י אבל כמובן שהחזירו אותו בשלום כעבור כשבוע , בגיל 5 כמו שנהוג במשפחה של אביו התחילו לאמן אותו על כל מיני טכניקות נינג'יטסו בסיסיות אבל בגלל שבזמן הזה לא הייתה לו הרבה צ'אקרה אז הוא לא הצליח אז אביו אימן אותו באימוני אגרופים , מתיחות ועוד במשך כ3 שנים כך שהכוח האגרופים והבעיטות שלו בסוף ימי האימון או ביום הולדתו השישי היה בכוח של גנין , כשקנג'י היה בן 7 אביו נתן לו בירושה את החרב של המישפחה , לאחר כשבוע מקבלת החרב אחד מנינג'ות האנבו רצח את הוריו , לפי מה שקנג'י הבין מהקאזקאגה התחזו להוריו והרגו את בנו של הקאזקאגה , קנג'י כל כך התעצבן עד שברח מכפר החול , כעבור כשנתיים בגיל 9 מצא אותו אחד מהג'ונינים של כפר העלה ואימץ אותו , בגיל 10 קנג'י נרשם לאקדמיה לנינג'ות ובהתחלה הוא היה טוב רק בשיעור ספורט עד שכעבור כשנת לימודים אחת הבין איך שולטים בנינג'יטסו והתחיל לעבוד על זה גם עד שנהיה מספיק טוב בשביל להיות אחד ה10 המקומות הראשונים בכיתה , הוא נהיה מקום 5 מתוך כל 20 התלמידים , קנג'י התאמן כל כך הרבה עד שהצליח להמציא טכניקת טאיג'וטסו משלו : אגרוף מטורף. בגיל 12 קנג'י עבר את בחינות הצ'ונין . בגיל 15 הרגו את מי שאימץ אותו , ואז קנג'י הלך להוקאגה לברר מה קרה והוא גילה שאחד מהנינג'ות של הכפר , נינג'ה חזקה מאוד הרגה אותו (הוסטו) וזה עצבן אותו כל כך עד שברח גם מכפר העלה והתחיל לנדוד בעולם , בהתחלה קנג'י הצטער שלא נשאר בכפר כי כשבוע לפני יום עזיבתו של קנג'י , ההוקאגה אמר לקנג'י שבעוד שבוע ויום הוא יקבע לו בחינה להיות ג'ונין ולבסוף קנג'י נשאר צונין .

אופי : אני משחק עם האופי שלי , ואני מעדיף לא לפרט.

סגנון לחימה : דרך כלל שקנג'י נלחם הוא לרוב משתמש בחרב שאביו נתן לו ובטאי ג'וטסו , באימונים שלו הוא למד לפתוח את השארים עד לשער השלישי , שבשער השלישי הוא עושה את הטכניקת טאיג'וטסו המומצאת שלו אגרוף מטורף , שבטכניקה הוא מעביר צ'אקרה לידיים ונותן ליריב אגרופים בלי הפסקה , זה ידוע שהאגרופים שמחוזקים בצ'אקרה חזקים בצורה מטורפת אז קנג'י החליט להשתמש בזה לטובתו , בטכניקה שהוא המציא הוא מסוגל להשתמש בה בצורה חזקה מאוד רק כשהוא בשער שלישי מכיוון כמות הכוח העצומה שמשיגים בפתיחה שלו , אבל עם הוא משתמש בטכניקה שהוא לא פותח אף שער היא עדיין חזקה במיוחד , אבל הוא משתמש בטכניקה רק במצבים קיצונייים במיוחד , עוד טכניקה שלו זה להזרים צ'אקרה לחרב שלו ולתקוף איתה ,לפעמים הוא משתמש בחרב של אביו אשר שם מאחורי גבו.
    טכניקות :
    1.
    שם: אגרוף מטורף
    רמה: b
    סוג: טאיג'וטסו.
    תיאור: קנג'י מעביר צ'אקרה לידיו ונותן אגרופים בלי הפסקה .

2.
    שם: פתיחת שערים
    רמה: a (נראה לי)
    תיאור: יש שמונה שערים בגוף , כל שער מעלה את הכוח המהירות ועד כמה דברים , בשער השמיני המשתמש מגיע לרמה של קאגה ומגיע למוות בלתי נמנע , קנג'י יכול לפתוח את השער השלישי .

3.
    שם: לוטוס עיקרי
    רמה: s
    סוג: טאיג'וטסו/קינגג'וטסו (טכניקה אסורה)
    תיאור: קנג'י יכול להשתמש בטכניקה רק שהוא בשער השלישי , לאחר שהמשתמש מגיע לשער השלישי הוא מקבל כוח ומהירות מדהימים , המשתמש נותן ליריב אגרוף שמעיף אותו לאוויר , כשיריב באוויר המשתמש מופיע מעל היריב ואז תופס אותו , לאחר מכן המשתמש מסתובב במהירות יחד עם היריב וכשהיריב והמשתמש עוד שניה מתנגשים באדמה המשתמש עוזב את היריב וכתוצאה מזה שהוא עוזב אותו במהירות כזאת השרירים נפגעים , כשהיריב מתנגש באדמה הוא יכול לשבור את עצמותיו ואפילו למות .

4.
    שם : צ'אקרת החרב
    רמה : c
    סוג : נינג'וטסו
    תיאור : קנג'י מעביר צ'אקרה לחרב ומכיוון שצ'אקרה מחזקת כוח אז היא מחזקת את כוח הפגיעה .

5.
    שם : שחרור אדמה : עור אבן
    רמה : d
    תיאור : קנג'י מחסה את עורו באבן ובגלל זה ההתקפה וההגנה עולות .
    נערך לאחרונה על ידי TheBloperM, 05-25-2012 בשעה 12:22 AM

8. AllwaysStriveAndProsper
    שם: רומה
    שם אמיתי -רומה
    שם הדמות - האטקה יאמאטו
    מין - ז
    גיל - 25
    מראה - http://images4.fanpop.com/image/phot...8-502-1022.jpg
    Spoiler ספוילר

פניו בעלות תווי פנים אשר יוצרות מבט רציני(כאילו בטבעי יש לו מבט רציני), עיניו בצבע תכלת.
    וכן פרטי גובה ומשקל: מטר 94, שוקל 88 קילו.
    כפר -
    Kirigakure
    רקע -
    אז ככה
    אני הגעתי מכפר הערפל הנסתר, כמו כל שינובי למדתי באקדמיה, כדי להפוך לגנין הייתי צריך להרוג את הדאנזו, חברי הטוב ביותר. ועשיתי זאת, מאז לאט לאט עם הזמן התחלתי להפוך לבחור חסר רגשות, הרגתי אותן כמו שאומרים.
    בהמשך דרכי נגשתי למבחני הצ'ונין, עברתי אותך שני חברי לקבוצה מתו בהמלכם, כתור צ'ונין התחלתי ללמוד את דרכי האנבו וכעבור כשנה וחצי היתקבלתי ליחידת האנבו, ביחידה לימדו אותי טכניכות סודיות של הכפר ביניהן Hiding in the mist וSilent kill ועוד. במהלך אחת ממשימות האנבו נשלחתי לחסל בן אדם אחד, לא אמרו לי מה הוא עשה ולמה אני אמור לחסל אותו, במהלך החיסול גיליתי שהוא בסך הכל לא תפר בצורה טובה את בגדי המיזוקאגה. זה היה הקש ששבר את גב הגמל לא האמנתי שבגלל סיבה כזו שתוטית שלחו אותי להרוג בן אדם חף מפשע, עוד באותו יום ברחתי מהכפר, נשארתי בבגדי האנבו לצורך הסוואה.
    אופי - אני משחק עם האופי האישי שלי אז אני מעדיף לא לפרט עליו פה.

סגנון לחימה - משתמש בחרב קאטנה ארוכה אשר מחובר אליה חוט ברזל דק וארוך שאותו הוא מרזיק ביד השנייה, (ראה תמונה של תיאור הדמות), יאמאטו מרבה להישתמש בשילוב הטכניקות
    Hiding in the mist וSilent kill, ובכך ליצור ערפל כבד אשר מונע מיריביו לראות ובכך בעזרת טכניכת רצח שקט הוא רוצח אותך במהירות ובשקט. כאשר השיטה הראשונה אינה פועלת הוא מזרים אל חרבו צ'אקרה בעלת אלמנט ברקים ובכך מעלה את כוחה ומאריך אותה עוד יותר. בעזרת חוט הברזל שמובר לחרבו הוא קושר את היריב מבלי שהוא ישים לב ואז משתמש בטניקת שחרור ברק כדי לחשמל את היריב למוות.
    טכניקות -
    שם:
    sword of kusanagi: chidori katana
    רמה:B
    סוג: נינג'וטסו
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Sword_o...Chidori_Katana
    תחשוב על הג'וטסו הזה בתור הזרמת צ'אקרה בעלת אלמנט ברק לחרב.

שם:
    Hiding in the mist
    רמה: D
    סוג:נינג'וטסו
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Hiding_in_Mist_Technique

שם:
    Silent kill
    רמה: אין.
    סוג: סגנון לחימה, היתמחות בנשק.
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Silent_Killing

שם: Lightning release : Lightning rod
    רמה: B-A לא רשום בויקיפדיה.
    סוג: נינג'וטסו.
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Lightni...ng_Thunder_God

שם:
    Lightning Release Shadow Clone
    רמה: B
    תיאור : http://naruto.wikia.com/wiki/Lightni...e_Shadow_Clone

9. NYO HO HO
    שם: עמית.
    שם אמיתי - עמית.
    שם הדמות - היאטו יאגמי.
    מין - זכר.
    גיל - 18.
    מראה - לובש חולצה אפורה עם צווארון[כמו של סאסקה עכשיו], מכנסיים שחורים עם עם נרתיק לקונאים.נועל סנדלים כמו של נארוטו ומרכיב משקפיים.יש לו שיער חום, עיניים ירוקות ובגובה מטר 80.הוא מסתובב עם חרב[יפורט ברקע].
    כפר - עלה.
    רקע - היאטו נולד בכפר העלה, לאמא ואבא סוכני אנבו.עברו שנים, ואביו של היאטו, היבארי, הפך להיות הנזיר של האריות.ביום שהיאטו סיים את האקדמיה לנינג'ות, הוא לימד אותו את טכניקת הזימון, זימון האריות.שנתיים לאחר סיום האקדמיה, היאטו וציוותו ניגשו למבחני הצ'ונין.אביו של האיטו לימד אותו ג'וטסו מאוד חזק-הצ'ידורי, בשביל להצליח בסיבוב הקרבות במבחני הצ'ונין.מאז, היאטו נלחם עם טכניקות ברק.לאחר שאביו של היאטו לימד אותו את טכניקת הצ'ידורי, היאטו הצליח במבחני הצ'ונין וכאות הצלחה, אביו של האיטו נתן לו חרב מיוחדת-חרב הרעמה, שניתנת לנזיר האריות בלבד.זוהי חרב מיוחדת בצורה של אריה שניתן להזרים לה צ'אקרה.לחרב אין יכולות הקשורות בסנג'וטסו,זו חרב סימלית כדי להראות את המעמד של הנזיר בקרב האנשים ובקרב האריות.באותו היום, שני הוריו של היאטו נשלחו למשימה מהאנבו-לחסל מאפיונר שאיים על בטחון כפר העלה, ולא חזרו.היאטו נשבע לנקום בפשע ובאנשי העולם וערק מהכפר.הוא רק חיכה שמישהו יעזור לו.
    אופי - היאטו מאוד עצבני,עדיין, על מות הוריו.הוא מוכן לעשות הכול על מנת להשמיד את כולם.
    סגנון לחימה - היאטו משתמש בעיקר בטכניקות ברק.הוא משתמש בשכפולי ברק כדי להסיח את דעת האויב ממנו ולפגוע בו, לפעמים, כדי לעשות "מוות בטוח", הוא מכין הרבה שכפולים ומפוצץ אותם ליד האויב.היאטו משתמש כנשק עיקרי בחרב שאביו נתן לו ביום מותו.הוא מנצל את זה שניתן להזרים לחרב צ'אקרה ומשתמש בטכניקת הצ'ידורי קאטנה.
    טכניקות -
    Spoiler ספוילר
    NYO HO HO BITCH

10. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי king4500 צפה בהודעה
    שם אמיתי : מתן

--------------------------------------

שם הדמות : קנג'י יטו

מראה :
    Spoiler ספוילר
    התמונה גדולה מדי אז שמתי אותה בספויילר , ואת הסמל של אוצ'יהא תתעלם מימנו , לקחתי את התמונה ממשחק אחר שהשתתפתי בו .

כפר : בהתחלה כפר החול ואז כפר העלה .

רקע : קנג'י נולד בכפר החול , בזמן שקנג'י היה תינוק היו בכפר פולשים אשר ניסו לחטוף תינוקות ולאחר מכן לגדל אותם כך שהם ישנאו את הכפרים הניסתרים וינסו להשמידם , אחד מהתינוקות היה קנג'י אבל כמובן שהחזירו אותו בשלום כעבור כשבוע , בגיל שלוש כמו שנהוג במשפחה של אביו התחילו לאמן אותו על כל מיני טכניקות נינג'יטסו בסיסיות אבל בגלל שבזמן הזה לא הייתה לו הרבה צ'אקרה אז הוא לא הצליח אז אביו אימן אותו באימוני אגרופים , מתיחות ועוד במשך כ3 שנים כך שהכוח האגרופים והבעיטות שלו בסוף ימי האימון או ביום הולדתו השישי היה בכוח של גנין , כשקנג'י היה בן 7 אביו נתן לו בירושה את החרב של המישפחה , לאחר כשבוע מקבלת החרב אחד מנינג'ות האנבו רצח את הוריו , קנג'י כל כך התעצבן עד שברח מכפר החול , כעבור כשנתיים בגיל 9 מצא אותו אחד מהג'ונינים של כפר העלה ואימץ אותו , בגיל 10 קנג'י נרשם לאקדמיה לנינג'ות ובהתחלה הוא היה טוב רק בשיעור ספורט עד שכעבור כשנת לימודים אחת הבין איך שולטים בנינג'יטסו והתחיל לעבוד על זה גם עד שנהיה מספיק טוב בשביל להיות אחד ה10 המקומות הראשונים בכיתה , הוא נהיה מקום 5 מתוך כל 20 התלמידים , קנג'י התאמן כל כך הרבה עד שהצליח להמציא טכניקת טאיג'וטסו משלו : אגרוף מטורף. בגיל 15 הרגו את מי שאימץ אותו וזה עצבן אותו כל כך עד שברח גם מכפר העלה והתחיל לנדוד בעולם.

אופי : אני משחק עם האופי שלי , ואני מעדיף לא לפרט.

סגנון לחימה : דרך כלל שקנג'י נלחם הוא לרוב משתמש בחרב שאביו נתן לו ובטאי ג'וטסו , באימונים שלו הוא למד לפתוח את השארים עד לשער השלישי , שבשער השלישי הוא עושה את הטכניקת טאיג'וטסו המומצאת שלו אגרוף מטורף , שבטכניקה הוא מעביר צ'אקרה לידיים ונותן ליריב אגרופים בלי הפסקה , זה ידוע שהאגרופים שמחוזקים בצ'אקרה חזקים בצורה מטורפת אז קנג'י החליט להשתמש בזה לטובתו , בטכניקה שהוא המציא הוא מסוגל להשתמש בה בצורה חזקה מאוד רק כשהוא בשער שלישי מכיוון כמות הכוח העצומה שמשיגים בפתיחה שלו , אבל עם הוא משתמש בטכניקה שהוא לא פותח אף שער היא עדיין חזקה במיוחד , אבל הוא משתמש בטכניקה רק במצבים קיצונייים במיוחד , עוד טכניקה שלו זה להזרים צ'אקרה לחרב שלו ולתקוף איתה ,לפעמים הוא משתמש בחרב של אביו אשר שם מאחורי גבו.
    טכניקות :
    1.
    שם: אגרוף מטורף
    רמה: b
    תיאור: קנג'י מעביר צ'אקרה לידיו ונותן אגרופים בלי הפסקה .

2.
    שם: פתיחת שערים
    רמה: a (נראה לי)
    תיאור: יש שמונה שערים בגוף , כל שער מעלה את הכוח המהירות ועד כמה דברים , בשער השמיני המשתמש מגיע לרמה של קאגה ומגיע למוות בלתי נמנע , קנג'י יכול לפתוח את השער השלישי .

3.
    שם: לוטוס עיקרי
    רמה: s
    סוג: טאיג'וטסו/קינגג'וטסו (טכניקה אסורה)
    תיאור: קנג'י יכול להשתמש בטכניקה רק שהוא בשער השלישי , לאחר שהמשתמש מגיע לשער השלישי הוא מקבל כוח ומהירות מדהימים , המשתמש נותן ליריב אגרוף שמעיף אותו לאוויר , כשיריב באוויר המשתמש מופיע מעל היריב ואז תופס אותו , לאחר מכן המשתמש מסתובב במהירות יחד עם היריב וכשהיריב והמשתמש עוד שניה מתנגשים באדמה המשתמש עוזב את היריב וכתוצאה מזה שהוא עוזב אותו במהירות כזאת השרירים נפגעים , כשהיריב מתנגש באדמה הוא יכול לשבור את עצמותיו ואפילו למות .

4.
    שם : קוסאנאגי נו טורוג'י
    רמה : c
    תיאור : קנג'י מעביר צ'אקרה לחרב ומכיוון שצ'אקרה מחזקת כוח אז היא מחזקת את כוח הפגיעה .

5.
    שם : ראדטון : טורוג'י
    רמה : d
    תיאור : קנג'י מחסה את גופו באבן ובגלל זה ההתקפה וההגנה עולות .
    אוקיי, דבר ראשון הרקע לוקה בחסר. מי חיסל את זה שאימץ אותו? למה? אם פשוט רצחו אותו אז הנקמה שלך היא בכל אנשי העולם? היית צ'ונין? ג'ונין? משהו? חסרים הרבה מאוד פרטים להשלים את העלילה שהיא בעצם הרקע שלו. בנוסף, אבא שלו התחיל ללמוד אותו בגיל 3? לא נראה לי הגיוני במיוחד...
    דבר שני, אני ביקשתי בפירוש לא לכתוב לי את האופי כמו רשימת מכולת.
    דבר שלישי, את שתי הטכניקות האחרונות תירשום לי עם פירוש בעברית או אנגלית בבקשה.

ציטוט פורסם במקור על ידי The Sir צפה בהודעה
    שם אמיתי -רומה
    שם הדמות - האטקה יאמאטו
    מין - ז
    גיל - 25
    מראה -
    Spoiler ספוילר
    כפר - Kirigakure
    רקע -
    אז ככה
    אני הגעתי מכפר הערפל הנסתר, כמו כל שינובי למדתי באקדמיה, כדי להפוך לגנין הייתי צריך להרוג את הדאנזו, חברי הטוב ביותר. ועשיתי זאת, מאז לאט לאט עם הזמן התחלתי להפוך לבחור חסר רגשות, הרגתי אותן כמו שאומרים.
    בהמשך דרכי נגשתי למבחני הצ'ונין, עברתי אותך שני חברי לקבוצה מתו בהמלכם, כתור צ'ונין התחלתי ללמוד את דרכי האנבו וכעבור כשנה וחצי היתקבלתי ליחידת האנבו, ביחידה לימדו אותי טכניכות סודיות של הכפר ביניהן Hiding in the mist וSilent kill ועוד. במהלך אחת ממשימות האנבו נשלחתי לחסל בן אדם אחד, לא אמרו לי מה הוא עשה ולמה אני אמור לחסל אותו, במהלך החיסול גיליתי שהוא בסך הכל לא תפר בצורה טובה את בגדי המיזוקאגה. זה היה הקש ששבר את גב הגמל לא האמנתי שבגלל סיבה כזו שתוטית שלחו אותי להרוג בן אדם חף מפשע, עוד באותו יום ברחתי מהכפר, נשארתי בבגדי האנבו לצורך הסוואה.
    אופי - אני משחק עם האופי האישי שלי אז אני מעדיף לא לפרט עליו פה.

סגנון לחימה - משתמש בחרב קאטנה ארוכה אשר מחובר אליה חוט ברזל דק וארוך שאותו הוא מרזיק ביד השנייה, (ראה תמונה של תיאור הדמות), יאמאטו מרבה להישתמש בשילוב הטכניקות
    Hiding in the mist וSilent kill, ובכך ליצור ערפל כבד אשר מונע מיריביו לראות ובכך בעזרת טכניכת רצח שקט הוא רוצח אותך במהירות ובשקט. כאשר השיטה הראשונה אינה פועלת הוא מזרים אל חרבו צ'אקרה בעלת אלמנט ברקים ובכך מעלה את כוחה ומאריך אותה עוד יותר. בעזרת חוט הברזל שמובר לחרבו הוא קושר את היריב מבלי שהוא ישים לב ואז משתמש בטניקת שחרור ברק כדי לחשמל את היריב למוות.
    טכניקות -
    שם:
    sword of kusanagi: chidori katana
    רמה:B
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Sword_o...Chidori_Katana
    תחשוב על הג'וטסו הזה בתור הזרמת צ'אקרה בעלת אלמנט ברק לחרב.

שם:
    Hiding in the mist
    רמה: D
    סוג:נינג'וטסו
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Hiding_in_Mist_Technique

שם:
    Silent kill
    רמה: אין.
    סוג: סגנון לחימה, היתמחות בנשק.
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Silent_Killing

שם: Lightning release : Lightning rod
    רמה: B-A לא רשום בויקיפדיה.
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Lightni...ng_Thunder_God

שם:
    Lightning Release Shadow Clone
    תיאור : http://naruto.wikia.com/wiki/Lightni...e_Shadow_Clone
    בעיקרון אתה רשום, אבל יש דבר אחד שמפריע לי - אין לי בעיה עם זה שאתה עם מסיכת אנבו וכו' אבל תוסיף לי רק תיאור קצר של איך אתה נראה מתחת למסיכה (אני מבין שהשיער לבן ופרוע).

ציטוט פורסם במקור על ידי Lambo צפה בהודעה
    שם אמיתי - עמית.
    שם הדמות - היאטו יאגמי.
    מין - זכר.
    גיל - 18.
    מראה - לובש חולצה אפורה עם צווארון[כמו של סאסקה עכשיו], מכנסיים שחורים עם עם נרתיק לקונאים.נועל סנדלים כמו של נארוטו ומרכיב משקפיים.יש לו שיער חום, עיניים ירוקות ובגובה מטר 60.בגב יש לו קעקוע של דרקון והוא מסתובב עם חרב[יפורט ברקע].
    כפר - עלה.
    רקע - היאטו נולד בכפר העלה, לאמא ואבא סוכני אנבו.עברו שנים, ואביו של היאטו, היבארי, הפך להיות הנזיר של האריות.ביום שהיאטו סיים את האקדמיה לנינג'ות, הוא לימד אותו את טכניקת הזימון, זימון האריות.שנתיים לאחר סיום האקדמיה, היאטו וציוותו ניגשו למבחני הצ'ונין.אביו של האיטו לימד אותו ג'וטסו מאוד חזק-הצ'ידורי, בשביל להצליח בסיבוב הקרבות במבחני הצ'ונין.מאז, היאטו נלחם עם טכניקות ברק.לאחר שאביו של היאטו לימד אותו את טכניקת הצ'ידורי, היאטו הצליח במבחני הצ'ונין וכאות הצלחה, אביו של האיטו נתן לו חרב מיוחדת-חרב הרעמה, שניתנת לנזיר האריות בלבד.זוהי חרב מיוחדת שניתן להזרים לה צ'אקרה.באותו היום, שני הוריו של היאטו נשלחו למשימה מהאנבו-לחסל הוסוטו שאיים על בטחון כפר העלה, ולא חזרו.היאטו נשבע לנקום בהוסוטואים וערק מהכפר.הוא רק חיכה שמישהו יעזור לו.
    אופי - היאטו מאוד עצבני,עדיין, על מות הוריו וההוסוטואים.הוא מוכן לעשות הכול על מנת להשמיד את כולם.
    סגנון לחימה - היאטו משתמש בעיקר בטכניקות ברק.הוא משתמש בשכפולי ברק כדי להסיח את דעת האויב ממנו ולפגוע בו, לפעמים, כדי לעשות "מוות בטוח", הוא מכין הרבה שכפולים ומפוצץ אותם ליד האויב.היאטו משתמש כנשק עיקרי בחרב שאביו נתן לו ביום מותו.הוא מנצל את זה שניתן להזרים לחרב צ'אקרה ומשתמש בטכניקת הצ'ידורי קאטנה.
    טכניקות -
    Spoiler ספוילר
    אוקיי, ברקע, תקרא שוב את העלילה. אתה לא ידעת על ההוסטואים עד שקאי סיפר לך עליהם. עוד דבר שהפריע לי, אם החרב הזו שניתנה להיאטו ניתנת רק ל"נזיר האריות" איך הוא יכול לשלוט בה אם הוא לא נזיר האריות?
    ביקשתי שלא תעשו את הדמויות מושלמות מבחינת טכניקות. סאנין מוד? זה מושלם מבחינתי.
    ד"א, סתם בשביל הפרוטוקול, אתה מודע לכך שמטר 60 זה ממש נמוך יחסית לגיל 18 נכון? חחח אין בעיה עם זה אבל מה שבא לך.

~~~~~~~~

תקשיבו, לא שיש לי בעיה עם זה, אבל תנסו להיות מקוריים קצת בסגנונות הלחימה שלכם... כולכם עם חרב, 2 מכם משתמשים בטכניקות ברק וזה די מעצבן תאמת.

לכל מי שנרשם ובא לו לשנות, או לכאלה שירשמו - תהיו מקוריים! רוצים רעיונות? פנו אליי בפרטי.
    Ido

| | Boshoku | |

11. משתמש מנוסה
    שם: דניאל
    שם אמיתי - דניאל דוִד.

שם הדמות - יומה קורונאי.
    מין - ז
    גיל - 18
    מראה - בעל שיער שחור, בדומה לסאסקה, עיניו בצבע ירוק בוהק, מגן מצחו חרוט והוא נמצא על מצחו, יש לו סימן שנראה כמו שריטה בצבע אדום והוא משתרע על לחי ימין שלו, חליפתו רגילה כמו של ארגון הבושקו.
    אופי - מזלזל ביריביו, נוהג להתגרות במזל, הוא מתעצבן שמדברים איתו על חברות, ברגעים שהוא ממש חייב הוא מפסיק לזלזל ומראה את כוחו האמיתי (הכוונה הכוח שמחוץ לזלזול ), מתעצבן אם יורדים עליו, מנסה להיראות "קול".
    כפר - כפר הדשא הנסתר.
    רקע - בעברו של יומה, יומה תפקד כילד שאוהב את כולם ורוצה להתחבר לכולם.. וכך היה.
    יומה החל להתחבר עם שאר חבריו שלמדו באקדמייה אך חבריו ללימודים סירבו להתקרב ולהתחבר אליו.
    וכך זה היה במשך שנת לימודי האקדמיה הראשונה של יומה אף-אחד לא הסכים להתחבר אל יומה.
    הם נראו חסרי-לב ורגשות בעיניו של יומה אך היה ילד אחד שביום מן הימים התחבר רגשית אל יומה ונהפך לחברו הטוב ביותר.
    לאותו ילד קראו טאי, יומה וטאי נהנו לבלות יחד לאחר הלימודים ונהפכו לחברים טובים ביותר, אך אותה חברות נותקה מיכיוון שטאי בדיוק סיים את לימודיו באקדמייה הוא נהיה כבר גנין.
    יומה התעצב נורא מיכיוון שחברו הטוב ביותר שביחד נהנו לבלות עושה משימות חשובות (כך זה נראה ליומה) בשביל הכפר והוא צריך להישאר בודד שנה נוספת באקדמייה.
    במשך חצי השנה הנוספת שהיה יומה באקדמייה עיכל יומה את זה שהוא בודד לבינתיים באקדמייה ואין מי שיארח לו חברה.
    לאחר שנגמרה לה השנה הנוספת יומה סיים את לימודיו באקדמייה בגיל 11 ונהפך להיות גנין סוף כל סוף.
    הוא רצה לרוץ ולספר לטאי שהוא סוף כל סוף גנין והם יוכלו לחזור ולהיות ביחד אך הוא הופתע לגלות שטאי כבר לא מעוניין בקשר איתו יותר ואף הוא קורא לו בשמות גנאי.
    יומה החל לחשוב שכולם שונאים אותו ולא מעונינים בחברתו, הוא נזכר שטאי הוסיף שהוא עסוק עכשיו בלשמור על כפר הדשא הנסתר. יומה הלך משם פגוע ועצוב והחליט שהוא רוצה להרוס את הכפר בכדי שלא ישאר לטאי מה לשמור וכך הם יוכלו אולי לחזור להיות חברים(זה מה שהוא מרגיש בתוך ליבו) . לאחר מה שקרה יומה הפסיק להאמין בחברות (נראה מבחוץ) והוא החל ללעוג לאנשים שמאמינים בה.
    הוא התחיל תוכנית אימונים ענקית שתשפר את יכולותיו וכך הוא יוכל לבצע את מה שהוא רוצה בקשר לתוכנית שחשב עליה.
    כשהגיעה זמן מבחני הצ'ונין יומה היה חזק מספיק בכדי לעבור אותם בהצלחה וכך הוא עשה ועלה לדרגת צ'ונין.
    לאחר שעבר את מבחני הצ'ונין הרגיש יומה כי הוא מספיק חזק כדי לקיים את מעשיו ארז תיק וברח מחוץ לקוסאגאקורה.

סגנון לחימה - יומה נלחם דיי בקלות ראש והוא לא רוצה להיראות מתאמץ יותר מידיי. הוא מזלזל בצורה דיי מעצבנת אך הוא יודע מה הוא עושה לרוב ולא נכנס למצב סכנה מבלי לחשוב מה יקרה לאחר-מכן. יומה נוהג להשתמש בנשקיו ובמיוחד בקונאי שלו. הוא שמתמש בו בדרך מיוחדת במקום לחתוך רבות את הגוף של היריב הוא דווקא מנסה במהירות רבה לחתוך את היריב כמה שיותר ואפילו חתכים קטנים אך שיהיו מרובים וכך יריבו ירגיש כאב במקומות שונים בגופו.
    יומה שולט באלמנטים ה-אש וברק.

שם: קאטון - להביור אש.
    רמה: B (מומצא)
    תיאור: לאחר שיומה מבצע חותמות ידיים הוא משחרר להביור אש גדול מפיו ששורף כל דבר שבדרכו.

שם: קאטון - כדורי אש מפחידים.
    רמה: C (מומצא)
    תיאור: בטכניקה זאת יומה עושה חותמות ידיים ולאחר מכן הוא משחרר כדורי אש מהירים מפיו אל עבר יריבו.

שם: shadow clone
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Shadow_Clone_Technique

שם: ראיטון - חיית פרא.
    תיאור: בטכניקה זאת יומה גורם לחשמל שלו להיראות כמו חיית פרא והיא מסתערת על היריב.

שם: טכניקת זימון - קוצ'ויוסה נו ג'וטסו. (חתולים ובני משפחותיהם)
    רמה: -
    סוג: נינג'וטסו (זימון)
    תיאור: בטכניקת זאת יומה יוכל לזמן כ-7 חתולים שמתוכם נמצא באקו האריה הגדול והחזק של כל התולים (כינויו). והמנהיג של החתולים הוא פַל חתול קטן (יומה לרוב מזמן אותו שיעזור לו בקרבות מיכיוון שהוא מאוד חכם).
    בתוכם נמצאים: אקו (בן), נמר. גם: שימה (בת), סנג'י (בן), סינו (בן), קירה (בת) וכולם הם חתולים דיי קטנים אך אכזריים. והם עוזרים לו בקרב. רק יומה מחליט את מי לזמן.

הערות - אהבתי מקווה להתחיל מהר.
    נערך לאחרונה על ידי EZ-Style, 05-25-2012 בשעה 02:51 PM

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

12. NYO HO HO
    ציטוט פורסם במקור על ידי Pooh צפה בהודעה
    אוקיי, ברקע, תקרא שוב את העלילה. אתה לא ידעת על ההוסטואים עד שקאי סיפר לך עליהם. עוד דבר שהפריע לי, אם החרב הזו שניתנה להיאטו ניתנת רק ל"נזיר האריות" איך הוא יכול לשלוט בה אם הוא לא נזיר האריות?
    ביקשתי שלא תעשו את הדמויות מושלמות מבחינת טכניקות. סאנין מוד? זה מושלם מבחינתי.
    ד"א, סתם בשביל הפרוטוקול, אתה מודע לכך שמטר 60 זה ממש נמוך יחסית לגיל 18 נכון? חחח אין בעיה עם זה אבל מה שבא לך.
    ערכתי את הרקע והטכניקות.בקשר לחרב-היא פשוט מעוצבת, זה לא שיש לה יכולות מיוחדות שקשורות לסנג'וטסו, היא פשוט חרב שמזרימה צ'אקרה ומעוצבת בצורה של אריה-סימלי.
    בקשר לסגנון לחימה-ישבתי על הטופס כל היום ולא היה לי מושג שרומה גם יכתוב סגנון ברק.האינטרנט שלי היה איטי, לכן הייתי צריך לעשות ריסטרט למחשב ולא גיביתי את הטופס והייתי צריך לכתוב אותו מחדש, אז לא שמתי לב לשאר הטפסים.
    NYO HO HO BITCH

13. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי RangerForce צפה בהודעה
    שם אמיתי - דניאל דוִד.

שם הדמות - יומה קורונאי.
    מין - ז
    גיל - 16
    מראה - בעל שיער שחור, בדומה לסאסקה, עיניו בצבע ירוק בוהק, מגן מצחו חרוט והוא נמצא על מצחו, יש לו סימן שנראה כמו שריטה בצבע אדום והוא משתרע על לחי ימין שלו, חליפתו רגילה כמו של ארגון הבושקו.
    כפר - כפר הדשא הנסתר.
    רקע - בעברו של יומה, יומה תפקד כילד שאוהב את כולם ורוצה להתחבר לכולם.. וכך היה.
    יומה החל להתחבר עם שאר חבריו שלמדו באקדמייה אך חבריו ללימודים סירבו להתקרב ולהתחבר אליו.
    וכך זה היה במשך שנת לימודי האקדמיה הראשונה של יומה אף-אחד לא הסכים להתחבר אל יומה.
    הם נראו חסרי-לב ורגשות בעיניו של יומה אך היה ילד אחד שביום מן הימים התחבר רגשית אל יומה ונהפך לחברו הטוב ביותר.
    לאותו ילד קראו טאי, יומה וטאי נהנו לבלות יחד לאחר הלימודים ונהפכו לחברים טובים ביותר, אך אותה חברות נותקה מיכיוון שטאי בדיוק סיים את לימודיו באקדמייה הוא נהיה כבר גנין.
    יומה התעצב נורא מיכיוון שחברו הטוב ביותר שביחד נהנו לבלות עושה משימות חשובות (כך זה נראה ליומה) בשביל הכפר והוא צריך להישאר בודד שנה נוספת באקדמייה.
    במשך חצי השנה הנוספת שהיה יומה באקדמייה עיכל יומה את זה שהוא בודד לבינתיים באקדמייה ואין מי שיארח לו חברה.
    לאחר שנגמרה לה השנה הנוספת יומה סיים את לימודיו באקדמייה בגיל 11 ונהפך להיות גנין סוף כל סוף.
    הוא רצה לרוץ ולספר לטאי שהוא סוף כל סוף גנין והם יוכלו לחזור ולהיות ביחד אך הוא הופתע לגלות שטאי כבר לא מעוניין בקשר איתו יותר ואף הוא קורא לו בשמות גנאי.
    יומה החל לחשוב שכולם שונאים אותו ולא מעונינים בחברתו, הוא נזכר שטאי הוסיף שהוא עסוק עכשיו בלשמור על כפר הדשא הנסתר. יומה הלך משם פגוע ועצוב והחליט שהוא רוצה להרוס את הכפר בכדי שלא ישאר לטאי מה לשמור וכך הם יוכלו אולי לחזור להיות חברים(זה מה שהוא מרגיש בתוך ליבו) . לאחר מה שקרה יומה הפסיק להאמין בחברות (נראה מבחוץ) והוא החל ללעוג לאנשים שמאמינים בה.
    הוא התחיל תוכנית אימונים ענקית שתשפר את יכולותיו וכך הוא יוכל לבצע את מה שהוא רוצה בקשר לתוכנית שחשב עליה.

סגנון לחימה - יומה נלחם דיי בקלות ראש והוא לא רוצה להיראות מתאמץ יותר מידיי. הוא מזלזל בצורה דיי מעצבנת אך הוא יודע מה הוא עושה לרוב ולא נכנס למצב סכנה מבלי לחשוב מה יקרה לאחר-מכן. יומה נוהג להשתמש בנשקיו ובמיוחד בקונאי שלו. הוא שמתמש בו בדרך מיוחדת במקום לחתוך רבות את הגוף של היריב הוא דווקא מנסה במהירות רבה לחתוך את היריב כמה שיותר ואפילו חתכים קטנים אך שיהיו מרובים וכך יריבו ירגיש כאב במקומות שונים בגופו.
    יומה שולט באלמנטים ה-מים והברק. יומה גם נוהג להעביר זרם חשמל בידיו בכדי לחשמל את יריביו, הוא נוהג להילחם ולשלב טכניקות מ-2 האלמנטים.

שם: ראסנגן
    רמה: A
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Rasengan

שם: סויטון- מיזוראפה.
    רמה: C
    תיאור: http://naruto.wikia.com/wiki/Water_R..._Water_Trumpet

שם: בעיטת הדשא הפורח
    רמה: C
    סוג: טאיג'וטסו
    תיאור: בטכניקה זאת יומה בועט ביריבו ומעיף אותו אל האוויר.

שם: ראיטון - חיית פרא.
    תיאור: בטכניקה זאת יומה גורם לחשמל שלו להיראות כמו חיית פרא והיא מסתערת על היריב.

שם: טכניקת זימון - קוצ'ויוסה נו ג'וטסו. (חתולים ובני משפחותיהם)
    רמה: -
    סוג: נינג'וטסו (זימון)
    תיאור: בטכניקת זאת יומה יוכל לזמן כ-7 חתולים שמתוכם נמצא באקו האריה הגדול. והמנהיג של החתולים הוא פַל חתול קטן.
    הערות - אהבתי מקווה להתחיל מהר.
    אוקיי, דבר ראשון אם תקרא שוב את הטופס תראה שהגיל המינימאלי הוא 18.
    עוד משהו זה שציינתי בהערות שאתה צריך להיות ברמה מינימלית של צ'ונין, אז לא יכול להיות שנשארת גנין.
    בסגנון הלחימה, אם הדמות שולטת במים וברק, איך היא משתמשת בראסנגן? מה גם, שראסנגן זו טכניקה שמאוד קשה ללמוד אלא אם יש לך מדריך ספציפי שלימד אותך או שעבדת עליה הרבה מאוד זמן - זה דברים שכדאי להוסיף לרקע במידה ואתה רוצה להשתמש בראסנגן.
    בטכניקת הזימון - באקו האריה הגדול? פל חתול קטן? מה מי מו? תפרט!

למה הורדת את סעיף האופי?

ציטוט פורסם במקור על ידי Lambo צפה בהודעה
    ערכתי את הרקע והטכניקות.בקשר לחרב-היא פשוט מעוצבת, זה לא שיש לה יכולות מיוחדות שקשורות לסנג'וטסו, היא פשוט חרב שמזרימה צ'אקרה ומעוצבת בצורה של אריה-סימלי.
    בקשר לסגנון לחימה-ישבתי על הטופס כל היום ולא היה לי מושג שרומה גם יכתוב סגנון ברק.האינטרנט שלי היה איטי, לכן הייתי צריך לעשות ריסטרט למחשב ולא גיביתי את הטופס והייתי צריך לכתוב אותו מחדש, אז לא שמתי לב לשאר הטפסים.
    כדאי להוסיף שהיא בצורה של אריה-סימלי לרקע... אני לא אמור לדעת את זה...
    בסדר אין לי בעיה, סתם מציק לי שיש דימיון ענק בין כל הרשומים, לא אישי.
    לגבי טכניקת הזימון, את מי אתה מזמן? איזה חיות אתה יכול לזמן? אריות? עם איזה אריות חתמת ברית?

רומה - רשום.
    Ido

| | Boshoku | |

14. NYO HO HO
    עוד משהו זה שציינתי בהערות שאתה צריך להיות ברמה מינימלית של צ'ונין, אז לא יכול להיות שנשארת גנין.
    בסגנון הלחימה, אם הדמות שולטת במים וברק, איך היא משתמשת בראסנגן? מה גם, שראסנגן זו טכניקה שמאוד קשה ללמוד אלא אם יש לך מדריך ספציפי שלימד אותך או שעבדת עליה הרבה מאוד זמן - זה דברים שכדאי להוסיף לרקע במידה ואתה רוצה להשתמש בראסנגן.

למה הורדת את סעיף האופי?

כדאי להוסיף שהיא בצורה של אריה-סימלי לרקע... אני לא אמור לדעת את זה...
    בסדר אין לי בעיה, סתם מציק לי שיש דימיון ענק בין כל הרשומים, לא אישי.
    לגבי טכניקת הזימון, את מי אתה מזמן? איזה חיות אתה יכול לזמן? אריות? עם איזה אריות חתמת ברית?

רומה - רשום.
    אני אערוך, בתכלס אבל זה אריות נינג'ות, כמו פאקון או גאמבונטה.
    NYO HO HO BITCH

15. משתמש מנוסה
    שם: דניאל

למה הורדת את סעיף האופי?

רומה - רשום.
    מצטער לא ראיתי את סעיף האופי עשיתי אותו וערכתי הכל.

הנה משפט משלי...
    גם ברגעים קשים תמיד אסמוך, אבטח ואאמין בך ולא אשכח אותך כי אתה חלק ממני
    "ה' מלך, ה' מלך, ה' ימלוך לעולם ועד"

עמוד 1 מתוך 12 12311 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •