Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 15 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 217
  1. לא ברור בכלל
    שם: tAlon
    ציטוט פורסם במקור על ידי Gallade צפה בהודעה

The Kodak
    אתה קם בשמחה מהמיטה הנוחה שלך בבית ההורים שלך אשר נמצא בעיר וורד החדשה.
    אתה יורד במדרגות ורואה את ההורים שלך מסתכלים עליך, ניגשים עליך ואומרים: "יש לנו הפתעה בשבילך".
    לאחר כמה שניות אתה הולך עם הוריך ורואה מלא חפצים על הרצפה ופוקדור על השולחן.,
    "מה יש שם?" אתה שואל "הפתעה" הם עונים לך בפתאומיות.
    "אתה זוכר שאתה יוצא למסע? שמה יש לך פוקימון שעיזור לך במסע" הם אומרים ואז מגישים לך פוקדור בצבע אדום מלמעלה ומתחת לבן .
    "פה יש את הפוקימון" הם אומרים ואז הם מביאים לך כמה חפצים 5000$,פוקידע,5 פוקדורים,מפה.
    "יש מישהו מחכה לך בתחילת הדרך ליציאת העיר, תיגש עליו" הם אומרים לך ואז הם הולכים משם.
    אז תגיד...אפשר לשנות את צ'אריזרד לפלייגון?
    כי חשבתי שאם אסור אגדיים אז סאלמנס..מבין? לא חשבתי שאם אסור פאסדו אגדיים אז צ'אריזרד חח..
    אז אפשר במקום פלייגון?

"תודה! אני אבוא לבקר..אני חושב.." אומר ואצא החוצה במהירות.
    אהרהר לעצמי מעט 'איפה היציאה?' ומיד אזכר בשביל המוביל ליציאה,ארוץ לכיוונו ואז אחשוב לעצמי 'למה ללכת לשם לבד כשמישהו יכול לארח לי חברה?' ואוציא מהר את הפוקימון המסתורי מהפוכדור, וארוץ איתו לכיוון היציאה מהעיר.

Spoiler ספוילר

2. משתמש מנוסה
    שם: תומר
    ציטוט פורסם במקור על ידי ~JustDor~ צפה בהודעה
    סורי על העיכוב, אחרי שדיברתי איתך במסן הייתה לי הפסקת חשמל של כמה שעות O:
    ------------------
    כינוי בפורום: ~JustDor~
    שם במשחק: דרייק מארק
    רקע:

דרייק היה ילד ממוצע, כמוני וכמוך.
    הוא נולד לזוג שוטרים והכסף לא היוותה לו בעיה כלל וכלל. דרייק כבר בן 10, הוא יכול לצאת למסע הפוקימונים שתמיד חלם עליו! אך לאחר ששמעו את ארכרוס שמאיים להשמיד את העולם הוא והוריו סירבו בגלל הפחד שאחז אותם באותם שניות. אדם בשם "ברט ספייס" העביר מסר שישנם 5 מאמנים שיוכלו להציל את העולם, "למה שאני לא יהיה אחד מהם?" חשב לעצמו דרייק. הוריו של דרייק עדיין התנגדו לרעיון, אך זה לא יעזור להם, דרייק כבר החליט! יש לו זכות לבחור מה הוא יעשה בחייו! אימו של דרייק החלה לבכות, דרייק נתם לה חיבוק גדול ולחש לה "אני יחזור".
    פוקימון התחלתי: מטגרוס
    פוקימונים: לא לגעת!!!
    חפצים:
    5000$,פוקידע,5 פוקדורים,מפה.
    הערות/הארות/חטיף אנרגיה:להירשם כמובן
    רקע מצוין אבל מטגרוס הוא פאסדו אגדי אז תחליף פוקימון בבקשה...
    תערוך ותהיה רשום.

The Kodak
    אתה תוכל להשיג בהמשך המשחק פלייגון...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מוציא את את הפוקדור המסתורי מהכיס שלך, מסתכל עליו בחדות עין ומוציא אותו במהירות.
    אור בצבע אדום יוצא מהפוקדור האדום לבן ואז אתה רואה פוקימון דמוי דרקון בצבע אדום "צ'ארזיארד!" הוא אומר.
    אתה שולף את הפוקידע ובודק עליו ואומר הפוקידע:

"צ'אריזארד, פוקימון הלהבה, צ'אריזארד הוא פוקימון האוהב בקרב מאמני הפוקימונים והוא מסוג מעופף\דרקון במקום סוג דרקון\אש"

אתה מחזיר את הפוקידע לתוך הכיס ואז אתה ניגש על צ'אריזארד בסקרנות
    ואומר לו: "שלום, אני קודאק ואני המאמן שלך!" ואז צ'ארזיארד מסתכל עליך בחדות ואז הוא מגיש לך את היד שלו לעברך.

Kayoger
    אתה יורד במדרגות ורואה את ההורים שלך מסתכלים עליך, ניגשים עליך ואומרים: "יש לנו הפתעה בשבילך".
    לאחר כמה שניות אתה הולך עם הוריך ורואה דברים על הרצפה הנקייה.
    "אתה זוכר שאתה יוצא למסע? שמה יש לך פוקימון שעיזור לך במסע" הם אומרים ואז מגישים לך פוקדור בצבע אדום מלמעלה ומתחת לבן .
    "פה יש את הפוקימון" הם אומרים ואז הם מביאים לך כמהחפצים:5000$,פוקידע,5 פוקדורים,מפה.
    "יש מישהו מחכה לך בתחילת הדרך ליציאת העיר, תיגש עליו" הם אומרים לך ואז הם הולכים משם.

3. לא ברור בכלל
    The Kodak
    אתה תוכל להשיג בהמשך המשחק פלייגון...
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מוציא את את הפוקדור המסתורי מהכיס שלך, מסתכל עליו בחדות עין ומוציא אותו במהירות.
    אור בצבע אדום יוצא מהפוקדור האדום לבן ואז אתה רואה פוקימון דמוי דרקון בצבע אדום "צ'ארזיארד!" הוא אומר.
    אתה שולף את הפוקידע ובודק עליו ואומר הפוקידע:

"צ'אריזארד, פוקימון הלהבה, צ'אריזארד הוא פוקימון האוהב בקרב מאמני הפוקימונים והוא מסוג מעופף\דרקון במקום סוג דרקון\אש"
    אתה מחזיר את הפוקידע לתוך הכיס ואז אתה ניגש על צ'אריזארד בסקרנות
    ואומר לו: "שלום, אני קודאק ואני המאמן שלך!" ואז צ'ארזיארד מסתכל עליך בחדות ואז הוא מגיש לך את היד שלו לעברך.
    מה..הסוג שלו השתנה?

אחזיק את ידו של צ'אריזרד ואומר "נראה לי שאתה אחד הפוקימונים החזקים ביותר! עכשיו בוא נצא מהעיר הזו!" אומר לו ואסמן לו לבוא אחרי,לאחר כמה צעדים אומר "טוב..הלכיה משעממת..מה דעתך לעוף!?" ואז אורה לו לתת לי ללעות על גבו,ונעוף ביחד ליציאה מהעיר.

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    The Kodak
    אני התכוונתי מעופף\אש...
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מחזיק את ידו של צ'אריזרד ואומר "נראה לי שאתה אחד הפוקימונים החזקים ביותר! עכשיו בוא נצא מהעיר הזו!" ואז אתה מתחיל ללכת איתו.
    לאחר כמה דקות הליכה אתה מרגיש מעבר חסום, וצ'אריזארד מנסה לפרוץ אותו אבל אין הצלחה.
    'מה צריך לעשות?!' אתה מתחיל לחשוב לעצמך "תזוזו" אתה שומע קול המצד ואז אתה רואה ילד שלא נוגע בפוקדור מעופף .
    "אני שומר המעבר, אתה בטח אחד מהנבחרים תמשיך" אומר הילד ואז הוא מסתכל על המעבר ואז הוא ממשיך: "אתה יכול להמשיך" ואז הוא הולך.

5. משתמש מנוסה
    שם: סהר
    Kayoger
    "פה יש את הפוקימון" הם אומרים ואז הם מביאים לך כמהחפצים:5000$,פוקידע,5 פוקדורים,מפה.
    "וואי איזה כיף!"אגיד לעצמי בקול רם "סוף סוף יש לי פוקימון!"אצעק וארים את היד שלי גבוה באוויר "ביי אמא ביי אבא"אגיד להם ואצא לחפש את מי שאמור לחכות לי ביציאה מהעיר אבל לפניי אזרוק את הפוקדור באוויר תוך כדי שאומר "צא פוקדור!" ואחשוב לעצמי 'מעניין אם הוא יהיה חברותי'
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

6. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    תגובות התחלה:

Pooh
    אתה קם בשמחה מהמיטה הנוחה שלך בבית דודך אשר נמצא בעיר וורד החדשה.
    אתה יורד במדרגות ורואה את דודך מסתכל עליך, ניגש עליך ומבלגן לך את השיער המבולגן כבר.
    "לך תתקלח ואז תבוא לכאן" הוא אומר ואז ניגש למטבח תוך כדי שאתה מסתובב למקלחת ומתקלח.
    לאחר כמה דקות אתה יוצא מהמקלחת, שם בגדים על עצמיך ויורד למטה אשר דודך ביקש ממך.
    אתה רואה אוכל על שולחן האוכל ומתחיל לזלול את האוכל במהירות ואז דוד שלך יושב על הכיסא ומסתכל עליך.
    "מה?" אתה שואל "סתם" הוא אומר "נו תענה לי!" אתה אומר קצת בכעס.
    "אתה זוכר את הפוקדור של אימא שלך? היום אתה מקבל אותו" אומר לך דודך ואז הוא מגיש לך פוקדור בצבע אדום מלמעלה ומתחת לבן .
    "פה יש את הפוקימון של אימך" אומר הדוד ואז הוא מביא לך כמה חפצים 5000$,פוקידע,5 פוקדורים,מפה.
    "יש מישהו מחכה לך בתחילת הדרך ליציאת העיר, תיגש עליו" הוא אומר לך ואז הוא הולך משם.

]
    'וואו הפוקימון הראשון שלי... מעניין מה הפוקימון שאמא השאירה לי...' אני תוהה לעצמי בסקרנות ומחייך בעודי מסתכל על הפוקדור הנוצץ, "תודה אני אומר לדודי, ויוצא מהבית.
    אני מתחיל ללכת לכיוון דרך היציאה מהעיר, 'מעניין את מי אני אמור לפגוש...' אני חושב לעצמי ומביט ימינה ושמאלה.
    Ido

"Good weed and cold drinks, that's the muthafuckin' recipe"

| | Boshoku | |

7. לא ברור בכלל
    The Kodak
    אני התכוונתי מעופף\אש...
    ~~~~~~~~~~~~~~~
    אתה מחזיק את ידו של צ'אריזרד ואומר "נראה לי שאתה אחד הפוקימונים החזקים ביותר! עכשיו בוא נצא מהעיר הזו!" ואז אתה מתחיל ללכת איתו.
    לאחר כמה דקות הליכה אתה מרגיש מעבר חסום, וצ'אריזארד מנסה לפרוץ אותו אבל אין הצלחה.
    'מה צריך לעשות?!' אתה מתחיל לחשוב לעצמך "תזוזו" אתה שומע קול המצד ואז אתה רואה ילד שלא נוגע בפוקדור מעופף .
    "אני שומר המעבר, אתה בטח אחד מהנבחרים תמשיך" אומר הילד ואז הוא מסתכל על המעבר ואז הוא ממשיך: "אתה יכול להמשיך" ואז הוא הולך.
    "טוב..תודה.." אמלמל,מעט בחשש האיש אבל ברצון להמשיך את הדרך.
    במידה והוא יכול לעוף:
    "צ'אריזרד..מה דעתך שנצא לטיסה קטנה?" אומר לו ואעלה עליו,לאחר מכן אומר לו לעוף מעט מעל הדרך,כדי /שנוכל לראות את הפוקימונים ששם.
    במידה והוא לא יכול לעוף:
    "טוב..בוא נתחיל ללכת.." אומר ואתחיל לצעוד איתו בדרך.

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    Pooh
    אתה יוצא מבית דודך ומנופף לשלום לדודך ואז מתחיל ללכת ליציאת העיר.
    לאחר כמה דקות אתה מרגיש מחסום שלא נותן לך לעבור ובודק מהצדדים אם אפשר לברוח אבל אתה לא מצליח.
    "חכה פה" אתה שומע קול של ילד ואז אתה רואה ילד שתופס פוקדור בלי לגעת בו .
    הילד עושה כול מיני תנועות ואז מתסכל עליך ואומר: "אתה יכול לעבור".

The Kodak
    אתה ממלמל לעצמיך ואז ממשיך בדרכך עם צ'אריזארד, הפוקימון המגניב והחדש שלך.
    אתה שואל אותו עם הוא רוצה לעוף אבל הוא עונה בשלילה וממשיך ללכת איתך.
    "איזה לוזר..." אתה שומע מהצדדים ואתה מסתכל על הסביבה אבל לא רואה כלום.
    "הוא ממש לוזר נכון?" אתה שומע שוב ומתעלם "איזה לוזר הוא!" אתה שומע צעקה ואז אתה מתסובב ורואה אישה די צעירה מסתכלת עליך בגאווה.
    "תתעלם מהקולות, פשוט זה ארכאוס מנסה להוציא אותך מהריכוז,
    דרך אגב אני רונה, רוצה קרב? פשוט הצ'אריזארד שלך מדהים!" היא אומרת בגאווה ושולחת את היד שלה לעברך.

Kayoger
    אתה יוצא בשמחה מהבית שלך תוך כדי שאתה מנופף שלום להורים שלך בשמחה.
    אתה ממשיך בדרך ליציאת העיר אבל קודם לכן אתה מוציא את הפוקדור שקיבלת ומוציא את הפוקימון משם.
    יוצא מהפוקדור הילה אדומה פוקימון בצבע ירוק שיש עליו פרח ענקי.
    אתה מוציא את הפוקידע מהכיס שלך והוא אומר:

"מגנמיום, פוקימון העשב, מגנמיום הוא מסוג עשב והוא דומה לפרח, הוא פוקימון חברותי ואוהב למאמנים מתחילים"[/I]
    אתה מתקרב לפוקימון העשב ומלטף אותו בשמחה ואתה אומר לו שתהיו חברים טובים.
    הפוקימון ששמו מגנמיום מסתכל עליך בחיבה ומתחיל ללקק אותך, הוא אוהב אותך.

~JustDor~

9. לא ברור בכלל
    The Kodak
    אתה ממלמל לעצמיך ואז ממשיך בדרכך עם צ'אריזארד, הפוקימון המגניב והחדש שלך.
    אתה שואל אותו עם הוא רוצה לעוף אבל הוא עונה בשלילה וממשיך ללכת איתך.
    "איזה לוזר..." אתה שומע מהצדדים ואתה מסתכל על הסביבה אבל לא רואה כלום.
    "הוא ממש לוזר נכון?" אתה שומע שוב ומתעלם "איזה לוזר הוא!" אתה שומע צעקה ואז אתה מתסובב ורואה אישה די צעירה מסתכלת עליך בגאווה.
    "תתעלם מהקולות, פשוט זה ארכאוס מנסה להוציא אותך מהריכוז,
    דרך אגב אני רונה, רוצה קרב? פשוט הצ'אריזארד שלך מדהים!" היא אומרת בגאווה ושולחת את היד שלה לעברך.
    "בסדר.." אומר ואז אומר לצ'אריזרד "תהיה מוכן!" ואפנה אל רונה "מי הפוקימון שלך? ודרך אגב,אני קודק" אומר לה.

Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    The Kodak
    "בסדר..." אתה אומר ואז אומר לצ'אריזרד "תהיה מוכן!"
    ואז אתה פונה אל רונה "מי הפוקימון שלך? ודרך אגב, אני קודאק".
    "חכה" היא אומרת ושולפת פוקדור כמו הפוקדור של הפוקימון שלך ופותחת אותו משם.
    יוצא מהפוקדור הילה אדומה ואז היא נעלמת, ואתה רואה פוקימון דמוי נשר.
    אתה מוציא את הפוקידע והוא אומר:

"סטרפטור, פוקימון הטורף, סטרפטור אוהב מאוד לתפוס את האויבים שלו מהרגליים שלו ואז להעיף אותם לאדמה
    "
    "אני התחיל, סטרפטור מתקפת כנף!" קוראת הילדה ואז הפוקימון שלה עף לעבר צ'אריזארד שלך במתקפת כנף.

11. משתמש מנוסה
    שם: סהר

Kayoger
    אתה יוצא בשמחה מהבית שלך תוך כדי שאתה מנופף שלום להורים שלך בשמחה.
    אתה ממשיך בדרך ליציאת העיר אבל קודם לכן אתה מוציא את הפוקדור שקיבלת ומוציא את הפוקימון משם.
    יוצא מהפוקדור הילה אדומה פוקימון בצבע ירוק שיש עליו פרח ענקי.
    אתה מוציא את הפוקידע מהכיס שלך והוא אומר:

"מגנמיום, פוקימון העשב, מגנמיום הוא מסוג עשב והוא דומה לפרח, הוא פוקימון חברותי ואוהב למאמנים מתחילים"[/i]
    אתה מתקרב לפוקימון העשב ומלטף אותו בשמחה ואתה אומר לו שתהיו חברים טובים.
    הפוקימון ששמו מגנמיום מסתכל עליך בחיבה ומתחיל ללקק אותך, הוא אוהב אותך.
    "נעים מאוד להכיר אותך מגניום!"אגיד למגניום ואנסה קצת להשתחרר "אתה מוכן לבוא איתי למסע מרתק ברחבי המחוז כדי להראות לארכאוס שהפוקימונים לא משועבדים?"אשאל אותו ואוסיף "האם אתה מוכן?!"
    ווינר מ-22/03/2013 עד 24/3/2013 P:
    משחקי בפורום חת"מ:
    Spoiler ספוילר

Skarner:Feel My Sting!
    Spoiler ספוילר

פיקאצ'ו לעולם ועד!
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    שם: אילן
    ~JustDor~
    איזו הפתעה נהדרת! אגיד וארוץ לחבק את הוריי. "מעניין איזה פוקימון יש בכדור" אחשוב לעצמי.
    בצאתי מהבית, "להתראות" קראתי להורי, לאחר שסגרתי את הדלת ישר השלכתי את הכדור האדום- לבן אל האוויר.

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/20...91-d4e9t9d.gif

דברי חוכמה מפי גיל:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Real Pizza צפה בהודעה
    התגובות האלה "הגבתי" חזרתי" מזכיר לי את הילדים הקטנים האלה שלמדו להשתמש בבית שימוש, עושים הכל מרימים את הקרש שמים נייר ממש ילדים גדולים- אבל עדיין לא יודעים לנגב טוסיק לבד.
    ואז, בשתיים בלילה שומעים צעקות של "סיימתי! סיימתי!"
    מנהל משחקים כלליים לשעבר

13. לא ברור בכלל
    The Kodak
    "בסדר..." אתה אומר ואז אומר לצ'אריזרד "תהיה מוכן!"
    ואז אתה פונה אל רונה "מי הפוקימון שלך? ודרך אגב, אני קודאק".
    "חכה" היא אומרת ושולפת פוקדור כמו הפוקדור של הפוקימון שלך ופותחת אותו משם.
    יוצא מהפוקדור הילה אדומה ואז היא נעלמת, ואתה רואה פוקימון דמוי נשר.
    אתה מוציא את הפוקידע והוא אומר:

"סטרפטור, פוקימון הטורף, סטרפטור אוהב מאוד לתפוס את האויבים שלו מהרגליים שלו ואז להעיף אותם לאדמה"
    "אני התחיל, סטרפטור מתקפת כנף!" קוראת הילדה ואז הפוקימון שלה עף לעבר צ'אריזארד שלך במתקפת כנף.
    "תחסום את מתקפת הכנף עם ציפורן דרקון מהר! לאחר מכן תשתמש עליו בקרן יתר!"(אפשר לומר במקום קרן על?)
    אומר לצ'אריזרד המגניב שלי.

Spoiler ספוילר

14. משתמש מנוסה
    The Kodak
    כן...
    ~~~~~~~~
    "תחסום את מתקפת הכנף עם ציפורן דרקון מהר! לאחר מכן תשתמש עליו בקרן יתר" אתה אומר לצ'אריזרד המגניב שלך.
    צ'אריזארד מקשיב לך ואוגר כוח בציפורן וישר תוקף את הכנף של סטרפטור שנפצע קלות אבל הוא עדיין פוגע בצ'אריזארד.
    צ'אריזארד נפצע קצת ואז אוגר קרן יתר אבל ישר רונה מנצלת את המצב ואומרת: "גם אתה סטרפטור!" ואז סטרפטור אוגר גם כוח.
    לאחר כמה שניות צ'אריזארד שולח את הקרן ואז גם סטרפטור שולח את הקרן שנפגשת עם הקרן וכך יוצר פיצוץ ענקי.
    שני הפוקימונים המעופפים עפים לצדדים אבל סטפרטור נופל על עץ וצ'אריזארד עדיין מתחיל להתעופף אבל שניהם משותקים.

Kayoger
    יש לך מסן?
    ~~~~~~~~~~~
    "נעים מאוד להכיר אותך מגניום!" אתה אומר למגניום
    "אתה מוכן לבוא איתי למסע מרתק ברחבי המחוז כדי להראות לארכאוס שהפוקימונים לא משועבדים?" אתה שואל אותו ומוסיף "האם אתה מוכן?!".
    "מגנ!" צועק מגניום בשמחה ושוב מלקק אותך בחיבה, ואז שם אותך על גבו.
    "לשם!" אתה צועק ומצביע ישר והוא מתחיל לרוץ ואתה מרגיש את האוויר הצלול על פניך.
    לאחר כמה שניות אתה עף פתאום מהגב של מגניום ואתה רואה את מגניום מנסה לעבור משהו אבל לא מצליח.
    "תירגע" אתה שומע מהצד ואז מגניום נרגע כמו ילד קטן ששותה מבקבוק ואז אתה רואה ילד די מגניב לידך .
    הוא עושה כמה תנועות עם הידיים שלו ואז הוא אומר לך: "אתה יכול להמשיך עם הפוקימון שלך" ואז הוא נעלם משם.

~JustDor~
    "איזו הפתעה נהדרת!" אתה ורץ לחבק את הוריך. "מעניין איזה פוקימון יש בכדור" אתה מתחיל לחשוב לעצמך.
    אתה יוצא מהבית ואז קורא להוריך, "להתראות", לאחר מכן אתה סוגר את הדלת וישר משליך את הפוקדור האדום- לבן אל האוויר.
    יוצא מהפוקדור פוקימון דמוי לוחם שיש על ראשו להב ענקית בצבע ירוק.
    אתה בודק את הפוקימון בפוקידע והוא אומר:

"גאלאד, פוקימון הלהב, גאלאד אוהב מאוד לעשות תעלולים ולהילחם בעזרת המתקפה להב עלה, גאלאד הוא התפתחות השלישית ממין זכר של ראלטס"

אתה ניגש על פוקימון הלהב ואתה לוחץ את ידו אבל הוא הולך צעד אחורה "גאלאד!" הוא אומר ואז לוחץ לך את היד בכבוד רב.

15. משתמש מנוסה
    שם: אילן
    [B][COLOR="Red"]
    ~JustDor~
    "איזו הפתעה נהדרת!" אתה ורץ לחבק את הוריך. "מעניין איזה פוקימון יש בכדור" אתה מתחיל לחשוב לעצמך.
    אתה יוצא מהבית ואז קורא להוריך, "להתראות", לאחר מכן אתה סוגר את הדלת וישר משליך את הפוקדור האדום- לבן אל האוויר.
    יוצא מהפוקדור פוקימון דמוי לוחם שיש על ראשו להב ענקית בצבע ירוק.
    אתה בודק את הפוקימון בפוקידע והוא אומר:

"גאלאד, פוקימון הלהב, גאלאד אוהב מאוד לעשות תעלולים ולהילחם בעזרת המתקפה להב עלה, גאלאד הוא התפתחות השלישית ממין זכר של ראלטס"

אתה ניגש על פוקימון הלהב ואתה לוחץ את ידו אבל הוא הולך צעד אחורה "גאלאד!" הוא אומר ואז לוחץ לך את היד בכבוד רב.
    "אני ואתה גלייד, הולכים להביס את כל מי שיעמוד בדרכנו!" אמרתי בהתלהבות.
    " גלייד תחזור" אמרתי וגלייד חזר לכדורו.
    המשכתי ללכת לאן שהורי כיוונו אותי, "מי מצפה לי שם?" חשבתי כל הדרך..

http://fc07.deviantart.net/fs71/f/20...91-d4e9t9d.gif

דברי חוכמה מפי גיל:
    ציטוט פורסם במקור על ידי Real Pizza צפה בהודעה
    התגובות האלה "הגבתי" חזרתי" מזכיר לי את הילדים הקטנים האלה שלמדו להשתמש בבית שימוש, עושים הכל מרימים את הקרש שמים נייר ממש ילדים גדולים- אבל עדיין לא יודעים לנגב טוסיק לבד.
    ואז, בשתיים בלילה שומעים צעקות של "סיימתי! סיימתי!"
    מנהל משחקים כלליים לשעבר

עמוד 2 מתוך 15 ראשוןראשון 123412 ... אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •