Pokemon GO
עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון
מציג תוצאות 16 עד 30 מתוך 58

נושא: Pokemon Kanto

1. משתמש מנוסה
    שם: עידו
    טל - את כעיקרון רשומה, רק כמה הערות קטנות שאני אשלח לך בה"פ.

אוקיי תומר ושחר, אתם כבר יכולים לראות את דף הרשומים שלכם.

~~~~~

התחלות:

אלון:
    השעה 8:00 הגיעה, והשעון המעורר מיד מצלצל. אתה קם במהירות מרוב ההתרגשות שמציפה אותך בידיעה שהיום זה היום הגדול שבו אתה מתחיל את המסע שלך במחוז קנטו.
    אתה קם ומתחיל לשוטט מחדר לחדר בביתך הגדול והיקר של המשפחה שלך, ומתארגן - מצחצח שיניים, מתקלח, מתלבש ומארגן כמובן את התיק כאשר את כל זה אתה עושה במרץ מרבי ובהתלהבות. לאחר שאתה מסיים את כל ההתארגנויות השונות, אתה יורד מחדרך שנמצא בקומה השלישית של הבית המפואר, ומוצא על שולחן האוכל פוקדור, ולצידו פתק קטן וצהוב, אתה ניגש וקורא את הפתק:
    "קודק חמוד, אנחנו יודעים שהיום אתה יוצא למסע הגדול שלך,
    ולכן השארנו לך מתנה קטנה שתעזור לך בהתחלת המסע.
    באהבה, אמא ואבא."

אתה מניח חזרה את הפתק על השולחן ומרים בחיוך קטן ומתרגש את הפוקדור הנוצץ והמבריק מהשולחן.

אתה רואה שכעת השעה 8:52, כשלפתע אתה רואה שני אנשים שהולכים במהירות לכיוון הצד הדרומי של העיר פאלט, "מהר! הספינה אל האי סיניבר יוצאת בשעה 9:00!", אתה שומע אחד מהם צועק לשני כאשר הם חולפים לידך במהירות. מה תעשה כעת?

שחר:
    אתה קם בחדרך הקטן והצפוף שבבית דודתך כריסטי, למשמע ציפורים קטנות שמזמרות ליד אדן חלונך. אתה קם עם עייפות בעיניך, אך חיוך קטן מכיוון שאתה זוכר שהיום אתה יוצא למסע שלך. אתה יוצא מהחדר, ומיד אתה מקבל חיבוק חם וחזק מנטלי אחותך הקטנה, ואתה רואה דמעות קטנות שעומדות בעיניה, אך מיד אתה מתכופף ומנחם אותה, ומבטיח לה שתחזור מהר עם גביע זהב בידך, והיא מהנהנת ומנגבת את דמעותיה.
    לאחר מכן, אתה מתחיל בהתארגנות כללית - מקלחת, מסדר את התיק, מתלבש ולאחר שאתה מסיים הכל אתה יוצא מהחדר אל סלון הבית, ואתה רואה ליד הדלת את כריסטי ונטלי, ושתיהן מחייכות אך עם מעט דמעות בעיניהן.
    אתה מחבק את שתיהן ופותח את הדלת לקראת היציאה, "לא שחכת משהו?" שואלת כריסטי בחיוך ומוציאה מכיסה פוקדור קטן ונוצץ, ומיד זורקת אותו אליך ואתה כאינסטינקט תופס בחיוך.
    "להתראות!" קוראות כריסטי ונטלי לאחר שאתה יוצא מהבית אל העיר פאלט ואל תחילת מסעך.

אתה עומד במרכז העיר פאלט כמה מטרים מביתך, ואתה רואה בשעונך שהשעה היא 8:49. מה תעשה כעת?
    Ido

"Good weed and cold drinks, that's the muthafuckin' recipe"

| | Boshoku | |

2. משתמש מנוסה
    ציטוט פורסם במקור על ידי Pooh צפה בהודעה

~~~~~

התחלות:
    שחר:
    אתה קם בחדרך הקטן והצפוף שבבית דודתך כריסטי, למשמע ציפורים קטנות שמזמרות ליד אדן חלונך. אתה קם עם עייפות בעיניך, אך חיוך קטן מכיוון שאתה זוכר שהיום אתה יוצא למסע שלך. אתה יוצא מהחדר, ומיד אתה מקבל חיבוק חם וחזק מנטלי אחותך הקטנה, ואתה רואה דמעות קטנות שעומדות בעיניה, אך מיד אתה מתכופף ומנחם אותה, ומבטיח לה שתחזור מהר עם גביע זהב בידך, והיא מהנהנת ומנגבת את דמעותיה.
    לאחר מכן, אתה מתחיל בהתארגנות כללית - מקלחת, מסדר את התיק, מתלבש ולאחר שאתה מסיים הכל אתה יוצא מהחדר אל סלון הבית, ואתה רואה ליד הדלת את כריסטי ונטלי, ושתיהן מחייכות אך עם מעט דמעות בעיניהן.
    אתה מחבק את שתיהן ופותח את הדלת לקראת היציאה, "לא שחכת משהו?" שואלת כריסטי בחיוך ומוציאה מכיסה פוקדור קטן ונוצץ, ומיד זורקת אותו אליך ואתה כאינסטינקט תופס בחיוך.
    "להתראות!" קוראות כריסטי ונטלי לאחר שאתה יוצא מהבית אל העיר פאלט ואל תחילת מסעך.

אתה עומד במרכז העיר פאלט כמה מטרים מביתך, ואתה רואה בשעונך שהשעה היא 8:49. מה תעשה כעת?
    אני צריך לקבל פוקדע או משהו? ללכת לפרופסור?
    עם כן תגיד ואני אערוך
    --

אני מתחיל ללכת שחיוך מרוח על פניי, 'זהו בהחלט יום מושלם לתחילת המסע' אני חושב בזמן שאני מסתכל על השמיים
    אחרי כמה זמן אני שם לב שאני הולך בלי סיבה ונזכר לאן אני צריך ללכת

3. לא ברור בכלל
    שם: tAlon

~~~~~

התחלות:

אלון:
    השעה 8:00 הגיעה, והשעון המעורר מיד מצלצל. אתה קם במהירות מרוב ההתרגשות שמציפה אותך בידיעה שהיום זה היום הגדול שבו אתה מתחיל את המסע שלך במחוז קנטו.
    אתה קם ומתחיל לשוטט מחדר לחדר בביתך הגדול והיקר של המשפחה שלך, ומתארגן - מצחצח שיניים, מתקלח, מתלבש ומארגן כמובן את התיק כאשר את כל זה אתה עושה במרץ מרבי ובהתלהבות. לאחר שאתה מסיים את כל ההתארגנויות השונות, אתה יורד מחדרך שנמצא בקומה השלישית של הבית המפואר, ומוצא על שולחן האוכל פוקדור, ולצידו פתק קטן וצהוב, אתה ניגש וקורא את הפתק:
    "קודק חמוד, אנחנו יודעים שהיום אתה יוצא למסע הגדול שלך,
    ולכן השארנו לך מתנה קטנה שתעזור לך בהתחלת המסע.
    באהבה, אמא ואבא."
    אתה מניח חזרה את הפתק על השולחן ומרים בחיוך קטן ומתרגש את הפוקדור הנוצץ והמבריק מהשולחן.

אתה רואה שכעת השעה 8:52, כשלפתע אתה רואה שני אנשים שהולכים במהירות לכיוון הצד הדרומי של העיר פאלט, "מהר! הספינה אל האי סיניבר יוצאת בשעה 9:00!", אתה שומע אחד מהם צועק לשני כאשר הם חולפים לידך במהירות. מה תעשה כעת?

שחר:

"הספינה לאי סיניבר?" אמלמל לעצמי.
    אקח את הפוכדור ואכניס אותו לכיסי, את הפתק אשמור בתוך הכיס השני.
    אקח את התיק ואתכונן לצאת למסע שלי תוך כדי שאני נפרד מבני הבית. כשאני אצא אני אתחיל להסתובב בעיר עד שאמצע פינה שקטה ונוחה.

Spoiler ספוילר

4. משתמש מנוסה
    התחלות:

טל:
    את קמה בבוקר, למשמע קול מערכת הכריזה באונייה עליה את מפליגה ממחוז הוון אל העיר פאלט שבמחוז קנטו, "כל הנוסעים בעוד כשעה אנחנו נגיע לעיר פאלט, נא להתכונן לירידה.", ואת בזריזות קמה מהמיטה הקטנה שבתא הצפוף על האונייה הגדולה בדרך לתחילת המסע שלך.
    את מארגנת בזריזות מדהימה את כל חפצייך לתוך התיק האישי שלך, ומתארגנת בכללי לקראת היציאה. את יוצאת מתא הקטן ורואה את נהרות האנשים שמתקרבים כבר אל שערי היציאה, ואת הולכת אחריהם, כאשר בראשך עדיין עולות התמונות של הפרידה מהמשפחה בהוון. לאחר כמה דקות של הליכה באונייה העצומה, את יוצאת ממנה אל העיר פאלט, עיר שקטה וקטנה, את מכניסה את ידייך לכיסים, ונזכרת בפוקדור הקטן שההורים שלך נתנו לך כמתנה לפני שעלית על האונייה.

את רואה שהשעה כרגע היא 8:24. מה תעשי כעת?

~~~

שחר:
    פרופסור אוק קיים בעיר כמו שציינתי במפה. ההחלטה אם ללכת אליו או לא היא שלך ושלך בלבד.
    ---
    אתה מטייל מעט בעיר, כאשר חיוך מתרגש מרוח על פנייך ואתה חולם בהקיץ ומאבד קצת את עצמך ואת מחשבותייך.
    לפתע אתה רואה שני אנשים שהולכים במהירות לכיוון הצד הדרומי של העיר פאלט, "מהר! הספינה אל האי סיניבר יוצאת בשעה 9:00!", אתה שומע אחד מהם צועק לשני כאשר הם חולפים לידך במהירות.

אלון:
    אתה שומר את הפתק הקטן שאמא השאירה לך ואת הפוקדור בכיסיך, ויוצא לטיול קטן בעיר לאחר שאתה מתעלם ממה ששמעת על הספינה לסיניבר, במטרה למצוא מקום קטן ושקט בעיר, למטרותייך.
    לאחר כמה דקות וכמה סיבובים בעיר, אתה מוצא שדה קטן ושקט, מבודד מאנשים ודי קרוב לים. אתה רואה מרחוק את האונייה שזוג האנשים דיברו עליה, ועשרות אנשים עולים עליה.

Ido

| | Boshoku | |

5. משתמש מנוסה
    התחלות:

~~~

שחר:
    פרופסור אוק קיים בעיר כמו שציינתי במפה. ההחלטה אם ללכת אליו או לא היא שלך ושלך בלבד.
    ---
    אתה מטייל מעט בעיר, כאשר חיוך מתרגש מרוח על פנייך ואתה חולם בהקיץ ומאבד קצת את עצמך ואת מחשבותייך.
    לפתע אתה רואה שני אנשים שהולכים במהירות לכיוון הצד הדרומי של העיר פאלט, "מהר! הספינה אל האי סיניבר יוצאת בשעה 9:00!", אתה שומע אחד מהם צועק לשני כאשר הם חולפים לידך במהירות.

אני מסתכל עליהם רצים ומבין שאני חייב לרוץ אחריהם ופוצח בריצה אחריהם
    'הנה אני מתחיל' אני חושב בזמן שאני רץ אחריהם

6. student of Gakuen Alice
    שם: אליס
    [QUOTE=Pooh;1278198][COLOR="SandyBrown"]התחלות:

טל:
    את קמה בבוקר, למשמע קול מערכת הכריזה באונייה עליה את מפליגה ממחוז הוון אל העיר פאלט שבמחוז קנטו, "כל הנוסעים בעוד כשעה אנחנו נגיע לעיר פאלט, נא להתכונן לירידה.", ואת בזריזות קמה מהמיטה הקטנה שבתא הצפוף על האונייה הגדולה בדרך לתחילת המסע שלך.
    את מארגנת בזריזות מדהימה את כל חפצייך לתוך התיק האישי שלך, ומתארגנת בכללי לקראת היציאה. את יוצאת מתא הקטן ורואה את נהרות האנשים שמתקרבים כבר אל שערי היציאה, ואת הולכת אחריהם, כאשר בראשך עדיין עולות התמונות של הפרידה מהמשפחה בהוון. לאחר כמה דקות של הליכה באונייה העצומה, את יוצאת ממנה אל העיר פאלט, עיר שקטה וקטנה, את מכניסה את ידייך לכיסים, ונזכרת בפוקדור הקטן שההורים שלך נתנו לך כמתנה לפני שעלית על האונייה.

את רואה שהשעה כרגע היא 8:24. מה תעשי כעת?

אתמתח לי ואחשוב ''אמ...עוד מוקדם יש לי הרבה זמן'', אני אלך לחפש אזור עם מעט דשא, אתיישב שם ואנוח, ואמחא קורי שינה מעייני, לאחר מכן אקום, אתמתח שוב, ואלך לדרך הראשונה שאראה, אסתכל על איזה מס' היא, אני יעמוד מול הדרך ואחשוב 'כאן....אני מתחילה את המסע שלי, אנצור את הרגע הזה לנצח', ואז אקח נשימה עמוקה ואצעד אל תוך הדרך, אסתכל על העצים, על סביבתי באושר מפני שבין העצים אני מרגישה בטוחה, מפני ש''גדלתי'' בין העצים, אסתכל על העצים ואחפש פוקימונים טובים לתפיסה בהתרגשות רבה לקראת מסעי הגדול, ''אני יכולה לעשות את זה... זה המסע שלי....'' אסתכל על תיק הצד שלי, אני יוציא את הפוקדור ואסתכל בוא באושר, ''זה הזמן שלי....לעשות שינוי'' אומר בלחש, ואסתכל סביבי בכדי שוב ולנסות למצא פוקימונים
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

7. לא ברור בכלל

אלון:
    אתה שומר את הפתק הקטן שאמא השאירה לך ואת הפוקדור בכיסיך, ויוצא לטיול קטן בעיר לאחר שאתה מתעלם ממה ששמעת על הספינה לסיניבר, במטרה למצוא מקום קטן ושקט בעיר, למטרותייך.
    לאחר כמה דקות וכמה סיבובים בעיר, אתה מוצא שדה קטן ושקט, מבודד מאנשים ודי קרוב לים. אתה רואה מרחוק את האונייה שזוג האנשים דיברו עליה, ועשרות אנשים עולים עליה.
    'חבל. לא יהיה זמן' אחשוב לעצמי ואוציא את הפוקימון מהפוכדור.
    אציג את עצמי בפניו ואחכה לתגובתו, לאחר מכן אחזיר אותו וארוץ לאנייה.

Spoiler ספוילר

8. משתמש מנוסה
    שחר:
    אתה מיד מתעשת ומתחיל לרוץ אחרי זוג האנשים שחלף על פניך במהירות, לכיוון דרום פאלט, אל הנמל הקטן שיש בעיר. לאחר כמה דקות של הליכה מהירה, אתה רואה מולך בנמל ספינה לא גדולה במיוחד, וכמה אנשים עולים עליה.
    אתה רואה את שני האנשים שקודם עבר לידך הולך לדוכן עץ די גדול במרחק כמה מטרים ממך, ומאחורי הדוכן נערה חייכנית שמוכרת כרטיסים, כנראה לאונייה.

טל:
    את משוטטת מעט בעיר פאלט, ומתיישבת על דשא לח ונעים בגינה קטנה ומתמתחת קצת לקראת היום הארוך שעומד בפנייך.
    לאחר כמה דקות של מנוחה, את קמה על רגלייך, ומתחילה לחפש בעיר את היציאה קרובה ביותר, ולאחר כמה דקות של חיפושים את מוצאת את היציאה לשביל, ואת רואה לצד היציאה שלט, 'דרך 1'. את לוקחת נשימה עמוקה ועוצמת לרגע את עינייך, ואז פותחת אותם ומתחילה ללכת בשביל המסומן, כאשר בשני צדדי השביל מאות עצים, אשר אליהם את מרגישה מחוברת מאוד.
    לפתע, את רואה בצד השביל וורמפל ורדרד וחמוד שמרחרח את האדמה, נראה שהוא מחפש קצת אוכל.

אלון:
    אתה זורק את הפוקדור שקיבלת מהוריך באוויר, ומיד יוצא מתוכו ליטוויק חמוד עם להבה סגולה שבוערת מראשו וקצת שעווה שנזלה על עינו הימנית.
    "ליט!" קורא ליטוויק בהתלהבות ומחייך חיוך רחב. אתה מציג את עצמך בפניו, ונראה שהחיוך שעל פניו של ליטוויק לא יורד ממנו.
    בשביל לתפוס את האונייה שיוצאת עוד מעט לסיניבר, אתה מחזיר מיד את ליטוויק חזרה לפוקדור שלו, ויוצא בריצה מהירה לעבר הנמל הקטן של פאלט, אך ברגע שאתה מגיע לנמל ומחפש איפה אפשר לקנות כרטיס, אתה רואה שהאונייה עוזבת את הנמל ומבט מאוכזב עולה על פניך, "אל תדאג," אתה לפתע שומע קול נשי מדבר, אתה מסתכל ורואה אישה מאחורי דלפק מעץ, ומבין שהיא המוכרת של הכרטיסים, "האונייה הבאה לסיניבר תצא מחר בשעה 9:00." היא אומרת בחיוך קטן תוך כדי ארגון הדלפק.
    נערך לאחרונה על ידי Pooh, 02-02-2012 בשעה 09:59 PM
    Ido

| | Boshoku | |

9. student of Gakuen Alice
    'כל כך חמוד!' אחשוב לעצמי בלבי, ''היי וורמפל חמוד'' אני לוחשת אליו, ומחכה שיבוא תוך כדי הוצאת מעט אוכל פוקימונים ששמתי בתיקי.
    אני מביטה בוורמפל החמוד אשר מרחרח את האדמה, 'הוא מזכיר לי כל כך את הבית... כל פוקימוני החרק..' חשבתי לכצמי, ''אני חייבת לתפוס אותו'' החלטתי מיד, קימרתי את ידי לצורת קערה כאשר אוכל הפוקימונים עדיין בידי וחיכיתי לתגובותו של וורמפל
    מנהלת פורום חת''מ ושרשורים מה12\11\13-13\3\25 ומנהלת פורום ספרות מה 13\3\25-תאריך שאני לא זוכרת, משהו לרביעי 2013

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

10. משתמש מנוסה
    טל:
    את מחפשת אוכל פוקימונים בתיק שלך על מנת לעזור לוורמפל הקטן אליו את מרגישה חיבור מסויים עקב היותו פוקימון מסוג חרק, אך אינך מוצאת אוכל אשר מיועד לפוקימונים, אלא רק אוכל שמיועד לאנשים - חטיף אנרגיה, תפוח, בננה וסנדוויץ' עם גבינה עטוף בניילון שקנית על האונייה.
    את מחליטה לחתוך חלק מהבננה ולהגיש אותה לוורמפל. וורמפל מביט בך במבט מעט חושש, הוא מריח לרגע את היד שלך, ובזריזות חוטף את חתיכת הבננה ואוכל בתיאבון, ומיד חיוך מרוצה עולה על פניו, "וורמ!" מודה לך וורמפל בשמחה, וממשיך בדרכו בחיפוש אחרי עוד אוכל.
    Ido

| | Boshoku | |

11. student of Gakuen Alice
    טל:
    את מחפשת אוכל פוקימונים בתיק שלך על מנת לעזור לוורמפל הקטן אליו את מרגישה חיבור מסויים עקב היותו פוקימון מסוג חרק, אך אינך מוצאת אוכל אשר מיועד לפוקימונים, אלא רק אוכל שמיועד לאנשים - חטיף אנרגיה, תפוח, בננה וסנדוויץ' עם גבינה עטוף בניילון שקנית על האונייה.
    את מחליטה לחתוך חלק מהבננה ולהגיש אותה לוורמפל. וורמפל מביט בך במבט מעט חושש, הוא מריח לרגע את היד שלך, ובזריזות חוטף את חתיכת הבננה ואוכל בתיאבון, ומיד חיוך מרוצה עולה על פניו, "וורמ!" מודה לך וורמפל בשמחה, וממשיך בדרכו בחיפוש אחרי עוד אוכל.

אסתכל בחיוך על הוורמפל המתרחק, אקח עוד חתיכת בננה בידי ואגיש לו אותו, ואומר ''אתה יודע....וורמפל עם תצטרף אליי תוכל לקבל אוכל מתי שרק תרצה, אתה תאהב להיות איתי, אשמור עלייך כמו שצריך'' אסיים את דבריי, ורק למען ההבהרה אשים עוד חתיכת בננה בידי, ואחזיק בידי את הפוקדור של פיצ'ו ופוקדור אחד ריק.

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

12. משתמש מנוסה
    טל:
    את רודפת אחרי וורמפל המתרחק, מתכופפת ומגישה לו חתיכת בננה נוספת. וורמפל מביט בך שוב, מרחרח לשנייה את ידך ואוכל את חתיכת הבננה השנייה. את מציעה לוורמפל להצטרף לצוות שלך, ומגישה לו חתיכה נוספת, אותה הוא שואב מיד.
    וורמפל מביט בך לכמה שניות ומחייך חיוך קטן, "וורמ!" קורא וורמפל בשמחה ואת מבינה שהוא מעוניין להצטרף אלייך, אך מיד לוקח כמה צעדים אחורה ומביט בך במבט נחוש, את מבינה שהוא מעוניין אך ורק אם תצליחי לנצח אותו בקרב.
    Ido

| | Boshoku | |

13. student of Gakuen Alice
    ''לא חשבתי אחרת'' אומר לוורמפל בשמחה, אני אוציא את הפוקדור של פיצ'ו (מעכשיו אקרא לו ספארק), אביט בספארק במבט נחוש ושמח ואומר ''קדימה ספארק! הקרב הראשון שלנו!'', אני אוציא את הפוקדע ואבדוק את המתקפות של פיצ'ו, אגלה שהמתקפות שלו הן -מכת ברק ,הקסמה ,הצלפת זנב וגל רעם.

''אוקיי ספאר הקסמה ואז הצלפת זנב על וורמפל, בכל הכח!'' אומר לספארק באושר ואחכה למקפות שלו בתקווה שיפגעו

הפוקימונים האהובים עליי:
    Spoiler ספוילר

14. לא ברור בכלל
    אלון:
    אתה מיד מתעשת ומתחיל לרוץ אחרי זוג האנשים שחלף על פניך במהירות, לכיוון דרום פאלט, אל הנמל הקטן שיש בעיר. לאחר כמה דקות של הליכה מהירה, אתה רואה מולך בנמל ספינה לא גדולה במיוחד, וכמה אנשים עולים עליה.
    אתה רואה את שני האנשים שקודם עבר לידך הולך לדוכן עץ די גדול במרחק כמה מטרים ממך, ומאחורי הדוכן נערה חייכנית שמוכרת כרטיסים, כנראה לאונייה.

אלון:
    אתה זורק את הפוקדור שקיבלת מהוריך באוויר, ומיד יוצא מתוכו ליטוויק חמוד עם להבה סגולה שבוערת מראשו וקצת שעווה שנזלה על עינו הימנית.
    "ליט!" קורא ליטוויק בהתלהבות ומחייך חיוך רחב. אתה מציג את עצמך בפניו, ונראה שהחיוך שעל פניו של ליטוויק לא יורד ממנו.
    בשביל לתפוס את האונייה שיוצאת עוד מעט לסיניבר, אתה מחזיר מיד את ליטוויק חזרה לפוקדור שלו, ויוצא בריצה מהירה לעבר הנמל הקטן של פאלט, אך ברגע שאתה מגיע לנמל ומחפש איפה אפשר לקנות כרטיס, אתה רואה שהאונייה עוזבת את הנמל ומבט מאוכזב עולה על פניך, "אל תדאג," אתה לפתע שומע קול נשי מדבר, אתה מסתכל ורואה אישה מאחורי דלפק מעץ, ומבין שהיא המוכרת של הכרטיסים, "האונייה הבאה לסיניבר תצא מחר בשעה 9:00." היא אומרת בחיוך קטן תוך כדי ארגון הדלפק.
    אממממ מה? Xd
    ל-מה להתייחס?
    עריכה: הבנתי שהראשון מופנה לשחר.
    ~~~
    אחשוב לעצמי 'שיט, איזה מזל נאחס..'.
    לאחר מכן אודה לה ואלך לכיוון צפון פאלט (כי אני כעת בדרום פאלט).
    אתחיל לחפש פוקימונים על מנת להילחם נגד עם ליט שלי.

Spoiler ספוילר

15. blue To My Bones
    שם: Noawsomeness
    שם פרטי -נועם
    שם במשחק -טורי באבל
    גיל - 15
    רקע -"טורי!"קמתי בבהלה."לא!"נאנחתי."נו באמת...לא שוב..."היי,אני טורי.היום אני מתחיל את המסע.אנשים תמיד חששו בגלל כל סיפורי החטיפות והגניבות האלה,אבל לי זה לא מזיז.היום אני מתחיל את המסע שלי לא משנה מה!.ירדתי לאכול ארוחת בוקר."אז מה טורי?היום אתה מתחיל את המסע שלך,מה?אתה יכול לעשות לי טובה?תיתן את זה לדודה ג'וי במרכז הפוקימונים בעיר ספרון,טוב?ושמור לך את העודף."אישרתי בהנהון מכיוון שפי היה מכוסה באוכל."אני יוצא עכשיו!"אמרתי ורצתי את האופניים שלי.לעתיד חדש...לחלום חדש...למסע חדש!
    תמונה -
    פוקימון התחלתי -גיבל.
    הערות/בקשות -להתקבל!

עמוד 2 מתוך 4 ראשוןראשון 1234 אחרוןאחרון

מידע על הנושא

משתמשים שצופים באשכול

יש כרגע 1 גולשים שצופים באשכול. (0 משתמשים ו-1 אורחים)

הרשאות

• אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים
  • אתה לא יכול לפרסם תגובות
  • אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך
  • אתה לא יכול לערוך את הודעותיך
  •